166745
  • SlaCker
    #146675
    Üdv. Egy kérdésem lenne. A WOW mikor ünnepli a 6. szülinapját?
    Mert én január óta nem fizettem elő az accoot és sajnos van egy olyan érzésem, hogy lemaradtam a petről. :( Most szeptemberben fogok újra előfizetni. Még azért bizakodok hogy nem csúsztam le. :)
    Hogyha mégis akkor muti már meg milyen petet adott a blizz.
  • [HUN]Crassus
    #146674
    jaja :D:D
  • capaszabi
    #146673
    kiegészítésképp: és azt akit healelnek, nem a healert...
  • picket
    #146672
    Kedves Emese!
    A wow története valóban megragadhatja az embert, bár inkább emlékeztet egy pszichiáter feljegyzéseire, amiben egy 10 éves kisgyerek rémálmait összegzi, de szeretném felhívni a figyelmedet arra, hogy azon kívül hogy értetlenül állunk a hozzáállásodat látva (bár a törtös problémáidat megértjük), alapvetően jót akarunk neked. Egyet gugliztam neked, és ezt a listát találtam. Egy része biztosan tamagocsis-koraeivillogós-farmolós, más része már nem olyan játék, amit a mikrohullámú sütőm is tud háttérben futtatni miközben reggel a kávét melegítem, de én hiszek abban, hogy megfelelő kitartással találhatsz magadnak érdekes, történet alapú, kis gépigényű, ingyenes mmorpg-t! Jómagam például Dungeons & Dragons Online-al kezdtem el játszani, ami - bár a kis gépigényt nem tudom megerősíteni - fedi a fenti követelményeket. Nem olyan bonyolult. Ha ennyi elszántság van benned, akkor biztos vagyok benne, hogy találsz magadnak valót! Reméljük nemsokára beszámolsz nekünk - kevesebb idővel rendelkező mmorpg-rajongóknak is - arról, ha találsz valami értelmeset! Jó keresgélést!
  • [HUN]Crassus
    #146671
    3 hónapja maxos pvp gearem van nem kell tipp thx:)
  • [HUN]Crassus
    #146670
    azért jó BG ben healelni,mert a beszakítás az olyan ritka mint a fehér holló....90%-a a DPS nek csak veri ész nélkül amin nincs GCD....


  • FSpofon
    #146669
    lehet meg kéne nézned 1-2 athene videot ha nem megy a paladinnal a játék
    sok tippet ad ingyen
  • WiLDoR
    #146668
    sámi healer jópofa pvp-ben, ezt már próbáltam én is, igaz nem túl combos a sámlim, valami fika 600 körüli resije van csak.
    egyszer uncsikáztam' ore + herb farm közben (miner+herbás a kari 1x-re, na vajon ki köt majd bele, hogy mekkora nubkodás? :D), aztán bementem random bg-re.
    eos.
    mondom jó.
    ja persze resto volt mindig is a kari, van ugyan offspec pve elem talentje, de leginkább nem használom semmire se azt, healelek a karival.
    szal bementem pve resto talenttel, gyökkető pvp gear-ben.
    beálltam 1 pontra, tornyot védeni.
    jön kb. 4-5 hordás, mindenféle mixelt gear-ben, ami általában bg-n előfordul.
    nekemesnek.
    step1: hero
    step2: lhw spam, riptide, earthshield spam
    step3: "helpmeah-aggro-on-the-healer" yell-elős makro spam (még lvlup szintről maradt meg, oda musthave cucc volt :D)
    kb. 1 perc után befutott pár allis, aztán levakarták rólam a hordásokat.
    mondombazzeg, ez lol volt, 4 vagy 5 hordás tornászott a karimon, s nem birták leverni...ok, mondjuk nubkodtak is, de hát bg-n ez ugye előfordul :P
    persze eos-t simán vittük, durrant is az eos victory achi :D
    aztán mentem tovább herbázni, meg bányászgatni, ennyi elég is volt akkor a pvp-ből.

    szal' jah, nemtom más healer class-al milyen az élet bg-n, de sámlival azért elég jól el lehet lubickolni :)
  • WiLDoR
    #146667
    sámán is tud majd futás közben castolni, nem csak a mage, spiritwalker grace vagymiatök lesz a cucc neve.
    mondjuk innentől fogva nemtom minek kell egyáltalán bármit is "cast"-olni? o.O
  • WiLDoR
    #146666
    ez a guild promo-s cuccod bejött, guildieket boldoggá tetted, szal' gratula, respect meg ilyesmik, csak így tovább
  • Fehercsoki
    #146665
    Most egyetértek:D Jobb ha minél messzebb van az eredetitől,van elég noob BSen:D
  • 1Emese
    #146664
    más*
  • 1Emese
    #146663
    Valóban, de kb 2 törtön, egy angol és egy magyaron 3500os létszámmal , shámánt csináltam, elkezdtem fejlődni, erre az egyik szerveren már a fire totem questline elakadt... Másikon pedig a water totemet nem lehet megszerezni, mert hiányzik a quest object, és vagy egy hónapja írtam már nekik, de bassák kijavítani, válasz "csinálj már castot"...
    A többi kis szerverekről, akik ctrl c, ctrl v-vel dolgoznak, és a bugokat nem javítják ne is beszéljünk.
  • plu604
    #146662
    Értem én hogy ilyet nem szabad, gondolom majd kapok is pickettől meg csokitől akit megfoghatatlan gyűlölet fűz a törtösökhöz, de Emese, kérlek alássan, miért nem törtön játszol? Az ingyé van...
  • 1Emese
    #146661
    Csoki, a 20-as level cap, nem jelenti azt, hogy nem vehetek fel a szürke kérdőjeles questekig mindent... Meg nekem van main 80as karim, csak azt ugye nem bírom használni. Úgyhogy, mondjuk azt, szinte mindent...
  • Fehercsoki
    #146660
    1-20ig milyen törénetet látsz mégis?:S
  • cikasz
    #146659
    szóismétlés rulez :)
  • cikasz
    #146658
    nem 2 hetente van reset?

