166745
  • Zsoltika 007
    #149015
    eu.battle.net
  • FickDeineStory
    #149014
    Értem. Szóval akkor mindent tudok használni kivéve a kiegészítők adta új fajokat, szakmákat illetve a Death Knight kasztot.

    A grafika végülis nem oszt nem szoroz.

    Ahogy látom akkor egyelőre nem kell aggódni a játékos szám csökkenése miatt, de végülis ez sem igazán szempont nekem. Amúgy lolSL nagyon sokan vannak olyanok is akik a WoW-ból mennek játszani valami mással:)

    Szóval Zsoltika 007 hol lehet ezt az 5 eurós WoW alapjátékot + egy hónapot megvenni? Csak akkor mondd ha legális helyről!:D

    Megmég az érdekelne melyik szerveren illetve melyik oldalon ajánlott elkezdeni inkább a játékot?
  • Zsoltika 007
    #149013
    Ne úgy állj hozzá a játékhoz hogy ez most egy befektetés, mert ez sosem térül meg. Úgy állj hozzá hogy szórakozás, időtöltés ami vagy jó vagy nem. Az hogy megéri-e, neked kell eldöntened! 5 euró nem egy nagy érvágás, ami tartalmazza az alap gamet meg 30 nap játékidőt. Ennyiből már el tudod dönteni hogy akarsz-e vele tovább játszani vagy sem. Trial nem a legjobb megoldás mert lvl 20-ig mehetsz csak amikor még az összes kaszt elég szenvedős. Lvl 40 körül már elég jó képet lehet kapni a kasztod potenciáljáról. 30 nap alatt meg képet kapsz az egész játékról. (az alap játékkal lvl 60-ig mehetsz)
    A wownak van a világon az egyik legkomolyabb játékos bázisa jelen állás szerint. Azon nem érdemes aggódni hogy nincs elég játékos vagy 1-2 éven belül drasztikusan csökkenne.
  • MaRee
    #149012
    Ez az utolsó amitől félned kéne, hogy a játék elnéptelenedik. Majd vagy 2 év múlva a következő kieg. előtt mikor már lenyomtak minden contentet, akkor kicsit unalmasak lesznek a szerverek(mint most volt a shattering előtt), de semmi más. Főleg most az új területek és fajok berakásával rengeteg társat fogsz találni questeléshez, dungeonokhöz, bármihez. :)
  • lolSL
    #149011
    1. neked is minden új lesz
    2. -||-
    3. más játékokat hagynak el a wowért, és nem fordítva.
  • FickDeineStory
    #149010
    Na, szóval akkor így, hogy megtudtam, hogy még megéri a WoW-ot elkezdeni kérdeznék egyet-kettőt

    1. Ha én csak egy sima World of Warcraft játékot veszek mivel lesz nálam különb a Cataclysm mint nálatok? Arról hallottam, hogy átalakul a térkép máshol lesznek a kezdő területek stb, de így én fogok tudni grindelni a mobokon vagy questelni?

    2. Láttam, hogy bele lett a kiegbe rakva néhány extra effekt most akkor én azokat Cata nélkül nem fogom látni?

    3. Azt olvastam mindenfele, hogy valószínű igen népes lesz a WoW majd a kiegészítő megjelenése környékén, de ha hosszabb távra nézzük mondjuk mennyire esélyes az, hogy ez a kiegészítő biztos jót fog tenni majd a játéknak és végül nem azt eredményezi, hogy a játékosok tömegesen kezdik elhagyni majd néhány hónap múlva a játékot? Csak mert olvastam itt néhány igen drasztikus változás lesz és hát ti akik jobban képben vagytok ezzel jobban látjátok milyen eredményeket hozhat ez.

    Az utolsó kérdést igazából azért tettem fel, mert ha anyagilag bírnám fizetni a WoW-ot (a Lineage 2 mellett:)) és tetszene is akkor elképzelhető, hogy hosszabb távon is játszanék vele és ugye megvenném a további kiegészítőket is. Szóval igazából anyagi okok miatt érdekelne mert ha most beleölnék akár 25-30 ezer forintot (ugye összes kieg, havidíj) akkor elég sok fölöslegesen kidobott pénz lenne.
  • Tiggi
    #149009
    Tegnap szétzúzta a világot, ma a hotfixeken dolgozik azért nem ér rá riogatni :)
  • Dr DeViLKiNG
    #149008
    Valakit kapott már el deathwing? Mert nem úgy néz ki, hogy jaedenaron pl működne a dolog...
  • genRob
    #149007
    Megint droo hp nerf. Köszi. ennyire imba lesz katában a droo, hogy már most nerfelik?! :-D
  • picket
    #149006
    Mit számít az? Ma legyen király mobilom, holnap végig kockulhassak a tauren palámmal, hétvégén meg bebaszcsizunk a haverokkal. Ennyi.
  • picket
    #149005
    Lehetőleg ne próbáld az értékrendedet ráerőltetni a fiatalságra!
  • [HUN]Crassus
    #149003
    50-60%??? az kemény...mi lesz itt 10 év múlva........
  • LeWyTy
    #149002
  • Savmacska
    #149001
    A városi ember sétál a mezőn, találkozik a juhásszal:
    - Szép juhai vannak.
    - Szépek.
    - Mennyi van?
    - Próbálja megszámolni!
    ...- Nem tudom, nagyon mozognak.
    - Azért birkák!
    - Ha megmondom, mennyi van, ad egyet?
    - Adok.
    - 149.
    - A fenébe. Maga nyert viheti!
    Az ember boldogan felkapja a legközelebbi állatot és indul a kocsijához, de a juhász utána szól:
    - Ha megmondom, mi a foglalkozása, visszaadja?
    - Vissza.
    - Maga rendőr.
    - Honnan tudja?
    - Onnan, hogy a pulit viszi.
  • MaRee
    #149000
    Ismerős :D
  • LeWyTy
    #148998
    Ezt nálunk csak a suli 50-60%csinálja


