166745
  • Savmacska
    #148730
    Idióta büdös hazug barom....

    2010. nov. 14. 18:27 | privát | válasz erre | #148679

    gl itt a fórumon a továbbiakban.
  • N1tro
    #148729
    Az a kommentár a végén rohadt nagy
  • MaRee
    #148728
    Nincs humorérzéked
  • Bhalage
    #148727
    ez egy nagy nulla
  • MaRee
    #148726
    Elkezdődött tényleg, az invázió egy nagy képregény semmi nem látszik.

    A bossok pugolhatók, ilvl 250+ loottal.Semmi extra.
  • MaRee
    #148725
    Hmm köszi, ezek jónak tűnnek :)

    Egyébként elvileg elkezdődött a phase 4 !!!!!!!
  • Dr DeViLKiNG
    #148724
    Zg boss clear: 250g
    AQ20: 250g
    BWL: 650g+oreonként 800-1000gold (serverfüggő). duoban lenyomható megfelelő gearrel classokkal.
    MC: 300g körül+ingot(600-1000gold)+blood of the mountain(500g) solozható

    Ezzel az utóbbi 1,5 hónapban 25k goldot szedtem ki+100 mountos achievementre is megvettem mindent, és nem tart tovább heti 2-3 óránál.
  • jazzy
    #148723
    FS-ről ez kibaszott nagy :DDDDDDDDDDD
  • MaRee
    #148722
    Mit farmoljak, melyik prof?:D
  • LeWyTy
    #148721
    Farm>prof>AH
  • MaRee
    #148720
    Valakinek van valami jó kis ötlete vagy tippje mivel lehetne egy kis pénzt csinálni? Vagy majd kieg elején jönni fog a questekből elég? Csak mert 500G-m van és ennyi semmire sem elég :(
  • [HUN]Crassus
    #148719
    amíg az a rendszer,hogy a vereség is ugyannyi honor /majdnem/ mint a győzelem a tömeg leszarja a győzelmet és az észjátékot....,de erre lesz jó a rated BG,thx 4 God! végre!:)
  • Dr DeViLKiNG
    #148718
    Tegnap 8an bementünk abre. fele csapat lm fele mine, és csak 1 dolgot kértünk a többi randomtól, hogy menjenek mind bsre. SENKI nem ment oda. Erről ennyit, tök felesleges bárkinek is magyarázni bgn. Arról már nem is beszélve, hogy a sok retardált elfoglal egy bázist, és megy tovább. Aztán csodálkozik ha visszafoglalják.
  • [HUN]Crassus
    #148717
    Régóta javaslom a deveknek,hogy a győzelem kb. 10 szeres jutalommal járjon mint egy vesztes csata! /korábban a veszteésgért ne kapjon senki semmit is ötletem volt,de sajnos azt ugye nem lehet,mert a legtaplóbb agyu is annyit fizet mint a másik ugye.../
    Szóval ha az embereket "rákényszerítenék" arra,hogy JÁTSZANAK és ne csak a BG-n lézengjenek ezerszer jobb és izgalmasabb lenne az összes PVP!
    Olyan ez mint a PVE ott is tudnod kell játszani ha 25-ös HC itemet akarsz! aki meg képtelen erre az örüljön a tescós lila szarának:)

    A Blizzardnak alapjaiban kéne megreformálnia a BG jutalmazást,hogy ne agyatlan emberek szaladgáljanak bármiféle éppkézláb technikával.....
  • [HUN]Crassus
    #148716
    marhára igaza van én is hiába töröm magam,hogy bármilyen taktikra rávegyem a barmokat csak a QQ,Stop Crying, "IT's a GAME" jön....,de ez nagyon tetszik!:)
  • [HUN]Crassus
    #148715
    Nah ez a srác kiérdemelte a tiszteletbeli Crasus címet!:D


    "Jó estét jó szurkolást, a Kárpát-medence első számú flémkeltési szakértője, Gevlon, alias Ghostboci legújabb eszmefuttatása következik a klikk mögött, a téma nagyjából a kicsit kifordított Goolge-jelmondat mass-PvP-s hatékonyságra való hatását járja körül, és szokás szerint lehet vele egyetérteni vagy sem (az utolsóelőtti bekezdés szerintem például némileg torzít, legalább annyira, mint tőlem a címadás, hehe), de mindenképpen jó gondolatébresztő. Klikkol, olvas, okosodik, okoskodik.


    Szervusztok,

    Egy igen érdekes eredményre jutottam, mely garantált flamewart fog okozni a “HC vs noobcasual” tárgykörben. Mint mondtam, mért eredmény és nem csak valami hagymázas elmélet.

