166745
  • ShaiHulud
    #148932
    de nem tol jobb dpst... fire mage dummyn 5300 dps volt ugy hogy a living bomb atsebzett a melette levore is, de ez lehet meg a 4.0.3 votl am.
  • ShaiHulud
    #148931
    erdekes mert nem csinal tobbet, vagy arra gondoslz hogy spammeljek arcane blastet? azt tudod hogy 20 sec utan 0 manad van? :) midnig ilyen 15 perces dps menetekkel teszteltem. locknal semmi mana gond nincs, mage az szopas mana ugyileg, arcanenal mar a 3abs rotat is nehez fenttartani mana miatt sokaig, nem hogy a 4 ab-set. ab spamet meg felejtsd el 5 fos instan es bg madness at level 80on kivul.
  • maniac001
    #148930
    Igazad van. Köszi hogy így írtad le, megnyugtattál :)
    Megyek is helyreteszek néhány gnómot :)
  • 1Darton1
    #148929
    Ha jól értem, akkor nem olvastad el a hozzászólásaim.
    Akármennyire is furcsa, ezek a változások már hetek óta a kiegészítőt készítik elő. Mint ahogy ez a patch is azt teszi. Magasról tesznek rá, hogy a damagemeteren milyen pozícióban virítasz a már fél éve értelmét vesztett raidinstance-okban.
    Szóval a lényeg, hogy ezek bizony level 85-re vannak kitalálva, ahol például a mage nagyon alacsony sebzést tud kiosztani, a warlock pedig túl magasat.

    Arra a kérdésemre pedig, hogy melyik kasztnál tették meg, hogy erre a 2 hétre lenerfelték, aztán majd visszabuffolják, az a válasz, hogy egyiknél sem.

    Nem is értem, hogy hogy jön ide a ptr a béta class balance-olások kapcsán. Persze ha vannak adataid róla, hogy a legújabb patch alapján, ami még sehol sem tesztelhető, level 85-ön szarrá lett nerfelve valami, akkor szeretettel várom a számokat.
  • maniac001
    #148928
    Ezen kívül a seed of corruption 50% nerfet kapott.
  • maniac001
    #148927
    A nerfet? Olvastad nem? Lock, warri pl. Ha a maget buffolták és jobb dps-t tol ptr-en mint egy lock akkor miért nem nyúltak hozzá a magehez inkább? De ha nem is nyúlnak hozzá, a lockhoz miért nyúltak? Értem?
  • 1Darton1
    #148926
    Melyekkel tették meg?
  • maniac001
    #148925
    Jópár kasztnál megtették. miért lenne a mage kivétel? Mondjuk kivétel mert op és buffolták. mindegy majd kiderül. sajna a blizznek az a módszere hogy ha valami erősebb valamivel mint a többi, akkor nem kicsit visszavesznek belőle hanem szarrá nerfelik.
  • 1Darton1
    #148924
    És úgy gondolod, hogy erre a 2 hétre le kellene nerfelni a mage-et, hogy aztán 85-ön visszabuffolják?
  • maniac001
    #148923
    nézz meg a ptr-en egy mage-t akkor. az többet tol egy destro locknál szerintem.
  • ShaiHulud
    #148922
    ptrn 245 ilvl premade karikkal destro lockkal csinaltam 7600 dpst 4.0.3-nal mig a tobbi classal/speccel 5-6k korul. 4.0.3a nal mar kicsit jobb a helyzet, legtobb spce 6k korul teljesit, destro lock persze meg most is 7100-7200.
  • ShaiHulud
    #148921
    es a destro meg igyis tul tap, azt meg fogjak keszuljel fel ra:) afflit meg lehet majd buffoljak.
  • 1Darton1
    #148920
    Valószínűleg jobban ismerik a béta adatokat, mint Te.
  • maniac001
    #148919
    Először azt írták csak a base dmg-et csökkentik 12%-al. Erre a totális sebzését csökkentik 12%-al. Egy fos lesz a lock. A mage meg tápot kap. Én komolyan nem értem a blizzardot. Esküszöm nem értem. vagy nem ismerik a játékukat vagy...nem tudom. Ami OP azt buffolják, ami nem annyira azt meg nerfelik. Az eszem megáll.
  • maniac001
    #148918
    WARLOCK OP????

