166745
  • [HUN]Crassus
    #151474
    nem engedném belogolni a playereket amíg az összes BG-ről egy 2 perces "HOW TO" videót megnéznek:S
    szánalom a köbön
  • [HUN]Crassus
    #151473
    jaj dejó SOTA BG weekend....10 loss 1 win.....:S /lvl 70-75/
  • ShaiHulud
    #151472
    hat meg foleg most, hogy mar szinte minden addon az alap ui resze. jo mondjuk teny hogy a regi alap raidframe egy fos volt.
  • antgecc
    #151471
  • Csirke4
    #151470
    Elég a Recount azt csá. :D
  • shaime01
    #151469
    sose értettem mért kell 2000 addon healeléshez amikor az alap teljesen jó.
    igazából addonoknak sincs sok értelmük még dbm se kell raideléshez (hchoz SEM) csak kis odafigyelés ha ismered a fightot ugy is tudod mi mikor jön és legalább odafigyelsz :P
  • ShaiHulud
    #151468
    minek kellett leszokni rola...szanalmas ez a sok healelos addon.
  • hawkie22
    #151467
    A skillel nem is lenne annyira gond, csak simán csak a PTR kedvéért, azért a pár instáért nem akarnék visszaszokni a kattintgatós-hotkey-es verzióra. De azért köszi.
  • antgecc
    #151466
    griden kívül soha nem használtam semmit...
  • [HUN]Crassus
    #151465
    healbot
  • ShaiHulud
    #151464
    skill
  • hawkie22
    #151463
    Srácok, tudtok ajánlani egy olyan addont PTR-hez, ami a healelést segíti? VuhDo-t már próbáltam, de az nem működik.
  • Terensz
    #151462
    Asszony 4 napja revered az oracle-kkel, aznap vett is egy tojást.

    Tegnap kikelt, green proto egyből...

    Ellenben én, ha valaminek 50% a droprate-je, az kb. 20-adjára fog esni.
  • antgecc
    #151461
    A timeLOST pRoto drake-re gondolsz, ugye?
  • Halassboy
    #151460
    Eggen, mindig így szokott lenni. Annak idején a Timeless Photo Drakenél is ez volt. Wowheaden utána járt az ember merre van a repülési területe, majd írt egy /target macrot és kereste napokig hetekig. Az élelmesek meg szerdai restart előtt ott kiléptek, majd beléptek és ment a harc a kb. 20-30 hasonlóan gondolkodó között. Végül 7 óra múlva a maradék 29 (+ újak) jöhettek vissza "sorbaállni". Nem mintha a wowban bármikor lett volna sor.
  • [HUN]Crassus
    #151459
    én is 3-5 évente cserélek masinát
  • [HUN]Crassus
    #151458
    elég OP konfigom van,de néha 20-30 sec mire embert látok Orgriban:P
  • [HUN]Crassus
    #151457
    szerver restart után 1 percel próbálkozz kb.
  • cikasz
    #151456
    Nehéz befogni a rare mobokat :( Én is hetekig vadásztam Hyjalban a teknősre. De végül meglett :)
  • Ulthuan
    #151455
    Hogy utáláhtnak téged a huntik... :-)
  • Lacee
    #151454
    és gondolom még sosem olvastad el a szürke cucc tooltipjét, mert akkor korábban leesett volna :)
    (valami olyasmi hogy "crystallized desire to serve as a loyal companion")

    nekem eddig csak Sköll van meg a spirit beastek közül, de a ghostcrawler rák is kéne :)
  • Terensz
    #151453
    Ja, azt én fel szoktam aprítani, mert a kieső szürke cuccért 25g-t adnak a vendorok.

    De most már értem, miért szoktak a hunterek 1 perces néma csöndben állni a hullája felett :D
  • vidu01
    #151452
    NPCScant használj, nagyobb eséllyel találsz rá. Van vmi kiegészítő addonja is ami minimapon mutatja a rare monszták előfordulási helyeit. Curse.com ról le tudod tölteni őket. De így is elég reménytelen lesz, sokan vadásszák azt a dögöt.:)
  • ember2003
    #151451
    Sziasztok.

    Szeretnék segítséget kérni hátha tudja valaki a megoldást.