    De 10Óra igazolatlan után nem jár ösztöndíj... amit én szívesen elfogadok.
  • Csirke4
    #148997
    te melyik egyetemre jársz?
  • LeWyTy
    #148995
    végre újra wow
    végre troll druid
    nem akarok holnap sulibamenni
  • MaRee
    #148994
    Nem haldoklik, főleg most a kieggel fog megint igazán beindulni :) Csak az idióta class/race kombinációkra fel mondtam..Tauren pala, ki hallott már ilyet :D
  • Zsoltika 007
    #148993
    Dehogy is! Nyugodtan ugorj bele!
  • FickDeineStory
    #148992
    egyébként tényleg haldoklik a WoW? Annyira nem követem a körülötte zajló eseményeket régen játszottam vele, gondoltam arra, hogy játszok vele most is egy kicsit (vagy ameddig tetszik), de megéri még akkor elkezdeni?
  • Syron
    #148991
    hm.. troll druidnak csak a gyors repcsije a denevér vagy majd catában lesz csak az is? (csak mert a lassú az sima madár :D)
  • Tatyla
    #148990
    dehogy ,én troll druidát indítottam :D
  • ShaiHulud
    #148989
    mar meghalt, de most feltamadt a cataval :D
  • MaRee
    #148988
    HALDOKLIK A WOW !
  • Jimbo
    #148987
    ROTFL, kezdtem egy tauren palát, full tele van a kezdőzóna velük, mindenki azt indít:)))
  • [HUN]Crassus
    #148986
    jaja repülő mount nélkül a régi területekre eljutni inkább kínszenvedés atm....nem valami élvezetes:P
  • kakaoskalacs
    #148985
    Inditottam Troll Druid karaktert : D Hát elég jopofa a kezdőhely. De nem nőtt a szivemhez a troll... OG viszont kurvajo lett meg a logincsreen meg a töltöképernyők : D Amugymeg Cataclysm utan lesz ez élvezhető(bb) Üdv
  • cikasz
    #148984
    Az a lemez ugyanaz, hogy hülye vagy mint a segg!
  • Forolto
    #148983
    Hozza a kieget a Mikulás.Már csak az kérdés,mekkora laggra illetve sorra lehet számítani a szervereken.:)
    Igy az jár jól aki szabadságon van azon a napon,héten.:D
  • games4ever
    #148982
    Sőt, ha fontban fizeted ki akkor még plusz egy kiló kenyér ára is megmarad!
  • ShaiHulud
    #148981
    hogy ertheto legyen, DECEMBER 7-en 00:00-tol erheto el(=dec 6 24:00), vagyis mar KEDDEN. nem 8-an es nem reggel 9-kor.
  • ShaiHulud
    #148980
    ahonnan nezted a PST-s adatott az a US realmekre vonatkozik, euban december 7 CET 00:00kor kezd. vagyis december 7-en ejfeltol azonnalelerheto.
  • Hugh Hefner
    #148979
    most komolyan, én se rinyálok, mikor felkelek vasárnap délután, végiggondolom, hogy mit csináltam szombat este, és rájövök hogy hát igen, most akkor nem lesz cata meg wow előfizetés, mert sikerült elinnom egy hónapra előre mindent... ez egy ilyen dolog, ezer féle szórakozás van még az mmokon kívül, sosem volt kötelező.
  • PiszkosFred
    #148978
    Atlag azert nem dolgozik 2 muszakban
  • 1Emese
    #148977
    Akkor magyar idő szerint mikor?
    Zsoltika, ki mondta, hogy magamról beszéltem? Mert én csak az átlagról.
  • Zsoltika 007
    #148976
    És érdekes módon 2 műszakkal is ráér itt írkálni munkaidőben..
  • picket
    #148975
    Az utolsó falat kenyerét vonja meg magától, hogy elő tudjon fizetni internetre és elmondhassa nekünk a problémáit, úgyhogy egy kicsit több tiszteletet!
  • Saccard
    #148974
    Akinek esetleg vmilyen okból kifolyólag még nincs meg az össze eddigi kiegészítő annak szíves figyelmébe ajánlom, hogy nov.30-ig minden eddigi része féláron kapható. WoW: 5 euró, BC: 5 euró, Wotlk: 10 euró.
    Én most vettem meg lk-t. Szép napot!
  • Zsoltika 007
    #148973
    Hagyjuk már a süket dumát! Mindíg belekötsz mindenkibe aki megteheti hogy játszon vele. Hogy ő milyen gazdag...