166745
  • [HUN]Crassus
    #153914
    még szép! amúgy talán a kitartó a legfontosabb mikor átmentem Stormscale-re egy hétig szenvedtem mire a lófasz RBG rangommal bevettek csapatba,mert nemhitték,hogy játszani is tudok:D kis genyók ám ott az emberek....egyszer elbaszol valamit sosem hívnak többet:P
  • [HUN]Crassus
    #153913
    kb jah... a GM helyettessel ütöttük ki minden héten az aréna cap-et:) Brutál DK ja vót:D
  • picket
    #153912
    "A lényeg legyél ügyes,jófej,humoros és kitartó és bárhova betudsz kerülni...." - Erre a listára azért még néhány dolgot fel lehet tenni
  • tigeroo
    #153911
    kb. mint egy álláskeresés :)
  • [HUN]Crassus
    #153910
    nekem is dettó...mentem vagy fél tucat rated BG-t FC-ként egy rakat Dara Mactire-s arccal és simán behívtak volna pedig 2400-as rang kell legalább 3-om bracketban:P ,de csíptek...csakhát wow felfüggesztve:)
    A lényeg legyél ügyes,jófej,humoros és kitartó és bárhova betudsz kerülni....
  • jazzy
    #153909
    Én eddig 1 guilden kívül úgy kerültem be, hogy összehaverkodtam insta / bg / akármi közben egy emberrel és aztán ő általa..

    Egy volt amibe tényleg apply-t írtam, még anno bcben lvl70-en szervert váltottam és lvl50-es karakterrel felvettek, mert bizalmat szavaztak nekem. Szerencsém volt.
  • Dr DeViLKiNG
    #153908
    Jól látod a dolgokat.
  • LeWyTy
    #153907
    "Általában a guildek így akarják elkerülni, hogy valaki csak azért csatlakozzon hozzájuk, hogy felöltöztessék, aztán lelépjen."

    És akkor hogy tudok egy olyan guildba bekerülni? csak ismerős vagy szerencse?
    Mer én 1-2hónapja egy jó guildet keresek... de vagy elérhetetlen vagy 99%faszkalapok gyülekezete az összes.
  • Vincentcloud
    #153906
    Belinkel neked akármilyen achit hogy készen van, mikor az 5. alttal akarsz pl. bh-ba menni.
  • kakaoskalacs
    #153905
    Mire isj o ez az Underachiever ?
  • DarkHorSe
    #153904
    arcod mikor bmp
  • Vincentcloud
    #153903
    Underachiever, bár nem frissítettem már jó ideje, de a Ragnaros hc achi még működik.
  • atila4
    #153902
    Amit bekereteztem az melyik addon?

    Kép
  • jazzy
    #153901
    Ezért volt jó a Fake Achi generator de már nem találtam egyet se ami működik.. Sokszor írtam i have achievement on my main, ok link it please, átlogolok, belinkelem, írja, hogy ok, visszalogolok, írok rá erre írja, hogy bocs már van más.. anyád..
  • antgecc
    #153900
    Jah, és nem pub (az az, ahova lejársz inni), hanem pug (pick up group).
  • antgecc
    #153899
    Általában a guildek így akarják elkerülni, hogy valaki csak azért csatlakozzon hozzájuk, hogy felöltöztessék, aztán lelépjen.

    Mindemellett én is szánalmasnak tartom az olyan pug LFM hirdetéseket, ahova olyan itemlevel kell, ami ha megvan neked, tuti, hogy nem mész le abba az instába, mert minek... Meg a link achiev... mintha nem lenne az adott karaktered mellett még mondjuk 3, aminek már megvan.
  • LeWyTy
    #153898
    Egy érdekes kérdés:
    Azt mégis hogy kéne megoldani és mi értelme hogy egy guild a TGF hez full raid cuccban kell lenni? vagy olyan nagy ilvl kell hogy LOL

    Miér?

    Pont azér kéne egy jó guild hogy azt összeszedd egy jó csapattal nem?

    Arról nem is beszélve hogy pubbal nem lehet normálisan raidelni.