    Szeretném befogni Twilight Higlands-on a spirit wolfot.

    http://thottbot.com/npc=50138 Megvan hozzá:Crystalline Tear of Loyalty is BM a talentem de napok óta nem találom.Ha valaki tudna segíteni az előre is megköszönném.
  • shaime01
    #151450
  • picket
    #151449
  • PiszkosFred
    #151448
    Anno a Hellgateben is ez volt a megoldas. Az adott allomason limitalva volt a nepszaporulat, igy ha betelt, nyilt egy ujabb. Ha meg trade/stb-t akartal a partytaggal, siman odaidezted magad melle, es meg is volt oldva a dolog.

    Wowban eleg lenne csak berakni par portalt IF/UCbe, es mindjart felezodne a tomeg. Lore szempontjabol nem lenne a legjobb megoldas persze, hiszen most a human/ork a ket fo vezeto ero, de a tomegnyomort egy het alatt megoldana.

    Egyebkent meg tessenek venni uj masinat, akkor nem lesz gond :) 7 evente egyszer belefer. Meg Emesenek is. Barhol is trialozik eppen...
  • Nightwish006
    #151447
    Nekem sem jó, az oldala sem jön be, tehát vmi gubanc van :)
  • ember2003
    #151446
    Sziasztok.

    Csak nekem nem indul a játék vagy Blizzard megint elszúrt valamit?:)
  • picket
    #151445
    Erre régen van megoldás: instance-olt városok, a minimapen válthatsz, hogy hányas számú instance-ében szeretnél lennni (már persze ha az nincs tele). Mivel dinamikusan nyit új instance-eket amikor "megtelik" egy, ezért a játékosok nagy része teli városoknak fogja érzékelni őket. De ezt miért magyarázom neked? Te ddo-ztál! :)
    Az elképzelés, hogy mindenből csak egy legyen, de az k nagy legyen: nettó hülyeség (technika miatt, pont amit mondtál, x helyen laghegyek a sok pléjer miatt, x-től száz méterre semmi érdekes, tehát nulla játékos).
  • Caliph
    #151444
    nagyon sok szépet irnak,mst kb úgy állok hozzá h hiszem ha látom:)
  • [HUN]Crassus
    #151443
    jaja pl kimész Orgri/IF-ből és sehol senki:P csak "lézengenek" a playerek...érdekes lehet a dolog,viszont van egy nagy hátulütője: a városokban feltorlódhatnak emiatt az emberek ami igencsak megizzaszthatja a szervert vagy a saját géped...
  • Hugh Hefner
    #151442
    "Minden játékos egyetlen szerveren lesz."

    amióta mmorpg-zem (swg) ez az egyetlen dolog, ami tényleg nagyon zavar. hogy úgy alapjáraton eltekintve az épp friss contenten, valahogy sehol sincs senki. anno mikor először láttam mmo játékot totál meglepődtem, hogy nem egy helyen van mindenki. ha ezt jól megcsinálják, én kb tuti vevő vagyok
  • picket
    #151441
    "Az csak egy újabb húzás az accountod ellopása érdekében." - Ez az egy link van az egész levélben: https://eu.blizzard.com/support/webform.xml
    Gondolom kamu.
  • koocos
    #151440
    Énis regelve vagyok mind2re, ezek szerint tényleg szerencsés vagyok:)
  • [HUN]Crassus
    #151439
    hmmm

    ".

    A játéktér előreláthatólag 40 000 négyzetkilométer lesz, (ez 40-szerese a World of Warcarft világának!)

    Ebben a gigantikus méretű világban tízféle faj közül választhatunk, akik 2 nagy frakcióba tömörülnek. A választható fajok között lesz például az ember, elf, bestia (beastmen), törp, tündér, démon, sárkány(!!).

    "
    DARKNESS and LIGHT kínai MMO! nemszar:P
    http://mmopium.web4.hu/cikk/darkness-and-light-tudnak-ezek-a-kinaiak-ha-akarnak
  • Botond #151438
    EU-s accra még nem kaptam ilyen scammet, de amcsi accra kb havi 2 jön. :)
  • lolSL
    #151437
    ennek örömére megnéztem a wow hungaryt:
    A Blizzard a Facebookon jelezte, hogy új mountot várhatunk a Blizzard Store-ban: a neve még nem ismert, de a kinézete egy Uldumból származó szárnyas oroszláné lesz majd.
    lol
  • lolSL
    #151436
    én olyan címre kapok ami csak wow hungaryra és wowheadre van regisztrálva..
  • koocos
    #151435
    Mázlista lennék, hogy még egy ilyen spamet sem kaptam? Se freemail, se gmail címre, pedig mind2n van acc :)