    amúgy meg annyit sirsz itt, hogy inkább adj egy számlaszámot és utalunk neked 1 hónapra inkább.
  • 1Emese
    #146657
    Semmi, több oka is van...
    1. win 98 van a gépemen, ami 2000-ben került fel rá, azóta nem történt fejlesztés rajta, elképzelhető a teljesítménye, minimális grafikán 15 fpssel azért megyeget a wow.
    2. a wow története megfog.
    3. a japán kínai koreiai mmok kb a tamagocsi szinten mozognak...
    4. amúgy meg az ingyenes játékok, mínősége messze nincs azon a szinten mint a wow 10 napig...
  • FSpofon
    #146656
    esetleg elgondolkodhatnál azon hogy hány ingyenes játékkal játszhatnál ami többet nyújt mint a wow 1-20 malacölése
  • 1Emese
    #146655
    Kiderült, hogy értelmetlen volt a kérdésem, mert elkezdtem számolgatni, és arra jutottam, hogy 4 hét alatt még ha folyamatosan is csak wowznék a 4 reset miatt, semmiképp nem jutok le annyi intásba, amiben geart is viszek, hogy utolsó héten már ICC-be is benézhessek...
    Mivel a régi 80as priestem utáltam, így ha most visszajönnék tuti shámánt csinálnék, cuki formja miatt.
    Úgyhogy marad youtube és ICC walkthrough. és a 10napos trialok tömkelege :)
  • koocos
    #146654
    Neszivassmán, Emese wowozik?

    "Palákat, bírod?"
  • cikasz
    #146653
    itt nem müködik a youtube linkelés?

    http://www.youtube.com/watch?v=sGjPWc93syY
  • cikasz
    #146652
    pl :
  • koocos
    #146651
    Valaki írja már le ki az az Emese, mert marha sokat fikázzátok, pedig nemhülyébb mint az átlag...:)
  • Botond #146650
    Mindezt Emesének a BB reklámarcának. :)))))
  • Botond #146649
    Szerintem is, de ha már a kettő közötti különbséget sem érti, akkor hogy fogod elmagyarázni neki, hogy a havidíj x euró, amit a bank honalpján lévő valamelyik árfolyammal felszorozva tudja meg a forint mennyiséget amit levonnak. Abba meg aztán végképp nem fogsz tudni belebonyolódni, hogy ez a váltószám naponta változik.
  • Fehercsoki
    #146648
    Szerintem a bankkártyás fizetésre gondolt.
  • Botond #146647
    Nem lehet utalással fizetni.
  • 1Darton1
    #146646
    Értjük a viccet, csak nem szeretjük.
  • Carter15
    #146645
    Egy kis show-off :)
    Üdv. Nemrég lett kész vele az egyik klántársam. Az intro szerintem nagyon jó lett, a videó lényegét meg már úgyis látta már itt mindenki máshol :)

    Az én karakterem Ameona! (Igazából már egy jó ideje affli a main specem de mikor csináltuk a kis videót utánna kb 10 percel vettem észre hogy rossz petet idéztem de már nem foglalkoztunk vele utánna :D )
  • koocos
    #146644
    Legolcsóbban Skillnél vehetsz! /ingyenreklám off

    elég gyenge a forint, szerintem most felfuthat 3500 fölé is, 3200köül mozog.
  • Big Bad Ryder
    #146643
    Akkor valami régebbi hírben olvastam ami közben megváltozott :)
  • Littlepig13
    #146642
    3200 asszem, de gugli a barátod
  • [HUN]Crassus
    #146641
    főleg druidos teamek csaptak el,de ott a druidok 3-4x annyi healt is elbírnak tolni mint a sámlim
  • [HUN]Crassus
    #146640
    warrior meg ha megáll nem sebződhet majd:D lol
  • [HUN]Crassus
    #146639
    'nyád:D amúgy felteszem a kérdést miapöcs nem lassít egy frostmagénál?:D
    mÉg a palával is szarrá szenvedem magam pedig ott freedom meg dispell is van és a kicsikének már a retri gearje is full wrathful...szal kapjákbe:)

    más téma healer sámánt aki kitalálta az se normális ugye nem rég óta van sámlim kicsit bohóckodtam ütősként,puffogtattam elemként erre most a szirszar geares lokk haverral nyomtunk ma 29win-6loss arénát úgy,hogy délután néztem meg egy random sámli pvp healtalentet és van 3 healer gearem a többi elem.....vicces!
    A fullos warthful healer palámmal izzadok mint a gép ,ezzel meg aréna közben sms-ezem.....

  • 1Emese
    #146638
    Azért valaki a kérdésemre is válaszolhatna...
    De akkor leszögezem, cataclysm nem érdekel. Utalással, mennyi forintban pontosan most egy hónap? (és nem 3 hónap, meg 6 hónap érdekel) csak egy!
  • Littlepig13
    #146637
    tom volt szerencsém warrior titangripjéhez ><
  • Botond #146636
    Palának az. Kétféle is.