    ————-

    Egyszer volt, hol nem volt egy progress rangsorban hátul kullogó PvP server, az Agamaggan-EU. Ezt választottam az új (és úgy tűnik végleges) projectemhez a “The PuG” nevű guildhez, melyről az FS is beszámolt. Röviden: antiszociális szabályok, az önzetlen segítés és a jófejkedés tilalma. Az emberek jöttek, sok elment, helyükre mások jöttek, raideltünk stb.

    Cata közeledtével egyre kevesebbet raideltünk és unalmunkban Wintergrasp felé fordultunk (már csak azért is, mert a rated BG és Tol Barad hangsúlyos lesz a guildben Cata alatt). Mint mondtam, ez egy PvP server és mint ilyen, a horda dominálja. Az ally különösképpen szívott wintergraspban, Archavon logja szerint
    a csaták 5%-a volt sikeres ally defense és 20% volt sikeres ally támadás (screenshotok a blogomban). A “csata” igen gyakran végződött GY campingben, és nem mi campeltünk.

    Szóval a guildből 5-6 ember (nem mindig ugyanazok) rendszeresen részt vett WG-ben és az eredmény kicsit javult, hála innovatív technikáinknak, például “dugj el egy demolishert a pálya szélén, várd meg míg az összes hordás elunja magát és elmegy GY-t campelni vagy AFK-nak és menj be”. De általában szívtunk. Próbáltuk szervezni a csapatot, tanítani a népet, de az eredmény általában kimerült a “whysosrs lol” illetve a “qq moar nolifer” megjegyzésekben a lelkes 0 resi 0 gem 0 agy játékostársak részéről.

    Véletlenül fedeztem fel, hogy a raid leader Wintergraspban is kivághatja az embert a raidből. Attól ő még WG-ben marad, csak nem a raidben, nem látja a chatet, nem látszik a térképen és nem kap healt. Először manuálisan rugdostam ki a leglátványosabb idiótákat és vérpistikéket, aztán az egyik guildtársam megírta a WGClean addont, ami gyakorlatilag egy feketelista. Ha valaki a listáról megjelenik a raidben, a RL cap egy nagy gombot, amit ha megnyom, a fickó repül és kap egy whispert, melyben az addon elmondja, hogy miért lett kivágva.

    Az eredmény: a szánalmas win-arányunk felment 25-ről 40%-ra, a sikeres védelmeink száma 6-szorosára!!! nőtt, az allis részvétel 10-15 emberről 25-30-re emelkedett és a szerver történetében először instant promotionbe toltuk a hordát (annyit nyertünk, hogy a szerver megadta nekik azt a bónuszt hogy egy kill után sieget építhetnek). Ugyancsak először a szerver történetében mi campeltük őket a GYn.

    Az eredmény az, hogy a haszontalan idiótákat és a nagyszájú vérpistikéket ki kell dobálni ahhoz, hogy bármilyen csoportteljesítmény elinduljon. Az emberekben az ilyen majmok jelenléte passzivitást, “úgyse nyerünk”, “ezeknek strapáljam magam?” gondolatok megjelenését hozza és a csapat az előtt veszít, hogy pályára lépett volna. Ha viszont kiszórjuk a szemetet, akkor egyrészt összekapják magukat, hogy nehogy ők is ki legyenek szórva, másrészt nem érzik úgy, hogy eleve esélytelenek lennének.

    Vérpistike meglepő módon elég gyorsan összekapja magát, ha rácsapsz a kezére. Először mikor kivágja az addon, általában #$@#$@# választ ad, másodjára semmit, harmadjára pedig megígéri, hogy jó lesz, csak engedjük már vissza. A másik típus, a menthetetlen hülye pedig eltűnik és sosem jön vissza.

    Mondanom sem kell, a hülyék és vérpistikék kidobálásának legfőbb akadálya a szociális ember aki szerint ezeknek segíteni kellene, mert csak nincs gearjük, meg idejük játszani, meg kezdők, meg gyerekek, meg rokkant néger leszbikus nők meg ég tudja még milyen kifogást szoktak összeszedni. Ezért aztán a legtöbb helyen megy a konstant szívás.

    Ha látni akarod, hogyan működik egy guild ahol a hülyéket és lustákat kiszórják, transferálj/rollolj az Agamagganon. Csak ne feledd elolvasni a szabályokat, mert a megszegői repülnek pár figyelmeztetés után (részletek a blogon, a guild angol nyelvű)."


  • Tatyla
    #148714
    én is kaptam párszor de nem foglalkozok vele...
  • [HUN]Crassus
    #148713
    3 naponta kapok egy ilyen szart......

    nem baszogatták az account oldalam pedig....

