166745
  • Attila1234
    #146064
    Ezt csak a magad nevében mondhatod. Azoknak, akik indultak ezeken a játékokon nyilván kellett a béta. Lehet, hogy ők másképp állnak hozzá ehhez a dologhoz. Tudom, téged várnak a haverok meg az élet, de attól még mást megmozgathat ez a dolog. :-)
  • WiLDoR
    #146063
    ha jól emléxem ő sose mondott ilyet...
  • WiLDoR
    #146062
    szerintem örüljön neki.
    most őszintén, mire jó a beta?
    - élmény? hát ha valakinek a bugfest, meg a kötöttségek élmény, akkor hajrá, bár szerintem inkább munka ez, mint szórakozás
    - elöbb láthatod a content-et? ok, ez mondjuk lehet előny, de akkor hol marad majd az újdonság élménye a release-re? szerintem szintén nem fun. stb.
    - de enélkül nem tudok server1st lenni ómájgád??? most komolyan...ááá, hagyjuk, ez még viccnek is rossz, ha valaki tényleg emiatt akar bétát /száni :D

    nekem wotlk beta-hoz volt kulcsom anno, kb. fél napot játszottam vele, mert rájöttem, hogy nem leszek hülye, s ba**om szét a saját szórakozásom egy bugos world-ben, reportolgatva, meg effektív munkával töltve a játékot, mikor 2-3 hónappal később láthatom ugyanazt bugmentesen, s akkor másra se kell koncentrálnom, csak arra, hogy szórakoztasson, s minden amivel találkozni fogok, újdonság lesz majd.
    mert valljuk be őszintén, hogy atm is az az egyik bajunk a wotlk-kal is, hogy uncsi, már kívűlről fúj mindenki mindent, mi, merre, miből, mennyi - monoton már a content, kéne az újdonság feelingje nagyon - ha pedig beta-zol, pont ezt fogod megölni, s ha végigtolod a beta-t, meg kivesézed, neked már csak a grind marad 85-re release-kor...

    szóval bebukta volna?
    hát szerintem egyáltalán nem, sőt még jól is járt.

    az akarjon magának beta kulcsot, aki reportolna, aktív lenne, tesztelne, mint állat, s ne az, aki azért menne fel szökőnaponként 1 órára, hogy húzzon egytized szintet a lvl5-ös goblinján vagy worgenjén, mint ahogy én is tenném kb...

    conclusion:
    - szal' kell-e beta kulcs?
    - kell a fa**nak...
  • capaszabi
    #146061
    nem úgy volt, hogy devil is utálja az FS-t mint a sz*rt, vagy ő is csak hancut?
  • voloume
    #146060
    csunyan bukott valaki egy beta keyt :D
  • 1Darton1
    #146059
    Fogd össze a béna hordásaidat, és nyerjétek meg. Ha az összes tenacity-s együtt mozog, semmi nem fogja meg őket, és simán nyertek 5 perc alatt. Feltéve, hogy tudsz wg-zni.
  • [HUN]Crassus
    #146058
    itt vannak a haverok:P
    A BS nemjó,mert ugyanez lenne fordítva....én nem tömeges mészárlásra vágyom hanem kiegyenlített izgalmas meccsekre......
  • Big Bad Ryder
    #146057
    Nálunk (Hellfire-on) WG-t ritkán veszít az alli épp a szerver populáció miatt. Gyakran előfordult már velem, hogy a fortresst pár ember védte, simán átmentünk az összes falon. Ami az érdekes, hogy a fentiek ellenében a battlegroundokon állandóan a hordások nyernek
  • WiLDoR
    #146056
    tudom a megoldást a problémádra.
    paid character transfer bloodscalp horda oldalra az arathor-ról és máris happy leszel, mert ott meg pont az alli szopja a bránert, mert általában 10x több hordás van wg-n, mint allis... :D

