166745
  • jazzy
    #154435
    nehazudj, a neved is tükrözi
  • Davidus
    #154434
    :DDD
  • bélanéni #154433
    Most nézem 375/375-ön van a Master Herbalism képességem. Még 2010-ben megtanultam ezt a képességet, de azóta se nagyon használtam, és volt valami talent átrendezés, akkor azt hittem, ez a képesség elúszott. Ezt tovább lehet még fejlesztneni? Mert Northrenden nem tudok növényt gyűjteni. Ha igen, hol tanuljam meg és milyen növényt gyűjtsek hol? Mit érdemes?
  • antgecc
    #154432
    Sztem mind1 melyiket választod, kb azonos hasznot hoznak.
  • bélanéni #154431
    Növénygyűjtögetésből vagy bányászásból jönne több lóvé? Melyikre gyúrjak? Vagy a questelés elég lesz?
  • nr1ranger
    #154430
    Igen, az úgy jó. Ha meg elértél 80-ra akkor majd a főváros közepén lévő nagy hirdetőtáblákról tudod felvenni a questeket, amik elvisznek az új területekre.
  • bélanéni #154429
    Egy kérdés még: nem emlékszem pontosan, de szerintem én a régi kontinensen való repülést már megtanultam. Legalábbis tudok repülni Azerothon. Az akkor azt jelenti, hogy az a képességem megvan, vagy a 80-85-ös Azerothra is meg kell tanulni?
  • bélanéni #154428
    Még azt leírhatnátok, pontosan hol lesznek a 80-85 content-ek/területek. Megvettem a Cataclísmt-t még megjelenéskor, de persze még nem vagyok 80-as.
  • nr1ranger
    #154427
    Fejlődés közben szerintem a questeléssel elég jól lehet szedni, meg elAH-zni ami nem kell. Masterhez meg kel tanulni az artisan-t is. Viszont egyelőre ne a master ridingre akarj gyúrni, mert 80on meg kell tanulnod repülni a régi kontinensen (Flight Master's License), ami nem olcsó, ha nincs sok pénzed, és 80-85ig fejlődéshez elengedhetetlen (ha 82ig a víz alatti zónában fejlődsz, akkor még kitolhatod a repülés megvételét, de Deepholme-t már nem tudod nélküle végigquestelni. Amúgy meg az artisan és a master skill között csak 30% a különbség, szóval nem létkérdés. Lila cuccok az endgame cuccai, azt majd 85-ön, lehet venni justice/valor pontokból, amit 5fős hc instákból szedsz, valamint raidekből. A raid hasonló mint az insta csak több ember (10/25), meg komolyabb szervezettség, leszámítva Dragon Soul lfr verzióját ami egy lebutított, könnyített casualosított nehézségi szint ingyenloottal, ugyanúgy be tudsz csatlakozni oda mint amikor a dungeon findert használod.
  • Fehercsoki
    #154426
    Gatheringes profból lehet sok goldot összeszedni, de ha csak 4500 kell akkor lépd meg a 80as szintet és menj el a 80-85ös területekre questezni, mire 85re érsz lesz elég goldod. Artisan pedig kell a Masterhez. Lila cuccokat Raidből illetve HC instákból szedhetsz össze. Raidhez pedig 10 vagy 25 ügyes ember kell, ha nem vagy tapasztalt akkor menj LFR-be lvl 85ön.
  • bélanéni #154425
    (a logo-m egy felelőtlen, Diablo3-al kapcsolatos kijelentésem miatt az ami)
  • bélanéni #154424
    Sziasztok, 79-es Rogue karakter vagyok, ennek ellenére nagyon amatőr szinten játszom, mert igen kevés időm van erre a szórakozásra (2010. augusztus óta jutottam el erre a szintre).
    3 gyors kérdés:

    - Northrenden vagyok, néha instázom, néha küldiket csinálok szólóban. Mi a pénzszerzés leggyorsabb módja? (1500 aranyam van, 4500 körül kellene)

    - Meg kell-e tanulni az Artisan Riding-ot, hogy megtanulhassam a Master Riding-ot? Vagy ki lehet hagyni?

    - Hogy lehet lila cuccokat összeszedni? Ha Raid-ben, az pontosan micsoda? Olyasmi mint az ista, csak több csapat összeáll?

