166745
  • hawkie22
    #148892
    Én is. Mondjuk én azért, mert nem akartam Németországban megvenni a német kiadást, és utána még letöltögetni a nyelvi fájlt meg minden ilyen hülyeséget. Meg ha nem angol a doboz, akkor már ki se rakom a polcra. :)
  • Arwenke
    #148891
    Van a blizznel digital pre cata, 0:01 egybol jatszhatsz. Megveszed letolti ami kell es 0:01 automatice updateli az accod catara es jatszhat is. En ilyet vettem.
  • jazzy
    #148890
    Tegnap játszottam a warriorral de üthettem a pummelt kedvemre mert olyan vígan kasztoltak, hogy csak lestem mivan..
  • LilMadcap
    #148889
    szijasztok. most kezdtem a játékot de szinte semmit se értek . ha vki tudna segíteni néhány doldogban akkor vegyen fel msn-re: [email protected] (hu-val!)
  • eXequtoR
    #148888
    A gnome priest szintezése fontosabb ugye? :D
  • MaRee
    #148887
    Én azért bízom bennetek :D
  • Attila1234
    #148886
    Haha. Ez eszembe se jutott, mindenesetre nem rossz ötlet. Majd talán kerítünk valami streamet, bárnem valószínű, hogy ezzel fogok foglalkozni hétfő éjjel. :)
  • MaRee
    #148885
    FS!-en biztos lesz ilyen.
  • 1Emese
    #148884
    Tud valaki adni linket, majd live közvetítésről cataclysm openről?
    Úgy értem, ismer valaki olyan US-es embert, aki majd ilyen liveos videómegosztón, az elsők között logol be, és lehet nézni?
  • [HUN]Crassus
    #148883
    :S legalább nemvagyok egyedül:)
  • [HUN]Crassus
    #148882
    konkrétan szarrá szopatnak miatta:D
  • MaRee
    #148881
    Jah, pont lejjebb írtam erről, nálam strangulate meg arcane torrent nem működik.
  • [HUN]Crassus
    #148880
    Másnak késnek a silence effektek? eldobom a fegyót hallom a silencet,de rámkasztolnak mindent....shield bash ugyanez megütöm elméletileg 3-sec silence és jön a kaszt vagy elblinkelnek....nagyon idegesítő
  • MaRee
    #148879
    Szinte mindig grippel kezdek, de hát sz@rt sem ér sajnos mert csak lófaszokat ütök bele, vagy absorb. Froston voltam én is eddig csak keveseltem nagyon a hp-t meg ilyesmiket még egy büdös rugó is leütötte azt a 30-at egy pillanat alatt :D Blooddal eddig nagyobb sikereket értem el, de még mindig nem az igazi.
  • Jimbo
    #148878
    Hmmm, attól függ ki kezdte a meccset, ha grippel odarántod és rányomod a Strangulatet, akkor 16k hp kb. 2 ütés, az 5 sec alatt meg is van, legalábbis nálam Frost Dw-vel a crittek olyan 20-25k között vannak.
    Bár a HP-ból ítélve Blood speccen lehetsz, ott nincs olyan nagy burst:))
  • Jimbo
    #148877
    Hmmm, pont ezt kérdeztem hétvégén, akkor még 12-s szinten, vasárnap estére 25 volt, de ezek szerint magasabb szinten sem jobb a helyzet...
    Btw, kicsit el van baszarintva ezzel a focus-szal a hunter.
  • Hugh Hefner
    #148876
    heirloomban?
  • Savmacska
    #148875
    csak quest.
  • Hugh Hefner
    #148874
    lennél oly kedves és leírnád hogy sikerült egy nap alatt 43-ig eljutnod? oO 10-ig quest, aztán insta?
  • Savmacska
    #148873
    Csináltam reggel egy hunter-t már 43as vagyok, baszottul tetszik (kelett ez a 7 80as mellé) nagyon jó vele fejlődni, "robbangatós" talenten vagyok egy farkas és egy medve pettel, hát sajnos 1iksem bir agrót tartani ugy h csak 1 arcane shotot tolok :(((
  • MaRee
    #148872
    Új race/class kombókra értette.
