166745
  • attiGT
    #145253
    ez hol van Budapesten?
  • Pyotr
    #145252
    Ja
    És ilyen a kilátás:
  • antgecc
    #145251
    Hülyéskedsz? Csak a kóla 15k
  • attiGT
    #145250
    transfer 20 euro, faction change 25 volt nekem.
  • Skill
    #145249
    te is az árterületen élsz ? XD
  • Pyotr
    #145248
    Ilyenkor azért örülök hogy közel lakok a parthoz:)
    2k HUFból merev részegre iszom magam és még egész nap strandoltam is.

  • WiLDoR
    #145247
    Ti eltévedtetek, de nagyon, ezzel a havi 3-4k-val...Ki beszélt itt a havidíjról?
    Mert sem én, sem a csóka...

    Újraolvas, értelmez, örül:

    "Szeretnék karaktert transferelni illetve faction changelni. Ehhez ugye szükséges Visa, Mastercard, Electron - Visa, JCB vagy American Express kártyák. (Az utóbbi kettőbe nem vagyok biztos, hogy lehet itthon igényelni, de ez lényegtelen)."

    Nem értem, hogy jön ide a havidíj téma...
    Ez, amit a srác szeretne tesók közt is min. 10k HUF, de elnézve az épp aktuális EUR árfolyamot, asszem közelíti a 12k-t inkább. Paid kari transfer olyan 25-30 EUR körül lehet, faction change meg asszem picit több, nem emlékszem pontosan...
    Viszont ha már nagyon boncolgatni akarjuk ezt a mi-mibe kerül témát, akkor számoljunk picit.
    Siófok-budapest, olyan 150 km max. Ha összedobja 4 ember a benzínpénzt, akkor oda-vissza max. 2k HUF/kopf áron meg lehet fordulni. Igy a ~12k HUF-ból maradt még 10k. Ha esetleg mondjuk a Palace-ben akar bulizni a haverunk, ami ugye elit hely és olyan 6-7k a beugró, akkor is marad még neki 3-5k HUF, ami elkölthet kajára, piára és csajokra. Ha nem a Palace-ra vágyik, akkor meg bőség zavara.
    Aludni meg ráér azután is, ha hazaért, kólán és pizzán simán ki lehet bírni 3 napig alvás nélkül (tapasztalat régi Scenest és Antiq partykról :D), s még mindig jobb alternatíva szerintem ez, meg emlékezetesebb is lesz, mint egy szaros faction change, amit úgyis megbán 2 héten belűl...ugyanis a "szomszéd kertje se zöldebb" :)
  • PiszkosFred
    #145246
    Nem, de 3k/hetvege koltsegvetesbol csak erre "fussa" :)
  • picket
    #145245
    Futsz minden kocsmából ahol nem tudtál fizetni. Egyéb szórakozóhelyre mozgalmas lehet a bejutás, lévén el kell kerülni a háromredősnyakúakat, mert nem tudod finanszírozni a beugrót
  • picket
    #145244
    Amit leírtál, az neked szórakozás/kikapcsolódás? Húbazmegdeöregvagyok
  • picket
    #145243
    Komoly, hogy el kell magyarázni az embereknek, hogy ezres szorzóról milliósra hogyan válthatnak. Egyébként ezek a nyomi szolgáltatók nem tudnak egész számokkal dolgozni (1024 ugyebár), szóval nem kell annyira erőlködni, mert ez sima ezer meg millió, vagyis 4000 kbps = 4 Mb/s
    Ha 1024-es szorzó lenne, akkor MiB meg KiB lenne, de hogy mikor kezdődött a számítástechnika faékesítése (illetve az 1024 hatványiból keletkező "többlettel" való játszadozás, gyakorlatilag lopás), az rejtély számomra.
  • Lacee
    #145242
    lássuk csak
    ha csak a WoW a szempont, akkor mindegy, de ha a kettő közti különbség a kérdés, akkor az 5 megabit gyorsabb, mint a 3.9 :)
  • TVelvet
    #145241
    :DDDD

