166745
  • [HUN]Crassus
    #149175
    én lusta voltam és megvettem digitálisan... kedden pont délutános leszek, hazaérek 23-re, kis nasi bekészítés és 0:01 kor megnézzük a gammát:)
  • [HUN]Crassus
    #149174
    amugy időközben visszajött 3 arathoros legenda:P Anirul,Phobia és Alkibades úgyhogy az eddig sem szerény rated BG teamünk egyre durvulósabbra kezdi venni az előkészületeket!:)
    Már csak 6 nap aztán felpattintjuk a karikat 85-re és zuzás:)
    Majd gyere már fel Mumblera néha,mert a srácoknak lenne 1-2 kérdésük az új talentekkel kapcsolatban.....mindegyikük wrathful után pár héttel szüneteltette a gémet és kéne bétás infó....

    ( 47-es rugóm ambus 2200.....ANYÁD! sajna még az 1500-as evit is bekellett vernem.....beteg ez:)
  • lolSL
    #149173
    Kedves Vásárlóink,

    Írhatnánk itt kis esszét mindenről, de beszéljenek inkább a tények helyettünk:
    - A WoW: Cataclysm új ára: 6890,- Ft, az összes előrendelésre vonatkozik, a készlet erejéig,
    - Bruttó 9999Ft felett, tehát már 2 WoW: Cataclysm rendelése esetén is ingyenes a házhozszállítás,
    - 2010. december 6-a, hétfő éjféltől már várjuk a vásárlókat, hogy elsőként vehessék át 7-én kedden, 00.01 perckor a játékot!

    Megrendelés: http://ipon.hu/webshop/product/_world_of_warcraft_cataclysm/163853

    Köszönjük,
    az iPon csapata
  • Rage47
    #149172
    nemtom de igencsak megjött a kedvem
    egyelőre a pénz tart vissza:D
    tény, hogy kényelmesebb szórakozás, mint egy SC2
  • Hugh Hefner
    #149171
    ugyanmár, ez ugyanolyan drog mint az összes többi. hétvégén berúgni, drogozni, dohányozni adja. a wow is adja. nem kell elítélni, aki a drogok nem virtuális fajtáihoz is nyúl : )

    egyébként igen, a játéknak szerintem kb 2 vicc classa van, a paladin és a hunter. mind a kettő nevetséges kb. egyiket nem tudod leütni, mert dps-ben agyonver mindenkit, amúgy annyi hp-ja és armorja van, hogy jobbha el sem kezded ütni, ha meg rárontotok 5-en, akkor még healel is. huntert meg nem tudod megütni sem, a petje meg mire odaérsz agyonüt. amúgy meg ha megleped, akkor a trapjébe sétálsz bele. ha igazi noskill kezdőbarát karaktert akarsz, akkor tudom ajánlani ezt a kettőt. nevetséges, hogy a béta óta nem változtattak semmit ezen a két karakteren. ahogy én észrevettem
  • antgecc
    #149170
    Te is fogolol wowololni?
  • [HUN]Crassus
    #149169
    peledin:P
  • lalinov
    #149168
    Hellosztok lenne egy kérdésem, ennek az addonnak mi a neve:
    http://www.youtube.com/watch?v=-T8PTo01BLE

    A palanal van középen ami mutatja a spelleket + nem tud valaki olyan addont ami mutatja az interruptokat? Afflictedről tudok, de ahhoz nem értek, más ötlet?
  • LeWyTy
    #149167
    Hehe épp írni akartam
  • Rage47
    #149166
    új banner kéne
  • antgecc
    #149165
    Én is mindig ezt mondom az asszonynak, ha játszok :)
  • LeWyTy
    #149164
  • Tatyla
    #149163
    végül is még mindig jobb mint minden hétvégén berugni ne adjisten bedrogozni elverve 10-20k HUF közötti összegeket,én magamnak mindig azt mondom nem iszok nem cigizek ennyit talán megengedhetek magamnak :)
  • jazzy
    #149162
    Melyik karidnak esett ki?
  • Rage47
    #149161
    nem mind1? a lényeg, hogy szórakoztat
  • antgecc
    #149160
    Kérdés meddig fog tartani... fél év?!
  • BEAST #149159
    Újdonság varázsa.
  • [HUN]Crassus
    #149158
    HALDOKLIK A WOW!:)
  • Unreal1942
    #149157
    Ez a lol...nagykerben drágábban tudom megrendelni aktuálisan.
  • Warden
    #149156
    Ötletesek lettek az új questek,nincs már hálistennek az a menj el ide gyere vissza 5x és még 3x máshova is típusuak.Nemtudom horda oldalon vannak e játék meg filmparódiás questek de alli oldalon a CSI westfallos quest nagyon ott van, de ami mindent visz az a redridgei rambós quest lánc a végén a géppuskázással.Nagyon jó lett badlandson is a 3 vikinges quest is.Raid már nincs vagy 2 hete úgyhogy mindenki low lvl questel.
  • Lacee
    #149155
    ez adja, random átváltoztat valamivé - quest reward Azsharából.
  • MaRee
    #149154
    Nekem az jön be a legjobban hogy rengeteg új játékos akad, meg sok régi is visszajön, én low pop szerveren vagyok de tele vannak a zónák :) Alig várom már hogy jöjjön a kieg, neki fekszek a kis worgen warlockomnak, meg goblin rugómnak :D Már csak 6 nap ;)

    Tényleg, láttam egyes embereken ilyen "Identity Crisis" nevű spellt, amitől goblinok lettek..Hol lehet ezt megszerezni? Kerestem wowheaden de csak ki van listázva a spell, semmi komment vagy ilyesmi .
  • tigeroo
    #149153
    na zsír, 10napos triallal elleszek míg tisztázódik az accountom helyzete....hát engem megvett a blizzard kilóra most ezzel:) nagyon tetszik a wow, 3.0 körül hagytam abba... de kurvajó. casual lett, de nem bánom. amúgysem voltam valami nagy hc-s...

