166745
  • Saccard
    #151514
    Hát énis szeretem a pvp-t és kétségtelenül vmivel jobban oda kell figyelni azonban azthiszem nem egy olyan játékban fogom a pvp élményt keresni ahol egy billentyűvel találod meg a célpontot és még a falon is át lehet lőni legtöbb esetben:) arról már nem is beszélve h egy 25 fős raid ts-sel lefolytatva igen nagy élményt tud nyújtani, pláne h a laikusok ugyen nem tudják de a taktika többet számít egy adott rotációnak a nyomogatásánál:) De én pacifista vagyok, uh természetesen kinek a pap, és kinek a papné nem áll szándékomban flame-elni. Továbbra is várom az építő jellegű kritikát egy hozzátértő locktól:)
  • [HUN]Crassus
    #151513
    no offense,de ezért hányok a pve-től.....emberek egy "algoritmus" ütnek órákon át egy adott rotációval amit mindenki leszed a netről.....where is da skillz?where is da enjoy???

    PVP ftw!!!:)
  • Saccard
    #151512
    Sziasztok!
    Kérdésem lenne tapasztalt warlockkokhoz. A következő a helyzet, hogy destroként hc-ban keveslem a dps-emet és az iránt érdeklődnék, hogy vki tudna-e ebben segíteni. Mostanság elitistjerks alapján próbálok tájékozódni. Jelenleg 7-8k között mozog a dps-m (és inkább 7k:D) amikor jól ment egy boss és tudtam használni shadowflame-et is akkor lett 9,5k (ez nagyon ritka)
    Karakter nevem: Charoon (Ragnaros)
    Spell rota ált. ezt követem: http://elitistjerks.com/f80/t111390-destruction_cataclysm_demonic_mage_4_0_6_updated/#Spell_Priority

    Ha valaki ráér és rám tud nézni akkor kérem segítsen, hogy ez a dps normális vagy én szúrok-e el vmit. előre is köszönöm!
  • Vincentcloud
    #151511
    Ha egy az egybe másoljátok a telepített wow-ot menni fog rendesen, ha nagy patch van mi mindíg így csináljuk, én letöltöm és hálozatban átmásolom tesóm gépére.
  • narumon
    #151510
    töröltem manuál, most megy a telepítés (ismét)
  • narumon
    #151509
    Újabb gond, nem tudom uninstallálni sem, ezért újratelepiteni sem mert a lemez meg csak a playt hozza fel opciónak. Egyre jobb. Van egy rakat blizzard játékom de ilyet még nem szívtam egyikkel sem.
  • narumon
    #151508
    Úgy látszik nem csak én szívok ezzel.
  • Fester
    #151507
    Viszont valaki azt írta, hogy nem szabad a wow.exe-t használni, hanem le kell futtatni a luncher.exe-s ápdételést. Viszont nem lenne mókás ezt kivárni 130K/S-es internetkapcsolattal, mert addigra kb. indulunk is hazafelé vidékről. Valami ötlet vagy javaslat? Tényleg csak akkor fog menni, ha letöltjük ezt a cuccot? Azt hittük mindez kiküszöbölhető az updates mappa bemásolásával...


    ez lemaradt...
  • Fester
    #151506
    Tesóm laptopjára feltelepítettük a cataclysm-ot az eredeti dvd-ről. Otthoni asztali gépén már működik, és onnan le lett mentve a majd 7 giga nagyságú updates mappa. Ezt bemásoltam a frissem telepített játék könyvtárába, felülírta, amit felül kellett. Luncher.exe le akar szedni 9,3 gigányi frissítést, úgyhogy ezt kilőttem, és inkább Wow.exe-vel próbálkoztam. Bejelentkezés után a következő hibaüzenet fogad:

    "ERROR #132 (0x85100084) Fatal Exception
    Program: D:\World of Warcraft\Wow.exe
    Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:00732DE4

    The instruction at "0x00732DE4" referenced memory at "0x0000012D".
    The memory could not be "read"."

    Rákerestem erre a hibaüzenetre a neten, de legtöbbször baromságokat írtak, vagy feladták a harcot. Viszont valaki azt írta, hogy
  • narumon
    #151505
    Nah most éppen már elindulni sem akar mert valami registry iráshoz administrátori jogot akar, hiába megyek rá az ikonra és akarom rendszergazdaként futtatni akkor is ugyanez. Mivel 1,5 óráig installálta remélem csak vicc, hogy installáljam újra. Kissé kezdek pipa lenni.
  • narumon
    #151504
    Basszameg ez rossz hir! :( [Mit jelent az hogy megváltoztak a területek?]

    Akkor még egy kérdés, asszonynak is van Wow-ja oda még egyszer le kell töltenem, vagy ha az egyik gépre lejött akkor van valami fájl amit át tudok tenni a másikra?
  • Hugh Hefner
    #151503
    a cataclysm kiegészítő átalakította a régi területeket is, muszáj letöltened a klienst, még ha nem is fogod használni minden részét
  • narumon
    #151502
    Hi!
    Kérdés, évek után most kitaláltam, hogy megint Wowozok egy kicsit. Feltettem a játékot erre nekiállt még 8.5GB Cataclysmet letölteni. Nekem nincs Catalclysmem és nem is kell, én csak az alapjátékkal akarok játszani. Hogy tudom én azt elindítani, nem szeretném a minimál nettem két napig ezt tölteni!
  • ShaiHulud
    #151501
    az reg volt :D most a survi nerf meg a resi miatt jo ha lemegy 15% hpd egy explo shottol.
  • shaime01
    #151500
    surv hunter ne is legyen jó pvpre soha.. legidegesitőbb szerintem surv hunter ellen játszani vagy csak nekem rémlik amikor kaptál egy explosive shot-t és 3sec alatt a 3/4 hpd elment?:> és semmit se tudtál csinálni ellene :<
  • ShaiHulud
    #151499
    mondjuk neked jo mert mar a buffolt hunterrel jatszol :D kieg elejen rem gyenge volt. most mar mm egeszjo, mar van sebzes is benne. survi szerintem ugy fos pvpre ahogy van, mm vagy bm ami hatasos.
  • [HUN]Crassus
    #151498
    smiley volt a végén:P

