166745
  • Littlepig13
    #147320
    köszönjük h megosztottad velünk ezt mester.
  • 1Darton1
    #147319
    Aki egy mmorpg-ben akar pvp-zni fő tevékenységként, az elég beteg. De úgy tűnik van piaca, valószínűleg a csalóka sikerélmény miatt.
  • Bhalage
    #147318
    ahhoz kepest amit mondasz, epp az ellenkezojet csinalod mar iksz eve
  • antgecc
    #147317
    "Csak sok itt a köcsög", ahogy Gino mondaná, ugye...
  • antgecc
    #147316
    Ez a legértelmesebb az összes közül.
  • TDC Geronimo
    #147315
    ha pvpni akarsz keress más játékot :p
  • BEAST #147314
    Sose! Évek óta nem jártam már wow-ban, de akkoriban is ugyan ez ment. :d

  • [HUN]Crassus
    #147313
    tudod mondtam már én nem ovisokkal szeretek boxolni és nem fordított lapokkal pókerezem.....:P
  • Yed
    #147312
    Crassus ez csak 1 játék:D
  • [HUN]Crassus
    #147311
    amugy ez KO a javából.....ide most be is lehetne linkelni azt a tolókocsis képet az olimpiáról.....

    Miért van az,hogy csak azokat zavarja ,hogy a másiknak jobb a gearje aki TOTÁLISAN BALFASZ a játékhoz?
    Engem inspirál,hogy jobb legyek gyakoroljak tanuljak újabb taktikákat dolgozzak ki,trükköket feljlesszek ki,hogy bizonyos dolgok egy ideig elérhetetlenek /lásd rating/??
    értehetetlen a számomra.....
    a játék valamilyen szinten az életre nevel/kéne nevelnie és persze nem mindenfajta játéknak,mert az amikkal ellentétben egy CS game után nemmész a suliba tanárra lőni,de csapatszellemet összetartást taktikát lehetne tanulni na mind1/ szóval az életben is csak akkor veszel magadnak BMW-t ha megdolgozol érte és nem tolják a segged alá ha rinyálsz,hogy neki miért van és nekem miért nincs!

  • [HUN]Crassus
    #147310
    először is valóban használok nagy betűket,de csak azért,hogy láthatóbb legyen a nagy semmitmondó chathegyeken ami megy egy WG-n...

    WG-n SOSEM támadjuk a főkaput,mert több a HP-ja mint a falaknak.....szóval azt sem én mondtam...elmondom neked három falrész /2 felső és egy alsó/ lerombolásával direktbe lehet lőni a relic door-t,de ha még nemjöttél rá magadtól az a te bajod.

    Ami a PVP gear oltást illeti azt is elbasztad ,mert nem aztmondtam NE JÖJJÖN BE akinek nincs pvp gearje,hanem bátorkodtam azt írni,hogy nekem akinek fullos pvp gearje van és SEMMI,de SEMMI nem kell WG ből bejövök,hogy segítsek az olyan nuboknak mint te akik dacból basznak minden /igen makrózott taktikai tippre/ csak azért mert vagy HK kúrvák vagy heti questet akarnak csak.De mindez nem is lenne baj ha ezek a dolgok mondjuk úgy WG bevezetése után 2-3 hétig mentek volna és nem úgy hogy 800ezer videó meg fórum van TAktikáról amit képtelenek az emberek elolvasni pedig nem esik le nekik a tantusz,hogy baszki ha 358x veszítettem már ,mert mindíg baszok menni WS-ot védeni/makróból írom hova kell help mennyi ally van stb./akkor mi lenne ha 359. re megpróbálnám azt amit az a másik hülye ott értésemre akarja adni ott a generalon...,de nEEEEEEEEm csak a "lol, its a game, l2p nub,stfu,no caps lock" ez megy....én meg sajna heves vérmérsékletű vagyok és visszaszólok /veled ellentétben RL is ugyanezt teszem!/
    És Magyarul pedig azért bátorkodom olykor írni,mert hülye vagyok tudom,de azt feltételezem,hogy legalább mi Magyarok tartsunk össze ,mert értelmesebbnek tartom magunkat mint azt a nagy international tömeget...,de ott is csak az oltás jön ahelyett,hogy vennék a fáradtságot és SEGÍTENÉTEK!

