166745
  • LeWyTy
    #151314
    Elvileg:
    -Készítetek mindketten 1-1 karaktert.
    -Felveszitek egymást Friedlistre.
    -És partyban vagytok, questeltek stb..
    (+kaptok summon lehetőséget a másikhoz...a friendlisten a név mellett egy kocka.)Ha az ott van akkor tuti jó.

    A jutalmadat meg a battleneten találod meg ahol külön hozzáadhatod 1karakterredhez.
  • Big Bad Ryder
    #151313
    Épp most recruitoltam egy haveromat, valaki el tudja mondani hogyan kaphatnánk majd 3x xp bonust? A blizz leirásából nem volt világos, köszi :)
  • Hugh Hefner
    #151312
    no majd ha lesz trial megnyomkodom, mikor szoktak lenni trialok az új mmorpg-kből?
  • Ulthuan
    #151311
    OG vicces szokott lenni. Repülök befelé Durotar felől, megáll a kép a fal felett, pár másodperc hatásszünet, aztán egyből Walley of Wisdom felett vagyok :-)
  • LeWyTy
    #151310
    Én se azé montam mer van 2000000FPSem... OGban van vagy 10.

    De kipróbáltam a riftet és az egész jól ment.
  • Hugh Hefner
    #151309
    nem mondom hogy sok összetenni egy normális játékgépet, de nagyon nem ez az elsődleges cél most. meg pc-t venni sem feltétlen éri meg nekem jelenleg. de nem emese akarok lenni, hogy nincs pénzem a havidíjra, csak nem erre gyűjtök most : ) örülök h elfut egy a64 3000+, gf 7600gt, 2gb ram kombón a wow úgy ahogy
  • Dr DeViLKiNG
    #151308
    Bátyám egy amd 5600/r3850/2gb rammal játszik vele. Igaz minden alapon van, de ez őt nem zavarja, mert nem a grafika miatt játszik vele. Ezt a gépet 2 éve vettem neki kb 60k hufból(vagyis alaplap, proci, ram, vga, táp).
    Nálam amd 955/4gb ram/r4870 minden fullon van és megy 25 fpsel városban is. Nemrég vettem ezt a gépet 80k hufért, vga nélkül. Nem egy nagy érvágás ez egy normális játékgépért.
  • Hugh Hefner
    #151307
    tudod mi nem nagy szám? a gépem : ) örülök ha a wow 20 fps felé megy : )
  • LeWyTy
    #151306
    Hát szerintem nem nagy szám az a gépigény.
  • Hugh Hefner
    #151305
    mondjuk még mindig cs, mint ez az új perk-es cod, de mindig is utáltam a cs-t, annyi idióta játszotta, hogy inkább q3. de ez az én véleményem. persze halott már szegény : \ de elég az offból, kár hogy ez a rift ilyen bika gépigénnyel rendelkezik, megnézném azért
  • Csirke4
    #151304
    Rajtad már csak a megváltó halál segíthet...

  • LeWyTy
    #151303
    Ezé nem koreában készül
  • [HUN]Crassus
    #151302
    SWTOR or GTFO:)
  • Nightwish006
    #151301
    Magyarországra értettem, ha nem derült ki a szöveg környezetből. :) Egyébként értem én, és elismerem a quaket, mint minden fps atyját, egyszerűen eljárt felette az idő.
  • lolSL
    #151300
    nem népszerűségi verseny hogy melyik játék a pro, quake akkor is a legtöbb felett fog állni, ha már csak 1 legutolsó eldugott serveren fogja 2 magányos harcos lőni egymást.
    pl a wow arena egy fos szar, csak nézi 250 ezer ember ha bekapcsolsz egy streamet, így kell a lanokra, akár csak a beépített aimbotos HALO amerikában. wcg-n is tavaly már guitar hero volt a nagyszínpadon, nem a broodwar.

