4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Hajnalcat
    #2308
    Ott jó műsorok szoktak lenni.
    Az de jó könyv lehet.
    Nekem csak az Amire nincs magyarázat van meg, abban írtak ilyesmi dolgokról, mint amiről predator írt lejjebb. --->link
  • csgery
    #2307
    Persze, felmegy 5 ember, (ilyen szakember nemjut eszembe a neve) egy elhagyatott ház emeletére, és egy ismeretlen kisgyerek éppen befejezte a pislantást, ráadásul a hálószobában?:)
  • SötétBarom
    #2306
    Most abban mivan,ha kisgyerek épp jön ki a budiról?
  • predator1982
    #2305
    azta tényleg....
  • csgery
    #2304
    Baloldalt, kisgyerek két szeme meg fél arca az ajtó résnél:)
  • predator1982
    #2303
    most lehet én vagyok a vaksi de ezen igazán nem látok semmit, hacsak nem azt a fehér fekvő pacát kell nézni
  • csgery
    #2302
    Mármint azt a képet készítette, amelyiket én belinkeltem:)
  • csgery
    #2301
    Reality tv-n (mostmár Zone Reality) szokták egy hónapban legalább egyszer megismételni azt a dokumentumfilmet, melyeben a Lutz család történetét mutatják be, miután megvették ezt a házat. A ház az Amityville-i kisvárosban fekszik. Állítólag a házban több szellem is "lakik", mivel az éplet félig egy indián temető felett épült, ráadásul egy hátborzongató gyilkosság s történt itt.

    Van egy könyvem, amiben kísértet történetek vannak. (A világ lenagyobb kísérteti), melyben leírják azt is, amikor filmet akartak készíteni ebben a házban (a történtekről) abba kellett hagyni, mivel a szellemek közbeszóltak:)

    Beszéltem Otival (aki a képet készítette), elmondtam neki, h miket vettetek észre a képpel kapcsolatban, de többször is hangsúlyozta, hogy nem ők retusálták a képet, és azt mondja igazi.
  • Énvagyokazapád
    #2300
    ennyire nem értek hozzá :)
  • csgery
    #2299
    Ez az Amityville-i házban készült, ugye?
  • Énvagyokazapád
    #2298
    ez nagyon beteg :s
  • Falcon87
    #2297
    Egyébként a baloldalon is kb. ugyanannyi hely van, okostojások!
  • Roland16F
    #2296
    Egyet értek Tomival,érdekes mindenesetre hogy a képen mintha diekrt hagytak volna helyet a jobb oldalon hogy később 'odavarázsoljanak" egy alakot,mondjuk mivel nem tudjuk bizonyítani így azt kell mondanom lehetséges hogy igazi kép,de szerintem csalásról van szó :DD
  • qetuol
    #2295
    rasszista
  • csgery
    #2294
    AZért mert ez így poénos, hogy oda koncentrálsz, és meglátsz eyg néger arcot ami sztem nappal sem kellemes...:)
  • tigeroo
    #2293
    mert ez ilyen mindfuckos kép...
    olyan, amit sokáig kell nézni hogy rájöjj a "lényegére"

    tess
  • Csaba
    #2292
    Ja, azt a baloldali négert egyből kiszúrtam, de nem értem, mi olyan félelmetes benne? Ha meg az a lényeg, akkor nem értem, miért van pirossal bekarikázva a kép közepe? Azt hittem, ott kell nézni valamit...
  • qetuol
    #2291
    a baloldali néger gyereknek kéne ijesztőnek lennie? lol
  • ForzaInter
    #2290
    hát azon semmi ijesztő, elsőre kiszúrtam:d
  • csgery
    #2289
  • ForzaInter
    #2288
    nézem már egy órája de még semmi xD
  • jefferson83
    #2287
    Nézd meg jobban és nem a piros kör a lényeg, én is majdnem becsináltam tegnap éjjel :D
  • ForzaInter
    #2286
    hát nem tom mit kell azon a képen nézni, van ott egy piros kör, és? nem látok semmit...
  • Falcon87
    #2285
    Amúgy a fejet kéne látni?
  • Falcon87
    #2284
    Basszameg! Nézem ezt a fekete-fehér képet, angolul nem tuodok, erre egyszer csak hopp! Azt hittem, beszarok!
  • csgery
    #2283
    Érdekel engem is, szóval írhatod nyugodtan:)
  • qetuol
    #2282
    engem érdekel...
  • Tomo15
    #2281
    Egyértelműen fake:)) Nem is kicsi. Miért csináltak volna az erdőbe pont itt egy képet csak úgy? Miért csinálták úgy, hogy a srácot szinte "kitolták" a képből? Nyilván azért, mert előre tudták, mit akarnak. Ha így van "komponálva" a kép, akkor mind az arc, mind az elmosott emberalakú maszlag kényelmesen ráfér a képre.

    Amúgy én teljes mértékben hiszek a túlvilágban. Bár félig offtopik, de itt érdemes olvasni a "híres halálközeli élményeket". Április végén meghalt a nagypapám. A halála után 3-4 napig számomra, és a családom számára teljes mértékben megmagyarázhatatlan dolgok történtek, de halála előtte pár napban is nagyon fura dolgoknak lehettem részese. Ez az egész teljes mértékben megerősítette a hitemet. Mintha az egész csak amiatt történt volna...
    Ha érdekel majd valakit leírom.
  •  Evil
    #2280
  • AranyKéz
    #2279
    Nézelődj még.
  • Csaba
    #2278
    Én nem látok rajta semmi különöset, pedig fél órája bámulom. Mégis mit kellene észrevenni rajta? Látom, hogy be van karikázva vörössel a lényeg, de csak valami pixelhalmazt látok...
  • tigeroo
    #2277
    lál az a poén hogy előbb néztem a képet, elolvasom a szöveget..visszanézek a képre ésÚRISTEN!!!!
  • AranyKéz
    #2276
  • csgery
    #2275
    De tood én átnéztem az egész képet kipixeleztem az uncsim kérdezett is utána fotóstól...
    nah lényegtelen...:)
  • tigeroo
    #2274
    mond meg neki hogy az sg-sek a dunába lövik ha továbbra hazudik öszevisza
  • csgery
    #2273
    Ezt most hogy így mondod..
    A körkörös effektre nem is figyeltem először, felfogtam úgy minthogy a kép mosódott és nemodafókuszált a kamera. 8bár egyforma távolságra van az emberrel)...
    hnap dumázok a kölökkel asszem:D
  •  Evil
    #2272
    Jól átvertek tégedis szerintem :) Először véletlenül közelebbre akarták rakni a szellemet és aztán elfelejtették leradírozni a lábait? Elégé meglátszik rajta a photoshop mert olyan ritka egyenes a teteje is.
    Vagy az a szellem macskája? Arról nemis beszélve hogy mi ez a körkörös torzítás effekt a képen...
  • csgery
    #2271
    Nincs nagyobb felbontásban, mert telefonnal készült a kép. (azt nem tudom milyennel).
  • Benny04
    #2270
    jahh
  • qetuol
    #2269
    pedig de, hasonlít