166745
  • attiGT
    #145213
    Hali!

    Szeretnék karaktert transferelni illetve faction changelni. Ehhez ugye szükséges Visa, Mastercard, Electron - Visa, JCB vagy American Express kártyák. (Az utóbbi kettőbe nem vagyok biztos, hogy lehet itthon igényelni, de ez lényegtelen).

    Namost a kérdésem a következő lenne: 19 éves vagyok, és még sosem csináltam ilyet. Néztem különböző bankoknál a kártya igényléseket. Azt akarom kérdezni, hogy van-e valamilyen személyes véleményetek a kártyákkal kapcsolatban, illetve maga az igénylés hogyan működik, mit kell, hogyan és mennyiért tegyek ? És van-e arra lehetőség, hogy miután felhasználtam, amire akarom, le-e lehet mondani, illetve hát igen... van -e valamilyen díja a kártya igénylésnek illetve birtoklásának.. ?

    Előre is köszi.
  • Botond #145212
    A mi rédelős guildünkben minden valamire való roguenak volt törpe pap altja. :)))) Nekem is. :))) Aztán ha nem volt éppen pap, ráadásul elég törpe pap online akkor rollolás ki jön rogueal, ki jön pappal :)))
  • MarkBlade
    #145211
    És ezért volt izgalmas a játék a mostani easy -hez képest. :)
    Jobban el volt különítve a horda és ally.. Horda inkább pvp az ally meg pve volt jobb. Mostmeg ömlesztve.. hmm a régi dolgokból nem maradt már semmi :D
  • PiszkosFred
    #145210
    Anno raidben minden feladatra kulon ember volt. Kulon ember(ek) dispelre, kulon ember(ek) decursere, interruptra, stbstb. En support papkent voltam lenn anno, isten igazabol akkor szalltam csak be a healba ha nagyon muszaj volt, pont eleg volt lekapkodni a magic szarokat a 40es raidrol :) Viszont teny, hogy pont emiatt eleg volt ha az adott feladatot vegzo ember hulyeseget csinalt, es mar jott is a versenyfutas a lancon visszafele...
  • 1Darton1
    #145209
    Azért a tremort ne hasonlítsuk már a fear wardhoz. :P
  • MarkBlade
    #145208
    Volt sámánjuk ami az allynak nem.. A régi szép törpös idők :)
  • antgecc
    #145207
    Hmmm, és akkoriban még nem volt a hordának fear wardja! :)
  • MarkBlade
    #145206
    Sokkal többet kellet taktikázni 40-el. Papként hamar fogyott a manna még jó felszerelésben is. Jól be kellet osztani. Nem voltak ennyire "istenek" a játékosok a bossok viszont arányában keményebbek voltak. HA egy heal is kimarad vagy késöbb ért oda borult a tank. HA egy fear ward rosszkor ment a raidet ütötte már a boss stb..
    Most azért nincs ennyire kicentizve.
  • Botond #145205
    Szerintem az emberi tényező miatt is nehezebb volt 40en, mint 25en. Mármint 40 top felszerelésű embert nehezebb volt összevadászni, és biztosítani, hogy teljesen koncentrált legyen, mint mondjuk 25 embert. És ráadásul ez hatványozottan érvényesülő zavaró tényező nem lineárisan.
  • PiszkosFred
    #145204
    Sokan elmondtak mar, meg koztudott, a heroic raidekkel kulonvalasztottak a dolgokat. Sima/normal 10-25 raidek lenyegeben nem masok, mint 80as dungeonok 10/25fos partyknak. A hc raidek az igazi kihivas, ott azert van szivas kemenyen. Es megis, a hc tartalom is konnyebbnek tunik, mint anno MC-BWL-Naxx1.0, de csupan azert, mert a hc taktika 80%-at siman begyakorlod a normal verziokban, a maradek 20% extra zsivanysagot a bossok reszerol meg hamar ki tudod ismerni es "megtanulni". Anno nem volt lehetoseged gyakorlasra, csak sorozatos wipeok aran, nem volt "konnyitett" mod az alapok elsajatitasara, igy aztan a sorozatos - es ideg/guild olo (lasd razorgore) - wipeok miatt miatt 1-1 boss megolese utan 5 percig uvoltott mindenki TS/Ventrin. Most ugyanez megvan hc raideken.
  • FSpofon
    #145203
    talán amiatt lehet hogy nem fogy el se a dps se a healerek manája
  • Warden
    #145202
    Változott a koncepció.Mc-Bwl-Aq-Naxx egy instance sorrend volt az instákon belül is a bossok sorrendje sem volt mindegy.Raid guild nélkül egyikbe sem tehetted be a lábad ergo a játékosok nagyrésze szinte teljesen ki is maradt a vanilla pve részéből.Össsz vissz volt talán 3? 5 fős insta meg 2 20 fős ahova a kislétszámú guildek járhattak.A bc ben kb maradt a raid haladási sorrend csak a kis létszámú guildeknek bejött karahzan meg a heroik 5 fős ahol badgeből is szépen lehetett simsezni a karakterekkel.A woltk ben az instance rendszer kiszolgál mindenkit a kis guildeknek van 10 fős és aktuális badges 5 fős jópár.A nagyobb létszámú ám nem heti fixnapon raidelőknek ott a sima 25 fős tartalom míg a hetente x napot raidelő 19,30-23,00 ig ezzel foglalatoskodunk mert, így szoktuk meg azoknak meg a hc 25 fős mód.A blizzard most minden igényt kielégít lehet altozni lehet pugolni (whisper gs and achivement).Viszont a játékosoknak semmi sem jó ez sem...

