166745
  • ShaiHulud
    #149215
    1-80ig igen:) 80tol felfele nem, tehat mar 80-81 kozt sem.
  • hawkie22
    #149214
    Catában is fognak működni a mostani heirloomok? Tudom, hülye kérdés, csak nem vagyok biztos benne. :D
  • ShaiHulud
    #149213
    cegunkrol resznel:

    "Telephely: 1143 Budapest, Francia út 40/b. (üzlet)"

    szoval kitn van a pcisaban :D
  • Skill
    #149212
    valaki meg tudná nekem mondani, hogy hol van az ipon.hu üzlete? az oldalon nem találom a címet. tom vak vagyok. help!
  • ShaiHulud
    #149211
    mer nehogy azt mond mar, hogy hatalmas eszjatek az sc2. ugyanugy akcio-reakcio-ra epul. gyors- eszjaras, reakcio es jatekkezeles szukseges hozza, na meg alapos rutin a hotkeyek ismereteben.
  • [HUN]Crassus
    #149210
    azthittem szerda 7-e:P ,de így mégjobb,mert hétfőn szabadnapos vagyok:)
    szállodában egybefolynak a napok ,mert én nem fixen vagyok szabadnapos/szombat,vasárnap/ mint ti:P:)
  • ShaiHulud
    #149209
    " kedden pont délutános leszek, hazaérek 23-re, kis nasi bekészítés és 0:01 kor megnézzük a gammát:)"

    de hetfon ejfeltol kezd, vagyis kedd 00:01-tol. tehat az szamit hogy dec 6.-an meddig dolgozol.
  • BEAST #149208
    Valóban. :DD
  • ShaiHulud
    #149207
    pedig ezt teszed mar jo par postod ota... sc2-be se kell am sok agymunka, nem kell tobb mitn wow versenypvpben pl.
  • Forolto
    #149206
    pont ezért ajánlották,mert én nem fogok a questmobokért plusz harcolni,mikor egy effektive jó xp tejelő instában kell csak lennem sokat,ahol nem kell aggódni,ki szúrkál majd hátba. :)

    a szintezés most nem arról fog szólni,hogy jaj milyen érdekes kis questet csinálok,az majd máskor unalmasabb időkben meglesz.
  • Forolto
    #149205
    igy is ugy is ki kellett volna vennem a szabit,most olyan dologra vegyem ki,ami tényleg pihentet.
    17 karit kell felrántanunk a párommal,most huzzak bele,mert később beleunok. :)
  • tarti19
    #149204
    Insta szerverekről csak annyit, hogy kettő 81-82-es lesz elérhető 85-ig:)
    Bétában mind a két 81-82-es questelős zónában voltak gondok a quest mobokkal, ami alapvetően nem gond, de a játék erősen a chainquesteket preferálja, így amíg nincs kész néhány hihetetlen idegesítő quest a sztori nem folytatásos:)
  • Jimbo
    #149203
    Jaja, az már inkább hihető, Én úgy számolom, hogy meló mellett, kényelmes tempóban haladva idén behúzom a 85-t, aztán mehet a raid
    Annyira hülye azért nem leszek, hogy szabadságot pazaroljak, csak azért, hogy hamarabb meglegyen a lvl85..
  • tarti19
    #149202
    Esélytelen:) Elképesztően nagy mázlifaktornak kell már csak ahhoz, hogy te kevesebb mint, 1 nap alatt questelés, grindelés mellett felhúzd magad 85-re. Ezután kell 1 tank 1 healer 3 dps is akikkel eléritek a normal insták gear szintjét s később a hc instázás lehetőségét. Másik fele, hogy proffot egy időben nem fogsz húzni, ergo gemelni, enchaltotani sem tudsz teljes mértékben 346-os itemeidre:) Ekkor jönne, az hogy a 2, 4 illetve 6 bossos raid instákat reset előtt kipucolni.
  • Jimbo
    #149201
    Erősen kétlem, hogy néhány óra alatt 5 szintet tudsz lépni...
  • Forolto
    #149200
    Sok benne a ha.

    -ha lesz szerver és nem omlik össze,
    -ha nem fogsz számot tépni a questmobért.
    -ha nem genkelnek kapásból a kezdőhelyeken
    -ha az instaszerverek bírni fogják,nem laggol.
    -ha kiesik az a cucc,amiért mész.

