166745
  • quad
    #145984
    jogos jogos , en csak beta alapjan firkalok lusta vagyok hivatalos forumokat olvasni :D
  • Lacee
    #145983
    egyszerre írtuk, így azt nem láttam, de szívesen... másnak lehet hogy hasznos, ha nem hibás információt olvas itt :)
  • quad
    #145982
    azt hittem utolso kommentem nyilvanvalo de koszi :)
  • Lacee
    #145981
    Wired.com: We won’t be able to go back to old world content post-Cataclysm. So what does this mean for new players? And what about players who don’t buy Cataclysm?

    Stockton: Everyone’s going to get (the world changes of) Cataclysm no matter what. You can be on vanilla WoW. You can be on Burning Crusade (expansion), on Northrend (in the Wrath of the Lich King expansion). No matter what it is, all of the changes to the level 1 to 60 zones will be patched down to everyone. Now granted, that’s going to be a large patch, but everyone will get that content and be able to quest using existing races and classes. You could level up through that just like normal. That’s just going to be part of (patch) 4.0.

    Read More http://www.wired.com/gamelife/2009/08/world-of-warcraft-cataclysm/#ixzz0tw11kwcu
  • quad
    #145980
    ettolfuggetlenul biztos nektek van igazatok de most ez a kerdes mozgat a legkevesbe:)
  • quad
    #145979
    birom a szelektiv magyar olvasast

    " ha uj karit inditasz lvl 1-tol akkor nem valtozik a vilag "

    " kezdtem egy lvl 1-es karit is , hogy megnezzem az is a pusztult vilagon kezd-e de akkor nem lattam a mappon az uj hyjalt es vashj teruleteket. "

    es nem olvastam hanem jatszom a betaval en arrol szolgaltatok infot ha nem tunt volna fel.
  • Davidus
    #145978
    persze a goblin+worgen cuccokat nem
  • Davidus
    #145977
    mindent megkapsz "ingyen" lvl 1-60
  • ShaiHulud
    #145976
    aki nem veszi meg a cataclysmet annak is ugyanugy megvaltozik kalimdor es azeroth, csupan annyi hogy a cataclysmben bejovo uj helyszineket es fajokat nem fogja elerni. vagyis maelstrom, gilneas, ragnarosbacsituzhelye, uj blackwing insta, stb.

    vagyis cataclysm utan a regi azeroth es kalimdor megszunik letezni orokre. max tort szerokon lathatod majd, ha nem patchelik fel oket :D
  • cikasz
    #145975
    "ha uj karit inditasz lvl 1-tol akkor nem valtozik a vilag"

    Ezt hol olvastad?

    Annak az ég világon semmi értelme, hogy csak 80 után látod a változott Azeroth-ot. Ugyanis az ég világon senki nem lép a régi területre maximum duelezni Orgri elé.
  • quad
    #145974
    ha uj karit inditasz lvl 1-tol akkor nem valtozik a vilag , a kataklizma csak lvl 80 utan tortenik meg , az atvezetest meg nem tudom hogy oldjak meg , betaban egybol kataklizma sulytotta azerothon indulsz ha 80as karit viszel at. kezdtem egy lvl 1-es karit is , hogy megnezzem az is a pusztult vilagon kezd-e de akkor nem lattam a mappon az uj hyjalt es vashj teruleteket.
  • Zenszkij
    #145973
    Nah lenne egy kérdésem, az új kiegészítővel, a Cataclysm-el kapcsolatban. Megváltozik a világ? Az alap wow-al már nem is lehet játszani? Hogy fog ez működni? A régi Barrensnek annyi, sose lehet majd kalandozni rajta? Mi van, ha nem veszem meg, akkor nem fogok tudni játszani, mert megváltozik a világ, de nekem nincs meg a kieg és ennyi? Válaszokat köszönöm.
  • quad
    #145972
    nehany elozetes a statokrol:

    az osszes sp-t removeoltak az armorokrol ill gyuru stb-rol egyedul a fegyokon lesz sp. A tovabbiakban pedig intellectbol lehet majd sp-t szerezni egyenlore igy all a dolog. Csodalkoztam is hogy nincs egydarab sp-s quest reward :)
  • quad
    #145971
    a beta eleg sok helyet foglal nem tudom , hogy vegleges-e ez a helyfoglalas de eleg insane , 38 giga nalam jelenpillanatban

    v4.0.0.12479 a verzioszam
  • koocos
    #145970
    Majd elolvasom később wow.hun fordítva, korán van az angolozásra:)

