166745
  • MaRee
    #148770
    Nem.Ma még csak PTR-re jött a shattering, jövőhéten jön live-ra.
  • Skill
    #148769
    nem úgy volt , hogy ma már az új területek lesznek?
  • MaRee
    #148768
    PTR-re nézz be :) Én is ott bóklászok most, nézegetem az új dolgokat.
  • Bhalage
    #148767
    2 napot birtam a free7daysbol, ha lesznek uj teruletek ranezek, de biztos bennem van a hiba, mert kra nem kot le ez a fos ;d
  • [HUN]Crassus
    #148766
    nem megy
  • [HUN]Crassus
    #148765
    tudod a boxoló is folyamatosan zsákol,ugrókötelezik,fut meg kesztyűzik meccsek előtt...már marhára unja,de must have akkor is:P:)
  • [HUN]Crassus
    #148764
    az az újgyakorlat miatt kell:P:) és nem szeretek veszíteni:) illetve nem szeretek akkor veszíteni ha a hülyék miatt veszítek!
  • [HUN]Crassus
    #148763
    hehe én ezt nem értem tényleg ennyire balfasz idióták a fejlesztők?

    jelenleg a healer pala pvp-ben kibaszott OP erre most kap egy ilyen nerfet:
    1. A Holy power, ha ütnek, már nem 2, hanem csak 8 sec-enként proccolhat.
    2. A selfheal (Protector of the Innocent) nem érvényesül, csak ha mást healelsz. ez a PotI :) btw a legviccesebb dolog volt ami valaha kikerült peccsel LIVE realmre.....

    namármost árulja már el nekem valaki,hogy játszik ott egyáltalán valaki élesben aki ilyen 2 véglet között nyesdes ide-oda 2 peccs között?
    mert 2 eset van vagy kurva szar valaki vagy kibaszott OP....nem hiszem el,hogy nincs ott ember aki értelmes szintre bírná hozni a dolgokat.

    semmi mást nemkéne csinálni ott a fejlesztőknek mint mondjuk 5v5-öket tologatni a napi 8 fejlesztői órából mondjuk 4-ben.....rögtön máshogy állnának az összes klasszhoz az biztos!
  • bujcsik555
    #148762
    Hello!

    leszedtem most reggel a patchet, és a login képernyőn a cinematics között már ott van a cata. Ha rámegyek, lefagy az egész wow. Valaki probálja már meg, hogy neki megy-e, vagy mi van :D
  • antgecc
    #148761
    Mégis mindig bg és winter miatt idegeskedsz.
  • [HUN]Crassus
    #148760
    Aréna a haverokkal....ennyi
  • MaRee
    #148759
    PTR-en a shattering!
  • antgecc
    #148758
    Éljenek a tizenéves kis pöcsök. Miért játszol még ezzel a fossal?
  • [HUN]Crassus
    #148757
    mintha 90% ban évek óta nem ezt csnálná sok balfasz.....

    tegnap EOS: egy srácnak volt egy No1 makrója a taktikáról amit betett a prepában a csetre ....egy másik srác rajta kívűl meg én megerősítettük és yes good job,lets do this, listen to him stb.stb. "beszólásokkal" támogattuk...a taktika lényege,hogy senki ne menjen a fleghez mivel ugye az emberek 60-70% a oda megy tehát ha tőlünk senki nem megy és instant a 2 ellenséges torony felé vesszük az irányt mire jönnek a fleggel már nekünk fordul a torony...
    na tippeljetek ezek ellenére hányan mentek tőlünk középre???

    IGEN! b+ 10!-en....amíg ott elmolyoltak minket lezúztak és beszedték a 4 tornyot.Ennyi

    szinte teljesen fölösleges akármilyen csácsi BG-t tervezni a blizznek a tömeg semmi mást nem keres mint az agyatlan mass hentelést.....
  • [HUN]Crassus
    #148756
    ez igencsak lelombozó....:(
  • MaRee
    #148755
    Haldoklik a.... Amúgy a mage most is tényleg durva, BGben annyira nem észrevehető mert ha húszan ütnek egyszerre akkor úgysem tudom hogy mivan már, de duelben... Frost nova, aztán elcastol három spellt amiből 2 instant és halott vagyok :D
  • Skill
    #148754
    ez tetszik : Új wsg féle bg: gratulálok a designereknek. sikerült összehozniuk a legjobb pug bgt. kibaszott nagy nyílt terep, egy folyóval a közepén. mehet a sok retardált majd középre farmolni.
  • antgecc
    #148753
    Röhej az egész wow már. Minden class ugyan azt tudja, csak más a képesség neve kb. Mindegyiknek van silnece, lassítás, vmilyen stun, aoe (rugó aoe legnagyobb vicc).... Nevetségesen szar lett az egész. És erre még bejön a selfheal is... Legallja!
  • Dr DeViLKiNG
    #148752
    Na egy kis beta pvp tapasztalat.
    Jelenleg van egy pár class ami enyhén szólva nincs balancolva.
    DK: frost teljesen használhatatlan. unholy elmegy (bár a 400dmgeket lövő gargoyle vicces). blood kicsit op a selfhealel(duelben 29-4ig mentem :p).

