166745
  • tarti19
    #152174
    Rendelned kell mellé valami apróságot is. Pl. valamilyen plüsst s akkor már leszállítják a kis hazánkba is a terméket.
  • [HUN]Crassus
    #152173
    igazából ha sok embert kezd majd egy jövőbeli MMO elhódítani az első lesz,hogy az ilyen feature-kat majd a Blizz is ingyen adja...addig pedig szedi magát
  • vlahob
    #152172
    Hali! Az lenne a kérdésem, hogy rendelnék authenticatort, de azt irja ki hogy "We currently cannot ship to this address.", valamit elrontottam vagy csak most nem tudnak szallitani, de később majd lesz? Köszi előre is a választ!
  • Bhalage
    #152171
    fura, azt gondolom, ha penzert lenne, akkor is lenne sikere. de term nagyon faszaul hangzik ! (ugy latszik azert komolyan gondoljak a kis szelet tortajuk megtartasat a piacon) +riszpekt
  • [HUN]Crassus
    #152170
    nem védem a WOW-ot,mert dögöljenek meg,DE ők még nincsnek piacvezető szerepben úgyhogy nekik ezt mindenképp illdomos ingyen adni...
  • Dr DeViLKiNG
    #152169
    Natessék, másol meg tudják ezt oldani ingyen is (szar a wow)

    When the next major RIFT™ update hits early this summer, subscribers will be treated to a surprise – free character transfers. Trion Worlds announced today that with RIFT 1.3, players will have the ability to move to select servers in their territory once each week.
  • FSpofon
    #152168
    Naponta 2x spawnol kb.
  • kakaoskalacs
    #152167
    Van Hunter akinek sikerult már elkapnia Sambas ?
    Mert én már vártam 1 orat is és mégcsak le sem spawn-olt.. Üdv
  • DarkHorSe
    #152166
  • Sunrider924
    #152165
    Igy igaz, de ne gondold hogy mindenkinek egyertelmu. :) Multkor klan csatin vitazott velem egy ertelmesebb emberke, aki nem akarta elhinni amikor ugyanezt mondtam neki, ha battle.net-es keresztneveden megszolitva kezdodik a mail, na az akkor a Blizzardtol jon, minden mas kamu.
  • LeWyTy
    #152164
    De ha már ilyen bal*** voltam és van +2hónapom akkor kihasználom

    Kihez menjek játszani? :D
  • Dr DeViLKiNG
    #152163
    Baromira egyszerű felismerni. Blizzard mindig a neveden szólít meg(bneten megadottal).
  • Zenszkij
    #152162
    Én egyszer jártam úgy, hogy jelszót módosítottam, de nem jött email. Na felhívtam őket, az amerikai HQ-t, fel is vették, Anthony vagy ki, és lenyomzott. Mondta hogy elment az email, nézzem meg enm-e a spamek közt van. És ott volt. Nekem a hivatalos blizz leveleket is a kukába pakolja a gmail. LOOL
  • jazzy
    #152161
    Rendben köszi szoktam ilyeneket kapni de mindig odaírja elé automatikusan, hogy SPAM, de ennél nem volt ott..
  • Zenszkij
    #152160
    Fullosan, totálisan kamu. Be ne dőlj! Ha ez van, nem emailt küldenek hanem nem tudsz belépni, és a hivatalos acc websiteon tudod visszaállítani a saját kódoddal, jelszó módosítással. A Blizzard kijelentette sose küld emailt amiben a jelszavad kérik, reklámozni se fognak. Nyugi. Töröld a picsbe...
  • jazzy
    #152159
    Ez kamu email ugye?

    feladó: Blizzard Entertainm​ent [email protected]
    tárgy: Battle.net Account-Notice‏

    Greetings!

    It has come to our attention that you are trying to sell your personal World of Warcraft account(s).
    As you may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement.
    If this proves to be true, your account can and will be disabled.
    It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment's employees.
    If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership.

