166745
  • Fehercsoki
    #154395
    6k-t írt GCre,1.8k-ért láttam a rafos feltöltést(1 hónap),nincs benne akkora túlzás.13 eurónak (ami most ~4036 forint) pedig bőven kevesebb mint a fele az 1,8k.
  • picket
    #154394
    Aha, mert 4058 / 2 = 3391. Értem én, hogy spórol 670 forintot, meg te sem túlzol jobban, mint ő (mert ettől a pár forinttól hirtelen már megengedheti magának az előfizetést, egyébként nem). Amúgy visszakeres és gc olcsóbban "reklámozva" a topikban...
  • Fehercsoki
    #154393
    Miért fizetne dupla árat érte?
  • picket
    #154392
    Komolyan az így megspórolt pénz miatt kerül kenyér az asztalra? Hihető.
  • jazzy
    #154391
    Tök ásszal?
  • gosumofo
    #154390
    ével óta azon van és magyar kártyával fizetem, még a név is valami random kamu az accountban, nem foglalkoznak vele. használj authenticatort hogy biztos ne lopják el, és sose kerülsz olyan helyzetbe hogy bármit bizonygatni kelljen.
  • flashpointer
    #154389
    Én vagy fél éve változtattam meg, azóta ugyanúgy játszom tovább (illetve játszanék, ha nem untam volna meg, heti 1x ha belépek .)
  • Danyi
    #154388
    Sziasztok!
    Mennyire biztonságos megváltoztatni az accountbeállításokban a címet United Kingdomosra, hogy olcsóbban tudjak Game Timeot venni?
    Kicsit félek a dologtól, de perpill nincs 13 euróm 1 hónapért, illetve 6000em egy GC-ért
  • nr1ranger
    #154387
    Tippre nyár vége - ősz. Talán 1-2 hónap még és lejár a diablo hype, mindenki megnyugszik, hogy van megjelenési dátum, és akkor talán elkezdik a panda hypeot.
  • Zenszkij
    #154386
    Mikor jön a Pandaren? Tippek?
  • kekksz
    #154385
    Nekem is volt már egyszer ilyen, nekem azt írták, hogy azért lockolták az accomat, mert gyanúsan sokszor próbált meg valaki belépni rá sikertelenül. Ezután én is megváltoztattam az e-mailt és jelszót is.
  • Zwiebel
    #154384
    Köszönöm akkor igazándiból nem tudom hogy mi lehetett a probléma... Az esetleg nem lehet hogy azért lockoltak mert sokáig (kb. 1 hónap) nem léptem be bnetre, WoWra sem és egyik Blizz játékra sem? Írtam egy ticketet Blizznek battle.neten keresztül még előttetek, hogy ez miért van és csak annyit válaszolt hogy sajnos addig amíg offline voltam nem tudott segíteni, de most már itt van hogy segítsen
    ... Érdekes...
  • nr1ranger
    #154383
    Nekem 2x volt ilyen, a második után a mail címemet és ezzel együtt a b.net account nevet is megváltoztattam egy teljes egészében, kizárólag a b.netre tartott mail fiókra. Azóta egyelőre nincs problémám.
  • jazzy
    #154382
    Amennyiben a neved a jelszavad akkor gyakori, ha nem és esetleg van authenticatorod is, akkor nem az.
  • Zwiebel
    #154381
    Köszi szépen a gyors választ! Megpróbáltam belépni Battle.net-re, ott is azt jelezte, hogy lockolva van. Gyakori az ilyen?
  • nr1ranger
    #154380
    Valóban le is van lockolva az accod, játékban is ezt írja ki? - Ezt csak azért kérdem, mert acclopós spambe is jönne ilyenek. Amúgy ha tényleg lockolva van az acc az azért lehet mert 1) feltörték az accodat 2) Megpróbálták feltörni de nem sikerült (10 percig folyamatosan próbáltak belépni rá, de nem sikerült a helyes jelszót beírni, vagy az authenticatoron túljutni, vagy valami hasonló) 3) esetleg gyanúsan más IP-ről próbáltak rá belogolni, mint amiről szoktál (mondjuk kínából)
  • Zwiebel
    #154379
    Valaki eltudja nekem árulni, hogy miért van az, hogy kaptam egy e-mail-t arról, hogy az accountomat lockolták gyanús tevékenység miatt? Mi lehet ez a gyanús tevékenység? Valaki megpróbálhatott belépni az accountommal? Vagy miért kaphatom account zárást?
  • shaddam
    #154378
    Hát ahogy így elnéztem az utóbbi híreket nem nagyon panaszkodhat a wow hungary
  • nr1ranger
    #154377
    Nem egy embert ismerek, akik annyira nincsenek top szinten az angolból, a játékot mégis megértik, tudnak játszani rendesen, de pl ha már ticketet kell írni, meg gm-el kell kommunikálni, már segítséget kérnek tőlem vagy másik haveroktól. Szerintem igenis jó hogy van egy kicsit kötetlenebb, mmo-ról szóló blog. Akinek nem tetszik az olvashat helyette WoW-hungary-t (ami szerintem gyengébb, kevésbé frissített, sokszor csak napok múlva kerül ki valami, mert fullra lefordítják magyarra). Aki meg villog a nagy angol tudásával az meg olvassa a külföldi oldalakat és pont.
  • Dr DeViLKiNG
    #154376
    Stormscale
  • Hugh Hefner
    #154375
    ez milyen serveren van? allyként outlanden vagyok, és az nagyon jól pörög (mint itt a képen a chatből ítélve), hordaként mivel nem mindig férek be outlandre ragnaroson, de az eléggé kihalt...
  • Casseus
    #154374
    te meg szimplán ökör
  • jazzy
    #154373
  • gosumofo
    #154372
    igen majd visszafoglaljuk érdélyt és világnyelv lesz a magyar
    te nem vagy normális
  • Hugh Hefner
    #154371
    már hogy ne kellene? egyrészt, ahogy az nyilván lejött, a wow-hoz körülbelül egy alapfokú nyelvtudás kell nagyjából 150 szóval, az meg nem elég feltétlen egy komolyabb oldal olvasásához. másérszt meg had döntsem már el, hogy magyarul olvasok-e blogot vagy angolul miután egésznap angolul kell kommunikálni a világ minden pontjáról olyan akcentusú emberekkel, hogy az égnek áll a szőr a hátadon. itt már rég nem arról van szó, hogy nem beszélsz olyan szinten angolul, hogy ne tudnál angol blogot olvasni, ezek a határok úgy jó esetben 18 évesen már bőven megszűnnek, szimplán tetszik a stílusuk. rossz oldalról közelíted a dolgot.

