166745
  • Jimbo
    #148489
    Nem tudom miről beszélsz, töki...
    Nem volt ott semmi ESC, kaptunk pár hílert a seggünkbe és szétkaptuk a csürhét.
    Azonos erőről meg csak annyit, hogy WG-n, AB-n és EoS-n kb. 80%-ban nyer az Ally, WSG-n szinte mindig szopunk, AV meg olyan 30-70% a hordának.
    Ha tudsz számolni, akkor ebből rájöttél, hogy egyenlő létszám mellett is többségében lezúzzuk az arcotokat. Azzal meg felesleges jönni, hogy hányszoros túlerő, amikor Én mentem beütni 40 emberrel a hordás fővárásokat, akkor az utolsó kettőben már kb. 120-130 embert várt minket, mégis behúztuk az acsit. Elhiszem, hogy szar érzés noskilles hordásnak lenni, de lépj túl rajta
  • [HUN]Crassus
    #148488
    Idézném magam egy korábbi PVPs megmozdulás kis összefoglalójával ami gyönyörűen jellemzi a szakértelmeteket:
    (érdemes megfigyelni,hogy a kilogolás és ESC-es tüntetés itt is megmutatkozott ami már szinte allys hagyomány ha van is ellenfél...)

    "tegnap már nagyon kivoltak többen a guildből ,hogy sosem miénk WG így összerántottunk 40-45 embert és tönkrevertük az allysokat....
    gyönyörű volt látni,hogy a sok 5-6x túlerőhöz szokott majom csak menekülni bírt....20 perc alatt meg sem haltam pedig a legnagyobb attackban healeltem a lecsót.A kezdő flight pontjukig visszadaráltuk őket majd 3 tornyot leromboltuk és zúzda a tömegre aki próbált az erődhöz jönni!
    A szánalomitás viszont igencsak megmutatkozott mivel sokan leléptek az allyból és sokan tüntetőleg nem csináltak semmit....mondjuk így is legalább 100-120 allys volt"
  • [HUN]Crassus
    #148487
    jaj,dejó látni,hogy 2 allys PVP-s FOSÓGÉP--> /ESC-es sztrájkolás/ nyalja egymás seggét.....ejj bakki ,kúúúúúúrvakemény az Artahor ally mint azt az elmúlt 5 évben voltaképp egyetlen egyszer sem bizonyítottátok!:P

    tudod csak akkor illik keménykedni ha van is valami a dolog mögött...a ti esetetekben ez az átlagos hatszoros túlerő amire ,már ne is haragudj ,de kár veretni az arcotokat!

    írtam már korábban is,de megint megteszem amint sacc/kb egyenlő a létszámarány MINDÍG,de MINDÍG kikaptok....ezt magyarázd meg ez miért lehetséges?

    köszi:)

  • Jimbo
    #148486
    Simán idióták szegények, ha pont most próbálják meg az acsit, amikor SW-ben nyüzsögnek a 80-s karik....
    Tegnap Arathoron is bepróbálkoztak az agysebészek, a keep-ben is meg az AH-ban is, öröm volt utána látni a fehér kis csontjaikat, miután bevertük a nagy pofájukat
  • [HUN]Crassus
    #148485
    sry még hat az alkohol:)

    *szeretettel
  • [HUN]Crassus
    #148484
    acsihuszároknak szerettel!:)

    http://armorgames.com/play/2893/achievement-unlocked
  • kakaoskalacs
    #148483
    helyesbitve az uj rendszer a komoly : ) nem a karakterem
  • kakaoskalacs
    #148482
    ez nagyon komoly
    Link
  • kakaoskalacs
    #148481
    http://frostshock.eu/2010/11/04/worgen-flight-form/
  • koocos
    #148480
    That´s the world of warcraft that you play :D
  • shaime01
    #148479
  • TVelvet
    #148478
    commentár nélkül, azt hiszem on topic :DD

    Dő link
  • [HUN]Crassus
    #148477
  • [HUN]Crassus
    #148476
    "Teszek én a cigányozásodra meg az idézőjeledre pistike..."

    ez már itt a végére nagyon gyengére sikerült ám.....na jóéjt!
  • cikasz
    #148475
  • picket
    #148474
    Akkor ma sem történt semmi új...
  • picket
    #148473
    Ez lesz:

  • Warden
    #148472
    Teszek én a cigányozásodra meg az idézőjeledre pistike...

