166745
  • XenHai
    #146714
    Ezt privátba fojtatni kéne mert engem érdekel a dolog a wowot már jó ideje meg untam csak szemlélője vagyok a dolgoknak!
  • Csirke4
    #146713
    Picket, korpásodik a hajam, mit tegyek?
  • koocos
    #146712
    Ezt kifejthetnéd, jólhangzik
  • jazzy
    #146711
    Ezt én nem is ismerem :d
  • TVelvet
    #146710
    3000ből megúszod
  • TVelvet
    #146710
    3000ből megúszod
  • XenHai
    #146709
    Mennyi most a havi díja?
  • shaime01
    #146708
    sindragosa 10/25 HC egy vicc ha a casterek kihasználják a bug/exploitot amivel nem stackelödik a debuff
  • r4pt0r
    #146707
    Hát akkor mást jelent a fogyatékos, nálam azokat jelenti akik RS10 normalon képesek folyamatosan meghalni minden szartól, és ICCben HCn az első bosstol meghalnak. :D
  • TVelvet
    #146706
    Gyere eve-onlineozni, máris nem lesz fogyatékos játékod, talán a te mércédhez nehéz is lesz :)
  • tarti19
    #146705
    Nyilván ha van 10 járni képes egyén, akik a spontán helyzetekre is képesek reagálni.
    Egyébként azért került a 10 abba a bizonyos idézőjelbe, hiszen a csapat is éppen annyira erős, mint a leggyengébb láncszem.(Mondjuk talán 2 embert elvisz a hátán a csapat :-))
    Ettől függetlenül lesznek nem is kevesen akik majd talán Catában fogják látni ezeket a hc bossokat, ha még érdekli majd őket 359 meg afeletti epix cuccokban.
    Amúgy egyetértek veled...
  • capaszabi
    #146704
    *nem :)
  • capaszabi
    #146703
    Csak 9/24-gyel tudok, mert magamat tartom annak. ettől függetlenül HC Putri és Muru ég és föld...
  • tarti19
    #146702
    Persze-persze állj oda "10 fogyatékossal" Proff, Sindi elé s garantáltan elmegy a kedved a pve-től :)
  • Big Bad Ryder
    #146701
    Dááj fogyatékosok dááj
  • capaszabi
    #146700
    Tévedsz. ICC HC is fogyatékos szinten van LK kivételével, a 25 ös LK hc jól van tune-olva, a 10es viszont overgearre van megcsinálva, ergo egy strict10es guilddel kb esélytelen megölnöd.

    Ergo, ICC HC is fogyatékosra van tervezve, csak nem 1-re hanem 10/25-re...
  • Littlepig13
    #146699
    3. potnra válaszolva. miért ne irogasson ide? ki vagy te hogy meg mond neki apja anyja ? : D
    Am meg multkori leszereplésed után én inkább csöndbe figyelnék és nyomogatnám az f5-öt
  • r4pt0r
    #146698
    Csakhogy ott a brutal meg az insane, amit egy "szellemi fogyatékos" nem tud megcsinálni.

    WoW ICC HCk, szintén nem tudja megcsinálni egy fogyatékos.

    Viszont te meg egész végig csak sírsz. :D
  • [HUN]Crassus
    #146697
    az a vicc,hogy ahogy mondod szinte az öszes piacon lévő játék úgy jön ki,hogy a szellemi fogyatékosok szintjét súrolja.....mi a fene történt?
    még a Starcraft is vicc hardon......
  • picket
    #146696
    Pedig épp kérdezni akartam, hogy mit fizetsz :D
  • Skill
    #146695
    úgy néz ki találtam valakit aki összehozza a hírportált! oh jeah!
  • cikasz
    #146694
    melyik ez a honlap? :)
  • Fehercsoki
    #146693
    WSG kéne csak zászlók nélkül,az talán nem lenne túl bonyolult.Egyébként meg manapság minden játék az ilyen casual vérpistiké.
  • [HUN]Crassus
    #146692
    csak azért az "ihlet",mert ma minden faszom random EOS és bukta....
    meg se említem,hogy 4 meccs alatt hordás healert csak magamt láttam:S
  • [HUN]Crassus
    #146691
    mennyi idő telt el mióta legutóbb EOS-ra panaszkodtam? fél év? olyan 150-180nap? azalatt mennyi EOS mehetett le a Blackout btlgrp-ban?
    mondjuk napi átlag 100? az olyan 15000-18000! meccs.....
    na még mindíg nem volt elég megérteni a taktikát.....10-12 mennek a zászlóért ha esik ha fúj....és mindezek tetejében a tornyok alatt az úton harcolnak és csodálkoznak,hogy nincs bázis egyse....
    MENNYI KIBASZOTT NAP és JÁTÉK KELL MÉG,hogy MEGLEHESSEN ÉRTENI AZT A KIBASZOTT BG-t???

