166745
  • maniac001
    #146756
    Crassus az a csillagromboló nem is találta el a millenium falcont :)
    Ha ügyes a player akkor mindennel fel lehet szeletelni mindent. De pl egy ágyús BS elég nehezen talál el egy kurva gyors kishajót ami 5000-el repked körülötte. nem tudnak az ágyúk ráfordulni :)

    Amúgy a SWTOR-t én is várom, de vicc amit eddig mutattak belőle. De majd megnézem sith inkvizítorként :)
  • koocos
    #146755
    Rám is számíthatsz:)

    és jó h mondod a fórumot, eszembe se jutott:)
  • bekasybalazs
    #146754
    Előre látom az első SWTOR kieg instancejet: The Death Star(25 player heroic):U XD azthiszem hogy nem csak én vagyok úgy, hogy jobban lázba hoz egy szépen kidolgozott lézerrel és lezerkardal felspékelt Star Wars MMO,hamár valamivel elkell tölteni a maradék szabadídőt a széép nyári záporos napokon :D;) őszintén remélem, hogy lesz olyan jó az end-content mint WOW-ban, mert az nagyon sokat dobna rajta.

    For the republic ;)

    crassus, láttalak SWTOR fórumban is, számíthatok arra hogy esetleg ütközünk az európai test indulásakor?:P
  • [HUN]Crassus
    #146753
    bazz:)
  • ShaiHulud
    #146752
    viszont ne felejtsd hogy a halalcsillagot direkt kis vadaszgepekkel tamadtak, mert azokat nem tudta befogni a turbolaser :)
  • [HUN]Crassus
    #146751
    mondjuk laikusként az jó nagy baromság,hogy az általad említett bazinagy csatahajó képtelen leszedni egy sokkal kisebb űrhajót...
    véleményem szerint a bazinagy űrhajón gondolm 5x annyi technika van alapban és messzebre,hatékonyabban bír célozni/lőni!,mert ha ez nem így van és egy kis űrhajó egy "pöcsköszörűvel" szétkap egy ekkora hajót akkor az atom hülyeség ám!
    Star warsban sem szartak be a csillagrombolón mikor megjelent Han a sólyommal...:P:)



    viszont,hogy kell 3 nap alatt fregattot szerezni? még van 13 nap trialom jó móka lenne...:)
  • r4pt0r
    #146750
    Tényleg nincs bajom az EVEvel mert jó game, de van ám topicja is. :D
  • maniac001
    #146749
    BS - Battleship nem Battlecruiser sry
  • maniac001
    #146748
    Hát az eve-ben mindent lehet a harcra mondani csak azt nem hogy monoton. 1000 féle skill, figyelni kell a távolságra (optimal range) mert ha kívülre vagy belülre kerül már nem vagy ellene hatékony, milyen fegyóval lősz vagy rád milyennel lőnek mert ez ugye élet és halál között dönt, mire vagy skillezve, mekkora a skilled hozzá, hogyan helyezkedsz. Nem csak lőni kell és kész, vagy lefogás (web), célzászavarás (jammelés), elfogás ha ki akar ugrani a rendszerből, rejtőzködés (cloak), becserkészís 1000 féle módon, rengeteg fegyvertipus millióféle lőszerrel ami mindegyik más tipusú sebzést okoz, ezekre mekkora resistance-d van. Emellett amit megszerzel az érték marad az endcontent-ben is. 2-3 nap alatt megszerezhetsz egy fregattot, skillezel rá, közben használod. De ez a fregatt 2 év után is használható. Nem az van hogy minél nagyobb hajó és gyí, mert ha mész egy döglassú BS-ben (battlecruiser), és odarepül a seggedbe pl egy matar fregatt, úgy szétszed mint egy rongyot, lévén hogy kis, gyors hajó, te a sok milliós hajóddal el se találod. Ő meg orbitál körülötted és csak kapkodod a fejed. Szóval skill számít és taktikai érzék a fit (wow gear) mellett. és mindig érték marad amit megszerzel. Én is wowoztam 6 évig. De ott 1 peccs és hoppá értéktelenné válik a hónapok alatt összeszedett gear. Nem mindegy.
  • LeWyTy
    #146747
    Nekem is nagyon tetszik... szívesen ki is próbálnám.(mer nagyon szép a grafikája)
    Meg a sci fi-t is imádom.

    De engem ez a monoton repkedés és lövöldözés nem igazán kötne le, így a pénzt is sajnálom rá.
  • Tiggi
    #146746
    A harc tényleg elég passzív, viszont a játék csak egy nagyon kis szelete, ha akarsz soha be se kell tenni a lábad olyan zónába ahol veszélyben lehetsz.
  • Skill
    #146745
    itt egy link. akit érdekel nézze meg milyen egy harc. mit csinál mit néz a player. http://www.youtube.com/watch?v=niHxXlr0YyU
  • Skill
    #146744
    ahogy írtam manageled a hajót és a karaktert. akinek ez játék az játék sajnos nekem nem jön be. foci mecset sem nézek mert inkább csinálom.
  • Skill
    #146743
    fél évet játszottam aztán meguntam. dota pl az aktív játékkal sokkal jobban kikapcsol.
  • TVelvet
    #146742
    Ez azért nem teljesen igaz.

