166745
  • tigeroo
    #149135
    na ez a baj hogy ami emailcímemre van regisztrálva a wow arra nem kapok jelszóemlékeztetőt sem :S
    (a secret answerben nem vagyok biztos hogy basznák meg...)

    az account név/jelszó meg stimmelnie kéne..de mégsem:S nemtudok egyszerűen belépni..lehet buktam a 80as sámánom
  • lolSL
    #149134
    https://eu.battle.net/account/management/wow-account-conversion.html
  • lolSL
    #149133
    simán rá lehet tenni több "régi" wowot is egy bnet accountra.
  • tigeroo
    #149132
    mondjuk az egyik email címemre kaptam spamben egy ilyet:

    Greetings,

    It has come to our attention that you are trying to sell your personal World of Warcraft account(s). As you may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement. If this proves to be true, your account can and will be disabled. It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment's employees. If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership.

    You can confirm that you are the original owner of the account to this secure website with:
    http://eu.battle.net/login/en-gb/login.html?ref=https%3A%2F%2management%2F&eor=0&app=bam&cr=true

    Login to your account, In accordance following template to verify your account.

    If you ignore this mail your account can and will be closed permanently.

    Once we verify your account, we will reply to your e-mail informing you that we have dropped the investigation.

    Blizzard Entertainment SAS
    TSA 60 001
    Service Administration des Comptes
    78143 Velizy Villacoublay Cedex

    If you wish to review our current Rules and Policies for World of Warcraft and Battle.net, they can be found at:
    http://www.wow-europe.com/en/policy/
    http://eu.blizzard.com/en-gb/company/about/termsofuse.html

    Regards,

    Game Master Dunarthra
    Customer Services
    Blizzard Entertainment
    http://eu.blizzard.com/support/article.xml?articleId=35726

    Please retain all history if you reply to this mail






    akkor csak ezen van az accountom, ugye?:D
  • tigeroo
    #149131
    sziasztok!

    az a problémám hogy:

    van egy battle.net accountom. van rajta, diablo2 +lod + starcraft 2 játék.


    na most az a probléma, hogy a wow + bc + lk nekem egy régebbi accon volt, amire már nem is emlékszem hogy melyik email címemen volt... csak az account névre + jelszóra... de ahhoz nemcsináltam anno battle.net accot(akkoriban jött be amikor abbahagytam)

    namost ha az új accomra rátolnám a wowot akkor kiírja hogy a cdkulcs már használva van...valahogy meglehet oldani hogy rárakjam az új accra? vagy vmi? help plz
  • Anthrax
    #149130
    Megpróbáltam Batt.neten előrendelni ,de kiirt valami hibát, de hiba megnevezést nem irt,csak annyit,hogy support elérhetőség és kész, mi lehet a gond vajon ? Azokkal az adatokkal fizettem elő wowot is aznap, úgyhogy kártya no problem
  • Tatyla
    #149129
    igen az
  • antgecc
    #149128
    Pedig hogy vártad a Starcraftot...
  • Csirke4
    #149127
    :DDDDDDDD
    Ez nagyonjó! :o
  • MaRee
    #149126
    Az melyik? Amelyik a plázában van?
  • Tatyla
    #149125


    amúgy aki nem tudná Nyíregyházán a Camelotban is lesz éjféli hepaj...
  • bélanéni #149124
    (most már csak egy kis szabadidő kellene)
  • bélanéni #149123
    Az igen, ezt már szeretem!!
  • Lazarus
    #149122
    Köszi!
  • lolSL
    #149121
    sokkal változatosabb lett, olyan lett mint egy single player játék, átvezető videokkal, csomó minden történik a háttérben stb
  • lolSL
    #149120
    maradt egy csomó régi, csak van amit máshol adnak és nem kell annyit mászkálni.
  • brasco84
    #149119
    35 EUR
  • lolSL
    #149118
    35 euro
  • Lazarus
    #149117
    Mennyibe kerül a cataclysm előrendelése battleneten?
  • bélanéni #149116
    Ja és még egy ezzel kapcsolatban: a régi küldik egy részét változtatták, vagy eltűnt az összes régi és mind új lett?
  • bélanéni #149115
    Lenne egy kérdésem. Azerothon <60LVL küldik (sokkal) változatosabbak lettek, vagy továbbra is a "szedj össze X db Y összetevőt/testrészt" típusú mókák dominálnak? Egyelőre nem volt időm játszani a patch óta, nagyon kivi vagyok.
  • r4pt0r
    #149114
    A questelések is adnak guild xpt, és úgy tudom a guild achik adják a legtöbb xpt, persze ezek közül rengeteg megköveteli a honored, revered repu levelt, vagy pedig nehezek, grindelősek.