    catába betesznek valami bonyolultabbat eret vágok:D
  • Fehercsoki
    #146690
  • jazzy
    #146689
    Te is minek jöttél vissza..
  • Skill
    #146688
    vicces , hogy csak 3mat. mondjuk legalább a minőség megvan. :)
    elég sokan azt hiszik scemer vagyok és még csak utánam se néznek. =(
    1 éve megy a honlapom és még is bizalmatlanok az emberek. bármilyen 5letet szívesen fogadok amivel el tudnám nyerni az emberek bizalmát.
    ja és jövő hónapban remélem elindul a játék hírportálom. már ha találok olyan honlap szerkesztőt aki hajlandó dolgozni. tegnap 3 vagy 4 helyre írtam , hogy szeretnék honlapot csináltatni akár 2 őt is de senki nem jelentkezett. azt hittem ha valaki googlének fizet a hirdetésért legalább dolgozik. hmm lehet veszek fel embert és belevágok a honlapkészítéses bisnisbe is ?
    (nem minden neked szól)
  • TVelvet
    #146687
    és mégis mennyivel olcsóbb ?:)
  • koocos
    #146686
    Ez egy FÓRUM csupa nagybetűvel, ami arról szól, hogy egy adott témakörön -wow- belül kifejtsd a véleményed, nincs megszabva, hogy ki-mennyit írhat, míg azt értelmes kereteken belül teszi...és míg ő kérdezett valamit, amit nemtudott, de csak kötözködni, genyózni tudsz, ami miatt már 3x örökre itthagytál minket, de mégse
  • FSpofon
    #146685
    nem telik meg tőle az internet, görgess túl rajta ha zavar, jól felismerhető a neve
  • WiLDoR
    #146684
    nemtom mennyire számít reklámnak, de olcsóbb igy a gamecard, ha skilltől rendelik a promos guild tagok.
    s ugye aki fősulis, meg egyetemista, azoknak párszáz forint spórolás is jól jön. amúgy néztem olcsóbb igy 1 hónap, mint előfizetve bankkártyáról, csak énnekem már annyira nem musthave a wow, hogy emiatt gc-t vegyek.
    szal' nem rossz a biznisz, amit nyom a srác.

    úgy kb. ennyi.
  • Fehercsoki
    #146683
    Nem érdekel a véleményed,ő pedig már jó pár napja nagyon sok szarságot összehord itt...Én legalább rövideket írok.
  • koocos
    #146682
    3. Legyél boldog a 10 napos triallal csak ne ide írogass.

    Nem ő az, aki mindenki könyökén jön ki, nem ő az, aki 3x beírta h többet nem ír ide, mert tahók vannak, azaz nem ő az, akinek nincs joga ide írni:)
  • Zenszkij
    #146681
    Nincs probléma. Pénteken érkezik az új gépem, a Lich King már akadozott, de most költöttem, nem keveset. Itt az ideje, hogy jó egy év után visszatérjek Azeroth világába ;)
  • Botond #146680
    Konkrétan mi történt?
  • r4pt0r
    #146679
    Japán és Kínát lehúznád mert tudatlanok? :D Hát téged se az eszedért szeret valaki, már ha létezhet ilyen ember. :D
  • Fehercsoki
    #146678
    1. Az ázsiaiak("ferdeszeműek") nem sötét bőrűek,persze nem is fehér,de messze van a sötéttől
    2. Ismered a japánokat?Gondolom nem ha ilyet írsz hogy hülyék.Másik meg az amerikaiakat hozod fel hogy ott milyen okosak?:S
    3. Legyél boldog a 10 napos triallal csak ne ide írogass.
    4. Azt a listát pedig biztosan nem nézted át,és nagyon látszik hogy nem az egyszerűségük miatt nem játszol velük,hanem mert neked minden túl bonyolult,csak a 10 napos trial nem.
  • jazzy
    #146677
    Nem értem miért baj ez, ha 10 napos trialokat akar játszani évekig hát játsszon nem látom a problémát.
  • 1Emese
    #146676
    Érthetetlenül állok én is a többi free mmokhoz, a support nincstelenségük miatt, plusz megszoktam a wowos actionbar nagyságát, a spellek változatosságát, és ebből nem engedek. Amúgy ezt a listát ismerem, és 95% abba csoportba tartozik, amit mondtam. És abból sem engedek, hogy az egész listádat összegezve, még mindig jobb a megszakítás nélküli 10 napos wow trialok. Legalább /s -ben normális emberekkel lehet beszélni, ahol a második kérdés nem az, hogy "kelet-ázsiai vagyok e?". A ferde-szemű, sötét börű kultúrákat pedig inkább lehúznám a wc-n, mert annyira betegek, tudatlanok. Ja, és aki most megjegyezné, hogy nem így van, mert köztük is vannak fejlett, jól képzett emberek, arra azt mondom: persze vannak, de azok európai, vagy amcsi egyetemen végeztek...