    Ez a wildoros tetszett :D

    Reméljük telefonon is lehet majd wowozni, és mikor kimész szarni, se kelljen ott hagynod a karid!!
  • torrente111
    #145240
    3-4 ezerből,mozgalmas hétvége? xd
  • PiszkosFred
    #145239
    Potyazas vonaton, keritesberlet a strandon, asztalon hagyott maradek kaja ebedre, asztalon hagyott serital hangulatot fokozni, kamu dumakkal szediteni a nemet csajokat, vadkemping a kozeli erdoben szallaskent ket lapulevel kozott (jobb es lenyegesen szerencsesebb esetben egy nemet lakokocsiban par ora alvas, hogy meg idoben le tudj lepni) - hat belegondolva meg sok az a 3-4ezer forintos havidij, amit erre szanna, siman osszejohet egy mozgalmas hetvege.

    De mi lesz a hetkoznapokkal?

    Wildorral tortent valami, ami kirangatta a pincebol 5 ev utan, azota profetakent hirdeti az elet naposabb oldalat. El kell fogadni, o mar megtert (bar speciel szerintem ez csak falduma es huzz a kovetkezo altot epp - de ez az en szereny megerzesem, ami a kutyat sem erdekel)
  • 1Emese
    #145238
    Barátunknak akarunk wowt adni, de a netjét el kéne dönteni milyen legye:

    e kettő között gondolkodunk, de nem tudjuk melyik a több:
    5Mb/sec vagy 4000kbps
    Szerintetek melyik a jobb?
  • byzhouse
    #145237
    Már az elején mondták,hogy nem fognak "előnyt adó tárgyakat" árusítani.
    Ám is mi köze ennek az auction cucchoz?
  • shaddam
    #145236
    Várom mikor árulnak pénzért előnyt adó tárgyakat,mint egy vágottszemű mmoban.
  • Botond #145235
    Ez nagyon komoly. Már nincs messze, hogy telefonról xpzni is lehessen, mondjuk vmi klickelgetős dailyt tolni. :)))
  • picket
    #145234
    Nyár, kánikula, pár ezres a zsebben, hát irány a Balaton "a vonatjegy kijön belőle" jeligére, aztán amikor vége a napnak - mert a szállást már nem tudja megfizetni - akkor hazakullog, és a hónap maradék részében... öööö...
    Hányszor megegyeztünk már (veled együtt), hogy akinek a számítógép és a net biztosított, annak ez egy olcsó szórakozás. Egyébként meg ne te mondd meg, hogy mi a jó neki
  • Savmacska
    #145233
    lehet rém csúnya szegény =(
  • byzhouse
    #145232
    Join Guild 60pont :DDDD
  • WiLDoR
    #145231
    jah, a linkelt movie-ban 1.43-1.50 között van az igazi lényeg -.-
  • WiLDoR
    #145230
    "Nagyon remélem, hogy catalysmmel kihal a 25 fős, és csak 10 fős lesz, annak a hc része viszont jó nehéz, az egyes játékosra komplex, addonokkal nem igazán kiváltható, nagy játéktudást kívánó, és fightról foghtra változó feladatok tömegét rója."

    ne ábrándozz.
    a blizzard casualosítja a játékot tovább, ergo minden sokkal egyszerűbb lesz még ennél is majd.
    EZT kapod majd Cata-ban kb., megspékelve azzal, hogy az első critterből is epix fog majd potyogni...bár mondjuk ez engem már abszolúte nem fog izgatni...
  • WiLDoR
    #145229
    "19 éves vagyok"

    most komolyan erre akarod elkúrni a pénzed, amikor odakinn tombol a kánikula, meg vetköznek a csajok 1000L?
    tiplizz le inkább a balaton-partra 1 hétvégére a haverjaiddal, aztán bulizzatok egy qrvajót, ahelyett, hogy ilyenre cseszed el a pénzed.
    erre majd ráérsz akkor is, ha már újra beköszönötött a zima, meg elkezdenek repkedni a minuszok, addig meg goto strand :)
  • byzhouse
    #145228
    dísznek jó :D
  • Lacee
    #145227
    ez azért nem olyan szar