    Egy sima reggeli postra nekiállsz fröcsögni ugy wazz hogy nem is érted vagy nem is akarod érteni hogy miről is szól.Jössz itt az igazság bajnokaként meg alli túlsúj meg hasonló fax példával, úgy hogy abszolute nemreleváns a történet szempontjából.Hát jó arcú elmeséltem hogy hogyan történhetett meg ez a csúfság hogy 30-35 kiváló hordás player (mert azon az oldalon ugye csak gáncs nélküli lovagok játszanak mint te) mennyire lesre bírt menni.A te helyedben most írnék a blizzardnak is egy idézőjeles cigányozó levelet 3 lécCci lécCci is szerepeljen benne hogy miylen aljas dolog hogy, az ártatlan hordás playerek nem tudják reggel megcsinálni a leader killes achivementet mert az a szemét alliance nem elég hogy többségben van az arathoron, de ráadásul a leaderek is etikátlanul mind rárontanak a hordás palyerekre.Pedíglen sokkal fairebb lenne ha egyenként állnának a hordás palyerek rendelkezésére és nem "cigány" módra egyszerre ugranának neki szerencsétlen sorsú 36k hp s tanknak.
  • [HUN]Crassus
    #148471
    leszarom! 1001.-re is visszamegyek még ha 8-an vannak akkor is kiszedek 1-et!:D
  • [HUN]Crassus
    #148470
    idézőjel volt gyurika....egy jelenségre hívtam fel a figyelmet....
  • Fehercsoki
    #148469
    Csak nehogy újra meghaljon,mivel már csak 1x lehet éleszteni.
  • Csirke4
    #148468
    Reméljük kapott Soulstone-t...
  • Csirke4
    #148467
    Már meghalt.
  • slime001
    #148466
    Akkor most haldoklik a WoW?:O
  • Fehercsoki
    #148465
    Csak hozzászoktak a WotLKben az aoehoz,és úgy gondolták 6 bosst le lehet aoezni.Bár lassan már tényleg itt tartottunk...
  • shaime01
    #148464
    egyébként mi lesz itt amikor kijön cata és mindenki gankelni fog mindenkit és 1000-en fognak rádugrani 1-1 questmob ölés közben ejj ejj szegény crass :(
  • Warden
    #148463
    Basszus jóember te tényleg valami fogyatékosságban szenvedsz.Olvasd már el wazz hogy mit írtam és próbáld feldolgozni az olvasottakat, ha nem megy kérj rá meg valakit.

    CSAK A TE KEDVEDÉRT!Senki nem állt le a hordásokkal reggel hétkor matekolni, ad egy ilyenkor nagyon allis player sincs ad kettő idő sem lett volna rá MIVEL AZ ÖSSZES allis leader most per pillanat sw ben gyűlésezik.Az az az sw keepben áll king Vrynn (human) king Bronzebeard (dwarf) king Mekkatorque (gnome) profet Velen (dranei) Tyrande (nigh elf) és még Jaina Proudmoore is beugrott az eventre.6 azaz hat darab alliance leadert próbált egyszerre beütni a hordás társaság plusz az sw keep-i guardok.No most ismét vedd elő a kiba.. kalviatúrádat és állj neki habzó szájjal cigányozni...

    Arról hogy vannak idióta hordás játékosok akik ugy gondolják hogy lvl 80-on freelilában be tudják ütni egyszerre az összes allis leadert qrvára nem tehetek.
  • shaime01
    #148462
  • Fehercsoki
    #148461
    Minden szavad igaz!De hát kit érdekel,így is kikapnak.
  • [HUN]Crassus
    #148460
    *morál lesz
  • [HUN]Crassus
    #148459
    és a bestof,hogy még nagyobb allys morállesz miután az NPC-k is besegítenek....
    nap mint nap tapasztalom,hogy SENKI,de SENKI nem támad be WG ben amíg/és itt jön a "nem várt fordulat"/ minimum kettő,de inkább 3 mob vagy NPC nem üt már.....
    szánalom
  • [HUN]Crassus
    #148458
    tudnád mennyire igazad van!!
    ugyanez a történet egyenlő létszámnál allys részről úgy néz ki,hogy bevetik a megszokott "SZTRÁJKOLÁST" érts ezalatt ha sacc/kb egyenlőek a feltételek dacból basznak harcolni-->sztrájk, vagy csak simán kilogolnak míg nem lesznek hatszoros túlerőben és akkor aki először nyom tüntetőleg ESC-et az tolja el az emotemakrót miközben nyolcvanadmagával ,nyáladzva öli csóringer hordásokat....

  • [HUN]Crassus
    #148457
    annyira nagy a szád 6-8 szoros allys túltenyészetség mellett........
    egy vagy a sok "cigánykodó" allysból....

    "cigánykodó" wiki= minimum 2 ,de inkább 3 ember vs 1........

    meséld el,hogy nyertetek 35 hordással szemben 150-en......mond el mekkora hősök voltatok....légyszi-légyszi!
  • Forolto
    #148456
    Az utolsó.
  • antgecc
    #148455
    "bespartaaaztak"
  • Fehercsoki
    #148454
    A Horda nem hátrál meg!
  • Warden
    #148453
    Vannak azért a játékban még érdekes szituációk.Most reggel beraktam ahba a héten transzmutált gemeket és mondom a hunteremmel is megcsinálom ezt a világvégés, kultistás kis q láncot.Vagy 30-35 hordás bőszen most akarta megcsinálni a frakció leader killt sw be, hát mókás volt ahogy éltek ugy 1 percig miután az összes allis leader per pillanat az sw keepben leledzik.Nem adták fel visszaette őket a fene, buff és megen bespartaaaztak az eredmény ugyanaz.No most a kérdés az hogy kihivást kerestek vagy csak simán idióták.
  • LeWyTy
    #148452
    Nem tudhattam hogy nem úgy van ahogy mondja...

    Na mind1 ezentúl nem okoskodom.
  • 1Darton1
    #148451
    Akkor bocsi. :F
    Jobban válaszd meg az informátorod, és próbáld azt is megnézni, hogy mennyire logikus az, amit kamuzik. Mert ez a Cataclysm pletyka messziről bűzlött.
  • LeWyTy
    #148450
    Most esik le.....

    Ne én legyek már a buta ember... nekem is így mondták