166745
  • ShaiHulud
    #151274
    pvp balance miatt tobbnyire a pve-s arcok szoktak rinyalni amikro bemennek arenazni/bgzni es a pvps orientalt jatszani tudo arcok szetverik oket:) nem tudjak elviselni, hogy pvpben nem egy elore megirt script van.
  • Ulthuan
    #151273
    Alapvetően semmi bajom a PvP-vel, noha én magam nem űzöm. Ellenben a fórumot már hetek-hónapok óta a PvP-sek sírják tele, hogy így nincs balance meg úgy nincs balance. Mindezt egy alapvetően PvE orientált játék keretei között. És ez kicsit kezd unalmas lenni, pont, mint az, hogy egy WoW fórumra pár ember csak azért jár fel, hogy fikázza a WoW-ot, hogy ilyen ratyi, meg olyan unalmas, meg semmi új nincs a kontentben stb. Ha valami nem tetszik, ne csináld/nézd/olvasd. Ilyen egyszerű. Fikázni felesleges.
  • antgecc
    #151272
    Hát persze, hogy DK...
  • Hugh Hefner
    #151271
    hallod, hagyd abba ezt a számítógépes játék dolgot, rosszat tesz neked... illetve ne is, kérlek ne hagyd abba, legalább megkíméled a világot magadtól. tényleg, hogy a faszba írhatsz le ilyen ökörséget
  • koocos
    #151270
    Egy kis off!, hamár a topic nem erről szól...
  • ShaiHulud
    #151269
    a pvp messze van a bugyutasagtol, ellenben az elore kiszamithato pvevel.
  • antgecc
    #151268
    Ne haragudj, nem akartam bántóan fogalmazni, de mondd meg őszintén: okosnak tartod a wow előre megírt taktikáját? Nulla ai, fullosan kiszámítható események. Én találónak érzem a bugyuta jelzőt. A kihívás nem a script elleni harcban van, hanem a csapatmunkában. De ettől még a "gép" bugyuta.
  • antgecc
    #151267
    Öreg, te minden topicban lejáratod magad. Hogy lehet ekkora baromságot írni???
  • Skill
    #151266
    béta óta volt animáció változás
  • ShaiHulud
    #151265
    bugmentesseget nem tagadom, bar nehezen tudom elkepzelni hogy egy darab sincs.
    karik jol neznek ki, de a fegyverek pancelok szerintem remesen benak lettek sajnos :(
    zonakra irtam enis hogy van par tenyleg szep es hangulatos, sajna high level mapok levoltak tiltva betaban, azokat nem tudtam megnezni.
    pvp balanceot meg hagy ne magyarazzam mar...
    tarsasag altalaban mindenhol kifogastalan a jatek elso par honapjaban(talan leszamitva aion-t).
    fejlodes, gyujtogetes, achizas az nem erv a rift melett, hisz pl wowban is lehet, ill mas mmokban is.
    elmeny azert mert ujszeru erzes, de en ugyerzem hamar unalmassa fog valni, nekem a fo gondom az animaciok, karaktermozgasok, ill kamerakezeles rossz megvalositasa. nem tudom pontosan mi a gond, olyan erzes jatek kozben mintha valami nem stimmelne, talan az animaciok sebessege nicns szinkronban a tenyleges haladasi sebesseggel, ha pl futsz elore.
  • lolSL
    #151264
    ti milyen világban éltek? ii. kerületi villákból jöhet az összes pves kb akiknek semmi bajuk a világgal és kurvára ráérnek 200 wipera bossonként
    egy alap magyar noname élettel panelből vagy vidékről akinek 2 heti kajája egy havidíj szted mit tart többre? legalább egy kis öröme van (volt) hogy meg tud ölni nyomorék noobokat
    biztos nagyon sok baleset történt amiatt hogy a wowból kivették a pvpt és máshol kellett levezetni, pesten is biztos sok rongálás meg verekedés forrása lehet ez
  • Vincentcloud
    #151263
    "Bugyuta gép elleni küzdelemnél", ez jó, ennyi erővel a pvp is ugyanerről szól csak egy másik bugyuta játékos ellen. Ahhoz képest hogy nem fikázod a pve-seket pont azt csináltad, mert tudod valaki többre tartja ezt a fajta csapatmunkát.
  • antgecc
    #151262
    úgyvan
  • picket
    #151261
    A pve-sek menjenek aknakeresőzni!!
  • picket
    #151260
    Ésszel! -.-'
  • antgecc
    #151259
    Ugye te is érzed mekkora baromságot kérdeztél?

    Miért olyan elképzelhetetlen és felfoghatatlan, hogy valaki többre tartja az egymás elleni küzdelmet a bugyuta gép elleni küzdelemnél?

    Nem értem miért kell egymást fikázni. Mindkét játékstílusnak megvan a maga szépsége. Én is inkább pvp párti vagyok, de nem fikázom a pve-seket és nem küldöm őket single player FPS-t tolni.

