166745
  • FSpofon
    #145293
    akkor te miért költesz??? gondolj arra hogy egyszer a te testedben fog egy gyerek növekedni, és te elwowoztad a pénzt amiből számára létszükséges tápanyagokkal építhetted volna a tested
  • 1Emese
    #145292
    Ez nem válasz volt a kérdésem, csak bas**gatás :( Bármilyen hiohetetlen de a legtöbb ember nem teheti meg, hogy ilyenekre költ... Örül, hogy van tető a feje fölött, és van mit ennie.
  • FSpofon
    #145291
    azért nincsenek már ott hogy el tudj menni a napi 285 forintodból megebédelni :D
  • 1Emese
    #145290
    WG-n ha mondjuk az alli nyer, akkor a hordások tudnak ott elemntálokat famrolni? Vagy már üres olyankor a terület? És ha igen melyik patchel jött ez be?
  • Kongy
    #145289
    halljátok jól befütöttek a Barrensben... Megyek is undercitybe
  • Flammius
    #145288
    Guild talent is egy baromság volt, sok guildben (95%) csak a feszültséget szülte volna, hogy mibe vegyék a pontokat, sokkal jobb ez az új elv.
  • Lacee
    #145287
    guild talentekért kár, de talán használható lesz ami megmarad belőle.
    Az viszont nagyon helyes, hogy nem tesznek kötelezővé egy secondary professiont mindenkinek, aki raidelni szeretne csak azért, mert leírva jól hangzik hogy régészkedünk és path of titans, tilláromhaj...
  • koocos
    #145286
    Olvastam az egész cikket FS!en, elég lehangoló, sok jó dolgra b*sztak rá, amit eddig ígértek...
  • FSpofon
    #145285
    The whole Path of the Titans idea has been removed from the game. It will no longer rely on Archeology or on any kind of PvE/PvP progression and instead Blizzard will just introduce a new type of glyphs: Medium Glyphs.

    The guild talents are gone and your guild now gets extra bonuses depending on its level. There are 25 levels and each level will automatically reward with more cool stuff.
    Some of the rewards include guild tabards, mounts, heirlooms, and it looks like you will finally be able to have a guild tabard on your mount. (Just like the Argent Tournament banners)

    Archeology will be less important
    With the Path of the Titans gone, Archeology will become a "true" secondary profession and you won't really have to level it anymore. However it will still be used to let you get cosmetic/optional items, get more information on the game's lore, and ultimately it looks like we can expect rewards similar to fishing.


    Raid leaders will be able to split an ongoing 25-man raid into up to three 10-man raids. Those 10-man raids will be able to continue from that point on, with bosses already down.


    Rated battlegrounds will be available for pre-mades of 10, 15 and 25-player sizes. The amount of Conquest points rewarded will be capped so that players who enjoy both arenas and rated battlegrounds don't feel they have to prioritize one over the other.

    Heroic Deadmines / Shadowfang Keep
    Heroic versions of classic instances might not be ready for the release of Cataclysm and will be shipped in content patch instead.
  • slime001
    #145284
    Megtaláltam amire gondoltam. NiceDamage a neve.
  • Big Bad Ryder
    #145283
    Ilyen például a Scrolling Combat Text
  • slime001
    #145282
    Egy olyan addont keresek amivel meglehet változtatni a damage betűtípusát. Sok videóban láttam, hogy tök jó font van helyette és narancssárga, de magát az addont nem találtam még meg. Lehet, hogy hülyeség, de kéne és aki tudja mire gondolok írjon!:)
  • Pyotr
    #145281
    Gayionba még ki is nézném de szerintem wow-ba elöször levonják a következtetéseket utána cselekszenek:)
    Amugy szidják az afrikaiakat rendesen pedig nem ők fújják észnélkül hanem a túristák:D
  • Csirke4
    #145280
    Mekkora zsír lenne csúcsidőben IF közepén mindenki azt nyomná.
  • Dr DeViLKiNG
    #145279
    Jah, ha nyersz. Tegnap 9 eost kellett játszanom, hogy nyerjünk egyet...
  • [HUN]Crassus
    #145278
    jajó,de 58-69 nagyongyors questekből és a 69-80 is hamar megvan viszonylag
  • [HUN]Crassus
    #145277
    VUVUZELÁT A WOWBA!:D

    /5g-be lefogadom beleteszik:D/

  • Dr DeViLKiNG
    #145276
    Igen, ott annyit ad HA nyersz. Ami szinte mindíg képtelenség, mert bármivel is játszol, a másik oldal nyer.
    Lvl70+ volt az eredeti kérdés egyébként, és ott annyi.
  • WiLDoR
    #145275
    jóvan picket mester, ezt már úgyse magyarázod ki, kár erőlködni.
    benézted, kész, ennyi, előfordul az ilyen :))
  • [HUN]Crassus
    #145274
    30-55 között volt....mindössze egyetlen szabad hétvégén mentem scarlet monasteryből outlandre:P és lófax játékidővel....
  • [HUN]Crassus
    #145273
    akkor én belszaladhattam valami oltári bugba legutóbbi peccs után pedig annyit adott.....
  • Csirke4
    #145272
    Nyilván alacsony szintre gondolt, mondjuk 11-es szinten csak több mint 79-esen.
  • Big Bad Ryder
    #145271
    Valóban 10-15% xp-t ad nem háromnegyednyit, de így is simán gyorsabb mint questelés, nyertem is párszor hál'isten.
  • Dr DeViLKiNG
    #145270
    Jó az 10%nak is(de csak hétvégén).
  • FSpofon
    #145269
    ezt ~féléve kellett volna amikor megölték a bgket rnd pve-vel
  • Csirke4
    #145268
    Jeee mostantól egy csomó magyarral találkozok ha BGzek.
    Mondjuk itt mán ki fog derülni, hogy melyik oldal az imbább, mert nem lesz olyan, hogy XY battlegroupban "mindigcsakazallinyer".
  • Big Bad Ryder
    #145267
    Épp most kezdtem volna sírni a szar battlegroupom miatt amikor megláttam ezt a hírt:


