166745
  • [HUN]Crassus
    #146024
    Nos healer 10ből 9x kb akkor van ha healler megyek be:S
    BG ben healelni elég erős a pala,de 2v2 ben csak nézek ki a bírkabékafearcsapdablindstun alól:D ........





    m
  • [HUN]Crassus
    #146023
    Nos healer 10ből 9x kb akkor van ha healler megyek be:S
    BG ben healelni elég erős a pala,de 2v2 ben csak nézek ki a bírkabékafearcsapdablindstun alól:D



  • koocos
    #146022
    Én nem is mentem, ő volt olyan gyökér, de hát mit lehet vele csinálni?:)

    @146020 Majd 1napos leállások, 1 hetes haldoklások és lagg után sírva adod el az aion accod, és jössz vissza ide:)

    amúgy mikori kép? mert nemtudok róla, h ilyen lenne mostanában, csak béta szerveren:)
  • FSpofon
    #146021
    go away
  • Pilutika
    #146020


    HAHAHAHA :D:D
  • Pilutika
    #146019
    3.5év után nem oan könnyü elszakadni ettől a vacaktól
  • LeWyTy
    #146018
    Mégis ittvagy, és erre is válaszolni fogsz.
  • [HUN]Crassus
    #146017
    1200 resibe 13 ezres Starfire:P no comment
  • FSpofon
    #146016
    linkelj pár bg score screent csak hogy lássuk változott e vmit a classok erőviszonya az elmúlt évben pls:D
  • [HUN]Crassus
    #146015
    én is kapok mindenféle viagrás mailt mégsem megyek az oldalukra:D
  • koocos
    #146014
    Úgy adta elő, h "h képzeld, kaptam ezt meg ezt blizztől..."

    Ismerem egy ideje, nem hazudna, pláne ilyenér nem, elkezdtem számolni, mondom blizz valamit benézett...

    erre benyögi, h mailt kapott róla:)
  • [HUN]Crassus
    #146013
    ennyire nemlehet hülye a haverod,hogy ezt beveszi.....bár úgylátom te is bevetted! GRATULÁLOK
  • Fehercsoki
    #146012
    Tipikus balek,akinek szólnak hogy ne,de a beígért szaroknak nem tud ellenállni:S Egyébként szerintem akinek nem ennyi esze van mint neki nem törik fel az accját...Normál védelem mellett.Nekem sosem történ fel,bár már 1 éve nem játszok...
  • koocos
    #146011
    Megmondtam, mostmár nemcsodálkozom h június eleje óta játszik, és 2x törték fel (eddig) az accját:)
  • Fehercsoki
    #146010
    Mond meg neki hogy akkor csak nyugodtan menjen fel a kamu oldalra és gépelje be a jelszavát meg acc nevét:D
  • koocos
    #146009
    [email protected] küldte, rágugliztam, legelső egy hivatalos fórumos link, ahol óvaintenek a címtől, mert scam, és ilyet blizz nemhasznál...

    persze tahó kocka ismerősömnek magyarázhatom, aszonta amíg nem GM mondja h nemigaz, addig nemhiszi el:)
  • Fehercsoki
    #146008
    Az éppen aktuális badgeből kapsz 1t naponta ha feltörik az accod.Másféle kártérítésről nem tudok.(napi 1 amíg vissza nem kapod)
  • Me0w
    #146007
    Game time lossert altalaban jovairnak az accodon napokat, en nem lattam meg az elmult 4 evben ilyen jellegu 'visszateritest' :)
  • koocos
    #146006
    Asd...most írja be, h minderről mailben értesítették, szal 99% fake, bocs, vegyétek úgy h nemszóltam:D
  • koocos
    #146005
    Vazz...haverom most írja, kapott blizztől 10k goldot és egy celestial mountot, mert elveszett 2 hét játékideje...

    Namármost...a celestialt, ha jólrémlik, 20euróér vesztegették...10k gold meg tavaly árfolyamon (most nemtom mennyi, nemjátszok, ergó nem zaklatnak goldsellerek) 35-47 euró...

    Szal ha minden igaz, akkor 2 hét játékidő (5euró) miatt blizz megdobta 67 euróval...

    K*rvaannyát
  • koocos
    #146004
    2éve wowozok, kb azóta látogatok SG-t is, de semmi olyan hszed nemvolt, ami miatt megjegyeztelek volna (pedig sok ember nick-je tűnik ismerősnek más siteokon, akiket innen "ismerek"), de azért megpróbálom ezt a hatalmas hiányt, ezt az űrt a lelkem mélyén valamivel kitölteni...
  • ShaiHulud
    #146003
    pszichiatriai de legalabb pszichologiai eset vagy, azt ugye tudod?
  • Littlepig13
    #146002
    köszönjük emese.
  • Me0w
    #146001
    Rendben, de akkor nem kell irnod sem ide am ;)
  • Fehercsoki
    #146000
    Húha,mage meg pingvinné változtat,de félelmetes,hagyjuk már...Minden játékban van ilyen is olyan is.
  • Pilutika
    #145999
    most nem tom mi a baj. csak szoltam nektek hogy többet nem láttok itt.
  • koocos
    #145998
    Gratulálok, jobb is de, who cares?

    Szerintem senki nem fog tapsolni, hogy egy grindelős, csillivilli rózsaszín gamet nyomsz:)

    Példa: DK eléri a level capet, tud idézni egy csapat előhalott ghoult...
    Amikor utoljára próbáltam havernál aiont, spiritmaster maxlevelen tudott idézni egy csapat hörcsögmókustengerimalacot, vagy miafenét:)

    Ha a graf tetszik, ne MMOzz, hameg a rózsaszín csillógó cuccok jönnek be, akkor Hello Kitty kalandjai
  • ShaiHulud
    #145997
    azt se tudjuk ki a jo isten vagy :D en se jatszok 9 honapja es akkro mivan? :D de ez az aion azthittem szebb, eleg gyer ez a lensflare, kitakar mindent.
  • Pilutika
    #145996
    csak közlöm vletek hogy elhagytam a wowt
  • ShaiHulud
    #145995
    ez a fosszar lensflare miert is jo?
  • r4pt0r
    #145994
    Nincs aion topic vagy most miért ide nyomod ezeket a .... képeket. :D
  • Pilutika
    #145993


    És ez lett belöle
  • Pilutika
    #145992
    3.5 év után váltottam az Aionra!
  • LeWyTy
    #145991
    A következő hosszú szövegben elrejtem a véleményem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mennyire rühellem az aiont
  • ShaiHulud
    #145990
    ezmi? ennek szepnek kene lennie?:D mert nem az:D
  • Pilutika
    #145989


    Az új Jövöm
  • Dr DeViLKiNG
    #145988
    Ezt a sok baromságot amit itt lát az ember, kezdve attól hogy kell egy lvl 80-as karakter, meg aktív előfizetés. Igen van esélyed.

    To ensure you’re opted-in and eligible as a potential candidate, you’ll need a World of Warcraft license attached to your Battle.net account, have your current system specifications uploaded to the Battle.net Beta Profile Settings page
  • cikasz
    #145987
    nincs
  • MaRee
    #145986
    Frissen ujraaktivált acc-ra van esély hogy kapok béta invet?
  • LeWyTy
    #145985
    Nem tud valaki valami legújabb fajta sandbox beta-ról?

    Vagy valami? Mer én a multkor már találtam cataclysm beta törtszerót is.