    Miért gondolja minden pve huszár, hogy az mmorpg-ket kizárólag gép ellen lehet játszani?
  • Bhalage
    #151258
    remelem bezarnak, mielott kinyirod anyut aput te kis degeneralt
  • Bhalage
    #151257
    evis nem is kellett magere. am+bs krit és byebye lány byebye srác
  • Bhalage
    #151256
    igazad van! hisze a te rugoddal probaltam.
    asse tudták honnan jött!
    turul
    HÁTURUL!
  • lolSL
    #151255
    de nem balance kell hanem a resit vegyék ki
    és akkor megint lesz 5 op spec és azzal játszik mindenki, és aki jobb az nyer majd
    nem aki ratyi healer meg ilyesmi lol
  • lolSL
    #151254
    megölném őket
  • r4pt0r
    #151253
    A Blizzeses megmondták sose lesz 1v1 balansze, mert ők a csapatokat nézik nem a solo embereket.
  • Botond #151252
    ambushbackstabevisvanish, csucsú!
  • Bhalage
    #151251
    lofaszt volt vanillában balance - pom pyro mage says HI! :D
    no mindegy, nem nezlek sokba ezekutan, hogy szepen fogalmazzak, de aruld mar el miert keresel te egy alapvetően csapatjatekban 1v1 balanszt?
  • s0n1c
    #151250
    1v1 epeen, grp pvp fun
  • [HUN]Crassus
    #151249
    a labda az labda ,de ha én focizni szeretek nemfogok a kedvedért kosrazni vagy kézizni....:P
  • Ulthuan
    #151248
    Sosem értettem, hogy a PvP fanok mi a pélóért nem CS-t meg egyéb FPS-eket játszanak. Ott királyul villoghatsza WASD - skilleddel, az balancos. De nem, ehelyett WoW-oznak és sírnak.
  • lolSL
    #151247
    pedig csak az 1v1 számít
    ha wowba lenne olyan 'balance' mint vanillában volt állítom soha 1 mmo nem jött volna ki azóta, nem lett volna értelme fejleszteni mert már tökéletes pvp játék volt, nem kellett volna a resivel kivenni a skill igényt
    pve meg kiagecitérdekel lol inkább letöltök vmi brand new single player lövöldét ami izgalmasabb és nem havidíjas gép elleni harc
    drága fenntartani a 3. onyxia mesterséges intelligencia magját a blizzard főhadiszálláson kell a sok költséget fedezni
  • Bhalage
    #151246
    a jatek bugmentes.
    a karik, pancelok, fegyverek jol neznek ki.
    a zónák egyediek gyönyörűek és nagoyn hangulatosak.
    pvp balancen nem tudom mit ertesz, amugy mind2 oldalon ugyanazok a lehetosegek. (ha valami 1v1 balancera gondoltal akkor HAHA vagy)
    a tarsasag es a community igazabol kifogastalan.
    van elhetoseg fejlodni, gyujtogetni, achievementeket csinalni, craftolni gyujtogetni.
    elmeny a jatek,aki ki szeretné próbálni, annak ajánlom! aki fanyalog, annak meg nem.
    ennyi
  • Royalkrisz
    #151245
    Kíváncsi vagyok h a Rift meddig tartja az előnyét.
  • lolSL
    #151244
    nem nem megy a gépeden? :D
  • Dr DeViLKiNG
    #151243
    Hát igen, még a fejlődés is érdekesebb ilyenekkel benne.


    Ennek meg van hangolata, nem úgy mint a ronda wownak!
  • Botond #151242
    Feltöltöttem cata triallal, ma járt le. Hát a gém nem kapott el, a kipróbált klasszaim közül rogue volt a legpoénabb.

    Viszont voltam BS-en, beszéltem a régi csapat több tagjával. Hát basszus rég volt már, amikor trion beugrott a vízbe vmi lootért. :)
  • ShaiHulud
    #151241
    karikrealas tetszett benne, meg par map eleg jol nezett ki, de az animaciok azok remesen gagyik sajnos, valahogy nem smooth az elmeny. es hogy pvp balance nem lesz benne soha az tutifix, ennyi fajta lehetoseggel amit ki lehet hozni a kulonfele callingok/soulok kozt.
  • LeWyTy
    #151240
    néha
  • Skill
    #151239
    mást is kidobál a wow ?
  • eLiXir
    #151238
    Tudtok ajánlani egy PvP orientált servert, ahol találni sok-sok PvP guildet horda oldalon?
  • games4ever
    #151237
    Pfff:D, nem megy ez most nekem:S
    Itt van! :D
  • games4ever
    #151236
    Hé:D Hova tűnt a képem?:D
  • games4ever
    #151235
    Grat a blizznek az ilyen csapatösszeállításért. :D