    Ez látod te innen kívülről, de akik már egy ideje tolják sok sok sok tapasztalattal, nem ezt látják, az hogy hova helyezed a hajód, mit szerelsz rá, mire szereled, hogyan használod, milyen helyzetbe.

    De ezt a koncepciót is átrakhatnánk wow-ra is. Ott a hajód a karaktered.
  • Botond #146741
    Már tudjuk mi a logen, izé login, na de mi a password?
  • Botond #146740
    Kivételesen veled értek egyet, nekem is ez jött le többszöri nekifutás után.
  • Bhalage
    #146738
    lájk

    ezt kipróbálom
  • Csirke4
    #146737
    A WoW halott.
  • TVelvet
    #146736
    wow is already dead :)
  • ShaiHulud
    #146735
    wow is d**d! ;)
  • SlaCker
    #146734
    Gyönyörű!!!

    Wow topik és megy az E.V.E. téma. :S
  • Skill
    #146733
    nekem eve onlinével és a készülő magyar mmorpgvel (ami eve koppintás de van magyar nyelv alapból a játékban [open béta már megy] ) az , hogy passzív játék. a hajóra felszerelt cuccokat te aktiválod de egy harc kb úgy néz ki, hogy megvan menyire lő jól a fegyvered és próbálod abban a rangében tartani az enemyt neki más fegyvere van ő mást próbál. azt , hogy merre repül ép a hajód azt érdemes a gépre bízni azaz megadod hogy 20kmre legyen tőled az ellenfél ő meg próbálja tartani ahogy csak bírja. a fegyver ikonra egyszer ráböksz és amíg ki nem fogy lő. nem kell céloznod sem. lényegében menedzselsz egy karaktert ami befolyásolja mit tudsz és menyire hatékonyan tudsz használni. ehez kell még egy hajó és kész ennyi. olyan érzés játszani mintha arénában a gép harcolna helyetted te meg benyomhatod a hp poti néha.
  • TVelvet
    #146732
    ISK e-book kezdőknek 400+ oldal, magyarok csinálták.: )
  • TVelvet
    #146731
    1 pont között repkedsz, illetve lehet align olni, ami egy irányba repülést lehet, lehet orbitálni stb. Itt nem csak egy kis repkedő vacak vagy mint a legtöbb ilyen űrhajós játékban, hanem rendes nagy dögökkel is repkedhetsz. :)
  • maniac001
    #146730
    Én is most kezdtem el komolyabban az EVE Online-t. Igaz, kegyetlen komplex, de logikusan van felépítve, ergo egy idő után simán átlátható. És eszméletlenül hangulatos. Ide le sem lehet írni miről is szól.
  • [HUN]Crassus
    #146729
    hejj baszki 1 óra után úgy megfájdult a fejem a sok infótol,hogy ki is kapcsoltam....
    ez beteg:D
    pedig tetszik
    bedokkoltam a bázisra bányásztam egyet és kilőttem 2 kis kalózt....,de kész vagyok:)
  • [HUN]Crassus
    #146727
    meddig kell lőni egy aszteroidát míg kibányászol belőle?:P
  • Csirke4
    #146726
    Lehet benne WASD gombokkal, egérrel (vagy valami hasonlóval) szabadon repkedni?
  • PiszkosFred
    #146725
    Embere valogatja. Ha komolyan erdekel, es nem csak pillanatnyi fellangolas mert lattal 1-2 jo videot/hatterkepet/sztorit, akkor szanj ra idot es konnyen elsajatithato az alapja, a tobbi meg ugyis jon magatol. Az teny, hogy picivel tovabb tart elsajatitani a dolgokat mint a "jol idomitott csimpanz is tud vele jatszani" wow eseteben, de hat cserebe sokkal komplexebb rendszert es jatekot kapsz :)
  • Big Bad Ryder
    #146724
  • LeWyTy
    #146723
    Ennek szerintem csak az az 1 baja van hogy qrva bonyolult.
  • picket
    #146722
    Amint zavarni fogja az intopik témát... ami gyakorlatilag nincs. Már Crassus is csak havonta egyszer anyázik eos miatt.
  • picket
    #146721
    Hedensóldersz. A törölközúosztogatófiúnak is fellendítette a karrierjét, neked is biztosan bejön majd!
  • Csirke4
    #146720
    Milyen sűrűn vannak ilyen nagyon nagy harcok ahol sokoks player van?
  • TVelvet
    #146719
    ez mind ingame ofc.:)
  • FSpofon
    #146718


    sexx
  • ShaiHulud
    #146717
    http://wiki.eveonline.com/en/wiki/About_EVE_Online
  • Csirke4
    #146716
    Engem is érdekel hogy mirejó az eve online és mennyire fantasztikus dolgok vannak benne, úgyhogy amíg picket vissza nem ér addig írjatok róla pár sort. :D
  • plu604
    #146715
    de ingame goldból is lehet havidíjat fizetni, nem?