    de egyébként biztos jobban tudod mint a blizzard, aki nem tud nyelvet az ne foglalja a sávszélt, mondod úgy, hogy van német orosz spanyol portugál angol szerver, de igeeen, neked van igazad : D

    szánalmas
  • gosumofo
    #154370
    és attól hogy wordpress motort használ, ez már rég nem blog. ez a magyar közösség #1 wowos oldala, amit kihasználnak és több ezer ember felett hittérítőként befolyásolják a valóságot amit megtudhatnak a játékról a szerencsétleenk.
  • gosumofo
    #154369
    nem kell magyar blog, nem magyar nyelven játszódó játék a wow
    aki meg annyira életképtelen hogy nem tud nyelvet az ne játsszon vele, fölöslegesen foglalja a sávszélességet előlem a blizzard serverei felé.
  • Dr DeViLKiNG
    #154368
    A kormány már a goblinokat is kiforgatta a pénzükből. Már csak ilyen selejt léghajóra telik. :D

  • Hugh Hefner
    #154367
    habár kicsit néha szerintem is túlkapnak a moderálásokkal, az nem egy fórum, hanem egy blog. ahol lehet kommentelni a dolgaikat. a kettő között az a különbség, hogy előbbin keretet adnak a véleménycserére, ahol kvázi helyet adnak a véleményütközésre, és a moderálás a vita kúlturáltságának fenntartására szolgál, a blogon a megjegyzések maximálisan szubjektívek. nem értek egyet azzal sokszor hogy mit szednek ki, de hadd csináljanak azt amit akarnak a saját blogjukon : ) mutass egy értelmes magyar wow-os blogot még egyet, nem nagyon van. én szoktam olvasni az fs-t, mert nem rossz. Hancu meg végre megmutatta, hogy nem megy minden azonnal csődbe ahova megy... : D
  • nr1ranger
    #154366
    Az FS egy szimpla blog tehát azt írnak oda amit akarnak. Ha hivatalos fansite-t akarsz olvasni akkor olvass azt és ne pedig egy blogot.
  • ElectricalTech
    #154365
    igazat kell adjak. mindig hangoztatják, hogy gátlástalanul pucolják a kommenteket és osztogatják a bannokat a fórumról és az van, amit ők akarnak és ha nem tetszik, nem kell olvasni.
    tényleg fölösleges fújni rájuk ilyen szempontból.
    amúgy indexre ír cikkeket az egyikük, Hancu néven és szerintem nem ír rosszakat.
  • Dr DeViLKiNG
    #154364
    Most nem azért, de a saját blogomról én is rögtön kibasznám azt, aki faszságokat beszél, vagy trollkodik, vagy teljesen offtopicol, vagy kelti a flamet.
  • shaddam
    #154363
    Majd meg lesz magyarázva hogy velünk van a baj. Az a gáz hogy az swtorhoz hozzá se nyúltam, a wowhoz se egy ideje, tehát elvileg független álláspontból is érződik a fanboyizmus.És nem csak ebben a témában.
  • Attila1234
    #154362
    Volt az 10 is feltöltéssel együtt. :P
  • gosumofo
    #154361
    és az a baj hogy valamelyikük az ország legolvasottabb főoldalára ír vezércikkeket néha..
  • Dr DeViLKiNG
    #154360
    Jahogy, jahogy. Nemszóltam az előbb.
  • Dr DeViLKiNG
    #154359
    3 másodpercből nem nehéz 2 hasonló képet csinálni.
  • nr1ranger
    #154358
    Tudtam hogy ismerős FS-en a kép :D
  • shaddam
    #154357
    Frusztrált fanboyok.
  • kingofn00b
    #154356
    akkor sokat fogsz röhögni, mert ha a pandánál megmarad faji bónuszként a +100% kajabuff, akkor a top raiderek nagy része pandára rollol, mint a szél.