    Nyilván való hogy aki 3-4-5 éve játszik annak már nagyon új bossfightot nem lehet mutatni.Az addonok professzionálisabbak lettek és ha valaki nem félévente vált 3x maint az ép eléggé kiismerte a karakterét még ugy is hogy az patchról patchra változik.Illetve a játék több mint öt éves az aknakereső meg a pasziánsz az amivel ennél többet játszottál.

    Az arathoron felkapott dolog most a gdkp run ez pénz alapú fizetned kell az itemekért amiket viszel, a pénz pedig a raid végén szétosztódik a tagok közt.Nem egy guild társam csinálja altosan hogy kisebb guildek tagjait sima 25 fős icc ben esetleg toc ban végigcipeli néha wipolnak egyet kettőt de elég szépen keresnek vele.Viszont a tag aki hajlandó fizetni az egyel nagyobb tokenért vagy akármilyen itemért, boldog ad egy látta a 25 fős tartalmat, ölte az adott bosst és még csicsásított is a karakterén akkor is ha az első perctől halottan feküdte végig az aktuális fightot.Az önszerveződő pugok pedig saurfanging jutnak kb onnantól reménytelen...

    A hc verzió pedíg végkép reménytelen pugok számára ez alól talána lootship battle a kivétel no de az meg azért van.Jön majd még buff jön majd a kieg elötti patch ami már az új skilleket új tallentfákat tartalmazza akkor majd mindenki ölhet mindent lesz öröm boldogság sok loot amit hajítanak is el a fenébe az első kék megszerzése után.....DEEE
    előfizetnek játszanak és szidják a blizzardot
  • antgecc
    #145201
    Emléxem, réges régen, még MC-ben (és BWL-ben szintén) nagyon lassan haladtunk előre. MInden bosson vért izzadtunk, hogy lemenjen.

    A mai bossok meg, úgy vettem észre, pár try alatt le is mennek, 1-2 kivétellel, ráadásul pug-al is simán verhetőek.

    Sztetek ez mi miatt lehet? Már többször agyaltam ezen. Mára már belerázódtunk a raidelésbe és jobban oda tudunk figyelni? Vagy ennyire számít, hogy nem 40-en megyünk egyszerre? Mert ha visszagondolok a taktikákra, hát nem mondom, hogy durvábbak voltak a jelenleginél, mégis többet szenvedtünk velük.

    Érdekes, na...
  • 1Darton1
    #145200
    Minden tank így van vele, nem csak a prot pala. Nekünk prot warrior offtankolt anub hardon, és trükkös arcane torrent rotával szakítottunk (de shadowfury ugyanolyan jó), mert ezekkel kevesebb dps-t veszítettünk, és biztonságosabbak is.

