166745
  • FSpofon
    #149055
    Nekem frissen telepítve 23.5, elvileg már mindent letöltött outland meg northrendet is, de picit random ez az új launcher. Lehet neked még a régi meg az új azeroth is benne van és nem törli a régit magától.
  • MaRee
    #149054
    Nekem 37 :P
  • Orgi
    #149053
    Az szerintetek normális, hogy 33 giga a Wow könyvtáram? Mit lehet belőle törölni? Pl cache könyvtár 9 giga, de az új repair.exe-ben már nem látok lehetőséget ennek törlésére.
    Haver el akarná vinni és jó lenne, ha minél kisebb lenne a könyvtár...
  • MaRee
    #149052
    Én is kaptam ilyen levelet, nekem a normális ár van benne. Meg is rendeltem
  • lolSL
    #149051
    meglepetés :DDD
    még ők tesznek szivességet h kevesebbet húznak le mert talán végre nem olyan buták voltak az emberek hogy mindenki ott rendelje elő mint az sc2-t.
  • [HUN]Crassus
    #149050
    'nyád!:D

    http://gamepod.hu/hir/world_of_warcraft_egy_7500_negyzetmeteres_led_kije.html
  • N1tro
    #149049
    Az ipon-nál több mint 1 hónapja 7860. A kiszállítás meg 250 forint.
  • Skill
    #149048
    van ahol nem lepődnek meg a meglepetésen : http://ipon.hu/webshop/group/online/1286/
  • LeWyTy
    #149047
    Na most akkor mi van?
  • MaRee
    #149046
    Három műszakban dolgozóknak és mindenki másnak: itt a legolcsóbb a dobozos Cataclysm ha jól tudom.
  • MaRee
    #149045
    Én low pop szerveren vagyok és kezdőzónák fullon...
  • LeWyTy
    #149044
    Ragnaroson meg néha sorba kell állni a questitemért
  • LeWyTy
    #149043
    Te jó isten... hol jársz te hogy nem látsz altokat??????,
  • lolSL
    #149042
    én tarren millnél 15 perc alatt nem találtam senkit 1 grp questre :)
    mondjuk medium pop meg délelőtt játszottam
  • PiszkosFred
    #149041
    szinten zenesz, dugig vannak a kezdozonak errefele is. A lvl1-20 alttol kezdvea nezelodo turistaig van itt minden.
  • 1Darton1
    #149040
    Nálunk tele van minden új terület, altokkal, mainekkel vegyesen. Szinte minden questmobra várni kell, olyan nagy a tömeg.

    Nem mellesleg baromi jól sikerült ez az átalakítás.
  • lolSL
    #149039
    hát eléggé fail a blizz részéről hogy 2 éveket dolgoztak low lvl területeken ahol senki se jár, full üres sehol se látok altokat.. biztos goblinra várnak a ratyik
    de arra talán jó lesz majd hogy pár % új player tudja pótolni a lelépő régi arcokat.
  • Savmacska
    #149038
    Legutolsó komment tegnaaaaaaaaaaaaaaaap ? HALDOKLIK A WOW !!!!!!!!!!!!!444444444444444 NÉÉÉGY
  • lolSL
    #149037
    hardwired wow forumban nézd vissza birdy linkjeit, sok artot berakott
  • Dr DeViLKiNG
    #149036
    Nem emlékszik valaki arra a sitere, ahol blizzardos emberke concept rajzai vannak fennt?
  • shaba23 #149035
    Tudtok valami használható holy priest buildet, ami az új peccsel használható? Vagy a 4.0.1-es marad? Keresgéltem a neten, de nem igazán volt, kiforrot, csak random playerek összepakolgatott buildjei.
  • Bhalage
    #149034
    jah, meg azert van meg par lehetoseg ezeken tul is : )
  • MaRee
    #149033
    Hát igen ez a szociális rész már kicsit háttérbe kerül, mindenki teszi a dolgát, beszélgetni senkinek nincs ideje :D Engem már nem egyszer le 'stfu noob'-oztak, mikor egy szar HC runon elkezdtem beszélni.
  • Hugh Hefner
    #149032
    ja meg ami viszont tényleg fura, hogy volt hogy egy éjjelt átinstáztam egy csapattal, mert tök jót fogtam ki, és mindenki tudta mit kéne csinálni, és kb a 6. insta run után kezdtünk el beszélgetni. értem én hogy ez nem társkereső, de mégis csak mmo vagy mi : D
  • Hugh Hefner
    #149031
    nem mondom hogy nem volt romantikája, de valljuk be, az csak akkor volt működőképes modell, amikor megjelent a wow. sokan voltak, minden szinten. én konkrétan azért (is) hagytam abba anno, mert a tököm ki volt azzal, hogy eldöntöttem, hogy jó, akkor leülök instázni, 1 óra csapatkeresés, 2-3 óra (brs 10 óra vagy vmi ilyesmi, vagy az brd volt, nem emlékszem már), +1 óra mert kiesett valaki és nekünk pont olyan kellett ami nem volt. arról nem beszélve hogy kisebb instába megkeresni valakit kb lehetetlen volt. jó azért ez a modell, én azt szüntetném meg, hogy ne tudj bemenni úgy az instába, hogy még nem jártál ott. azt se tudom hol van a bejáratuk... nahát meg a 40-es raidek péntek szombat este... kb a 3. után mondtam, hogy kösz nem, nekem konkrétan jobban tetszett a wow játék része, mint a "munka" része.
  • ShaiHulud
    #149030
    konnyen jatszhat, de jol meg most is csak kevesen tudnak, hihetetlen hogy milyen fos dpseket tudnak tolni tap gearekben, vagy epp kurvalama tankok vannak meg midng rengeteg, healerkkel nem annyira van gond wotlk pugban.