    We're currently expecting both normal and rated battlegrounds to be cross-battlegroup (within a region) for the launch of Cataclysm. So, players queueing from anywhere in north america (for example) could play vs players on any north american battlegroup, etc. This applies to all regions, not just north america.

  • Big Bad Ryder
    #145266
    Kösz a tippeket. Bár Vindication bg-ben alliance győzelem és 15 percnél rövidebb sor felér egy LK hc killel, de ez már az én gondom QQ
  • picket
    #145265
    Wildor hozzászólására megpróbáltunk néhányan még nagyobb hülyeséggel reagálni. Hogy most havidíj, karakter transfer vagy judea népe front párttagsági díj, az minket nem érdekelt, csak hogy viccesen közöljük, hogy mindenkinek saját problémája, hogy mire költi a pénzét, és ne irlhuszárkodjon már pont ő
  • [HUN]Crassus
    #145264
    nézd meg milyen BG hétvége van és oda menj! 1 WIn= háromnegyedszintnyi Xp....
  • antgecc
    #145263
    Ölj farkast :P

    Vicc nélkül: questeléssel
  • Big Bad Ryder
    #145262
    Hogy lehet manapság a leggyorsabban fejlődni 70 felett? Nem húztam karit mióta AV-t nerfelték, egy hétig meg nincs kedvem malacokat ölni. Dungeon napi egyszer lemegy de nem sok xp jön belőle.
  • attiGT
    #145261
    http://szallashelyek-utazas.info/wp-content/uploads/2009/06/balatonalmadi-ramada-hotel.jpg

    nehéz kitalálni :D
  • Pyotr
    #145260
    Na jó nem GC-t kapsz de Aramisban meghivlak egy sörre:)
  • Lacee
    #145259
    én Almádira tippelek, itt lakom ;)
  • Pyotr
    #145258
    Na aki kitalálja hol van kap egy ingyen GC-t
  • antgecc
    #145257
    Az a büdösnagy pocsoja úgy néz ki, mint a Duna?
  • antgecc
    #145256
    agree
  • csokicsiga #145255
    A lényeg a havidijjal,egyébbel kapcsolatban,akinek van rá lovéja megveszi,elöfizet rá,akinek nincs,az meg iszik egy házmestert.
  • hawkie22
    #145254
    Namost, ha már havidíjról esik szó. 3-4k havonta. Ami azt jelenti, hogy a 30 nap alatt annyiszor logolsz be, amennyiszer jólesik. És annyi időre, amennyire jólesik. Egy hétvégi bulin simán elköltesz 5-6k-t és akkor még keveset mondtam. Taxi, belépő, pia, csajozás (ha már vagy annyira udvarias és meghívod a kiszemelt leányzót), cigi neadjisten. És ez csak egy buli.
    Most akkor miről is beszélünk? Lehet, hogy a bulik emlékezetesek, meg minden, de nem mehetsz minden este bulizni, és nyilván fiatalon a legtöbb ember nem lakik együtt a nőjével, így valamit kell csinálni suli, meló stb. után, amikor az asszony (és/vagy a gyerekek) alszanak vagy csak simán kikapcsolódni akarsz.

    Saját példámmal élnék: egyetem alatt melóztam, volt nőm, megvolt a havi 2-3 nagyobb buli a haverokkal, és még így is simán belefért a WoW a tanulás mellett.
    Most, melóban kicsit másabb a helyzet. Időm kevesebb van, nem állandó délelőtti műszakban dolgozom, hanem hol délelőtt, hol délután, hol éjszaka, mindig más, attól függ, hogy az ügyeleti beosztásom hogy változik az intenzív osztályon (ez sajna főnökfüggő :)). Barátnő jelenleg nincs (mindez azért, mert Németországban dolgozom, és kicsit nehezebb ismerkedni magyarként :)), de dolgozom az ügyön, a kollégákkal eljárunk hetente kétszer "bulizni", bár ezek inkább közös sörözgetések, heti 1-2 sportalkalom, amikor 2-3 órát focizunk, röplabdázunk, emellett tanulok is, de azért napi 1-2 óra jut így is a WoW-ra. És ezért a napi 1-2 óráért hajlandó vagyok kifizetni a havi 3-4k-t. És még mielőtt valaki felhozná, hogy na persze, mert én megtehetem, mert a fizum akkora, akkor elmondom, hogy előtte suli mellett is megtettem, mert dolgoztam és így volt miből.
    Mindent meg lehet oldani, csak tenni kell érte.

    És tök hülyeség oltani a másikat, hogy menj a szabadba, csajozz, piálj, stb. Szar időben, amikor a nőd nincs veled, és máshoz nincs kedved, a WoW tökéletes. :D

    Jöhet az oltás. xD