    You can confirm that you are the original owner of the account to this secure website with:

    http://www.battle.net/login/login.xml?ref=https%3A%2F%2Fwww.worldofwarcraft.com%2Faccount%2F&app=wam&rhtml=true
    Login to your account, In accordance following template to verify your account.

    * E-mail Address< br />* E-mail password
    * Secret Question and Answer
    Show * Please enter the correct information

    If you ignore this mail your account can and will be closed permanently.
    Once we verify your account, we will reply to your e-mail informing you that we have dropped the investigation.

    Regards,

    Account Administration Team
    World of Warcraft , Blizzard Entertainment 2011
  • Danyi
    #152158
    Tehát végigcsinálok egy quest chaint, utána pedig Firelands raid?
  • Dr DeViLKiNG
    #152157
    De igazából nem is a nerf a baj, mert 10% dmg nerf annyira nem érdekes.Sokkal inkább az új gladiator mount kinézete ami röhej. Gondoltam visszajövök arra kifarmolni, de miután megláttam inkább meggondlomtam magam. Ezért felesleges..
  • Dr DeViLKiNG
    #152156
    Nyilván az, ha nem tudja az ember mit csináljon frost dk ellen. De ez még mindig nagyon messze van a charge-dead warrior híróktól. Nem hiszem, hogy ez annyira fontos volt, hogy nem várhatott peccsig amikorra is tervezve volt.
    (tipp: slow a neve)
  • [HUN]Crassus
    #152155
    most azért erősen GodMode:P
  • Dr DeViLKiNG
    #152154
    Jó látni, hogy ha a dk átkerül a lófasz kategóriából az életképsebe, akkor jön a nerf 2-3 héten belül. Többi class meg úgy marad mindig a (köv) patchig.
    Még szerencse, hogy nem játszok már. De ez még akkor is felb@sz.
  • antgecc
    #152153
    Hmmm.. a játék a szar vagy te vagy hülye?! Hát nem is tudom....
  • lolSL
    #152152
    1337!
  • [HUN]Crassus
    #152151
    ekkora blődlit jobb nem megosztani ám.....
  • LeWyTy
    #152150
    A faszom se figyelte.. na legalább már ennyivel is jobban utálom ezt a ki***ott játékot
  • DarkHorSe
    #152149
    sehogy, fizessed eleted vegeig ha ennyire nem vagy kepes egyedul :DD

    idiota
  • LeWyTy
    #152148
    Azt mongyad inkább hogy kell lemondani
  • r4pt0r
    #152147
    Az oldalon a wowon belül van egy ilyen: cancel subscription. Nah ott.
  • r4pt0r
    #152146
    Legközelebb le is kéne mondani, nem csak akarni. :P
  • LeWyTy
    #152145
    De még 03/05/11
    És a következö is a listában van már 03/08/11

    Hogy kell kikapcsolni?
  • LeWyTy
    #152144
    WTF?????????????

    Mi a **rva anyáé vont le nekem magától 3hónap játékidöt a bankkártyámról ez a szarházi battlenet mikor abba akartam hagyni a játékot?
  • Zod
    #152143
    Semmiért nem szoktam fizetni. Ha nekd a wow jelenlegi állapota semmi, akkor nem értem, miért fizeted. Ha meg már unod az egészet, csak gépiesen belogolsz mert képtelen vagy mással eltölteni a szabadidődet, az a te bajod. Ha valamire nem sajnálok havi 4k-t, az a wow.
  • [HUN]Crassus
    #152142
    jól megmondtad! ketseg a Blizzard nem vitás!
  • picket
    #152141
    Kis magyarázat.