    Köszi. Szerencsére csak másfél hónap volt, de így is elég kimerítő. Ebben a felhasználóbarát kiegben elszoktunk a raideléstől (legtöbbször el sem használtuk az összes trylehetőséget, annyira nem volt kedvünk heti 4 napot raidelni). A pincemenet könnyebb lesz mint gondolnátok. Én azt hittem, hogy sokáig fogunk miatta szenvedni, de már elsőre simán ment, és utána is csak ritkán volt hiba. Viszont a valkyr és a defile rémálmaimban fognak előjönni.

  • Warden
    #145199
    Vonatkozik rá.Egy hp ra gearelt prot palának általában hiányzik a hit cap fele.Raidelő prot palának elég hasznos gliph a righteous defense kb annyira mint a prot warriornak a taunt gkiphje.Gondolom anno hc anubon ti is ugy csináltátok hogy az addokat prot pala tankolta block gearben viszont az addok shadow strike-át egy retri holy wratholta hit cap felett jóval hogy tutira szakadjon a cast.

    Nem mellesleg nagy grat a hc lk hoz, gondolom nem kicsit volt nehéz ez a 2 hónap.Pár napja oráliálódunk csak vele és még mindíg ott tartunk hogy p2 elején stabilan hal a raid, és hol van még a valkyres móka, a defile és a pincemenet.
  • byzhouse
    #145198
    erre gondolsz
  • Rahar
    #145197
    A Collector'edition változatokhoz jár egy-egy pet is. Próbáltam utánanézni, hogy ezeket hogyan lehet elérni a játékba. Ha jól értettem a leírásokat, akkor egy NPC-hez kell odamenni, aki odaadja. Azt szeretném tudni, hogy ezek a pet-ek mire jók? Valamint, hogy a pet megszerzése is egy quest teljesítésnek számít vagy egyáltalán nem jelenik meg a statisztikában? Tehát akinek megvan egy gyűjtői változat az már egy quest-tel többet tud teljesíteni, mint a többiek? Tudom, hogy a játék szempontjából nem jelentős ez a téma, egyszerűen csak kíváncsi vagyok.
  • 1Darton1
    #145196
    Vonatkozik rá, csak az általában kevés.
  • Skill
    #145195
    ja 8% ot ad. csak azt nem értem, hogy ha van hited akkor az mért nem vonatkozik rá.
  • 1Darton1
    #145194
    Biztos arra is van glyph.
  • Savmacska
    #145193
    persze h lehet miss... nekem palával kb 2x-3x-ra sikerül átvenni :S
  • slime001
    #145192
    Igen, palánál az a taunt.
  • Skill
    #145191
    az olyan mint a taunt? mert akkor miss lehet ha jól tudom
  • slime001
    #145190
    Hand of Reckoning-ot lehet misselni vagy valami? Csak mert tegnap Saurfang-nál elsőre nem vette le az aggrót, aztán másodjára se!:D
  • kabel15
    #145189
    Ez rohadt jó :D
  • Skill
    #145188
    ez hihetetlen XD
  • WiLDoR
    #145187
    találó a kép ^^
  • WiLDoR
    #145186
    :DDDD
    nagyon király :DD
  • dartonita
    #145185
    :DDDD
  • Pyotr
    #145184

  • Savmacska
    #145182
    hehehe :P
  • [HUN]Crassus
    #145181
    nevet! a KOS listámba:P:)
  • Big Bad Ryder
    #145180
  • Savmacska
    #145179
    Én meg arathor ally-ről ragna allira, van vagy 3,5k g asszem annyit loptam onnan :D
  • jazzy
    #145178
    Cserélnék Arathor hordáról goldot Ragnaros hordára ha esetleg valakinek van mind2 helyen karaktere.
  • FSpofon
    #145177
    ~
  • Big Bad Ryder
    #145176
    Hát akkor hova sorolnád?
  • jazzy
    #145175
    warrior damage is fine
  • FSpofon
    #145174
    arena nem pvp
  • Big Bad Ryder
    #145173
    Egy hete néztem world top100 3v3-mat: a 300 emberből kb 10 death knight. Warrior (általában arms a fő pvp spec) pedig szinte minden csapatban ott van.