166745
  • Dr DeViLKiNG
    #147280
    Namégegyszer.
  • Dr DeViLKiNG
    #147279
    Régen volt már ilyen. OWND
  • Looooser
    #147278
    Anachronos legalábbis nekem arra hasonlít
  • cikasz
    #147277
    És az melyik sárki benne? :)
  • Looooser
    #147276
    az első videóra ki emléxik?
  • Fehercsoki
    #147275
    És akkor most beírod újra 1 sorral kiegészítve hogy nem lopottak?Azt hiszed így hihetőbb?
  • cikasz
    #147274
    tényleg bazze inkább anyád mellett lennél (már ha igaz, hogy beteg) gépezés helyett.

  • antgecc
    #147273
    Mekkora egy gyökér vagy
  • [HUN]Crassus
    #147272
    hogy lehet valaki ekkora paraszt,hogy a saját édesanyja halálával viccelődik???!!!!!
  • [HUN]Crassus
    #147270
    az a baj semmit nem lehet tudni....állítólag 2006 óta készítik és akkor 4-5 évet mondtak mire kijön.Tehát elméletileg idén vagy jövőre, viszont tényleg annyira semmi infó nincs,hogy BANG lesz egy meglepi MMO vagy az is lehet mégcsak most tartanak a fejlesztés elején....kíváncsi vagyok a holnapi infókra!

  • Fehercsoki
    #147269
    Nagyon várom!Lesz még 1 hasonló mmo,valamilyen moon a neve!
  • [HUN]Crassus
    #147268
    valószínűleg holnap lesz a hivatalos bejelntés.....
  • [HUN]Crassus
    #147267
    Azt csicseregték a madarak, hogy az EVE Online-t fejlesztő CCP a szeptemberi rajongói fesztiválon lerántja a leplet régóta várt vámpíros MMO játékáról. A rendezvény neve 'The Grand Masquerade' lesz, mivel a CCP tulajdonában álló White Wolf készített egy papír alapú World of Darkness szerepjátékot is. Az esemény szeptember 26-án lesz New Orleans-ban.

    Shane DeFreest, a World of Darkness közösségi fejlesztője azt nyilatkozta a Flames Rising nevű horror rajongói oldalon, hogy "A nagy hír az, hogy nem nagyon adhatok ki részleteket, de valami igazán nagy dologról van szó, amit először szeretnénk a rajongóknak megmutatni."

    "Pénteken napnyugtakor megtudhatjátok, mit rejt a World of Darkness jövője. Ha az elmúlt néhány hónapban vagy évtizedben követted az eseményeket, akkor erről nem akarsz lemaradni!"
  • [HUN]Crassus
    #147266
    na az a game is ez:P:)
  • lolSL
    #147265
    csak a bloodlinest ismerem, az eléggé badass volt
  • [HUN]Crassus
    #147264
    és itt van egy nagyon zsíros tech videó!

    http://www.youtube.com/watch?v=mrtwESnTOwY

    ez mondjuk atombrutál nemtudom a játékban ez mennyire lesz majd ilyen....
  • [HUN]Crassus
    #147263
    Vampire! egy régóta a szerepjáték és kártyajáték-al a piacon lévő WhiteWolf MMO-ja.....
    vámpírok,vérfarkasok,mágusok....
    ha játszottál a Vampire the masquarade-al akkor olyasmit képzelj el!
    Vámpír,vérfarkas klánok + vámpírvadászok a 21. században/azthiszem a gamma is a 21. században fog játszódni vagy +/- pár évtized,század:P/
    szigorúan 18+ /gondolom a cicivillantást észrevetted:D/ jóféle MMO
    Azok csinálják akik az EVE online-t is....szigorúan titokban megy a fejlesztés évek óta.....ez az első valamirevaló információ!
  • lolSL
    #147262
    ez vmi x-man mmo?
  • [HUN]Crassus
    #147261
    nesztek nubok csorgassátok a nyálatokat!:)

    http://www.youtube.com/watch?v=I5Wsf31WIdY
  • Fehercsoki
    #147260
    Ja persze,és még a haverjaid is eladják az accountjukat a még élő anyád temetésére?Szerintem csak lopott accountokat akarsz gyorsan elpasszolni,még mielőtt a blizzard visszaszerzi mindet.
  • hawkie22
    #147259
    Anyádat előre temetni nagyon nem szép dolog. Ha meg 54000 forintból kihozol egy rendes temetést, akkor tudok neked gratulálni hozzá. Az én családomnak ez még egyszer sem sikerült, pedig sajnos volt már pár halottunk.
  • Skill
    #147258
    de kár hogy én nem mondhatom el hány account várja a gazdáját nálam =(
  • PiszkosFred
    #147257
    Vannak dolgok, amit meg viccbol sem irhatsz le. Ez egy ilyen mondat volt.