  • Rahar
    #145226
    Igen! Tud valaki valami információt adni a kérdésemre?
  • attiGT
    #145225
    Arról nem is beszélve, hogy jópár példa volt arra, hogy 10 fős heroicból kellett gearelődni 25 fős HCra. Kiváncsi leszek Cataclysm-re, nagyon várom, bár valszeg PvP lesz addig nálam, mivel PvE kihalt :)
  • Flammius
    #145224
    Ja és még egy fontos ok, amiért ennyire dőlnek a wotlk-es bossok, a raidek 25 főre vannak készítve, de ölhetőek alig rosszabb rewardokért 10 fős módban is. 10 fősben pedig nevetségesek a fightok, egy rakás boss "ability" nem is működik, mert olyan nagy a küzdőtér, hogy egyszerűen elvész az adott bossképesség (annyira könnyűvé válik tartani a távolságot a többiektől, stb.). Ezért lenne fontos, hogy a 10 fős módban arnyosan csökkenjen a küzdőtér mérete is, akkor az sem lenne egy exploitolható easy mód.
  • Flammius
    #145223
    Nagyon sokat változott a játék. A régi bossok sokkal primitívebbek voltak, teljesen más minden. Szerintem a fő ok az addonokban keresendő, illetve az olyan guideokban, amikből a hülye is könnyen kitanulja mit kell csinálnia.

    Nagyon remélem, hogy catalysmmel kihal a 25 fős, és csak 10 fős lesz, annak a hc része viszont jó nehéz, az egyes játékosra komplex, addonokkal nem igazán kiváltható, nagy játéktudást kívánó, és fightról foghtra változó feladatok tömegét rója.
  • attiGT
    #145222
    És bocs a sok offért.
  • attiGT
    #145221
    Jé, pont olyanom van :) Hát ezt nem gondoltam volna, köszi szépen, örök hálám :P
  • attiGT
    #145220
    Hmm, ezt nem mondod?! Meg is nézem :)
  • UnknownAsshole
    #145219
    Hali.
    Nekem OTP Junior max kártyám van és ezzel is szépen működik. Ami fontos, hogy nézd meg a kártyád jobb alsó sarkában ott van-e hogy VISA.
    Ha igen akkor a fizetési módoknál megadod a kártyád elején lévő 16jegyű számot és majd kérik a hátulján lévő aláírásod melletti 3 számjegyű kódot.
    + persze a számládon legyen pénz, de semmi egyebet nem kell tenned!
  • attiGT
    #145218
    Szóval úgy tűnik ez a megkérem dolog nem nagyon működik.
    Alaphelyzetben van egy Junior kártyám az OTPnél, emellett lehet egy másik is annál a banknál, például OTP Mastercard, amivel ugyebár tudok neten fizetni?
    Ha igen, van-e valami díja annak ha igénylek és körülbelül mennyi ? Habár lehet jobban járok ha bemegyek a bankba, úgyis ittvan tőlem 5 percre, de azért pár gyors infot elfogadnék, hogy ne full tudatlanul menjek oda :)
  • attiGT
    #145217
    Sajnos nem isznak :)
  • Pyotr
    #145216
    Egy jó hideg sörrel:) vagy kettővel..
  • attiGT
    #145215
    Igen, volna is erre egy személy, csak elég makacs és öreg :) Nem hiszi el, hogy nem csapják be az embert, azt hiszi minden pénzét leveszik, vagy minden hónapban levonnak egy bizonyos összeget. Hogyan tudnám meggyőzni? :)
  • picket
    #145214
    Ha csak egy dolgot szeretnél csinálni vele, és utána belátható időn belül nem akarod használni (például nem kártyával akarsz előfizetni), akkor nem éri meg a vesződséget. Persze az általad felsorolt dolgokhoz kell. Ilyenkor érdemes megkérni valakit, aki már rendelkezik ilyen bankkártyával, hogy közösen fizessétek be az ő kártyájáról, te meg megadod neki kp-ben.