    én adtam 1 hetet az egészre.Annyi bőven elég lesz.A tiéd nagyon kiélezett.
  • [HUN]Crassus
    #149199
    Ouch......nemtudom sírjak vagy nevessek-é:P
  • Dr DeViLKiNG
    #149198
    Simán teljesíthető amit írtam.
  • [HUN]Crassus
    #149197
    gondolom egy hangyafaxnyit túloztál:P ,de kb. milyen gyors a fejlődés? /nem bétáztam nem vágom/
  • antgecc
    #149196
    Jaha.... így már értem. Jah.. I have fun :)
  • RaSzTaH
    #149195
    félreértettél... mmo v. rts <- erre írtam hogy ízlések és pofonok, az hogy neked most épp az sc2 jön be, hát hf :)
  • antgecc
    #149194
    Akkor valahol nálad lehet a hiba. Engem soha nem idegesített maga a játék (csak a játékosok). És az "odabasz az agyadnak" alatt nem idegesítést értettem. De mind1, nem akarok offolni...
  • jazzy
    #149193
    Nekem csak szerdán hozzák ki, basszus, hogy le leszek maradva :(
  • jazzy
    #149192
    Hunter pvpben az egyik legmagasabb skillcapes class.. Persze lehet BG-n nem, mert lefarmolja a geartelen játékosokat.
  • Dr DeViLKiNG
    #149191
    Ez úgy fog kinézni, hogy kedd 10-re felhúzza mindenki 85-re a kis kedvencét, este 7-ig kifarmol minden cuccot heroicból(igen, ennyi idő alatt ki lehet), 7-től pedig raid pucolás reset előtt, hogy aztán köv héten már lehessen menni hc raidelni.
  • Jimbo
    #149190
    ROTFL, ki nem szar le egy hütőmágnest, meg egy posztert, nem vagyok 12 éves, hogy Rambo poszter legyen a falamon. Régi szép idők
  • Count Adyn
    #149189
    azért a kikapcsolás és agyhalott grindelés nem ugyanaz:D
  • FickDeineStory
    #149188
    Mondjuk én ezzel nem teljesen értek így egyet. Két éve mikor először játszottam a WoW-al elég idegesítő és fusztráló volt a játék. Most, hogy ismét próbálgatom már láthatóan sok probléma ki lett javítva. De még szerintem most is rengeteg dolog van benne amivel nagyon könnyen felhúzhatja magát egy gyengébb idegzetű (pl. dungeon vagy bg).

    Ha tényleg olyan egy olyan MMO-t akarsz ami teljesen kikapcsol a Lineage 2 PVE részénél szerintem tuti nincs jobb.
  • tarti19
    #149187
    Nem tudom, észrevetted-e , hogy a focusból él a hunter s majd 85-ön teljesedik ki mint pvp karakter. Noskill kezdőbarát kategória pedig messze nem állja meg a helyét, már csak azért sem, hiszen a petet s a focust, cc-t is kellően kell tudni majd menedzselni.
  • [HUN]Crassus
    #149186
    ha kedden kijön a WOW , mi egy fasza karbantartási nappal kezdjük a cuccost?:)
  • jazzy
    #149185
    Nem értem ezt a logikát, hogy idióta = nincs pénze? Amíg 13000 volt a játék akkor is rohadt sok idióta volt, ha 20000 lenne sem lenne ez másképp, már hogy a francba ne örülnénk neki, hogy olcsóbban adja? Inkább fizetek 6000-t és vagyok körülvéve idiótákkal (akikkel nem játszok, ha nem akarok), mint fizetem a dupláját (és akkor is vannak idióták, de a te logikád szerint kevesebb).
  • PiszkosFred
    #149184
    Itt sirtok folyamatosan mint a furdosk*rva, hogy mennyi idiota retardalt iq20as jatekossal talalkoztok nap mint nap, de amikor a forgalmazo szinte ingyen adja a jatekot - novelve ezzel is az "idiota" tomeg letszamat - majd kiugrotok a borotokbol...
  • MaRee
    #149183
    Frosztsokknál adnak hűtőmágnest meg posztert is
  • Jimbo
    #149182
    Azért Ipon se rossz, hogy alájuk ígérnek, de nem baj, verseny van, tessék minél olcsóbban adni, az nekünk csak jó
  • Jimbo
    #149181
    Én már be is rendeltem, FS múltkor verte az arcát, hogy 7990.- ért adják, és MM meg még mindig 9999.-ért adja. Bukó, mert már MM-ban is 8k a game
  • antgecc
    #149180
    Ez nem ízlés kérdése, hanem nyerés illetve vesztésé :)
  • RaSzTaH
    #149179
    vagy inkább fel :) ízlések és pofonok
  • antgecc
    #149178
    Tény. wow kikapcsol, szórakoztat, laza játékmenet, míg sc2 - tömören fogalmazva - jól megbassza az agyad.

    Még mielött mások nekem esnének, ez nem flame, csak saját tapasztalat.
  • Forolto
    #149177
    Mikor kimondták a pontos dátumot mentem a fönökömhöz,hogy 1 hét szabi.
    A múlt héten hümmögtek,hogy hát lenne munka,fontos megbeszélések,mondom sorry el fogok utazni.S nem is hazudtam nagyot.:)
  • Forolto
    #149176
    Ez érdekes,mert ilyen levelet én nem kaptam.