166745
  • ShaiHulud
    #153874
    hat nem is neked irtam
  • LeWyTy
    #153873
    Feline Familiar
    VS.
    WTF?
  • 1Darton1
    #153872
    Egy kis legördülő menü jelenik meg a loginképernyőn, és ott lehet váltogatni. Párhuzamosan online lehet velük lenni.
  • kakaoskalacs
    #153871
    a Login képernyőnel ki lehet választani jatekon belul , nekemis ugyvan most hogy van egy Starter meg a sima rendes éppen lejárt accom(alapwow+összes eddigi kieg) és ott valasztom ki hova lépek be.
  • jazzy
    #153870
    És ez hogy működik ha 2 wow van addolva 1 bnet acchoz, mert nyilván a mail cím ugyanaz, más a pw? Vagy hogy különíti el melyikre akarsz belépni ingame?
  • 1Darton1
    #153869
    Akkor én másik műsort nézek.
  • Zenszkij
    #153868
  • Dr DeViLKiNG
    #153867
    Sőt IP szerint megkeresnek, és a rendőrséget is rád küldik.
  • 1Darton1
    #153866
    Azt egy n-nel írják.
  • Zenszkij
    #153865
    bannolnak
  • 1Darton1
    #153864
    Tudsz. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
  • Zenszkij
    #153863
    persze, hogy csak egyszer, erre semmi esély
  • jazzy
    #153862
    D3 topicban is feltettem, de hátha itt fogja tudni valaki aki azt nem olvassa:

    Theorycrafting kérdés:

    Mi van akkor, ha majd megveszem a diablo3-at, rárakom a battle.net accountomra, amin már van 1 wow is, vajon tudok majd egyszerre diablo3azni, meg egy másik gépen mondjuk valaki más játszani a wow accommal? Vagy csak 1x lehet belogolva a bnet acc?
  • LeWyTy
    #153861
    2hónap 3400ft
    Elég az országot, ami 4-5 kattintás
  • jazzy
    #153860
    Átállítod és vissza, voila.
  • empie
    #153859
    De az 1 hónap a 3400ft nem ?

    És rafozádho kell országot állítani meg címet.. Azt meg nem akarok!
  • LeWyTy
    #153858
    Amióta átállítod magad németre vagy angolra
  • koocos
    #153857
    Recruit a friend mióta megy MOról?
  • kakaoskalacs
    #153856
    RAF?
  • LeWyTy
    #153855
    Én tudok neked feltöltést 3400ft-é az megbízható én is onnan veszem.
    Csak az RAF nem gc, sem key.
  • empie
    #153854
    Sziasztok.

    Ismeri valaki ezt az oldalt,hogy mennyire megbízható?

    http://virtualgame.shop.hu/gamecard/82-world-of-warcraf-feltoltkartya-60-napos.html

    Mert elég jó áron találtam itt GC-t!
  • Bhalage
    #153853
    tl;dr
  • ShaiHulud
    #153852
    latom nem erted mirol van szo...

    ez az egesz SZAR abbol indult ki, hogy leirtad a rota, questek, es usermade dolgos dolgaidat, ezek voltak azok a konkret dolgok, amik miatt belefolytam a kozted es sunrider924 kozti eszmecserebe. ebben vedtem meg a blizzt ill wowot, hogy valotlansagokat illetve wowban mar megvalosithatatlan dolgokat soroltal fel.


    es hogy miert nem jatszok? amiert eddig ugyanugy huzamosabb wowozas utan abbahagytam. megunom az aktualis contentet es egyszeruen nem vesz ra a lelek hogy belogoljak, persze ez nem ilyen egyszeru am.

    altalaban tortennie kell valaminek az unalmas monotinitas melle, hogy abba is hagyjam (ha eddig nem is vegleg, de rendszeresen tobb honapokra) pl guild felbomlas, haverok wowszunete, nem tetszo valtozasok az eppen szamomra kedves class eseteben, aktualis content vegig jatszasa.
    a vegig jatszas szamomra nem azt jelenti hogy heroic modban kipucolni midnent es minden achit megszerezni, meg az osszes letezo lootot begyujteni. loot nem erdekel kulonoskeppen, nem verem a foldhoz magam ha nem en nyerek valamit, nem jatszok azert hogy essen valami item. addig szoktam amig elvezem, amig van olyan kihivas ami azt aktualis korulmenyek mellett teljesitheto.

    ha mar pl egy bosshoz ilyen hc player szintu 300 wipeos tryolgatos estek kellenek, na azt koszi de nem kerem, par tiz wipe meg belefer (altalaban en vagyok az aki mondja hogy maradjunk meg, toljuk meg) de amikro total latszik hogy eselytelen a guilddek akkor ennyi. (csak a hc progress miatt meg nem keresek masik guildet).


    mar parszor hagytam abba a wowozast ugy hogy ugy gondotlam vegleges, de aztan jott a kov kieg bejelentese es azonnal visszaszivott, teljesen rahypeolodtam eddig minden kiegre.

    hogy most miert nem jatszok mar? elsosorban talan az az oka hogy a volt guildem catara nagyon megvaltozott(cata elott ugy 1 evet szuneteltettem a wowot), rengeteg sok uj ember, uj vezetoseg, stb. egyszeruen mar nem votl elvezetes veluk a raideles. szoval azt abba is hagytam es rated bgztem, altokat huztam, pvpztem. aztan a rated bg csapatban is elojottek a gondok, meg kezdett elvezhetetlen lenni az is, hogy az se volt egy pro grp es eleg votl a par bena arc noobkodasabol.

