166745
  • FSpofon
    #145051
    note: 2/3-os többséggel vezeti az országot egy keresztény szövetség
  • Fehercsoki
    #145050
    Ja és számomra a topic -fav,látva hogy kik járnak ide,pont az ilyenek teszik tönkre a wowot mint ti,kis hülye vallási fanatista vérpistik!(nem jövök vissza többet,nem értek annyit hogy válaszoljak,de majd kurvára rájöttök hogy nincs semmiféle felsőbb erő)
  • Fehercsoki
    #145049
    Te is kemény vagy újreg,semmilyen információt nem adtál meg magadról:O Egyébként ha megnézed az adatlapom rájössz hogy én nem vagyok vidéki,viszont a te felpofozós ötleted arra utal hogy te viszont az vagy:O Szánalmas mindenki aki hisz ilyen szarokban,egy normális ember aki tisztában van a valósággal,az tudja hogy nem létezik,az egészet csak a szar egyház találta ki,hogy hatalmat és pénzt szerezzen,csak nézzétek meg a történelmet...Mára szerencsére már semmilyen hatalmuk nincs,szép is lenne...
  • capaszabi
    #145048
    Hát jah :P A durva, hogy a többiek még mindig a 2 nappal ezelőtti dolgokon rágódnak és egymást próbálják minösiteni :)
  • Fehercsoki
    #145046
    Egyik sem jelent semmit,mivel isten nem létezik,ha te pedig hiszel ilyen szarságokban akkor hogyan érthetnél BÁRMILYEN létező dolgot?
  • QuippeR
    #145045
    félni az Istent nem ugyanaz mint félni Istentől.

    még nyelvi szempontból sem vagy elég felkészült, hogy hitéleti témákról vitázz, és akkor teológiáról, filozófiáról, pszichológiáról meg szociológiáról nem is beszéltem. egyszóval ha annyit tudsz a vallásról mint kisóvodás az orális szexről, akkor talán érdemesebb volna bölcsen hallgatni, ha a téma felmerül.
  • FSpofon
    #145044
  • Fehercsoki
    #145043
    Nem,csak szerintem mostmár nem elfogadható ez az istenes dolog.Talán 200 éve még az volt...
  • Fehercsoki
    #145041
    Az durva,akkor menj elmegyógyintézetbe,tudod aki nem létező dolgokat halucinál és még fél is tőlük az oda való:S
  • picket
    #145040
    A történet jobb lett volna, ha olyan szarul tankol a bivalybasznádi vérfarkasok főbohóca, hogy vájpoltok.
  • capaszabi
    #145039
    /cry on

    pontosan, a hiba a rendszerben ott van, hogy randompistinek 0 aggyal is lehet nagyob GS-e, ha pl. ő a bivalybasznádi vérfarkasok guild főbohóca.

    Tegnap voltam randomhc-t HoR-ban, dk-nak tank és dd gearje is GS-ben jobb volt enyémnél. Én tankoltam volna frost dd talenten tank gearben, de mindig meghaltak, mert lehuzogatták x dps-sel... Erre gyerek mondja, hogy hát ugyan már nyomjam a HB-t cd-n... belinkeltem neki recountot, hogy 60% RS, 35% HB dmg... mégis mit nyomjak jobban? Egyszerüen képtelen volt megnyomni a tabot és ezért meghalt. Tolt x dps-t.
    Kitalálja, hogy majd ő tankol, mondom ok, legalább akkor nem lesznek lehuzva... kitoltam az ő dpsét +3k-t... és egyszer sem fordult rám semmi, mert váltogattam, meg szakitottam a flamestrike-ot meg a pap healjét... Az aggroja semmivel sem volt több, de ő ugy gondolja sztem most is, hogy én ttankoltam szarul...

    Szóval sajnos a GS nem mindig társul aggyal, de ahogy Crassus irja, nagy eséllyel lehet következtetni arra, mire képes pisti vele, sőt, mivel tudod mire képes, ezért ha nem hozza azt, nyugodt szivvel vágom ki az illetőt, és nem mondhatom, hogy azért nem tol x-et, mert a gearje gyenge :)

    /cry off :)
  • [HUN]Crassus
    #145038
    korábban már kifejtettem,hogy csak az okos embereknek nyújt igazán hasznot és bár elhiszem én,hogy a 3kGS-es gyereknek a 4. altja ez a kari is kivülről vágja ICC-t mégis elsőkörben a 5k+ al megyek le ICC be ha nem haragszol:P:)aztán lehet kibaszom a 3. tresh grp vagy az első Bossfight után,de ez benne van a pakliban és igenis kényelmes egy kurzor húzásra sacc/kb belőni valakit,hogy ELMÉLETILEG! mire képes a karijával....
  • Savmacska
    #145037
    WTB SÁTÁNISTA :D
  • koocos
    #145036
    "ott játszani és azt hinni hogy akkor az már WoW és minden úgy van ahogy ott"

    Csak azért, mert valaki mást hisz, még nincs jogod b**izni meg k***aanyázni...