    szerencsére 'mifelénk' tudják hogy a quake/cs/sc2 a proshit és az ESL ezeket nyomatja a versenyenein, pedig lehetne az újabb csilivili szarságokat erőltetni itt is a népekre. ennyit tesz ha egy GAMER a főszervező arc, és nem vmi bohóc reklámember egy befektető cégtől.
  • Csirke4
    #151299
    Gyere WWII Onlinezni. Az MMOFPS végülis. :>
  • antgecc
    #151298
    IEM-en QL verseny is volt. Erre varrj gombot.
  • Nightwish006
    #151297
    Hello a CS-t legagyizni azért elég merész dolog:D:D:D Értem én, hogy jó a q3, csak azt nem értem hogy akarnál komoly szinten quekezni, amikor a kutya se foglalkozik már vele, nyilván van quakelive, de ez magyar földön egy elfelejtett dolog. Se lan, se semmi;> Na de ennyit az offtopicról
  • Nightwish006
    #151296
    Érdekes dolgok vannak manapság... Tegnap este lejárt az előfizetésem, de egyébként minden rendben volt. Ma reggel meghosszabbítottam visával, felmegyek, erre cuccaim sehol, 26K arany sehol, na nem baj gondoltam, írok gm-nek... Visszaállított mindent faszául, mondom változtatok jelszót, hátha vmi nyomorék művelte ezt, bár érdekes lenne, mert hogy ugye nem is volt előfizetés, ergo be sem tudott volna jelentkezni senki... Nos, ezek után, most nem enged be, mondván, LEJÁRT AZ ELŐFIZETÉSEM, miközben ma délelőtt 10órákkor fizettem ki 1hónapot:D:D:D Mivan ezekkel geci
  • ShaiHulud
    #151295
    bohockodas, mint barmely pug.
  • Hugh Hefner
    #151294
    hanem mi?
  • Royalkrisz
    #151293
    Lassan fizúúú.Jöhetne már elszeretnék kezdeni wow-ni :)
  • [HUN]Crassus
    #151292
    áhhh fél óra alatt megunok bármilyen FPS-t:S
  • Csirke4
    #151291
    Gyere cod4-ezni.
  • ShaiHulud
    #151290
    random bg az nem pvp... rated bg+arena
  • Hugh Hefner
    #151289
    sztem nem gáz, hogy utólag rakták hozzá... egész jól összerakták ezt a pvp dolgot ahhoz képest, hogy mi volt anno a pvp... ha jól rakják hozzá, akkor nem gáz sztem, hogy nem volt benne alapból... és amúgy azt azért ne felejtsük el, hogy mindent nem rakhatnak bele alapból, hisz akkor mivel garantálják a részvényeseknek a növekedést... de én is azon az állásponton vagyok, hogy ha nagyon vérprofi szinten akarsz valamit játszani, akkor az ne mmo legyen, hanem rts vagy fps (és abból se vmi gagyi cs, szigorúan q3-.-). a többi csak szórakozás.
  • maniac001
    #151288
    GW2 ncsoft.
    Ezzel mindent elmondtam, koreai fos mint az összes koreai game.
  • LeWyTy
    #151287
  • [HUN]Crassus
    #151286
    FPS-ben valóban hemzseg a sok tini és szinte kivétel nélkül mind aimbottal játszik....kurvanagy élvezet.....
  • Vincentcloud
    #151285
    Azért találkoztam már emberekkel bg-ken akik kb a kakóscsiga értelmi szintjével pvp-ztek, aréna más tészta. Ugyanígy van különbség a levertünk 3 bosst raiden/végigvertük hc-n a jelenlegi contentet, hozzáállás között.
  • LeWyTy
    #151284
    hááát Ami infó van róla... és igaz is lesz· akkor nagyon adni fogja.

    Csak hát ugye nem lesz wörd pvp
  • Csirke4
    #151283
    Sehogy. Szép grafika=/=játékélmény.
    Lehet belőle szép nagy hasraesés mert jópár játék a grafikával akarta csak lenyomni a vetélytársait a történelemben általában az ilyenek a legnagyobb hulladékok.
    De azt kívánom legyen nagyonjó a játékmenete mert a wow már uncsi. xd
  • antgecc
    #151282
  • LeWyTy
    #151281
    Lehet mer az NCsoft koreai?
  • 1Darton1
    #151280
    A pvp realmek az outdoor pvp miatt vannak, a bg-k jóval a játék kiadása után kerültek be, az aréna pedig évekkel később.
    A fejlesztők egyértelműen elmondták, hogy egy pve játéknak tervezték, amiben van lehetőség pvp-re. Mivel később látták, hogy nagy igény van rá, és komoly bevételt jelenthet, ezért hozzáfoltozták a pvp-t. Volt arról is szó, hogy megbánták, mert nagyon sok kényelmetlenséget okoz fejlesztői és felhasználói oldalról is, hogy két teljesen különböző aspektus alapján kell egyensúlyozniuk. De én nem hiszem, hogy meg lehet bánni egy olyan döntést, ami ennyi pénzt hoz.

    Azoknak üzenném, akik próbálnak lenézni másokat az alapján, amit szeretnek csinálni, hogy vegyenek vissza egy kicsit. Mert rengeteg ügyes pvp játékos elpicsázza a pve játékosok nagy részét pve-ben is, és fordítva. A játékügyesség nem a preferenciától függ.

    Emellett az egyéni véleményem az, hogy a pvp-ben sokkal több a random, és kevésbé mutatja a valós játéktudást az fps-ekhez vagy rts-ekhez képest. (Persze hosszú távon már jelent valamit, de a pvp játékosok általában idényszerűen űzik azt.)
    A pve már jóval kiegyensúlyozottabb lehetne, ha nem arról szólna többnyire, hogy néhány ügyes játékos húzza magával a nyálcsorgató társait. És sajnos ezek az ügyes játékosok annyira már nem okosak, hogy egy olyan közegben játszanak, ami jobban illik hozzájuk. Ezt valószínűleg valamilyen hiányos kommunikáció vagy rossz társadalmi berögződések okozhatják.
  • Dr DeViLKiNG
    #151279
    Ráadásul igencsak rámegy erre a kínai mmo-feelingre, ami igen csak rontja a játékélményt.
  • Dr DeViLKiNG
    #151278
    A baj csak az ezzel, hogy elnézve a gameplay videokat, 2 perc múlva már elhányja magát az ember a sok egész képernyős effekt miatt.
    Riftben túl kevés, gw2ben meg már túl sok az effekt :p
  • LeWyTy
    #151277
    Véleményem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én pl. már azé nem FPS-ezek mer idegesít a sok béna farok.
    A legtöbb 10éves az egeret se tudja kezelni... de ugatni tud.

    Azt meg ok nélkül nem fogom hallgatni minden játékban hogy köcsög csaló vagyok.

    Tudod szarul esik az ilyesmi ha tudsz játszani.

    ENNYI

    A wowhoz meg legalább hülye vagyok xD
  • LeWyTy
    #151276
    Hát még a GW 2 hogy fogja adni

  • antgecc
    #151275
    Már bocsánat, de te ezt hol olvastad, honnan vetted, hogy alapvetően pve orientált a játék?

    Már ott bukik az egész, hogy két frakció van, nem értik egymás nyelvét, utálják egymást, pvp serverek kezdetektől, valamint bg-k, arénák. Fórum kommenteken kívül még sehol nem olvastam arról, hogy ez alapvetően pve játék lenne.