166745
  • Rage47
    #149095
    ha upgradelek burning crusadere akkor kapok 30napot?
  • Tatyla
    #149094
    amúgy tényleg kellemesebb most a questelés mint anno volt,fölég hogy questelés közben ketyeg a dungeon finder.
    troll druida után tervbe van egy goblin priest és egy worgen mage :)
  • Lacee
    #149093
    biztonsági okok, no meg az, hogy a battle-neten keresztül elérheted a barátaidat akkor is, ha más Blizzard játékot játszanak (wowon belül kiírja, hogy Gipsz Jakab is playing SC2, chatelhetsz vele hogy jöjjön tankolni)
  • Lacee
    #149092
    bizony, most éppen egy troll druidával szórakozom, és marha jók lettek az új questek.
  • FickDeineStory
    #149091
    igen értem és köszönöm. Azt lehet tudni esetleg, hogy mi volt az oka ennek a változásnak?
  • ShaiHulud
    #149090
    ja es, a battle.net accountodhoz hozza kell addolni a wowot, vagy add gamesnel, vagy ha mar aktiv accod votl regen, akkor merge wow accountnal.
  • ShaiHulud
    #149089
    emailed a felhasznaloneved miota bevezettek a battle.net accountot.
  • ShaiHulud
    #149088
    nvm, o csak kis szerepet jatszott draenoron.
  • FickDeineStory
    #149087
    Na még egy kérdéssel zaklatnálak titeket. A regisztrációról kérdeznék, most ugye ha regisztrálni akarok az e-mail címemet kérte egyből és azt használja ez a battle.net úgy mint account, és ugye itt is tudom megvásárolni a játékot. De itt jönne a kérdés hol regisztrálhatok én olyan account-ot amivel a játékba is beenged?

    Két éve mikor wow-oztam egy darabig akkor külön kért account nevet meg e-mail címet is a WoW. Szóval ha valaki ezt letudná írni, hogy innen hogyan tovább nagyon megköszönnem:)
  • ShaiHulud
    #149086
    mondjuk ugy, hogy MAR nincs dolga outlanden :d miutan szetkapta azt :D
  • Rage47
    #149085
    Ja, és érdekes, hogy még mindig megvolt a 45-ös sámánom, pedig igencsak rég játszottam vele, azt hittem 1 év után törlik.
  • Rage47
    #149084
    Tegnap felraktam a wowot (kaptam 1 hetet ingyen valamiért...) kb. 3 év után, mert anno beleuntam 45ös szinten a játékba - túl lassú volt a játékmenet a törthöz képest. Meglepődtem viszont, hogy mennyit javult a játék, felhasználóbarátabb lett szerintem, többet segít az elején, vonzóbbá teszi a játékmenetet:) Csak rá ne szokjak:D
  • MaRee
    #149083
    Outland nem Azerothhoz tartozik, Deathwing pedig Azerothoz kötődően az egyik aspektus, semmi dolga nics Outlanddel ami a twisting netherben lebeg, és a Draenor nevű bolygó törmelékéből áll össze. :)

    Vannak tervek majd valami Outlandes mókára is a későbbiekben, de az még messze van.Először Norhtrendet fogják felforgatni.
  • bélanéni #149082
    "Outlandnak meg semmi köze ehez"
    Sejtettem, mivel "helyileg" egész máshol van az univerzumban, de azért gondoltam a nagy változtatás érdekében arra is ráhúznak valami erőltetett sztorit. Mert végülis az egész "Halálszárny felforgat mindent" című történet amiatt van, mert már sokan unják a régi mókát.
  • MaRee
    #149081
    Egyelőre csak Azeroth, Northrend majd később fog, ha fog egyátalán, Outlandnak meg semmi köze ehez.

    A repülést pedig majd a Cata megjelenésekor lehet használni, és szerintem csak annak aki megvette a kieget.
  • bélanéni #149080
    (én megveszem 0. nap, nem azért kérdezem, mert nekem ez hátrány lesz)
  • bélanéni #149079
    Sziasztok, lenne két kérdésem:

    - a Cataclysm-el csak Azeroth (Kalimdor és Eastern Kingdom) alakul át, vagy Outland és Northrend is?