    Viszont lesz heti cap is hogy a több száz guildeknek ne legyen előnye csak ezért.
  • FickDeineStory
    #149113
    Ez akkor hasonló lesz a Lineage 2-ben lévő klán rendszerhez. Régebben hiányoltam is a WoW-ból, hogy csupán az egész Guild szinte csak egy név volt és nem igazán tett a játékhoz hozzá semmit.
  • ShaiHulud
    #149112
    ugy hogy, a guildednek is lesz xp barja es szintet lephet, amivel uj speckok unlockolodnak, osszesen 25 szint van. guild ugy kap xp-t ha a guild tagok kozosen ugykodnek, pl 5 fos instazas ugy hogy legalabb 4en egy guildbol vannak, akkor az ott kapott xp egy resze megy a guild xp-be is, illetve kozos pvp, raidelesnel. kulonfele guild achievmentek is lesznek, nem tudom ezek adnak-e xp-t.

    http://www.mmo-champion.com/content/221-Guild-Perks-Cataclysm

    itt vannak az adott szintert jaro perkek. tovabba reputationodnel van mar guild reputation is, ezt nem tudom pontosan, hogy fog noni, gondolom siman questelessel, raidelessel, instazassal, pvpvel noni fog ugyanugy. ez meg ahhoz kell hogy az guildvendortol tudjal repudnak megfeleloen vasarolni ezt azt, pl uj heirloomok, mountok.
  • picket
    #149111
    Éhezik, ez van. Nekünk meg kell a szórakozás.
  • sövény
    #149110
    köszi szépen a segítséget =)
  • N1tro
    #149109
    Ezért nevezik bányászatnak.
  • sövény
    #149108
    bányászással is megy fel a szintje?
  • cikasz
    #149107
    Bakker folyamatosan etetitek ezt az emese nevű troll-t :D
  • jazzy
    #149106
    Bányászni kell?
  • sövény
    #149105
    hello,nekem lenne egy olyan kérdésem,hogy mit kell tenni vagy mit tudok tenni akkor,ha a bányászatot tanulom és 290-nél vagyok,300-nál lehet új dolgot tanulni,készíteni,de nem tudom sehogy se feljebb vinni 300ig mert minden olyan dolog amit jelenleg tudok csinálni szürke?:S
  • FickDeineStory
    #149104
    Kíváncsi leszek mennyit változott a játék a két év alatt mióta nem láttam. Még 7,9 gigát kell lehúznia a WoW letöltés managernek és kiderül:)

    Arathor az egy többségében magyar játékos táborral rendelkező szerver ugye és ha jól tudom az ally oldalon vannak?

    Ezt a guild level dolgot, hogy kell elképzelni? Próbáltam már keresni róla infókat de sajnos nem találtam.
  • Lacee
    #149103
    nem is mondta senki, hogy 60 alatt meg kell venni a Catát, sőt, addig a többi kiegészítő sem elengedhetetlen, ha kibírod a professionök és fajok nélkül.
  • ShaiHulud
    #149102
    amit kapsz a cata megvetelevel a telejsseg igenye nelkul: 80-85 mapok es level cap, repulesi lehetoseg azerothon, 2 uj faj, archeology, guild level/perk renszer.

    rated bg-t nem tudom lehet e majd nem cata accrol vagy sem.
  • bélanéni #149101
    Ja, mondjuk a repülő hátas hiánya az tényleg gáz.
  • bélanéni #149100
    Ja értem. Akkor lassan nem értem, miért is kell megvenni a kieg.et. >60 szinthez? Ahhoz elég lenne később is, ha valaki új karit kezd. (Hacsak nem a 2 új fajból akar választani.)
  • Tatyla
    #149099
    már most rengeteg új küldi van és pár nincs meg a Shattering miatt,de persze fejlődhetsz addig ameddig a kiegjeid megvannak ,ha nincs cata nem látod a 80+-os területeket,nem repülhetsz azerothon, nem indíthatsz worgent és goblint
  • ShaiHulud
    #149098
    mar most elnek 1-60 ig az uj questek, ahhoz nem kell cataclysm.
  • bélanéni #149097
    Lenne még egy kérdésem. Ha jól tudom, a Cataclysm telepítése és élesítése után párezer új küldetéssel gazdagodik Azeroth. Hogy oldják meg, hogy akinek nincs meg a Cata kieg., az hogy tud fejlődni normálisan? Akkor is van rengeteg küldi, csak mások/régi küldik? Tényleg csak kíváncsiság, én megveszem a kieget.
  • lolSL
    #149096
    egyik kiegészítőért sem kapsz