    Hello,

    This is an automated notification regarding your Battle.net account. Some or all of your contact information was recently modified through the Account Management website.

    *** If you made recent account changes, please disregard this automatic notification.


    *** If you did NOT make any changes to your account, we recommend you log in to Account Management review your account settings.

    If you cannot sign into Account Management using the link above, or if unauthorized changes continue to happen, please contact Blizzard Billing & Account Services for further assistance.

    Billing & Account Services can be reached at 1-800-59-BLIZZARD (1-800-592-5499 Mon-Fri, 8AM-8PM Pacific Time) or at [email protected].

    Account security is solely the responsibility of the accountholder. Please be advised that in the event of a compromised account, Blizzard representatives will typically lock the account. In these cases the Account Administration team will require faxed receipt of ID materials before releasing the account for play.

    Regards,

    The Battle.net Support Team
    Blizzard Entertainment
    www.blizzard.com/support
    Online Privacy Policy


  • Forolto
    #148712
    A frissen lejárt accra én se kaptam meg.

    Az a daysüt nagyon odavág...
  • MaRee
    #148711
    Ha nem jött email-ben akkor valszeg még sehol, de azért nézegesd battle.netes accountodat ha van akkor ott lesz az account status alatt.
  • Sn00thy
    #148710
    Hali!
    Claim 7 daysüt hol találom meg?
  • MaRee
    #148709
    Fórum
    FS!
  • Tusy
    #148708
    - én FS-n olvastam
  • Jimbo
    #148707
    Forrás?
  • MaRee
    #148706
    Csak van értelme még kicsit maradni, én az EU open béta vége óta minden ilyen nagy world eventen ott voltam, kár lenne ezt kihagyni.Megjegyzem az volt a kedvencem, hihetetlen mekkora káosz volt akkor :D Remélem most is olyasmi lesz.
  • MaRee
    #148705
    Igen.
  • Jimbo
    #148704
    Melyik kedden? Holnap kedden?
  • MaRee
    #148703
    Néhány friss hír:

    -Legkésőbb kedden kezdődik Orgrimmar és Ironforge ostroma, és az új bossok.
    -December elsején jön a shattering :)
  • Gear
    #148702
    Régóta tőlük vásárlom a GC kódot s eddig nem volt gondom velük. Az első vásárlásnál előfordulhat hogy nincs meg a cucc perceken bellül de a továbbiakban gyors a "szállitás".
  • Skill
    #148701
    ment az ajánlatom pmben.
  • Panzeradler #148700
    Ez elég olcsó. Tudtok vmit erről az oldalról tervezem énis h megveszem.
  • MaRee
    #148699
    Nekem az épp elég, csak egy lvl 80-as karakterem van tehát még csak ezzel szenvedtem végig Outlandet és Northrendet, de hamar meglesz az :)
  • Big Bad Ryder
    #148698
    Van rá mód, hogy elrejtsünk egy karaktert a real id barátok elől? Hmm?
  • shaime01
    #148697
    azt ugye tudod ,hogy csak lv1-60ig lesz uj terület és utána ugyanugy a jól megcsinált outland és dögunalom northenden kell questelned?:P
  • MaRee
    #148696
    Altozni már nem fogok, majd az új területeken! :) Alig várom már, nem is nagyon nézegettem még semmilyen képet meg videót, hagy legyen majd meglepetés.
  • shaime01
    #148695
    igy kieg vége arra jó ,hogy felhuzol egy altot vagy pedig felhuzod a proffokat maxra szóval csak elvagy semmi komolyat nem érdemes csinálni :P

    Bár BC végén én tiszta jól szorakoztam és tisztára szivenütött amikor bejelentették ,hogy itt a kieg 3 honapon belül :(
    igy wotlk végén .. meg már alig várom ,hogy legyen cata mert eddigi legrosszabb kieget sikerült összerakniuk sajnos ulduar után már átcsapot unalomá a játék :/ legalábbis nekem bc végig toltam megjelenéstől végéig wotlkt 3x hagytam abba :>
  • [HUN]Crassus
    #148694
    ez mindíg is így volt....
  • MaRee
    #148693
    Jah, sajnos 9 hónap kihagyás után nem nagyon tudtam mivan :D

    Amúgy szvsz ez elég gáz, hogy a legandaryk ilyen használhatatlanok lesznek idővel, valamit kezdhetnének velük :(
  • Savmacska
    #148692
    erre csak most jöttél rá ?
  • MaRee
    #148691
    Akkor be se kell már logolni ennyi erővel, minek :D