    Előre is köszi, azt hiszem itt szinte mindenki tud ezekre válaszolni.
  • kazuma89
    #154423
    3GHz meg 1 GB Ram van ebben a gépben
  • kazuma89
    #154422
    Olyan kérdésem lenne hogy GF FX 5200-al elindul a Lich king?
  • jazzy
    #154421
    Nincs türelmi időszak, az a feltétel, hogy 1 évig be van fizetve, ha nincs, akkor nem feleltél meg a feltételnek.
  • nr1ranger
    #154420
    Gondolom egyből.
  • gosumofo
    #154419
    annual passnál egyből ugrik a diablo ha nem fizetem pár napig vagy van vmi türelmi időszak?
  • kingofn00b
    #154418
    Jaja, amikor FL-en a pala már mindhárom speccén full tiercuccokban feszített, a többiek meg csak néztek, mint a lukinyúl...
  • jazzy
    #154417
    Oh noes tényleg nincs senki akinek kéne arathoron gold és ragnán van neki ?
  • jazzy
    #154416
    Vagy innen.
  • bujcsik555
    #154415
    itt
  • Fehercsoki
    #154414
    Battle.net-ről letöltheted.
  • merciss
    #154413
    sziasztok!kellene egy kis segitség!letöltötem a wotlk 3.0.1 feltelepitetem,le patch-eltem!a játékot hogy birjam játszani kell az alap játék és a burning crusade?honan tudnám ezeket letölteni?elöre is köszönöm a segitséget!
  • gosumofo
    #154412
    HeatoN streamel
  • nr1ranger
    #154411
    Ezzel én is így voltam, palámnak sosem esett semmi használható. Bezzeg az altomnak 3 hét alatt kb minden meglett, 4 darab t13, fegyó stb.
  • Dr DeViLKiNG
    #154410
    Igazából a lényeg még mindig azon van, hogy 22 másik ember meg megszopta a héten, mert csak 1 class tudja használni a fegyvert.
    (Arról nem is beszélek, hogy második hete még csak rollolni se tudtam semmin a dkval. Már keményen 8 resetből van 2 raidfinderes cucca.)
  • Dr DeViLKiNG
    #154409
    Hát ja, 10k gold. Az annyi gold most, hogy iszonyat. Lehet hogy egy egész valor cipőt el kellett adni érte patch után 1 héttel.
  • nr1ranger
    #154408
    Mert a quest sorozatban fizetni kell 10k-t az NPC-nek, mielőtt megkapod a daggert.
  • Fehercsoki
    #154407
    Miért kéne 10k goldot fizetni érte?:S
  • Sunrider924
    #154406
    Bocsi de szerintem az RF loot van ingyen, a pre legendary dagger-ert ki kell perkaljal 10k goldot, nemdebar?
  • Dr DeViLKiNG
    #154405
    Szórakozik velem ez a kurva boss... Ráadásul olyan weapon, ami helyett van jobb INGYEN
  • jazzy
    #154404
    Esetleg cserélni velem valaki goldot? Arathor Hordán adnám és Ragna Allin kéne.
  • Zwiebel
    #154403
    Köszi!
  • picket
    #154402
    Csak a legális és szabályos lehetőségekkel foglalkozom, és nem tudtam, hogy 24 nap 3 óra és 12 perce van a játékra, nem 60 nap.
  • picket
    #154401
    Érthető a helyzeted, de a kérdésem az, hogy ha 600 forinton vacillálsz, akkor miért a játék a kérdés fontos neked, miért nem az, hogy holnap lesz-e mit enned? Attól még persze nem kell pazarolni, ha valamit olcsóbban is meg lehet kapni (és legálisan), akkor uccu neki, tedd azt!
  • Bhalage
    #154400
    mert van aki leszarja.
    en pl magasrol leszarom :d ennek a tobbszoroset baszom el hasztalanabb dolgokra es ez igy jo
  • DarkHorSe
    #154399
    aze me picket azt mondta, mit nem ertesz ezen
  • Danyi
    #154398
    Igen. Nagyon sokat számít jelen pillanatban, hogy mennyiért tudok feltöltetni.
    1 hónapra töltenék fel, ami köszönhetően a remek árfolyamnak ~4000 Ft. Ekkor már elgondolkodtató, hogy vegyek-e GC-t ami csak 2000 Ft-tal drágább, vagyis 6000 Ft. Igen ám, de itt jön a dilemma. 2 hónapot nem fogok tudni lejátszani (az egyetem miatt).
    Tehát van kb. 18 napom (ami a legjobb esetben is csak 24 nap), amit el tudnék tölteni hasznosan (hasznosan= legalább 3 óra játék) a játékkal. (Nem 30-45 percre belogolva, mert az nagyon nem elég semmire).
    Így sok múlik azon, hogy mennyi pénzt adok ki egy minimális szórakozásért, igen. Ha nem minimálszórakozás lenne a cél, vennék GC-t (és fogok is majd nyáron). De jelen pillanatban egy 2200 FT-os RAF feltöltés sokkal jobban megérné nekem, mint bármelyik fent vázolt 2 opció.
    Ha lenne olyan, hogy gametime-ot veszel (amit effektív le is játszhatsz- pl. veszel 100 órát, és azt tetszőleges időben eltöltheted online.), tutira vennék. De így minek fizessek be 60 napra, ha csak 24 nap használnám ki?
  • Fehercsoki
    #154397
    Nem kell feltűnően csinálni:) Én goldért veszem a rafos feltöltést,ha bannolnak hát bannolnak,nekem ez a játék a mostani formájában pénzt nem ér. Nem akarok ide oldalakat belinkelni,de google biztos talál,nagyon sokan foglalkoznak ezzel.
  • Dr DeViLKiNG
    #154396
    1.8kért nem tudom hol láttál te rafos feltöltést.
    Meg amúgy erre csak annyit mondok, hogy kb 2 hete panaszkodott guild chaten valaki, hogy 1 évet befizettetett így raf-al, és jött a gmektől a levél hogy szépen levették, mert ez a rendszer "kihasználása". És még örülhet, hogy nem bannolták mellé.