166745
  • LeWyTy
    #148449
    Először én is kérdeztem... mástól... ő is rosszul tudta... ez van.

    És még mindig nem értem, de már nem is érdekel majd megtudom ha eljön az ideje
  • 1Darton1
    #148448
    A buta emberek általában kérdezni szoktak, és nem állítani.
    Javaslom neked is ezt a módszert, amíg ki nem növöd ezt az időszakot.
    Bár ahogy látom magadtól is veszed a lapot szép lassan.

    A kérdésre válaszolva eddig battlegroupok voltak egy adott régión belül. Ezek után az egész régió egy nagy csoportba fog tartozni.
  • LeWyTy
    #148447
    persze!

    De a BG-kbe nem több realmról jöttek össze a playerek eddig is?
    Vagy nem arról van szó.... nem értem
  • lolSL
    #148446
    nem
    te wowoztál egyáltalán életedben? nagyon nincs közöd ma hozzá :D
  • LeWyTy
    #148445
    Én vagyok már ennyire hülye vagy tényleg nem értem

    Ez eddig nem így volt?
  • Fehercsoki
    #148444
    Régiós BG rendszer lesz,remélem megszűnik a 15 perces várakozási idő random BGre.
  • picket
    #148443
    Én az 1-es gombot szeretem nyomni. Nem is veszem meg a kieget, ha 2-est kell (egyébként sem )
  • LeWyTy
    #148442
    Akkor nem látod át eléggé
    Azt vedd figyelembe hogy Azerotban minden megváltozik.

    Nem csak új insák lesznek.

    A classic raid insták újra élni fognak. Azért azt nem kis móka lehet újra végigtolni 80-85.(új eventek stb.)
    A rengeteg új környezet új questek...

    Itt is lessz pár új bg .( twin peaks,battle for gilneas, tol barad)


    Én már a mapokat is imádom.
  • Savmacska
    #148441
    Még szép.
  • Forolto
    #148440
    Végülis azt feltételezik,hogy akinek aktív elöfizuja van az mind megveszi a kieget.Ami igaz is.
  • LeWyTy
    #148439
    Tulajdonképpen minden újításért fizetsz.Csak nem mindent kapsz meg alapból.

    Csak vannak olyan jóarcok a blizzesek hogy mindent megkapsz előre hogy ne keljen a megjelenéskor pöcsölni* annyit.
  • Forolto
    #148438
    Najóóóó,a LK-ban hány új raid instance jött?Hány BG?

    Én arányaiban drágának tartom ezt a kieget.Attól függetlenül már megrendeltem,csak kicsit keveslem a tartalmat az elöbbi két kieghez képest.
  • Dr DeViLKiNG
    #148437
    Ez igaz MINDEN játékra. Minden rpg/rts/fps ben ugyanazt kell csinálni, csak máshogy néz ki. Miafene.
  • antgecc
    #148436
    Azért fizetsz, hogy ugyan úgy mobokat ölj, mint eddig, arányában ugyan akkora dmg-t/heal-t csinálj, és ugyan úgy a 2-es gombot spammeld míg ki nem döglik az aktuális raidboss. A különbség csupán annyi lesz, hogy másik ruha lesz rajtad és másik dungeonban bóklászol.
  • Attila1234
    #148435
    Pontosabban 5+2+2 új területért, 2 új fajért, 1 új open PVP területért, 2 új BG-ért, három új raid instance-ért és 6+2 új dungeonért fizetsz annyit, mint a Lich Kingért. A megváltozott területekért és az új faj/class kombókért meg egy petákot se. Tényleg, haldoklik a WoW. :P
  • Forolto
    #148434
    Azért én megkérdezem 3 új területért 1 repkedésért és 2 faj indításáért ugyanannyit kell fizetni,mint anno egy hero classért egy teljesen új kontinensért azért ez nekem picit érdekes.