    Picket takarithat megint.
  • shaime01
    #147256
    Elöre eltemeti az anyát ejj ejj :>

    Szerintem hülyeség eladni az accountot ha igényelhetsz Temetési Segélyt meg ha senki se temeti el annak a megyének ahol meghalt kötelessége eltemetni 30 nap után ^.^
  • lolSL
    #147255
    add oda mindhármat és ások egy gödröt anyádnak a libegő alatt
  • ShaiHulud
    #147254
    temetessel viccelodni, azis egy kultura...
  • r4pt0r
    #147253
    " 4db 100-as karakterrel ragnaros horda oldalon"

    Ejha valaki jól tolja. :D
  • WiLDoR
    #147251
    láccik' vaze', nem vagy trendi ecsém.
    nemtod' kijaza dzsásztin bííííber???
    hát süllyedj el, de jó mélyre...ismerned kéne pedig korunk prófétáját, a tinik megváltóját, azaz ŐT-e, nah...
  • Lacee
    #147250
    pszichiátria orvosul.
  • [HUN]Crassus
    #147249
    "pscyhiátria" ezmiez?
  • Jimbo
    #147248
    Owned:))
  • Warden
    #147247
    mi a manót vársz egy sima hétköznap reggel fél nyolckor?Idióták vannak mind két oldalon bőven, az hogy ki hol gankel egy pve szerveren hááát....Viszont ez amit ma műveltél reggel hallod e ez az azért lassan megérne egy pscyhiátriai kivizsgálást.Alli oldalon is a zöm ember nem bg re meg random badgere ugrik be hanem hogy bepakolja ah ba a hétvégi játékosoknak a cuccost jópéntért, így péntek reggel.Az hogy te reggelente tudsz vagy akarsz wintergraspozni az a te bajod, wintergraspozz hétköznaponként este raid időben akkor mindíg a horda nyer mert nincs alli player ott. Utaána meg ezt a büdös csicskázós nagymonológodat amit ma reggel el standupoltál az allis generalon megejtheted horda oldalon is.
  • antgecc
    #147246
    Mind a két oldal tele van gyíkokkal. Maradjunk ennyiben :)

    Hidd el Crassus, a te horda bandád is ugyan azt csinálná, amit az allik, ha ti lennétek ennyivel többen.
  • Jimbo
    #147245
    Tökmindegy, csak mondani akartam valami lealacsonyító jelzőt, nem a lényegre reagálsz, de ez érthető is:)
  • [HUN]Crassus
    #147244
    az van sajna amit Fred mond....sajnos mindig a "rossz" ami az egyszerűbb út...
    ki az a Justin Biber?
  • [HUN]Crassus
    #147243
    hehe!:))
  • Jimbo
    #147242
    Ugyan már....
    Amikor Én BG-ztem, akkor meg a patkány horda campelte be a temetőt WSG-n, most Én is írjam azt, hogy csak pattanásos, kis buzi Justin Bieberek játszanak a hordában?
  • PiszkosFred
    #147241
    Csak 6 hetet birj ki meg mester. Meg Don Quijote is lepihent nehanapjan, neked sem artana elfelejteni ezt az egeszet a maradek idore. Jon majd a rated BG, amire evek ota varsz(unk), addig mar total felesleges infarktust kapni, foleg az egeszsegugy jelenlegi allapota mellett :) Temerdek, kulonbozo temaban vegzett szimulacio es csoportos kiserlet bebizonyitotta mar, hogy a csordaszellem olyan evolucios emberi tulajdonsag, amely szuletesetol fogva az emberi viselkedest alapvetoen meghatarozza. 5 eve kuzdesz a szelmalmaiddal, rajohettel volna mar, hogy az emberi viselkedes egyik alapveto jellemzoje ellen tehetetlen vagy. (max, ha te vagy bruszvilisz es ugy dontesz, nem nyomod meg a gombot az aszteroidan ulve, hanem adsz egy masodik eselyt az evolucionak)
  • [HUN]Crassus
    #147240
    sosem genkeltem sem kezdőt sem temetőt!/pedig 2005 óta megvan a játék szóval lett volna rá lehetőségem elhiheted/ "földön fekvő embert nem ütök meg" tudod.....és ha ilyet látok mindíg próbálom lebeszélni a társakat,hogy hagyják abba! ezvan, én tudom a legtöbbeteknek ez természetellenes,de nem vagyok köcsög az ellenségemmel szemben sem!

    egy ilyen temető genk kb. olyan mintha FPS-ben aimbotoznál az ellenfelednek totál semmi esélye nincsen....
  • antgecc
    #147239
    Nem értem a problémát. Mégis mit vársz? Az ő hibájuk, hogy a horda kevesen van? Álljanak, mint Katiban a fasz és v árják, hogy majd megérkeztek? Nyilván püfölni akarnak és mennek utánatok.

    Emléxel még a nagy AB-s időkre... ott is mi ment. Ha gyenge volt az ellen, beletaposták a kezdőbe. Ez van. Ne menj WG-zni, nem kapsz agybajt.