    ofc lvl 85 alatt szinte semmi nem számít és még 85 ös playerek között is harapni lehet a különbséget:D

    ez a hunter semmi komoly csak lövöldözök vele felmegy 85-re kap pár kék/lila pvp geart azt csókolom...
  • ShaiHulud
    #151497
    fogsz te itt meg sirni 85on hogy milyen fos a hunter :D annal aztan kulonosen muszaj mindent bindelned, mert aktivan kell hasznalni kb midnent hogy tenyleg legyen eselyed is. te foleg tudhatnad hogy lowlevel alapjan felesleges iteletet mondani.
  • [HUN]Crassus
    #151496
    pve totálisan hidegen hagy....csak PVP ni szeretek hobby szinten:) /hála az égnek teganp huztunk egy teamet 1800-ra 1000ről:P/

    nyerni megyek be BG ni csak szar,hogy a társak 70-80%-a kolibriagyu:P
  • [HUN]Crassus
    #151495
    nem komolyan inkább csak értetlenül élem meg:)

    Rift nem tetszett...csak SWTor fog érni valamit szerintem
  • [HUN]Crassus
    #151494
    hunter az EZ mode:)
  • SuLtAN17
    #151493
    Tényleg nem támadólag, de a bindjeidet elnézve sokat klikkelsz, bár, ha jól emlékszem a paládnál rendes bindjeid voltak. Használd a hunternél is mert klikkelve tényleg nem sok sikert fogsz elérni :)
  • antgecc
    #151492
    Kár a szóért, Crassus mazohista.
  • Warden
    #151491
    Mi a manónak hergeled magad?!Több mint egy hónapja lemondtam az előfizetésem, teljesen jól elvagyok most pl a shogunnal.Tudom ajánlani ott kihadvezérkedheted magad kedvedre.Május-júniusban jön a homm IV azzal simán kihűzom míg megjelenik a kotor.

    Esetleg ha mindenáron onlány hentre vágysz próbáld ki a riftet ugyan arról személyes tapasztalatom nincs de a volt wow-os guildtársaim dícsérik.
  • Botond #151490
    Van az a vicc a vadásszal meg a medvével...

    Crassuss, Crassus, te sz**ni jársz oda. :)
  • Shortstop
    #151489
    Miért éled meg ezt ennyire komolynak? :)
  • lolSL
    #151488
    alt+printscreen csak a wow ablakot fényképezi
  • [HUN]Crassus
    #151487
    9 perc alatt az ally team 60%-a meg se halt:P
    itt is lets farm! und let them win volt a fő szlogen!
    ,de akkor miafasznak jön be BG be? miafaszomnak fizeti a havidíjat?
  • [HUN]Crassus
    #151486
    ezmiez?


  • picket
    #151485
  • shaime01
    #151484
  • [HUN]Crassus
    #151483
    ergó a pala/warrim 50-50%-ért is az az 1-1,5-év a felelős amióta fosszar a horda BG -ben ,mert 70-30% körül volt a régi arány.....

    ja és ez úgy összesen 4000+ BG meccs szóval nem légből kaptam:D
  • [HUN]Crassus
    #151482
    érdekesség a 2 öreg karim kb 50-50%
    a rugó ami ugye új kari az már 480 meccsből mindössze 160!! win-el van 85-ön...
    tehát ez kb azt jelenti 1 éve hulladék a horda BG ben:D
  • Botond #151481
    Mer béna vagy.
  • [HUN]Crassus
    #151480
    most tartok 290 meccsből 205 loss:P LOL 85 win:) /lvl71/
  • [HUN]Crassus
    #151479
    kedvencem mikor valaki beírja "LETS FARM for Honor" ez ugye FAIl mivel 4000 a cap amit mire 70körül jársz már simán elérsz/mégha megveszel minden szart is/
    naszóval a lets farm felkiáltásra a 3/4-ed banda ugrik,de eszük az nincs,hogy semmi értelme honort farmolni low levelen.Ez még nem is lenne baj,de észre nem veszik,hogy nem ők farmolnak hanem őket farmolják:) ,mert egy átlag allys 3-5x annyi dmg-t healt szór ki mint egy hordás:P
    ( 85 alatt szétownol az ally minden BG-t)
    és a ráadás pedig az,hogy az se esik le nekik,hogy egy BG hétvége ISZONYAT mondom ISZONYAT sok és gyors XP lenne....csak annyit kéne tenni ,hogy a győzelemre kéne rámenni.
    Volt ma olyan ally aki 70-es volt majd 2 órával később már 74-es:S
    /i win 170-180k xp és kb 6-8 perc/

    szóval farmoljon hétfőtöl péntekig az összes BG-ben,de BG HÉTVÉGÉN nyerni kell! /kellene:D/
  • ShaiHulud
    #151478
    ja horda ritka fos sotaban, foleg low levelen, nem tudom miert. valahogy nem tudjak hogy a demokra kene koncentralni.
  • [HUN]Crassus
    #151477
    közben questelek:P
    de mikor behív rndbg 14 agyhalott fejetlen csírke van a teamemben az esetek 99% ban:S
  • Bhalage
    #151476
    mazochista vagy
  • [HUN]Crassus
    #151475
    Mi a picsa történt a hordával?