166745
  • Big Bad Ryder
    #148650
    Azt hiszem nem értem mi a problémád
  • Bhalage
    #148649
    proknak beadta, en is megkaptam :D mar tolom is
  • Savmacska
    #148648
    Claim 7days! ??? :D miért szop@cc ennyi embert ?:D
  • Zsoltika 007
    #148647
    És ez most hogy jön ide?
  • N1tro
    #148645
    Ez igazán jó hír.
  • shaime01
    #148644
    kicsit rákérdeztem blizzard bácsinál hogy van ez a 7 nap ,hogy mért nem kap mindenki és a válasz.

    "As of this moment not all players have been contacted in regards to this offer and we are still in the process of doing so. It can take several days so please be patient and check your mailbox from time to time.

    Best regards,

    Christian A.
    Billing Support
    Blizzard Entertainment Europe"

    akkor csak várni kell ^.^
  • Bhalage
    #148643
    azt hittem lehet mar vmit tudni ;d
  • MaRee
    #148642
    Huhu srácok nagyon megváltozott a játék mióta utoljára beléptem, azt se tudtam először hogy mivan :D Nyomtam pár duelt orgrinál, egy rogue konkrétan stuntól számítva egy másodperc alatt megölt, lesz mire gyúrni :D
  • cikasz
    #148641
    Ott rontottad el, hogy nem volt a lány fején a haj! :D
  • ShaiHulud
    #148640
    jovohet vege es dec7 kozt valamikor :) ennel pontosabb info nincs.
  • Bhalage
    #148639
    mikor lesz cataclism a regi teruleteken?
  • Pyotr
    #148638
    Én ott szartam el ,hogy 17 éves volt a lány és nem sikerült a rituálé sőt fél szemere meg is vakultam
  • picket
    #148637
    Elfelejtetted, hogy egy teliholdkor kikelt egyéves kakas vérét 7 méter sugarú pentagramma alakban a padlóra kell önteni, a közepén fél méter sugarú körben sót szétszórni. A kör közepére kell tenni a wow dobozát, három gyertyát kell gyújtani körülötte, és egy 18 éves szűz lány hajával kell meggyújtani a cd-ket, és egy papíron az account nevet meg a jelszót.
    Amúgy account management és cancel subscription.
  • MaRee
    #148636
    Na már jó nekem is, hurrá! Annyi a baj hogy mikor csatlakozni akarok a szerverre akkor kijön a Connected felirat és onnan megáll a tudomány mibaja?
  • Big Bad Ryder
    #148635

    Accounton belül: My Games > WoW Wotlk > manage game > WoW Wotlk > claim 7 days!
  • jazzy
    #148634
    Először rituálisan le kell ölni egy birkát és megenni a húsát, a blizzard csak utána engedi, hogy abbahagyd.
  • 1Emese
    #148633
    Sziasztok, mivel ismerősöm 4 hét masszív wowozás után megunta a wowot (mondván: farmolás, és balfasz emberek), és nem használja tovább az accountom, arra gondoltam, hogy megszabadulok tőle, mivel nekem már a jövőben nem lesz annyi pénzem (cata+ másik keieget, egyre drágább havi díj) hogy játszani tudjak vele, ezért azt szeretném megtudni, hogy ilyenkor hol lehetne továbbadni? Vagy egyzserűen, csak dobjam ki a kukába a dobozát meg a többi dolgát, vagy jelezni kell a blizzardnál, hogy ennyi volt?
  • shaime01
    #148632
    se bc beta
    se wotlk beta
    se cata beta
    se 7 nap free
    blizzard utál engem.
  • rhazid
    #148631
    vazze , most nézem mégis csak van 7 napom :D
  • Fehercsoki
    #148630
    Battle.neten kiválasztod a wow accountot,és ott lesz,hogy állapot Frozen és alatta a claim 7 free days.
  • ShaiHulud
    #148629
    en 1 evig voltam inaktiv es lofaszt se kaptam:D
  • MaRee
    #148628
    Ezt te az account management-ben látod ha bejelentkezel b.neten?
  • Big Bad Ryder
    #148627
    Én szeptember eleje óta nem játszottam, az accountomban látni a "claim 7 days free" linket. Rákattintani még nem mertem mert csak holnap rakom fel a 4.0+ patchet, addig meg ne veszitsek az időből. A lakhelyemnek Franciaország van megadva.
  • Savmacska
    #148626
    hihetetlen nagy szar lesz jah.
  • MaRee
    #148625
    Hát átváltottam United Kingdomra, hátha :D
  • rhazid
    #148624
    nekem magyarország van megadva bár nem emlékszek mekkora időtartam után kaptam a 7 napot...
  • Pyotr
    #148623
    Budapest Game show-n történt valami érdekesség wow téren mert Fsen kussolnak rendesen!
    Bár amiket más oldalakról összeszedtem nem kell sokat várni:P
  • LeWyTy
    #148622
    Gondolom ez attól is függ milyen ország van megadva.
  • MaRee
    #148621
    Jó neked :P
  • XenHai
    #148620
    Én kaptam és kb fél éve nem játszom! De pont leszarom!
  • MaRee
    #148619
    Legnagyobb baromságok ezek az új race/class kombinációk, szvsz...

    Amúgy remélem én is kapok egy ingyen hetet, nem ér hogy mindenki kap csak én nem :D Benéznék már a játékba szívesen így 9 hónap kihagyás után, de fizetni nem fogok érte.
  • Hugh Hefner
    #148618
    tauren rogue és undead paladin nélkül nem igazi a wow.
  • Hentes75
    #148617
    Bocs,de megoldottam.
  • Hentes75
    #148616
    Most cseréltettem le a netem 1mb-ról 25-ösre.Ha bekapcsolom a gépet,
    azonnal magától a neten van minden felhasználónév,jelszó kérdezés nélkül.
    A modemet így állították be.A WOW viszont be akarja,hogy jelentkezzek
    netre.Azt érzi hohy nem vagyok a neten.Mit lehetne állítani a wow-on
  • N1tro
    #148615
    Haver kapott, én nem. Május óta inaktívak az accok.
  • LeWyTy
    #148614
    Faxa.
    Ha véletlen valaki tudja majd szóljon be előre 1-2 nappal plz
  • D4v3
    #148613
    Igen, igaz. Az új világot is megkapjuk még dec. 7 előtt (persze a 80+-os zónák kivételével). Hogy mikor azt nem tudni pontosan, de gondolom 1-2 héttel a cata előtt.
  • LeWyTy
    #148612
    Megint kaptam egy érdekes infót...

    Érdekelne igaz-e?
    Igaz hogy a régi fajok új kasztjait még dec.7. előtt el lehet kezdeni?(Tauren Pala, Human Hunter ...)
    És ha igen mikor?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Holnap lejár az accom és majd csak akkor tölteném fel :D
  • MaRee
    #148611
    Kapott már valaki ilyen 7 napos free game timeot? Nekem február óta inaktív az accom, de nem kaptam semmit.
  • LeWyTy
    #148610