    "Szóval megint csak pokolra jutsz:O Ekkora a segged mielőtt pokolra jutsz: . És ekkora lesz 1-2 hét után a hatalmas buzi ördögökkel: O"

    Szerintem ezzel magadat teszed szánalmassá, és nem, nem fogok a pokolra jutni, mert félem az Istent, és törekedek a jó életre.
  • antgecc
    #145035
    csoki bazmeg te kurva unalmas vagy
  • Fehercsoki
    #145034
    Szánalmas vagy.Más néha felmenni törtre vagy ott játszani és azt hinni hogy akkor az már WoW és minden úgy van ahogy ott.Szóval megint csak pokolra jutsz:O Ekkora a segged mielőtt pokolra jutsz: . És ekkora lesz 1-2 hét után a hatalmas buzi ördögökkel: O
  • koocos
    #145033
    WTB Picket, /w me!
  • Csirke4
    #145032
    Majd picket törli.
  • koocos
    #145031
    :O

    ezt addig töröld, amíg csoki észre nem veszi, és elküld a p*****ba te b**i törtös nyomorék
  • Csirke4
    #145030
    Én mostanában (najó nem mostanában mert vizsgaidőszak van, de nem olyan régen) Taurin szoktam unatkozni meg nézelődök, hogy mennyire sikerül Blizzlike-ra megcsinálni és hihetetlen, hogy ottis folyamatosan minden rohadt üziben GS-el keresnek valamit.
    És persze törtön aztán mégjobban megmutatkozik az, hogy GS<<<<skill... :D
  • Pyotr
    #145029
    Tudod mi a durva ?Épp tegnap beszéltem volt munkatársammal aki átment törtre és ott is használják a gs addont:D
    Mikor mondta háromszor visszakérdeztem hogy jól hallottam-e?
  • Csirke4
    #145028
    Objektív értékelése a HSZ-emnek:
    Offtopic hozzászólás volt.

    Kérem a tisztelt országgyűlést, hogy 1 igen, 0 nem és 0 tartózkodás szavazat alapján picket cselekedetét amely a hozzászólásom törlésére irányult nevezze "helyes cselekedet"-nek.

    Tisztlet országgyűlés, tisztelt képviselőtársak!
    Ezennel az ülést, nyavalygást, flémet berekesztem és 2 órás szünetet rendelek el.
  • Fehercsoki
    #145027
    Nem lep meg kiskorúságod:O Igen,talán kell őket,viszont a sok szar meg ottmarad.
  • koocos
    #145026
    Objektivitás? aki törtöt emleget, az szimplán gyökér, vagy legalább nem tud olvasni...

    Aki Qrvaanyáz, buziz, stb., az mindenképp nagyongyökér, +ezzel másokat is sérthet, és mivel gondolom velem együtt több kiskorú (sokkal fiatalabbak) is olvassák a fórumot, ezért kell moderálni a hszeid...szerintem
  • Fehercsoki
    #145025
    Úgy gondolod?Előbb meg kéne tanulnod objektíven értékelni a hszeket és csak utána törölni.
  • Fehercsoki
    #145024
    Félig gemeletlen gearben igen:O
  • Skill
    #145023
    twisting hordában keresek raf társat. te kapod a + hónapot és a mountot . én , hogy húzol a nagy karaktereddel.
  • FSpofon
    #145022
    pve noob
  • LeWyTy
    #145021
    Elég szar?
  • picket
    #145020
    Ne foglalkozz Mauglival, a dzsungel nevelte (a szülei nem).
  • DaniellT
    #145019
    Általában annak gyanús a fingszag a többi előtt, aki befingott, csak a végén ki ne derüljön, ha te vagy törtös.
  • koocos
    #145013
    Lehet, +kaptál annyi nevelést is, hogy ezért ne verd a nyálad, és ne nézz le másokat...igazam van? mert én meg erre fogadnék:)
  • koocos
    #145012
    Ne kezd megint, lowok játszhatnak Bloodscalpon is:D
  • Savmacska
    #145011
    whoops, megtaláltam köszi :)
  • Savmacska
    #145010
    nemtalálok dps guide-t :S ott a honlapon, nézelődtem forumban de semmi :(
  • DaniellT
    #145009
    is=kis
  • DaniellT
    #145008
    az, hogy kisebbség érzeted van, legyen a te dolgod, de nem is téttel mernék fogadni, hogy több eredeti játék van a polcomon, mint neked
  • r4pt0r
    #145007
    Ez nem túlzás, ha hiszed ha nem a legnagyobb wipe hely a játékban. :D
  • hawkie22
    #145006
    Na igen, a 'link achi' a másik nagy baromság. Attól még ismerheted a boss-fightot, mert nem csináltad még, urambocsá' voltál oly szorgalmas, és utánanéztél, meg videókat kuksiztál szabadidődben, hogy ha odajutsz, akkor ne légy tök hülye és ne neked kelljen elmagyarázni, hogy mi merre hány méter.
    Viszont, hogy egy sima Naxx-os PUG-ba is achit kérjenek, az már túlzás szerintem, pedig nem egy ilyennel találkoztam már.
  • PiszkosFred
    #145005
    "- Doktor Ur, ha itt megnyomom akkor faj. Vagy ha itt, akkor is. Meg itt is...
    - Hat akkor Jozsi bacsi, ne nyomogassa"