    Prémium játékosok ingyenes játékokban vannak. Bárki letöltheti, feltelepítheti őket, játszhat velük, és a content kisebb vagy nagyobb része szabadon elérhető mindenki számára. Persze ezeknek is meg kell élniük valamiből, ezért megpróbálnak pénzt keresni, és itt van egy kis diverzitás, hogy ki hogyan kezeli, de általában innentől kétféle játékos létezik:
    -Mezei játékos. Általában nem fizet a játékért, bár egyes játékokban pontokat vásárolhat, amivel meg tud venni contentet vagy extrákat. Ennek előnye az, hogy pontosan tudja, hogy mit szeretne megvenni, és csak azért kell fizetnie. Egyszer megvette, onnantól azt a contentet használhatja, vagy egyszeri szolgáltatást vesz (pl névváltás).
    -Prémium, vagyis előfizető játékos. Játéktól függően ő játszható contentet, vagy csicsát/extrákat ér el, amit a mezei játékos nem. De nem baj, ő fizet érte. Van ahol ezt úgy kezelik, hogy szimplán mindent elér a prémium játékos, van ahol meg az előfizetéséért cserébe pontokat kap, és éppen úgy vásárolhat belőle contentet, ahogy a mezei játékos.

    Na, ha eddig nem kerekedett ki a felháborodás lényege, akkor megsúgom, hogy wow-ban mindenki prémium játékos (hiszen fizetsz érte, elvileg minden contentet és szolgáltatást elérsz), de kell még egy prémiumnál is prémiumabb.
    A névváltás, realmváltás, factionváltás fizetőssé tételét több okból is megértem, szerintem teljesen elfogadható dolog. A mountvásárlásnak már három napja zombiktól lepett késő nyári halpiac szaga volt. Ez meg már biztosítékkivágós. Pedig nem játszom, nem is fogok. (gyk: véleményem azért lehet)
    Ha elfogadod, azzal az lesz a gond, hogy ez csak az első fecske... de ne legyen igazam.
  • lolSL
    #152140
  • Zenszkij
    #152139
    Nyilatkozzunk már erről, meg arról, hogyan lehet megszerezni....
  • csokicsiga #152138
    Az igazság az,hogy mi sima mezei játékosok vagyunk.
    Ez az új dolog is egy extra,kinek van rá szüksége?
    Valszeg senkinek,aki akarja megveszi,aki akarja nem,ugyanugy,mint a mountot,mini peteket.
    Ha kötelezö lesz valami a havidijon felül,akkor sirok,ameddig,felajánlják,ezeket az extrákat pénzért,hogy akarod-e,avagy sem,addig nemérdekel.
  • Hugh Hefner
    #152137
    és már csak azért is felbasz, mert eddig mindig arról szólt a wow, hogy mentes volt a mikrotranzakciós hülyeségektől, illetve az olyanoktól, ami effektíve befolyásolta a játékmenetet. nem járunk messze attól, hogy a csincsung szar mmo-k irányába mozduljon el a wow. emeljék 12.99-ről 13-ra a havidíjat, és akkor a szegény 16 órában dolgozó programozók is kapnak enni
  • Hugh Hefner
    #152136
    egészen pontosan semmibe sem kell belenyúlniuk, amit kellett azt már rég megtették a szerverek közti partyzással. arra hivatkozni, hogy azért nem elég a pénz, amit a világ legnyereségesebb játékából szednek be, mert tesztelni kell a végeredményt, meg no comment. soha nem nyafogtam semmiért, azért se mert fizetni kell a költözésért (bár egy kicsit pofátlan hogy mennyit), azért se hogy más játékokban fizetni kell egy névváltozásért (tudom, 30 ember 1,5 éven keresztül napi 16 órában előkészítette tervezte fejlesztette tesztelte a rekord átírásának minden aspektusát), de egy olyan funkcióért, amit már beletettek a játékba, és most dettó ugyanazt használják, és ezért külön pénzt kérnek, az vadkapitalizmus. azért (is) fizetek havidíjat, hogy órabérben ott ücsörögjön x ember, akinek semmi dolga, mint kitalálni, hogy mi az a funkció amiért még több ember játszik, és én is ott maradok. nem azért, hogy azrt az órabérért azt találják ki, hogy az nekik kevés. és ez igenis egy kibaszott adatbáziskezelési rutinfeladat most perpill.
  • Ulthuan
    #152135
    Észak-Koreában nem nagyon van net....itt meg senki nem tart egy pisztolyt a fejedhez, hogy márpedig te vedd meg a celestial mountot...