  • shaba23 #148871
    milyen új kasztokí?
  • tarti19
    #148870
    Valótlant állítottál, ez volt az igazán nagy gond...
  • LeWyTy
    #148869
    Az fasza. Köszi
  • MaRee
    #148868
    Szerdán jön.
  • LeWyTy
    #148867
    Állítólag a héten jön az új patch ...új kasztok.
    Igaz? vagy megint átbasznak hamis infóval?
  • Savmacska
    #148866
    mennyyijé ??
  • MaRee
    #148865
    Egyre jobban kiábrándulok a detknájtból, egy 16k hp-n lévő warlock is úgy megvert hogy csak pislogtam... Majdnem 50k hp lement pár másodperc alatt, szinte meg sem tudtam ütni mert végig fearben voltam(trinketet is elnyomtam pedig).Ha oda érek akkor rácrittelek ilyen 2k-kat, amúgy meg minden absorb absorb absorb...
  • Tatyla
    #148864
    én is de én el is adtam :)
  • Zsoltika 007
    #148863
    A legjobbak is hibázhatnak. (én is megvettem )
  • MaRee
    #148862
    Életem egyik nagy hibája volt nekem is hogy pénzt adtam ki erre.. :D
  • Davidus
    #148861
    és én megvettem ezt a fost:D
  • Zsoltika 007
    #148860
    Most mégis mit vártál egy public TEST realmtől?
    Ez olyan mint mikor sírnak hogy lefagyott a bétás windows. Szerinted miért ptr a neve?!
  • MaRee
    #148859
    PTR-en nem működik a silence(legalábbis DK-nál), így aztán fasza játszani:D Elcastolom és vígan lövöldözik rám a frostboltokat meg healelgetik magukat.GG blizz.
  • Savmacska
    #148858
    Érdemes lenne válaszolni az előző kérdéseimre mielőtt lehúzok valamit
  • Lacee
    #148857
    jelenleg 80-on talán a marksmanship a legjobb, mert a másik kettő ág jobban függ a még nem elérhető cobra shottól (a serpent stinget hosszabbítja, a MM-nek ott a chimera shot), de két hét múlva itt a Cataclysm, aztán mehet a fejlődés 85-re, ahol már biztosan más lesz a felállás. Addig tulajdonképpen mindegy is, melyiket használod, állítólag a BM és a Surv is vígan használhatóak.
  • Mayday
    #148856
    Sziasztok,

    Néhány hónap kihagyás után visszanéztem a WoW világába (felhasználom ezt a 7 free napot), a dolgok (számomra) nagyon megváltoztak :)

    Hunter vagyok, újra kell magam talentolni, de már nagyon nem olyan, mint volt :)
    Jól látom egy ágon kell elosztanom mindent első nekifutásra? Mint Hunter survival vonalat célszerűbb továbbra is előnyben részesíteni? Vagy esetleg Marksmanship? Mi a véleményetek? Hogy működnek most?
  • shaba23 #148855
    ha egy bnet accon 2 wow acc van és egyikről karaktert akarok áttenni a másikra, akkor nem kell hogy éljen az amRŐL át akarom rakni ugye?
    Valamint úgy tudom, hogy üresnek kell lenni a postaládának. Mivel a pvp-s vagy instás tokeneket (nem tudom melyiket, kimaradt egy év) aranyra váltották, azokat megkaphattam postán, vagy az csak akkor jön, ha aktiválom az accot?
    És még valami...ha accountok közt transzferelek, akkor egyúttal áttetethetem másik szerverre is a karaktert ugyan abban a pénzben?
  • ShaiHulud
    #148854
    hu ez de nagy faszsag :D
  • tarti19
    #148853
    Érdemes lenne kicsit (esetenként nagyon) utánanézni, mielőtt lehúzunk valamit:)