    a múlthéten 6 emberrel 8 perc alatt vettük el WG-t 2x es tenacitinél ,mert ez a 6 ember tudta mikor hol és mit kell tennie! ezt csak miheztartás végett említettem meg....
  • Tusy
    #147309
    - nekem volt szerencsém Crassus stílusához egy WG-n, el is ment a kedvem tőle. Végig kiabálva (CSUPA NAGYBETŰVEL) osztotta az észt, a beírt szövegmennyiségből ítélve már makróból tolva a több sornyi szövegeket
    - nem értette, mit keresnek ott nem full pvp cuccban lévők (talán épp pvp cuccot szeretnének, esetleg heti q-t vagy csak simán funból), miért nem a főkaput támadjuk (akkoriban akkora lag volt az erőd környékén, hogy gyakran WG-ről kivágott ha odamentem), meg hasonlóak. Ez mellett persze mindenki más noob, óvodás köcsög állat és rohadjon meg ott ahol van. Mindezt general chaten, ha jól rémlik magyarul
    - ezek után nekem nem lesznek mérvadóak a pvp élményei sem
  • shaime01
    #147308
    ty igen igy az elejével már érthető :P
    a változás meg jó végre egyenlő esély lesz mindenkinek és ha késön kezdtél arénában nem leszel lemaradva :P
  • ShaiHulud
    #147307
    illetve rosszul irtam, lesz rating kovetelmenyu is, de azoknak ugyanannyi lesz a statjuk, csupan mas szinu lesz a set, hogy meglehessen kulonboztetni a HC pvp arcokat a casual pvp arcoktol. :)
  • ShaiHulud
    #147306
    ez az idezet eleje ami itt nem szerepel

    "The only item with a meaningful rating requirement is the heroic raid ilvl equivalent weapon (the 2200 weapon). However, unlike the LK seasons there is also a weapon equivalent to the normal raid tier ilvl that has no rating requirement."

    lenyege hogy az 2200as ratign kovetelmenyu fegyvernek lesz CSAK ES KIZAROLAG ratign kovetelmenye cataclysmben, minden egyeb cucc pl a class setek, rating kovetelmeny nelkuliek lesznek, csuapn a megfelelo mennyisego badge/pont akarmit kell majd kifizetni erte.
  • shaime01
    #147305
    ezt nem igazán értem elmagyaráznád légyszi?
  • 1Darton1
    #147304
    Végre ingyen pvp gear. Sokat kellett várni az ingyen pve gear után. Ráadásul azzal nem is lehetett túl nagy előnyre szert tenni másik játékossal szemben.
    Ha feltöltik a BG-ket, és összevonják a battlegroupokat, akkor végre újra élettel fog megtelni a pvp. Épp itt az ideje.
  • lolSL
    #147303
    akkor nem ha rózsaszín lesz minden rating nélküli cucc :)

    :(
  • antgecc
    #147302
    Na ne már... ez vmi vicc?
  • Dr DeViLKiNG
    #147301
    Tessék itt a vége a pvpnek