    ha szeretnél kiegyenlített mókát, akkor goto ragnaros server
    ott tényleg az van, hogy horda-alli-horda-alli-horda-alli
    nagyritkán fordul csak elő, hogy vmelyik frakció megtartja a keep-et a másik ellen.
  • ShaiHulud
    #146055
    most 4 raid a limit/ oldal nem?
  • Littlepig13
    #146054
    értem én h jófej vagy vazze : D
    de hidd el h ha felbaszod magad ezen ugyan úgy szar marad : D
  • [HUN]Crassus
    #146053
    lehet ez csak egy ötlet volt ami lehet szar:P ,de ez ami most van ez szar is és kurvára nem fair......
    ok én mondjuk arénából öltöztem fel wrathfulba,de csóri hordások olyan fosgearben vannak,hogy rájuk férne VOA és még jófejségből letankolom/leheALelem nekik ha odajutok.....
  • Littlepig13
    #146052
    igen 2-3× try kb este fele menne le az egész mert a playerek nagy része sztem akkor kerül oda. hatalmas pangás lenne és nem lenne az se frankó hidd el .
  • [HUN]Crassus
    #146051
    jah és csak egy nüansznyi kis működési hiba! hiába van mondjuk 1 workshopnál 3db 70k hps- hordás ha odajön ellenük 20 allys a WS fél perc alatt bekékül aztán kelhetünk a másik temetőben...HŰDEKURVAJÓ a tenacity mi?szart se ér....
    most "csak" 3x tenacity volt a keleti "allys" ws ből/ami az ally leszállóhoz a legközelebb van/ 8 tank nem jutott fel addig ahol a 4 NPC üti egymást...úgy szétkapták őket. ha jól számolom olyan 200-250 yardot mehettek a gyárból az erőd irányába........
  • Bhalage
    #146050
    juj
  • [HUN]Crassus
    #146049
    értelmesebb lenne ha mint egy napi HC úgy elmentődne a karid és mondjuk naponta 2x3x próbálhatnál maximum. ÉS mondjuk 1 óránként lenne VOA.....
    ilyen iszonyatos számbeli fölénnyel harcolni kb. szélmalomharc!
    Gondolom a legtöbb szerveren rohadtul aránytalan lehet a meccs....
  • [HUN]Crassus
    #146048
    az a BUFF SZART SE ÉR!ja ,de bocs ha találkozol 2 ellenféllel a senki földjén akkor jóeséllyel levered őket,de kb erre jó másra nem......
    az,hogy 60-70 ember játszik 250-el szemben hátb+ tényleg gecire ügyesek vagytok............
  • tarti19
    #146047
    TN-en bizony szökő évente van allys kézben VoA:D Mondjuk marhára élvezetes egy 150K-s paladin ellen harcolni.
  • ShaiHulud
    #146046
    most is van limit + az a buff ha kevesebben vagytok. nalatok ezekszerint ally ugyesebb mint a horda :D
  • r4pt0r
    #146045
    Nem tudom Ragnaroson elég kiegyenlített, horda, ally, horda, ally és így tovább.

    De ha minden igaz akarnak ezzel kezdeni valamit, de lehet ez már csak cataban jön.
  • [HUN]Crassus
    #146044
    6 napja nemtudtam megcsinálni egyik karimmal sem VOA-t...........5-6x annyi allys van minden egyes nap mikor bemegyek! nem akarja a KIBEBASZOTT SZARFASZU BLIZARD megoldani WG-t,hogy moindjuk 1 ember csak mondjuk 2 x mehessen be 1 nap és max 80vs80 legyen? ,mert ez így kibaszott dühítő,hogy mégha sikerül is elindulni konvojba 6-8 tankkal az összes kis ovodás faszkalap allys szét RPG-zi vagy AOE-zi őket az út 10% nál.........
    undorító
  • Csirke4
    #146043
    Van valami MoveIt nevű addon asszem az pont erre van.
    De mongyuk ilyeneket nemhasználok. :C
  • Zsoltika 007
    #146042
    Mert felraktál vmi gány addont.
  • LeWyTy
    #146041
  • Csirke4
    #146040
    Rakd arrébb a monitort az asztalon. Vagy forgasd el.
    Ahogy tetszik.
  • LeWyTy
    #146039
    Köszi... pon ilyenre gondoltam...
    csak lenne egy problémám.
    Miért a bal oldalon jelenik meg minden ablak?
    Hogy tudom visszarakni a helyükre őket?
  • slime001
    #146038
    Skinner esetleg?
  • LeWyTy
    #146037

    Van valami olyan addon ami átszabja az alap alsó kezelőpanelt?
    Mer nekem az jön be de a külsejét már unom.
    És azt sem szeretném ha a monitorom alsó felét elvenné az UI.

    Help valaki.
  • Phoenix007
    #146036
    Thx, közben lejött nekem is végig. El is indult, amivel több havernak problémája volt.

    p.s.: Durván offoló aionos trollokat mé' nem kickbannolja az admin?
  • Fehercsoki
    #146035
    Ja igen,nem jpg a vége most látom csak...
  • koocos
    #146034
  • Fehercsoki
    #146033
    Lol és nem rakja be...Na mind1 itt a link:(nem urlbe rakom hátha az se jó)
    http://www.leonardcohenforum.com/download/file.php?id=4472
  • Fehercsoki
    #146032
    Nahát nem működik a kép beszúrás?
  • Fehercsoki
    #146031
    Késő.
  • koocos
    #146030
  • Botond #146029
    Minek kellene az neki? Csajt ruha nélkül csak jpgen lát -.-
  • [HUN]Crassus
    #146028
    értékelném ha nem egyedül kéne életben tartanom 10-15 embert:P
  • WiLDoR
    #146027
    amúgy nem is értem mi bajod a bg-kkel, hisz ezen a két scrshot-on is a te frakciód nyert :F
  • WiLDoR
    #146026
    faszt nem, kinek akarod ezt beadni???
    valld be csak szépen, hogy törzsvásárló vagy ezeken a site-okon :D
  • WiLDoR
    #146025
    kérdés: egyszerre kettő gathering skillt (pl. mining + herba) lehet trackeltetni a minimap-on?

    mert ha lehet, akkor érdemes egy karihoz összepontosítani mindkét skill-t, ha nem lehet, akkor cumóá van...