    na meg legalabb ha valaki annyira szar akkor lehet votekickelni a francba.:)
  • Savmacska
    #149029
    Én visszasirom azokat az időket amikor /2 (trade) ben kerestük hc-ban az embereket meg a summon stb :) Most ugy alakitják a játékot h egy balfasz 10lves hülyegyerek is könnyen játszhasson.
  • Hugh Hefner
    #149028
    attól, hogy elnéptelenedik, attól tényleg nem kell félned. még régebben, mielőtt nem volt instance kereső, de már mindenkinek volt sok felhúzott altja, na akkor baszott szar volt csapatot keresni. de mostmár könnyebb. meg jó húzás sztem, hogy átalakítják az összes eddigi részt, mert lesz értelme végigmenni rajta, én még emlékszem olyan időkre, hogy kb lvl 60-ig várni kellett a mobokra, mikor megjelent a sima wow, mert annyian voltak mindenhol. és jobb híján beszélgettél a melletted lévővel. remélem ez visszajön valamilyen szinten
  • MaRee
    #149027
    Mindent digitálisan kapsz amit ott veszel.
  • FickDeineStory
    #149026
    srácok a battlenet.eu-s csomagot digitálisan kapom meg vagy elküldik normálisan csomagban? bankkártya van szóval a +60 napot kitudom használni ezek szerint.
  • Lacee
    #149025
    hmm, akkor elnézést, ezek szerint frissítették a protokollt - mondjuk eddig is hülyeség volt kérni, úgyhogy logikus :)
  • bujcsik555
    #149024
    ezt cáfolnám, én augusztusba mikor megvettem alap wowot nem adtam meg se kártya számot, de gamecardot nem vettem, mégis ment a 30 nap.
  • Lacee
    #149023
    a hivatalos oladlon lehet ilyen jóárasított csomagot venni, a többiek leírták már. Annyit érdemes még tudni (talán a FAQ-ban is benne van itt a bannerban), hogy a regisztrációkor kérni fog egy bankkártyaszámot, anélkül az ingyen 30 napot sem fogod tudni használni. Nem emel le róla semmit, csak a szám kell. Ha nincs kártyád, ezt ki lehet váltani egy gamecard számával is, de az értelemszerűen fizetős (kb 7 ropi körül lehet, nem tudom), cserébe rögtön 90 (30 ajándék + 60 a gamecard) befizetett nappal kezdesz.
  • MaRee
    #149022
    Literal World of Warcraft Cataclysm trailer
  • 1Darton1
    #149021
    Lehet választani, hogy jó játék nagy és buta közösséggel, vagy szűkkörű felnőtt közösség egy szar játékban. Előbbiben legalább megválogathatod, hogy kivel játszol, habár az sem olyan egyszerű.
  • Zsoltika 007
    #149020
    A komolyat a mennyiségre, és nem a minőségre értettem :D
  • genRob
    #149019
    A nagy számok törvénye alapján ez nem is lehet másképp.
  • Bhalage
    #149018
    nem "legkomolyabb" hanem "legnagyobb- és egyben legretardaltabb"
  • Tatyla
    #149017
    de amúgy most alap+két kieg 20 ojró az meg olyan 5300 HUF szerintem az nem pénz érte...
  • Zsoltika 007
    #149016
    Valamint nem tudod választani majd se a blood elfeket se a dranei fajt. Nem mehetsz a burning crusade/lich king területekre sem. 30 nap benne van az alap játékban. Mikor megveszed automatikusan megkapod.