    Nézd meg ezt a patchet. Szarrá nerfelték.
  • Dr DeViLKiNG
    #148917
    Ó, hogy rohadjanak meg ilyenkor kell lekapcsolni a beta servert mielőtt 85 lennék...
  • MaRee
    #148916
    Nem semmi nerfek vannak amúgy, elég csak a warlockot megnézni.. Blood DK-ról nem is beszélve... :D
  • LeWyTy
    #148915
    Az a videó köszi
  • Littlepig13
    #148914
    már páran leírták h az ptr és azért bugos minden orrba-szájba.
  • MaRee
    #148913
    Egyébként egy kalap fos ez a patch, legalábbis nálam. Rogue OP mage OP shaman OP warlock OP pala nerfelve lett DK egy szar mindenféle talent kiosztással és presenceben, silencek nem működnek, sem a pummel vagy spell reflect.Remélem azért nem így jön live-ra mert akkor kuka.
  • MaRee
    #148912
    Holnapután.
  • kakaoskalacs
    #148911
    Mikorra várható akkor a patch? Éjjel? mert elég sok félét hallotam már és nemtudom mi az igaz :S : ) Üdv
  • ShaiHulud
    #148910
    amit nem lehet majd csinalni es raidelos achi az a classic raider achievment, mert kiveszik zul'gurubot. illetve a zul'gurub mountok sem lesznek mar elerhetoek.
  • ShaiHulud
    #148909
    ez biztos? 300as skill kell hozza, hogy berakhasd a mountok koze. 4.0.3a ban meg mar tanulhato lesz viszont, csak azon a speeden megy amit vettel a trainertol. csak a 310% os mountok adjak meg a skillt automatikusan visszamenoleg, 4.0.3a-tol meg mar csak az 1 eves minden world event achit megcsinalo violet drakert es a gladiator titlejert jaro mountok adnak majd kapasbol maxos flying skillt.

    4.0.3a-tol ugyvan hogy barmelyik mountot hasznalhatod de csak azona speeden repul/fut amilyen kepzettseged van ra. szoval ha csak 225os ridign skilled volt/van akkor a proto drakek 180% speedel fognak menni (vagy mennyivel megy most a normal flying mount) viszont ha megvan a 280% skilled mar akkor a regi sima griff,wyvern (a pancel nelkuli) is 280%-on fog repulni.
  • MaRee
    #148908
    Na bazzeg, miről maradtam még le az elmúlt 9 hónap alatt? :D :D Napról napra újabb meglepetések :D
  • Tatyla
    #148907
    amint usolod a sárkányt meg van a flying skill...
  • MaRee
    #148906
    Nem figyeltem hogy honnan linkelte, azt hittem csak sima PTR. Valahol olvastam a neten meg a szerveren a trade chatben reklámozták így az acsit hogy csinálják meg mert a Catában már nem lesz lehetőség rá. Ezek szerint tévednek :) De ennek én is örülök, mert nekem sincs még meg az acsi(az már más kérdés hogy még repülni se tudnék vele mert nincs pénzem megvenni az 5000-es flying skillt :D ).
  • Tatyla
    #148905
    na jó már be voltam szarva mert a glory of the hero-ból már csak 6 feladat van hátra...
  • r4pt0r
    #148904
    A kéket azt nyilatkozták egyik achi mount se lesz kiszedve, már azt is sajnálják hogy a naxxosakat kiszedték, de még1x nem teszik be.
  • ShaiHulud
    #148903
    nem zavar, hogy cataclysm betabol linkelte? ki mondta ezt hogy kiveszik a proto drake rewardokat? senki szerintem. honnan van ez az info? mert szerintem hatalmas nagy bullshit.
  • MaRee
    #148902
    Dr Devilking: A protodraket ki fogják venni, úgyhogy csináld meg amíg lehet.

    1Emese: Ezt inkább nem kommentálom.
  • Dr DeViLKiNG
    #148901
    Namégegyszer.
  • Dr DeViLKiNG
    #148900
  • ShaiHulud
    #148899
    tudtommal, glory of the hero-t nem befolyasolja se a cata se a mostani patch. tevednek?
  • ShaiHulud
    #148898
    pedig muszaj neki.
  • Tatyla
    #148897
    hallod Devil,Glory of the Hero-t kiegig van idő befejezni vagy patch után már nem lehet?
  • ShaiHulud
    #148896
    vegre fontos lesz a skill is :) szeirntem nagyon jo lett a hunter, semmi baja nincs 4.0.3a-ban mar, ott mar a buffolt dpse van.
  • [HUN]Crassus
    #148895
    hungarista az FS? inkább a közelkeletre fókuszálnék....:P
  • 1Emese
    #148894
    FS-esek általán streamelt anyag nem érdekel, az ilyen hungarista rocker punk kölkök csak felhúznak idegileg... Tehát akkor nemtudok, valami jó amcsi srácot, aki jól is kommentel alá? gondolok itt az "omfgcata" youtubos emberkére. De pl a biscuit-os angol csávót utálom...
  • Dr DeViLKiNG
    #148893
    Akkor sem lesz peccs a héten.