    de egyszeruen a valasz az, hogy tenyleg megunja az ember, ahogy minden mast is. pl emlegetetted warcraft 3 vagy starcraft 2 is akar. ott a sok usermade content, jobbnal jobb funmapok, de egyszeruen egy ido utan nem erdekel az egesz, meg a vadi ujak sem. szoval szeirntem az hogy unalmas a wow annak semmi koze a rotakhoz, a usermade dolgok hianyahoz vagy a questek milyensegehez. hanem egy termeszetes elkerulhetetlen folyamat.

    persze az is benne van nalam, hogy ha en csinalok valamit, akkro azt teljes szivvel-lelekkel. belemelyedek, utanajarok rafanatizalom magam, szinte minden mast a hatterbe szoritva. ennek a hatulutoje hogy hamar elegetem az egetni valot es ra is unok, keresek valami egyeb elfoglaltsagot.
  • shaba23 #153851
    holholhol?
  • tigeroo
    #153850
    és mennyi új subscriber fog jönni vajon?

    amúgymeg

  • Hugh Hefner
    #153849
    ez egy piaci alapokon működő üzleti vállalkozás, az egyetlen egy dolog ami érdekli őket, hogy mekkora potenciális növekedést tudnak elérni, van értelme annak, hogy negatív reklám is reklám, de ha mindenki azt mondja hogy nem fog előfizetni, mert faszság, az nem vet túl jó fényt a befektetők szemével nézve. de amúgy azért hőbörgök itt, mert nulla esélyt látok hogy ez jó lesz. de hát innen szép nyerni
  • tigeroo
    #153848
    nyilván annak én sem örülök hogy higul a szakma, dehát ez van, azóta sok év telt el hogy először azeroth földjére léptünk mi is, bár én a 4 évemmel se vagyok nagy veterán, a sok tini meg rárabol a játékra. emlékszem hány theoricraft ment hogy vajon a következő kiegben a pandák lesznek (sőt, csomó leaked infó is volt róla, az új területekről, fajokról, csak akkor még nem hittük el)

    érdekes akkor senki sem hozta fel hogy "amúgy panda nem kéne".
    ha worgen, goblin mostmár játszható faj, akkor a panda miért ne lehetne?
    szerintem a pandaren brewmaster mindenkinek a kedvence volt anno, márcsak azért is befogok nézni egy panda karit (és mekkora fless lesz!)
  • LeWyTy
    #153847
    Erről annyit hogy lehet hogy most mindenki szarozza az egészet.... de kéremszépen a blizzardról van szó és a world of warcraftról... meg fogják sokan gondolni magukat akiknek most nem tetszik.(már csak a név miatt is)
  • csokicsiga #153846
    Mindehol ez folyik, minden játékba, az új kieg, felborzolta a kedélyeket, de hogyisvan ez, ameddig beszélnek róla, addig nincs elfelejtve...
  • tigeroo
    #153845
    most hiába megy a rinya, valóban amúgy ha 3-4x ugyan azt nem kajálják be a népek, még ha a csomagolás is más... én bízom a blizzardban hogy kitalálnak valami kurvajó történetet

    könyörgöm, még alig van valami infó de már elvan könyvelve a blizzard mindenféle tetü bandának.
    nem véletlenül jutottak el idáig, értik ők a dolgokat.

    amúgy elérték a céljukat, mindenki erről beszél, régi wowosok, új wowosok, szimpla wowosok, raiderek, ennél jobb reklám nem is kell.
  • LeWyTy
    #153844
    Mer ha pl neked nem tetszik akkor nem így jártál? a blizz a véleményed nélkül is kiadja a kieget, ez elrendeltetett.
    Én 50%ban adok igazat mindkettőtöknek, mer ha nem tetszik mondjad!.... de attól függetlenül fölösleges és nincs értelme... menyél csendben mással játszani.
  • csokicsiga #153843
    Már sok negativumot volt, de van értelme?
    Akinek tetszik,az megveszi, akinek nem, az elmegy másik gammel játszani.
    Attol függetlenül, hogy nekem bejön ez az új kieg, kifogom probálni az swtort, és a gw2 is, mert azok is bejönnek.
  • Hugh Hefner
    #153842
    azt a szellemi sasmadár mindened, ha neked tetszik valami és a másiknak nem, akkor az a megoldás rá, hogy akkor bizony a másik húzzon a retekbe ha nem tetszik neki, te meg sem akarod hallani? hát gratulálok...
  • LeWyTy
    #153841
    Én megveszem a kieget... de attól függetlenül ha kijön a gw2 itthagyom a wowot
    Bár a franc tudja melyik jön ki előbb
  • csokicsiga #153840
    Én azt várom, hogy akinek nemtetszik az új kieg, az ne irkáljon sehol, hanem menjen el másik játékkal játszani a faxba, mivel ugyis ez a kieg lesz, ha 500000000x is rinyál, hogy milyen xar

    Nagyon jó kis kieg lesz ez!
  • jazzy
    #153839
    Megjött az ügyeletes megmondóember?
  • LeWyTy
    #153838
    Csak az a szomorú hogy egyre fiatalabb a célközönség
  • Dr DeViLKiNG
    #153837
    Alig várom már, hogy elpicsázzam a sok kis lázongót, majd pvpben és röhögjek a hulláikon a panda monkommal. Remélem nagyon sok fog majd agyfaszt kapni.
  • csokicsiga #153836
    ez igy igaz
  • LeWyTy
    #153835
    A cata is így volt ócsárolva mer hogy minden megváltozik... és mégis megfelel mindenkinek.