166745
  • lolSL
    #148972
    1 nem
    2 livestream.com ustream.com justin.tv biztos találsz.
  • 1Emese
    #148971
    Ugyanaz a lemez?
    Két kérdésem volt, egyikre sem kaptam sajna választ.
    1. magyar idő szerint dec 8-án, reggel 9kor indul?
    2. Ismer valaki olyat, aki worgen female kezdőröl indít majd live stremet nyitáskor?
  • Zsoltika 007
    #148970
    Az a baj hogy ő visszajár.. És mindíg ugyanaz a lemez megy...
  • MaRee
    #148969
    Úgy látom a testépítő meg a wow totyikba is mindig betalál havi szinten 1-2 hülye :D
  • Zsoltika 007
    #148968
    Már tök unalmas hogy itt rinyálsz hogy így luxus a wow, meg úgy... Aki játszik vele az meg egyből drogbáró meg svájci milliárdos. Menj már innen ha csak flamelni tudsz! Nem érdekelsz senkit! Ráadásul pont te sírsz aki még lopná is. Lásd:
    "Vagy esetleg, nem ismertek olyan csoportokat, akik foglalkoznak nem legális beszerzéssel, jóval olcsóbb vételi árral?" :
  • Saccard
    #148967
    Hi all Ragnaros él már?
  • picket
    #148966
    Egyébként nincs 48 órája, hogy streamet kértél, ahol lehet nézni a cata indulását, tehát nem értem, hogy miről beszélünk.
  • picket
    #148965
    Lehet jobb élmény lenne jútjúbon végignézni, mint triallal tologatni a disznóölős questeket, nem?
  • lolSL
    #148964
    fárasztó munka lehet ahol fórumozgatsz már órák óta
  • 1Emese
    #148963
    De lehet igazad van, akkor az olyanok inkább mennyenek fel a youtubra, és nézzék végig a wowot, szerencsére már van fent annyi tartalom, hogy a teljes vigálot lefedi, sőt egyes részekhez, még humoros kommentár is van.
  • maniac001
    #148962
    Tudja valaki orgrimmarban hol van lvl80-as training dummy?
  • jazzy
    #148961
    Ne próbáld meg neki elmagyarázni jó ideje itt veri magát a földhöz, hogy ő játszani akar de nincs pénze. Kezd unalmas lenni már. Hagyd rá, hadd játssza, kit érdekel.
  • 1Emese
    #148960
    "az ne gondolkodjon MMOkon, de ez magánvélemény" Ez de szép, mert szerinted, aki másfél műszakban dolgozik (tegyük fel, nem iszik, nem dohányzik), és hullaként ér haza minden ki*** nap, az ne is szórakozzon? Jézusom...
  • MaRee
    #148959
    Nos ez épp olyan mint aki EVE online-ban folyamatosan trial accountokkal játszik( ott van 14 és 21 napos), és azt gondolja hogy ez milyen jó mert ő ingyen játszik. Lvl 1-20ig SEMMIT nem láttál még a játékból, nem hiába van 85 szint, és mint sokan mondják a játék igazából csak a max szint után indul be.De persze neked ha az okoz örömet hogy felhúzol 100 altot lvl20-ra, aztán meg kezdheted előről az egészet, akkor nem szólok bele.:)