    Lock: az összes ág igen durva. Kicsit vicces amikor a destro lock el kezd kiteolni, és közben szarrá lövöldöz(és mellé még healeli magát. csak viszonyításként: most mindenki 110-130k hp körül rohangál 30% dmg reduceal, és kb mire sikerül megölni egy lockot olyan 300k+ dmget kell eltolni)

    Hunter: ez a másik vicc kategória a futás közbeni lövöldözéssel, meg a 80 rootal. viszont nincs selfheal szóval hamar döglik még így is.

    Rugo: annyira nem kemény. ha elfogynak a cooldownok akkor utána semmit nem tud csinálni. a nerfelt selfhealje meg még mindig vicces.

    Mage: hagyjuk.. nem értem miért kell egy classnak ennyi root, cc, és mellé még ilyen dmg out. de biztos én vagyok a hülye

    warrior: 1 normális warriorral találkoztam eddig. jobban stunban tud tartani mint egy rugo, ami röhej

    Többi class az kb ott van ahol kell lennie.

    Persze ez csak 1v1 és a selfheal annyira nem fog sokat érni (kivéve blood dk, aki simán spammolja a 10k heal+absorbot, mellé a rune strikeot meg hst és van egy rakás 1 perces def cdje)

    2v2 kicsit szánalmas a sok selfheal miatt. 2 dps teamek simán vernek mindenkit(ami mondjuk nem baj, mert így kicsit élvezetesebb)

    Új wsg féle bg: gratulálok a designereknek. sikerült összehozniuk a legjobb pug bgt. kibaszott nagy nyílt terep, egy folyóval a közepén. mehet a sok retardált majd középre farmolni.
  • Fehercsoki
    #148751
    A holnapi patchben lesznek class balance változtatások is?
  • Lacee
    #148750
    nem. a már meglévő területek változnak majd meg a 4.0.3a-val, ami gondolom dec7 körül lesz.
  • MaRee
    #148749
    4.0.3-ban már akkor elvileg ki lehet próbálni a worgent meg ezeket ugye?
  • Jimbo
    #148748
    Ugye-ugye:))
    Mondanám, hogy no comment, de már volt comment:))
  • lolSL
    #148747
    4.0.3
  • MaRee
    #148746
    A PTR-en már a cataclysm béta megy? Vagy ha át másolom oda a karakteremet akkor milesz?
  • ShaiHulud
    #148745
    hu nem tudom mar hol olvastam , de talan 4.0.3-nal, a 4k feletti jp-t atkonvertaljak goldra olyan 46silver/jp aron.
  • genRob
    #148744
    Nem tudom. sztem máshol is enyni a kisker ára. De mondjuk pont leszarom, hogy mennyi itt vagy ott. :-D Ez csak egy opció amivel vagy él valaki vagy nem. Egy barátom kért meg, hogy írjam be. Megtettem. Nekem jó a 9.900-as ár is. Nem fogok szar 1-2 ezer forintért rohangálni. :-)
  • genRob
    #148743
    Ezt most kinek? LOL
  • MaRee
    #148742
    Hát igen de azért ez már sok..Azon is csodálkoztam egyet tegnap hogy egy 3-4k GS rugó belém crittelt egy 19k-t :D
  • [HUN]Crassus
    #148741
    Ismerős,de a palát meg úgy anno a healereket 3 dps sem nagyon tudja megölni...szóval azt nem ti basztátok el:)
    szóval ha 5-en ütik és még úgyse megy annak még gearje is van....
    az én palám 20 -30 percig elvan akármelyik BGn míg VÉLETLENÜL meghalok,mert elbaszom a healt:)
    hozzáteszem ez így kibaszottul nem normális dolog ám! egy healer essen össze instant ha egy DPS keményen odacsap neki...amit most művelnek az nem 100-as
  • MaRee
    #148740
    Mostmár szinte biztos hogy Catával faction change allyra már nem csak a worgen miatt, hanem mert eszméletlenül szar és idióta a horda.Sajnálom hogy ezt kell mondanom, EU open béta óta szigorúan hordás vagyok de ez már nevetséges ami itt megy.3 nap alatt a BG-k 90%-át elveszítjük, öt ember nem tud megölni egy paladint, a healereket senki nem támadja rajtam kívül persze, aztán mikor az ember meg felkapja a vizet és elenged KILL THE HEALERS FFS felkiáltást akkor már egyből stfu noob... Nevetséges.
  • Skill
    #148739
    kinek mi. van aki 500ftért az anyukáját is eladná. van aki meg nem. te vajon melyik lehetsz? XD
  • genRob
    #148738
    Ragnán, horda oldalon már 1500-ért sem ment el. :-D
  • Savmacska
    #148737
    drága!
  • genRob
    #148736
    Sziasztok!
    Szegedieknek és környékbelieknek mondanám, hogy dec.07.-én 00:00-tól (hatodika éjfél:-D) a szegedi freesectroban is meg lehet venni a Cataclysmet. Szóval nem muszáj Pestre utazni.
    www.freesector.hu
    Azt hiszem előrendelés is van.
  • Savmacska
    #148735
    vicceltem csak :DDD
  • MaRee
    #148734
    Akarsz screenshotot?:DDDDD
  • jazzy
    #148733
    Próbáld meg egyszer ilyen 7k körül, de szerintem 3-4 fölött már nem megy el tekintve, hogy ki lehet venni a Wrathfult, de mindig van olyan, aki ezt nem tudja és van pénze..
  • Savmacska
    #148732
    BTW ez tegnap esett, mennyiért lehet még eladni ?
  • Savmacska
    #148731
    Csak vicceltem :PPP