166745
  • UnknownAsshole
    #151434
    Az csak egy újabb húzás az accountod ellopása érdekében.
    Azt hogy milyen címet jelenítsen meg, könnyedén megoldják hogy hivatalosnak tűnjön. Az én mailem tele van ilyen szarral van amit spambe rak van amit bejövőhöz. Ilyenekkel próbálkoznak hogy valaki fel akarja törni az accountom meg ilyen olyan problémák adódtak és logoljak be vagy valamilyen módon változtassam meg a jelszavam, majd lent egy link ami szuperbiztonságos blizardos oldalra visz... Még csak ráklikkelni se szabad és mind mehet a kukába.
  • Looserke
    #151433
    Próbáld ki a BM ágat is Crassus, elég jó lett és lehet vele aprítani rendesen.
  • picket
    #151432
    Ha azzal alacsonyabb szintűeket gankel, akkor természetesen. Azonos szintűeket meg nem lehetett abban az időben, csak ha valamit nagyon elnéztek...
  • [HUN]Crassus
    #151431
    jaja aztat!:D
  • Bhalage
    #151430
    mocskos csingok
    atomot nekik
  • [HUN]Crassus
    #151429
    :D
  • antgecc
    #151428
    Nyomi az, aki shadowmeldből oneshotol :)
  • picket
    #151427
    Azok a régi szép idők, amikor még shadowmeldből lehetett oneshotolni a nyomikat
  • picket
    #151426
    Évek óta nem wowoztam. Ennek megfelelően be sem léptem sem blizz honlapjára, sem a játékba. Tegnap jött levél, hogy zárolták feltörés miatt. Nevettem egy jót rajta.
    Szóval nem tudom mit csinálnak, de már trójai sem kell nekik...
  • ShaiHulud
    #151425
    hat nem tudom ezt honnan vettek, aimed sebez most pvpgearben pvpgeares ellen joesetben 25-30kt critnel, de inkabb kevesebbet. 50 focusert... szal hogy fugg osszes az aimed shto azzal hogy meg is olsz valakit nem tudom... talan meg az aimed shot nerf elott 0 resis emberek ellen igaz lehetett, ott meg enis lottem 50-60k aimedeket. rated bg-n tuti nem szamit semmit ha eltudod kezdeni az aimed shotot. arenaban meg aztan total fos, agyon losolnak, vagy radmasznak.
  • [HUN]Crassus
    #151424
    ahogy pár pro 85-ös huntertől megtudtam ha aimed-el tudnak kezdeni akkor annak aki a célkereszt végén van meszeltek:P:)
    ,de saját tapasztalatból tudom,hogy ha viszont rátudsz "ülni" egy hunterra akkor nemsok vizet zavar...
  • ShaiHulud
    #151423
    85on nem igy lesz. lowlevelen tenyleg nagyon eros bgkben.
  • Nightwish006
    #151422
    Nah azért ilyen kijelentéseket ne tégy:) Nekem volt fent vírus írtó, rendes böngészőt használok, nem tévedek fel kétes eredetű oldalakra, nem tettem fel semmilyen tört dolgot a gépre, nem adtam meg senkinek sem a jelszavam, és mégis feltörték az accot:)
  • eLiXir
    #151421
    a lóvét biztos megtartották azért
  • lolSL
    #151420
    pedig már kezdtem keresni a d3 beta scam maileket a spam mappában hátha játszhatok egy kicsit :)
  • shaba23 #151419
    ehh...blizzard elvette a tolvaj által befizetett 60 napot:D
  • lolSL
    #151418
    nem a pénz a para
    az én accountomat nem lopják el, így nincs szükség arra hogy magamat szopassam lassabb belépéssel
  • shaba23 #151417
    3 trójai volt a gépemen és ezt 3 különböző programmal sikerült megtalálni és leszedni :)
  • Csirke4
    #151416
    Akkor még nem volt authenticator, amugy meg a Stormragen volt. :>
  • Tafaya
    #151415
    Androidra meg egyenesen ingyenes :)
  • Pyotr
    #151414
    Tudom ,hogy nem törtön játszottatok(játszol), de amit leirtál az kb az a kategória!
    Hackerek nem egyedül bohóckodnak és nem ilyen hülyeségekkel foglalkoznak, hogy beszóltál vagy elvitted a lootját stb és jól feltörjük az accountodat.
    Amúgy törhető az authentikátor is csak nem szarakodnak azzal ,hogy valós időbe csekkolják az egyént belépésnél:P
  • [HUN]Crassus
    #151413
    telóra azthiszem 70 ft az authentikátor:P
  • Terensz
    #151412
    Elég sovány érv, lássuk be :-)

    Ráadásul nem is fedi a valóságot!