    - miért nem tudom most használni a repülő hátast Azerothban? Csak a Cataclysm élesítése után fog menni? Ez nem kib*szás azokkal akik nem veszik meg a kieg.et?
  • Jimbo
    #149078
    Rosszul tudod. Mi Pestiek, (nagybetűvel, igen, hogy erősítsem vidéki kisebbrendűségi komplexusodat) 12-re járunk, 13-ig ebédszünet és 14-kor húzunk haza wowozni.
  • Zsoltika 007
    #149077
    Tudtommal spell.
  • Hentes75
    #149076
    Shadow priest,hogy tud manát visszatölteni a többieknek instában,raidben?Talent,vagy van valami spell?
  • Lacee
    #149075
    ha ennyire idegesíti a társaságot, akkor akár lehetne az is, hogy nem reagálunk rá, és egy idő után abbahagyja...
  • kakaoskalacs
    #149074
    Mostmár nyugodtan felvállalhatja az akinek ez az alregje
    (dec7)
  • ShaiHulud
    #149073
    ketlem igazabol, hogy ilyen gond lenne majd. ejfelkor kotve hiszem, hogy majd kapasbol tobbezer ember lesz 1 zonaban, mivel adva van, hogy ejfel (csak a full kockak lesznek ott), egy reszuk folytatjak a mostani mainjuket es mennek az uj mapokra, egy reszuk kezd level 1 worgent vagy goblint. szoval szerintem szet lesz szorodva az amugy sem rengeteg nep. raadasul hardwerileg is jobban allnak mar blizznel :D
  • MaRee
    #149072
    Biztos streamen akarja nézni a Disconnected from server meg Place in queue 31231314234 feliratokat
  • Dr DeViLKiNG
    #149071
    Még hogy nem lesz semmi extra??!! 5000 ember 1 zonában, servercrash, atomlag, VILÁGVÉGE!
  • ShaiHulud
    #149070
    munkabol nezed ejnyebejnye?

    ha akkora fan vagy akkor siman kibirod hogy 1-2 oraval kevesebbet alszol a marha fontos nyitas miatt, amiben raadasul semmi extra nem lesz.
  • MaRee
    #149069
    Nem vetted még észre hogy senkit nem érdekel hogy te mit csinálsz meg mikorra mész dolgozni? Le lett írva háromszáz ötvenszer hogy mikor lesz, keress vissza, ha nem megy akkor számold ki.Nem tudom mit akarsz annyira nézni a kezdésben, van youtubeon ezer bétás gameplay videó, ugyan az mint a live, nézd azt.
  • 1Emese
    #149068
    Te idióta és kit érdekel, ha éjszaka én alszok (OMG milyen meglepő)? Tudod valaki 6-ra megy dolgozni, és nem 10-re mint a pestiek. Viszont, az USA-ban való nyitást elcsíphetem, ha szerda 9-kor lesz (a mi időnk szerint).
  • ShaiHulud
    #149067
    nalunk elobb nyilik te idiota! mivel elobb lesz dec7 00:01.
  • lolSL
    #149066
    elég jól beharangozták szerintem mindenki tudja a dátumot (dec 7)
  • 1Emese
    #149065
    Na jó feladom, most már a PST-s dátumot sem találom, forums.worldofwarcraft.com, se az alap honlapon, meg a fun site cataclysm részen sem... Jó piar-ra vall, hogy elrejtik a megjelenési dátumot...
  • Orgi
    #149064
    Vannak a könyvtárában "oldworld" nevű fájlok valóban, de inkább nem piszkálom őket, így marad :)
  • 1Emese
    #149063
    Jó, b+ akkor kiszámolom magam... Azt hittem valaki tudja itt fejből. Mert mondjuk látni akarja az opent USA-ban.
  • maniac001
    #149062
    Figyelj már... neked vannak barom postokon kívül is hozzászólásaid? Ekkora idióta nem lehetsz.
  • De8Vent
    #149061
  • MaRee
    #149060
    Ne haragudj már, de te tényleg ilyen hülye vagy?
  • 1Emese
    #149059
    Sziasztok
    Azt szeretném megtudni, hogy az US realmeken való cataclysm nyitás mikor megtörténik, akkor nálunk hány óra lesz, és milyen nap?
  • Big Bad Ryder
    #149058
    Nekem 27 giga. A launcher a főkönyvtárba tölti le a patcheket is, én azokat ki szoktam onnan szedni és lemezre irni.
  • MaRee
    #149057
    Hát én nem csinálok semmit, fel van rakva vagy 3-4 éve nem nyúltam hozzá.
  • Tatyla
    #149056
    valamit nem jól csináltok nekem is "csak" 23,7giga