    bloodscalpot se vállalom be mégegyszer...
  • prisz07
    #149152
    Jaj köszi! Akkor ott a helyünk, amúgy sem sokat mozdulok ki..
  • lolSL
    #149151
    viszont 576ban előrendelés 6990-ért van vidéken is.
  • lolSL
    #149150
    csak éjfél és 1 között lesz 6990.
  • prisz07
    #149149
    Sziasztok!
    Valaki meg tudná erősíteni nekem, hogy a westend media markt-ban éjszakai bulit tartanak, és 6990-ért fogják árulni a a Cataclysm-et? Már próbáltam hívni őket, de nem veszik fel. S.O.S lenne, mert vidékről mennénk, és akkor lemondom az alőrendeléseinket!!! köszi
  • bélanéni #149148
    Tetszik is nagyon, jelenleg se WoW-ra, se SC2-re nincs időm. Totál más műfaj, mindkettő bejön, igaz SC2-ben inkább csak nézem a meccseket, mint játszom. WoW sokkal könnyebb, legalábbis azon szinten, amin én játszom.
  • [HUN]Crassus
    #149147
    1 nap 7 óra played= lvl 1-45....
    poénból pár hete huzogatok egy rugót....nagyon vicces karakter BG-n igaz a hunterek low lvl örömjátékához képest lófasz se vagyok:D
    Komolyan akit megszopattak lvl 80-on vagy tök hülye pvp hez és mindig elverik az indítson egy huntert és élvezze,hogy az összes többi karakternér kb. 5x erősebb....Mindent ,de mindent csont nélkül szétkapnak....a pet kb 2 játékossal felér...ha én sebzek /fullos herblommal/mondjuk 20 ezret egy WSG-n akkor egy hunter 80-100ezret sebez
    A pet 600km-ről kanyar nélkül kiszúr bárkit aki lopakodik...:)
    Tudom,hogy még 80-on sincs rendes balance,de aki most kezdi a wow pvp-t annak el is megy a kedve töle pikk-pakk ha találkozik a hunterral:)
    Kivancsi vagyok milyen lvl range-ig Istenek 45-ig még brutál:)

    mondjuk a rugó sem szar ám ha clothost kell agyonbaszni,de a kedvencem akkor is ,hogy nagyon jól lehet vele szivatni az ellenfeleket...besprintelek a zászló fele lovagló tömegbe majd distract erre megáll mind rangeben:) majd tab+sab....és csak állnak és le nem mountolnának és 1 percig ott szopódik az összes WSG közepén nagyon vicces:) már rég a zászlót hozzák a mieink ezek meg csak bambulnak a sapban...aztán zutty rá egy clotosra és vanish:) vagány:)
  • [HUN]Crassus
    #149146
    kb. 0%:) én kb. 150-200x voltam és nem esett:P viszont 2 karimnak 2 egymást követő héten esett a zöld proto miután meglett a repu a tojásokhoz....
    és a Zulos tigris is kiesett úgy 30 hét alatt:D

    szóval a lényeg az,hogy vagy szerencséd van,vagy nincs:P tök random
  • vidu01
    #149145
    Tegnap először voltam altommal HC Utgarde Pinnacleba és kiesett a blue proto drake, meg még el is vittem. Na ennek mennyi az esélye hogy bekövetkezik? :) Healer megvette volna tőlem 5k goldért.
  • lolSL
    #149144
    MIÉRT DOBOTT LE A SERVERRŐL?????????????
    FUUUUUUUUUUUUUU
  • shaime01
    #149143
    kérni fognak személyigazolványt , jobb ha elöre bescanneled
  • tigeroo
    #149142
    na ez a baj...összetákoltam egy ilyen levelet, gimis 3év angolból csak ennyire futotta

    esélyek, szerinted?:D

    Hi!

    I want to merge my WOW account wich is created about 2 years ago... to my ------------ bnet account... but i lost my details of my wow account...

    i only have my authentication keys (wow + both expansions)

    World of Warcraft: --------
    Burning Crusade: --------
    Wrath of the Lich King: --------

    My name is -----------------------------------
    you can check the account information, im sure at least the name is the same in all account details.
    i'm using three email adresses, (-----------------------eemail.hu)

    if you send an email to one of these i can prove it that these are belonging to me.

    i just want to merge this wow account to my -----------eemail.hu battle.net account, and i need my wow account name wich is lost.
    (i think it was '-----------' or something)


  • lolSL
    #149141
    https://www.wow-europe.com/login-support/

    itt le lehet kérni a régi account jelszavát
  • lolSL
    #149140
    nincs köze a régi accountnak az újhoz, csak importálni tudod ha megvan a felhasználó meg a jelszó
  • tigeroo
    #149139
    egyik általam ismert email címemen sincsen hozzáimportálva a wow cdkulcsom :D


    mind a 3hoz van/csináltam bnet accot, de egyiknél sincs ...hm
  • tigeroo
    #149138
    csak azt nem tudom hogy akkor milyen bnet accounton van a wowom...

    az első emailcímemre (amire gyanítottam hogy regeltem anno a wowot) arra most csináltam bnet accot...és ott se tudom hozzáadni a wowom...

    a második mailcímemen meg van a többi blizzard játék... szóval nem értem, komolyan..
  • lolSL
    #149137
    irj supportnak cdkeyel meg az adatokkal amire emlekszel
  • ShaiHulud
    #149136
    loch modan excavation sitenal van:) :