    Amikor feltörték a regem, a paraszt elkezdett vele goldot hirdetni, úgyhogy 10 percen belül befagyasztották az accomat 3 órahosszára.

    Nos, eddig nem volt 3 órahossza összesen a plusz kód begépelése.
  • lolSL
    #151411
    sose vennék, évek múlva ha visszaszámolnám hogy hány percet vett el az életemből a plusz kód bepötyögés elsírnám magam, hogy nem elég hogy egy játékra ellövöm az életem, de még ez is.
  • Terensz
    #151410
    Itthon 3-an wow-ozunk, ebből 2-őnknek volt már törve az accountja.
    Nyilván trójaival sikerült a parasztnak feltörni.

    Majd vettünk egy authenticatort, és azóta pont 0-szor.

    Bárkinek javaslom ugyanezt a megoldást!
  • Csirke4
    #151409
    Vannak érdekes dolgok, öcsém haver accján játszott aztán levitt valami random embert DM-be és mikor az ágyúhoz értek akkor a hülyegyerek akarta elnyomni az ágyút de öcsém gyorsabb volt.
    Aztán írta a gyerek, hogy ezt nagyon meg fogja bánni és pár nap múlva fel is volt törve az acc. Na ezt rakd össze nekem. Ja és közben nem tudta, hogy mi a rendes karijának a neve egyáltalán. De jött egyszercsak kb 1 hét múlva a whisper arra a karira amit elvileg nem is kéne ismernie, hogy nála van az a bizonyos account. Ok lehet, hogy ép csak én voltam fönt a friend listen vagy valami de akkor is honnan a pétcsából szerezte meg célzottan az accot?
  • Pyotr
    #151408
    Valszeg a géped-re telepölt valami trójai ami gyakorlatilag elküldi a bejelentkezésnél használt login adataidat a hackernek is. Nem rögtön törik ezeket az accountokat hanem épp (elég hülyén hangzik ,de amikor épp sorra kerülsz).
    Nekem pl csak szombaton törték fel holott a gépem már jópár hete fertőzött volt:P
  • [HUN]Crassus
    #151407
    bahh franc se nézi:)
  • lolSL
    #151406
    ha már IE-t használsz akkor rakd fel az újat :]
  • Csirke4
    #151405
    De 60-as vagy, nem?
    85-ön is ugyanez megy?:D
  • shaba23 #151404
    hali

    Feltörték az accomat, amit kb 2 hónapja nem használtam és béta óta megvan.
    Igazából baj nincs, csak befizették mind2 accountot, de Blizzard nekem már csak annyi emilt küldött, hogy változtassam meg a jelszavam és vigyázzak jobban, de a cuccomat visszakaptam, szedjem ki a postaládából. A kérdés, hogy ha épp nem használom az acc-t, akkor hogy lopják el? Gondolom a keyloggerekhez használni kéne a jelszót. Mindenesetre most van márc 11től 60 napos GC x2 :)
  • Dr DeViLKiNG
    #151403
    50 alatt működik csak.
  • [HUN]Crassus
    #151402
    mondom direkt! 99% ban én 0/24 ben megyek az objectre és próbálok supportolni bárkit akit érek /és nem farmol középen/
    sajnos hiába tolom ahogy bírom ha 6-8 konstans láma van a csapatomban:(
    ha sacc/kb egyenlőek lettek volna a win-loss-ok már 75-ös lenne a karim ugyanennyi playeddel:P
  • Although
    #151401
    Játszik ezzel még valaki ?? :)
  • LeWyTy
    #151400
    Gondolom ha más a cuccod jobb vagy roszabb akkor hozzáad vagy elvesz hogy egyenlő legyen?
  • LeWyTy
    #151399
    "direkt voltam passzív,hogy még véletlen se legyen egyetlen értelmes statu hordás"
    Szerintem így ne is számíts jobbra.

    És mire való egy Pvp guild?
  • Hugh Hefner
    #151398
    akkor mi értelme geart szerezni? vagy sztem én nem értem tisztán, ezt fejtsd már ki bővebben légyszi
  • [HUN]Crassus
    #151397
    nah fórumozás alatt még 1 uccsó,mert elsírom magam:S




  • [HUN]Crassus
    #151396
    12!!! perc alatt az allysok 50%-a!!! egyetlen egyszer halt meg összesen....no comment
  • [HUN]Crassus
    #151395
    egyszerűnek és nagyszerűnek hangzik:P:)