    És igen, el vagyok eresztve, de ez egy ilyen világ és ma 8ezer forint egy ilyen játékért semmi(single player játékért soha nem adtam és nem is fogok pénzt ki adni), a legtöbb ember többet költ el cigire/piára/szemét kajára egy hónapban.. Akit földhöz basz a 300Ft-os kenyér, az ne gondolkodjon MMOkon, de ez magánvélemény, és senki ne értsen félre, nem leszólni akarom a szegényeket, mert én is megtapasztaltam már azt a végletet.
  • lolSL
    #148958
    úgy hallottam megnövelték a gépigényt és nem fog futni nálad
    bye
  • 1Emese
    #148957
    "Ha ido zonara gondolsz igen, de a kieg itt is dec7 12:00kor startol." Fogalmam sincs, ezt most hogy lehetne értelmezni... a kérdés az volt: a MI időszámításunk szerint szerda 9-kor nyílik meg a világnak a cata mindenütt? (egy igen, vagy nem választ várok)
    Szerintem teljesen kivárható az a 2 év, ugyanis még mindig nem játszottam végig az összes cast, race, faction kombinációt 10 napos trialos accountokkal. Sőt a shattering miatt, az egészet kezdhetem újból. Ami viszont így több mint 3 évnyi ingyen 10 naponkénti lvl 1-20 játékot biztosít a számomra. MAree te elég jól el lehetsz eresztve, ha neked 10k, vagy a collector 24k semmi... valakit a 300 Ft-os kenyér is a földhöz basz...
  • Arwenke
    #148956
    Ha ido zonara gondolsz igen, de a kieg itt is dec7 12:00kor startol.
  • MaRee
    #148955
    Csillagos egek? Kb 8 max 9k-ért meg lehet venni a Cataclysmet, ez annyira nem drága.Az alapjáték meg az előző 2 kieg pedig 5ezer forint, tehát az egészet meg tudod venni max 15-ért. Szerintem ez annyira nem vészes, nekem nem sok eredeti játékom van, de mindegyik 10k felett volt mikor anno megvettem őket(az alap WoW is), itt meg kapsz 4-et 15ért. Kieg. valószínűleg megint kb 2 év múlva jön, de gondolom nem akarsz addig várni hogy megvedd a mostanit :D
  • 1Emese
    #148954
    Nem tudjátok mikor jön a következő kieg (2 év kb megint)? Csak, hogy érdemes lesz e kivárni, még ez a csillagos egekben járó kiegészítő ára 5-6k-ra visszaesik? Vagy esetleg, nem ismertek olyan csoportokat, akik foglalkoznak nem legális beszerzéssel, jóval olcsóbb vételi árral?
    Amúgy a "PST dec 7. 12.00 mn", az nálunk 2010. december 8. (szerda) délelőtt 9 óra, nem?
  • MaRee
    #148953
    Ma shattering
  • [HUN]Crassus
    #148952
    amúgy nem a DPS imba sokkal inkább a healerek imbák,hogy kihealelnek szinte bármit atm.....se a sámlim se apalám nem nagyon hal meg és egy WSG grp-ot életben tartok ha nem jön rám 5dps....
    más kérdés,hogy hiszek abban,hogy ez a 85-ös talentek 80-on való alkalmazása miatt lehetséges ebben a formában:P
  • [HUN]Crassus
    #148951
    azért azt elárulom ,hogy egy PVP geares szintén egy healerrel a seggében sokkal jobban élvezkedne rajtam,mint én őrajta:P:D
  • eXequtoR
    #148950
    Ez a BG téma nadzson szuper. crassusHUN prószáld ki azt, hogy bemászol BGre full pve gearbe ( már minden vérjános kitudja szedni a megfelelő geart ezért ajánlom fel néked is ) furkó talentel és egy healerrel a seggedbe azt is szétszeded amit nem lenne szabad. Tudom az arms sokkal menőbb és 6000 resiliensz is szuperneed... de próbáld ki csak egyszer csak most ! Az érzés megfizethetetlen !
  • Big Bad Ryder
    #148949
    Administrator módban futtatod? Ha nem, akkor jobbklikk a parancsikonra és megtalálod. Ha igy sem megy akkor nem ez a gond :D
  • jazzy
    #148948
    http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors Szedd le innen a patchet és akkor nem kell downloadert használnod.
  • mikusmate
    #148947
    Hello! Akadt egy kis probléma a BlizzDownloaderrel. Most lett újratelepítve a Windows a gépen. Win7-et raktam fel, eddig XP volt. A játékot nem telepítettem újra. Amikor elindítom, akkor a BlizzDownloader szedné a patchet, de elkezdi és szinte rögtön el is száll a net. Több gép is használja a netet routeren keresztül, de ez eddig is így volt, így kétlem, hogy releváns lenne. Lenne ötlete valakinek, hogy mit lehetne csinálni? Support oldalon semmi ilyen probléma nincs leírva, így megoldást sem találtam. Game reinstall esetleg segíthet?
    Előre is köszönöm, ha valaki válaszol!
  • [HUN]Crassus
    #148946
    mondjuk azt a kormányos frost mage videót láttam ahol IL-el aláz mindent amit ér BG-n....
    évek óta a legjobban CC hető class a warrior...nem újdonság,hogy szinte sansz nékül basz agyon egy frostmage:P:D

  • 1Darton1
    #148945
    Akkor gondolkozz, vagy nézz szét bg-ben.
    Ugyanolyan erős és buta lett a mage, mint amilyen a holy pala volt az egész kiegben (most meg különösen).
  • [HUN]Crassus
    #148944
    passz...más DPS-el nem próbáltam...talán igen talán nem....

  • 1Darton1
    #148943
    Mert más class-t nem tudnak icelance-elni? :)
    Nyisd ki a szemed. Alacsonyabb vérnyomást eredményez, ha próbálsz kicsit objektív lenni.
  • Dr DeViLKiNG
    #148942
    Warlockot(aff)
  • [HUN]Crassus
    #148941
    protként volt esélyem míg működött a silence..mostmár azt is le Icelance-elik:D
  • Csirke4
    #148940
    Rugót kell kezdeni nektek (tudatlanoknak) akiknek még nincs.
  • [HUN]Crassus
    #148939
    jaja 83-on tud lemenni kutyába:D a warrit még mindíg szétlehet GCD-s icelance-l baszni...beszarás:S
  • Lacee
    #148938
    korábban volt szó róla, hogy mennyi mostanság megvenni a játékot: a Blizz promóciójában 5-5 euro az alapjáték és a BC, a WOTLK pedig 10.
  • ShaiHulud
    #148937
    85on lesz :)
  • Davidus
    #148936
    "Portals in Dalaran/Shattrath Removed"
  • [HUN]Crassus
    #148935
    warri -17%......loál még mindíg e legdurvábban CC hető class....
    bár most,hogy nincs kutya a healer sámlinak azt is egyhelyben lehet tartani rendesen...igaz 1 dps az életben nem öli meg:P
  • Littlepig13
    #148934
    am rinyálnak itt lockok sztem 2.3 óta!!! folymatosan op az a fos én még emlékszek a sl/sl lock druid kombóra. amikor kapnak egy kis nerfet ami ugye annyit jelent h -300 dps a 7600 ból és nem két lövésből szedik az ellent bg-n hanem mondjuk 4-5. szal STFU és a mageket békén hagyni.
  • ShaiHulud
    #148933
    azt ugye tudod hogy locknal ezek a damage nerfek csak a BASE damagere vonatkoznak. mmo-n hulyen van irva, de csak a base damage nerfelodik szoval gyak lofasz semmi, 7600 helyett csinaltam 7250 dpst destro lockkal, ennyit szamitott csak.