    A béta pedig legutolsó buildel ha mindenigaz 30giga helyet foglal saccperkábé a gépen:)
  • Phoenix007
    #145969
    Quad, hány giga a béta, és mi a legutolsó verziószáma?
  • ShaiHulud
    #145968
    http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=26137024331

    folyamatosan frissulget.
  • quad
    #145967
    pedig galád mod rámentem a goblinoknál a vicces cuccokra , szóval erős spoiler :D de csak hogy betartsam majd a forumozás szent templomának rítusait , ezért legközelebb rendes url-ben nyomatom majd :D
  • koocos
    #145966
    Jah...még jó, hogy írtál róla leírást, vagy valamit, ami miatt érdekelhetne...:)

    Szóval vagy berakod úgy, h nekelljen kontrolcéznem, vagy legalább írd le h miért éri meg ilyen dögmelegben megmozdulnom

    /irónia: on

    Megnéztem, perszehérdekelt, elő steam/youtube videk mindig lázbahoznák, bár nemszeretem a spoilert, de nemtudok ellenállni
  • quad
    #145965
    akkor nyilvanvaloan nem kellene teleszemetelned a forumot =)

    copy pasteval bizonyitod hogy tenyleg erdekel a dolog =)))))))
  • LeWyTy
    #145964
    Állati.
  • koocos
    #145963
    Milenne ha használnád az "URL beszúrása" gombot, h nekelljen copypastelni?
  • quad
    #145962
    http://www.youtube.com/results?search_query=quadronista&aq=f

    hatha valakit erdekelnek a videoim. :)
  • koocos
    #145961
    Bizony, aktív acc és 1 80as kari kell:)
  • suti100
    #145960
    Csak akkor kapok invite-t, ha elő vagyok fizetve?
    Ezt sose tudtam:D
  • Dobronski
    #145959
    yt link
  • quad
    #145958
    sajat beta fun , skill videokert pm ram ! :D
  • Dobronski
    #145957
    xD
  • koocos
    #145956
    Akkor bizony neked az accodon fentvan a béta?^^


  • TVelvet
    #145955
    akkor bizony neked a ... ^^
  • [negativ] Cirek
    #145954
    hi,
    tegnap kaptam invite-ot, de csak ma jött róla levél
  • picket
    #145953
    Kit érdekel a textúrája, a neve, meg az egyéb körítés? Mi kell hogy leöld, és milyen lootot dob. Ha jó a loot, akkor Mr. Bean is lehet a boss, és az sem érdekelné az embereket, hogy macihajigálással és polkatánccal sebez. Hidd el, hogy a játékosok 99%-a így gondolkozik (és váltig állítja az ellenkezőjét természetesen).
  • Skill
    #145952
    jaja ! XD
  • koocos
    #145951
    Szerintem ez szabályellenes, vagy ha nemis, rohadtul nem tartozik ide, ergó szerintem épeszű ember nemfog neked kattintgatni valami hülye megharapós, kirabolós, meghekkelős ejjdepénztloptáltőlem de übervagy játék linkjére:)

    Real Name SG fórum, hogy az ilyeneket levághassuk a Moszkvatéren
  • FSpofon
    #145950
    takarodj vissza a facebookra
  • FSpofon
    #145949
    én nem veszem meg ha hoggert továbbra is meg lehet ölni
  • koocos
    #145947
    igen, mondták hogy illi meg KJ nélkül sem lesz ugyan az, estébé...érdekes, mégis ezt az mmot tolják a legtöbben, és többmilliós előfizetőtábora van:)
  • koocos
    #145946
    free epix, és kész:)

    Amúgy, egy jó körítéssel, alapjábanvéve be lehet őt dobni, ha épp nincs más kéznél...és én azt sem tartom kizártnak, hogy az új ejdejófej LK akár szövetségesként lépjen a színre:)
  • LeWyTy
    #145945
    De biztos érdekelne valakit... egy darabig tuti...
    Ha ad jó cuccot úgy is érdekelt lesz.
    Egyébként én csak azt remélem mire kijön a cataclyzm látom majd a LK-t élőben is (nem röhög! együttérez)
    Meg hogy sokak szerint már az Arthas nélküli wow sem ugyanaz.
    Nem tudom hányan fogják abbahagyni emiatt ... de sokaktól hallom hogy már meg sem veszik mer...mert.
  • WiLDoR
    #145944
    jah és 5 fős instában ölheted majd :D
    LK outdated, lejárt lemez, most már új antihero kell akire ráizgulhat a jónép (lásd deathwing & co.).
    egy ráncfelvarrott, áttextúrázott LK már a kutyát se érdekelné...