    All of the other items with rating requirements (ie: the set pieces) have the exact same stats as the ones without rating requirements, they're a free upgrade and just have a different texture color so you get a little bit of visual distinction for having a high rating (no gameplay advantage).
  • kakaoskalacs
    #147300
    Nem tudni mikor lesz szüksegem az eddigi letöltött updatekre amiket nem telepitett még fel? Üdv
  • koocos
    #147299
    Jogos, ő legalább a wow miatt sír, temeg f@szságokon-.-"
  • kastil
    #147298
    a folyamatos szarcsapkodásra gondoltam, amit leműveltek crassus miatt
  • antgecc
    #147297
    Na ne röhögtessetek már gyerekek!
  • ShaiHulud
    #147296
    te meg miert gondolod, hogy ha teged nem erdekel, akkor nem erdekel senkit se? siman elfer ebben a topicban, meg mindig jobb mitn az ilyen felesleges postaradatok mint pl a tied, meg miattad most az enyem is.
  • lolSL
    #147295
    én pl kíváncsi vagyok rá
    sokkal többet ér nekem egy pár ilyen komment egy hozzáértő pvp játékostól amikor el akarom dönteni hogy most befizessem e vagy ne, megvegyem a kieget vagy ne, mintha az alap bloodscalp qq-t olvasnám csak frostshokkon meg a többi jó oldalon
  • antgecc
    #147294
    Ha szted ez rinya volt.... van valami gebasz az agyadban.
  • kastil
    #147293
    te is itt rinyálsz, csak ő legalább a játék miatt
  • antgecc
    #147292
    A baj azzal van, hogy 5 éve ezt csinálja...
  • koocos
    #147291
    http://wow.joystiq.com/photos/worgen-female-models/#3378105

    Vééégreee:D
  • Fehercsoki
    #147290
    Engem pl. nem zavar,nem értem titeket miért,a játékbeli élményekről kell szólnia egy ilyen topicnak,ezeket mindenki átéli,mindenhol sok a noob,csak más nem írja be.
  • antgecc
    #147289
    Én általánossában megértem a problémáit, sok esetben igazat is adok neki, de mivel több éve ezt nyomja, már rohadtul nem érdekel.

    Crassus! Miért gondolod, hogy itt akárki is kiváncsi rá? Többször is mondtuk már, hogy elég, de mégis nyomod. Ez téged boldoggá tesz v mi? Csinálj egy blogot baszki és oda nyomasd, a annyira írhatnékod van. Vagy vegyél egy boxzsákot és jól püföld meg, ha olyanod van.
  • koocos
    #147288
    Ha nemlenne crass, nemlenne topic vazz
  • shaime01
    #147287
    mért van az ,hogy crassusnak mondjuk csomoszor ,hogy senkit se érdekel , törölje le a wowot a gépről nem tesz jót neki.. mégis visszajön?! :D
  • Bhalage
    #147286
    befosas ott megy az accom :DDD (idejet sem tudom mikor neztem oda utoljara)

    "Hello Balazs,

    This is an automated notification regarding the recent change(s) made to your Battle.net account: XXXX.

    Your password has recently been modified through the Account Management website.

    "
    o'rly?
    remelem befizuznak, azutan ASSUMING DIRECT CONTROL es free play :D
  • [HUN]Crassus
    #147285
    amúgy nekem is nagy kedvencem csak akkor szar ha mindenkinek zabszem van a fenekében és nembírnak őrködni:)
  • [HUN]Crassus
    #147284
    senkit nembírtak megölni a mieink szinte....szánalom volt
    4 dps-t healeltem a mine-on az elején 1 dk+restóval szemben...mondanom sem kell mind a 4-en a DK-t ütötték közben a sámán emote fest makrót nyomogatva healelt és az én stunomon kívűl semmi dmg-t vagy CC-t nem kapott....el is vették ahogy kell.
    tegnap dueleztem párat oylan emberek vannak,hogy szó szerint értsd átfutok rajta és baszki nemtud utánnam fordulni....állnak mint bálám szamara és nembír rámütni rámlőni...
  • antgecc
    #147283
    AB best BG ever...

    Egyiknek sincs ilyen jó feelingje, sztem.
  • [HUN]Crassus
    #147282
    ilyenkor megkérdezném azt a 12 DPS /lol/ gyereket,hogy mi az anyámat csinálnak?
    10 perc alatt még 100-ezret sem képes kitolni?
    basszameg 100k még nekem is összecsurgott pedig aztán kurvára nem egy DD class a holypala
    sajnos amint kiszúrtak a tömegben az allyk megnyertem a FOCUSTARGET címet és sok vizet már én sem zavartam:P
  • [HUN]Crassus
    #147281