    Haldoklik a wow.
  • Attila1234
    #148433
    1. A lvl1-60-os területek változásait mindenki meg fogja kapni, még a Cataclysm megjelenése előtt, max. három és fél hét múlva.
    2. Láthatatlan fal nem lesz, mert az szarul nézne ki, de ha ismernéd az új területeket akkor tudnád, hogy pld. Hyjal egy hegyekkel körülvett rész. Egy másik meg földalatti, egy harmadik meg vízalatti.
    3. Repkedni csak azok fognak tudni a régi kontinensek felett, akik megvették a Cataclysmet is.
  • Hugh Hefner
    #148432
    hogy a halálba? azt láttam hogy felgyorsult a játék, de 1,5 nap? mit questelsz, vagy van használod azt a cartographer addont, vagy mit, ami mondja hogy mikor melyik questet vedd fel? mert a questhelper csak a meglévőeket optimalizálja, de nyilván rosszul, mert nem mondja meg, hogy vedd fel x és y questet, mert ugyanoda szól, és ne rohangálj keresztül-kasul a pályán. nagyon érdekelne, hogy hogy csináljátok ezt a questtel ilyen hamar szintezést.
  • tarti19
    #148431
    Pontosan így van.
  • LeWyTy
    #148430
    Nem úgy értem.
    Hanem ha nem veszed meg a cata-t akkor megváltozik a környezeted kicsi szinten, de 80tól nagyobb szintű területre nem mehetsz be?
    És a láthatatlan falat meg úgy gondoltam hogy nem hiszem hogy minden régió hegyekkel lesz elválasztva. Meg gondolom repülni is csak a cata-val lehet majd 85ön.
  • Saccard
    #148429
    Köszönöm a sok és gyors választ. Bár így utólag rájöttem h kb mind1 mert mire kijön ugyis outlanden meg northrenden fogok szambázni,bár egy uj orgrit azért nagyon várok!
  • antgecc
    #148428
    Miért kéne elválasztani? 25-ös karakterrel be fogsz menni a 82-es mobok közé? Megnézném...
  • [HUN]Crassus
    #148427
    és aki nem veszi meg a Katát az csak egy ruhát lát worgen és goblin belevaló nélkül!:)
  • Forolto
    #148426
    Próbálom rávezetni,elrontod az egészet.:)
  • Tatyla
    #148425
    ja persze de ez egyértelmű volt szerintem alapból...
  • Tatyla
    #148424
    kerítés
  • Forolto
    #148423
    Annyit hozzátennék,hogy csak a catások tudnak worgent és goblint indítani.
  • Tatyla
    #148422
    na ja :DDD

    amúgy az lesz amit D4v3 mond...
  • Forolto
    #148421
    Csak egy kérdés: a Blood elf kezdő területét mi választja el E-plaguelands-tól?
  • LeWyTy
    #148420
    Jó majd kiderül.
    remélem mire viszajövök írtok vagy 100oltó hsz-t csak hogy legyen mit olvasnom
  • [HUN]Crassus
    #148419
    de hülyék vagytok ti, baszki!:D
  • Attila1234
    #148418
    Ettől még így lesz.
  • LeWyTy
    #148417
    Hát én valahogy rohadtul nem tudom elképzelni/hinni
  • LeWyTy
    #148416
    És akkor akkor egy láthatatlan fal választja majd el a 85ös terülteket a többitől?

    (igazából csak egy számsort kell megvenni)
  • D4v3
    #148415
    Dec. 7 előtt lesz még egy utolsó nagy patch, amikor az egész világ átalakul MINDENKI számára, függetlenül, hogy alap, alap+bc vagy wotlk van fenn neki. A cata az új instákat meg nyilván a 80+-os zónákat fogja adni (Hyjal, Uldum stb.), de egy alap wow-al rendelkező ember is már az új világban fog játszani.
  • lolSL
    #148414
    hülyeségeket beszélsz, a 80-85ös területekhez meg az új fajok kezdőjéhez kell csak megvenni
  • LeWyTy
    #148413
    Akkor hogy lesz ha nem így?
  • LeWyTy
    #148412
    Na ilyet jót még nem röhögtem... köszi.

    #148407-től #148410-ig..(akkor ne vegyétek meg a kieget)
  • shaime01
    #148411
    blizzard nem a pénzért csinálja a world of warcraftot az csak egy velejárója.
  • Attila1234
    #148410
    Amikor a bénító ostobaság frigyre lép a szorgalommal. Erre volt szép példa ez a három hozzászólás. :-)