    A jó guildek mér ilvlre vesznek fel valakit? mér nem a személy miatt

    Hülyeség az egész
  • shaba23 #153897
    Azt mindig sajnáltam, hogy a gnómokat nem lehet elrúgni :( Chargeoló ork warriorral pedig szép látvány lenne elküldeni Lumber Mill zászlótól BS zászlóig AB-ben:)
  • Zod
    #153896
    Én mindig a clothosokra szoktam rámenni, persze rugóval könnyebb nézelődni a kellemesebb ellenfél után. :-)
  • [HUN]Crassus
    #153895
    GNóm BG-ben hasznos,mert az emberek 90%-a mivel kicsi nem szentel rá akkora figyelmet....ha én bemegyek a bazi nagy orkommal a bazi nagy fegyverrel/vállassal egyből main target vagyok.....míg egy gnóm player ugyanilyen gearben szépen suttyonbasz basz szét mindenkit:P
  • [HUN]Crassus
    #153894
    na ez az ezért kell emberrel játszani,mert az a leg OP-abb....
  • shaddam
    #153893
    Majd rászállnak a fajvédők.
  • jazzy
    #153892
    Teljesen igazad van. NA DE HA GNÓM AKKOR AZÉRT MÉGIS :D
  • antgecc
    #153891
    Érdekes, hogy egyesek, hogy bele tudják élni magukat ebbe a dologba. Nekem aztán oly' mindegy milyen faj nyom le, csak egy karakter, amit egy akárki irányít. Játék.
  • Hugh Hefner
    #153890
    gnome. ha tényleg akarsz embereket felbaszni, akkor csak is gnome. nincs is annál megalázóbb érzés mikor egy gnome belez ki
  • antgecc
    #153889
    néééééézdmáááá ki van itt :D a sztár :D
  • [HUN]Crassus
    #153888
    a profit a lényeg:P
  • jazzy
    #153887
    Az randa.
  • [HUN]Crassus
    #153886
    ally= ember=duplatrinket-->profit
  • jazzy
    #153885
    Na most, hogy hamarosan jön a 4.3, meg amúgy is unatkozom, befizettem újra és átálláok a sötét (világos?) oldalra és kezdek a full hordás karakterek mellé ragnán egy allisat, méghozzá kutya Dkt.

    SOHA nem volt még DK-m, tudnátok segíteni, hogy milyen specen érdemes fejlődni? Esetleg valami fejlődős talentfát ajánlani? Tudom találok 500-at a neten, de én a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, mert ez biztos up-to-date.

    Köszönöm.
  • WiLDoR
    #153884
    'Alig várom már, hogy elpicsázzam a sok kis lázongót, majd pvpben és röhögjek a hulláikon a panda monkommal. Remélem nagyon sok fog majd agyfaszt kapni.'

    Detto.
    Kb. a game megjelenése óta vártam ezt a class-t, még a rugó volt, ami a leginkább hasonlított rá, de a pusztakezes harcos class nekem eddig nagyon hiányzott a wow-ból. Anno NWN-ben is mindig monk-kal nyomtam, most végre lesz itt is.
    Az meg, hogy healer/tank/melee hibrid lesz egyben nagy pr0ság.

    Bár nálam a panda nem játszik, human monk ftw
  • [HUN]Crassus
    #153883
    LOL a végén a mondat geccó!:D
  • ShaiHulud
    #153882
    tevedesben elsz, nekem az uj kieg nem tetszik. en vedtem a wowot magat pickettel szemben.
  • ShaiHulud
    #153881
    nyomi
  • lolSL
    #153880


    végén a fej PRICELESS
  • lolSL
    #153879
  • koocos
    #153878
    De könyörgöm, napok óta csak az van hogy neki nemtetszik, picketnek se, de máshogy nem tetszik nekik, és azon vitatkoznak, hogy mindkettőjüknek igaza van
  • antgecc
    #153877
    picket kérte Shai-t, hogy írja le részletesen miért nem játszik....

    A másik meg, hogy nem azért írunk fórumra, hogy mások elégedett mosollyal olvassák írásainkat. Véleményezzük a játékokat, kiritkákat írunk, tapasztalatcsere-bere és hasonlók, erre való a fórum. Ha neked nem tetszik, hogy édibédi játékodról valaki csúnyát mer írni, hát viszon'látásra...
  • jazzy
    #153876
    Nem wowozik nincs jobb dolga, aki wowozik az nem ír wall of textet :)
  • Zod
    #153875
    Ha nem játszol, minek téped itt a szádat? Kutyát nem érdekli, miért untad meg, főleg nem 40 sorban. Én jobban szeretnék többségben pozitív gondolatokat olvasni, gondolom, nem vagyok vele egyedül.