4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Tomo15
    #2348
    MOST! fejezd be, köszi!

  • David1992sg
    #2347
    biztos hogy össze volt vágva...
  • Falcon87
    #2346
    Jaja, azt hittem, összefosom magam. Általában mindenhez magyarázatot keresek, de erre nem tok...
  • WantedMark
    #2345
    És csak úgy ott volt a nagyapád a telefonban? érdekes...am még velem sem történt igazán semmi extra paranormál..régebben voltak ilyen tárgyleesések zárt ablak mellett..meg hasonlók..de komolyabb nemigazán
  • kocsisgabor9999
    #2344
  •  Evil
    #2343
  • kocsisgabor9999
    #2342
    mivan?
  • qetuol
    #2341
    bezony,...önkritika
  • csgery
    #2340
    jolesz...
  • kocsisgabor9999
    #2339
    Majd ha találkozok egyel majd lefotózom és mindenki láthatja... xDDD
  • ForzaInter
    #2338
    én még nem találkoztam szellemel
  • Falcon87
    #2337
    Ezt nem hiszem el. Ém szkeptikus vagyok, de ma megváltoztam. Épp azon gondolkoztam, hogy vajon léteznek-e szellemek, és ha igen a dédapám szelleme itt van-e házban (itt halt meg). Csörög a telefon, odamegyek, és egy fotót láttam a dédapámról! Komolyan! Véletlen csupán? A telefonomon nem volt rajta a kép. Félelmetes!
  • Roland16F
    #2336
    legalábbis van valamin vitatkozni... :D
  • kocsisgabor9999
    #2335
    Mit kéne kinőnöm? Hogy nem hiszek a baromságokban? Ja bocs!
  • kulabácsi
    #2334
    majd kinövöd
  • kocsisgabor9999
    #2333
    Szellemek nem léteznek de idióta csőlátású barmok (emberek) igen!
  • Roland16F
    #2332
    egyetértek hajnalcat-tel,sztem is vannak amik meg voltak rendezve,de lehetséges hogy vannak természet feletti dolgok,amik a videón is látszanak,én nem mondom hogy nincsenek szellemek..
  • ForzaInter
    #2331
    hosszab video nem volt?:c
  • Hajnalcat
    #2330
    Mergnéztem a videót:
    Előszőr hozzátenném, hogy csak a látásomra hagykszom, ugyanis nem tudok angolul.
    Az a szellemidéző család elég röhelyes volt, szerintem megrendezett, az, hogy ott csöpögött valami a plafonon, hát odakentek valamit és az csöpögött le, nagy dolog, bármikor meg tudják csinálni, azt, hogy felmetek oda, tényleg ilyesztő volt, faszit ahogy felakasztotta valami dróton, nanáhogymár összevágták a képet, előszőr felakasztották, aztán az embereket, akik csinálták, eltüntették, majd csak azt vették fel, ahogy lóg ott, meg ahogy nyakában a dróttal lejön. Igen, egy padlás tud félelmetes lenni, de itt történetesen megrendezve volt az egész. Hozzátenném, hogy én hiszek a túlvilági életben, de előszőr mindent szkeptikus szemmel vizsgálok meg, ahogy a realitásban lenne, és utánna, jönek csak a saját tapasztalatok, ha már nincs rá más magyarázat. Gyerek, mikor ült a széken, naná, hogy pont akkor mozgott a lába is és minő véletlen a nő lába is közel volt a székhez, ez megint trükk volt. A székek, poharak, írógép megmozdulás, egyszerű mágneses energia...vagy damil, húzták, vagy másmilyen móddal, de elmozditották a helyéről, látványosan művi volt.
    Együttes videóklippje, na igen, talán az együttes így akar magának hírnevet szerezni, hogy ekkora felhajtást csinál a videója körül, szellem a forgatás helyszínén....lehet, de lehet, hogy igaz, bár pont egy bőrkabátos szellem van egy rockvideóban, minő véletlen....
    Az a nő a titokzatos szellemvadászat közben az ablaknál elég érdekes....ráadásul előhívásnál, egyből vizsgálták meg, szóval nem hiszem, hogy csalás lenne....Ő létezik.
    Clarissánál mi a törzsgericélet fasza ez? :S O_o Ez is érdekes....nem tűnik megrendezettnek...
    Justinnál elég érdekesnek tűnt a dolog, míg megláttam azt a sok pénzt a kezében, az minek van? Lefizették tán, hogy mondjon érdekes dolgokat?
    Lindánál, na ezek a porszemcsék az agyamra mennek, az hogy egy szellem por formájú, tehát egy lélek csak egy porszemcse, lehet, de nekem valóságtalannak tűnik. Ezek a porszemcsék csak arra valók, hogy mikor elmegy egy fénnyaláb a kamera előbb és bevilágítsa a port, az jó dolog és mondhatják rá, hogy szellem volt, pedig nem is az, csak porszemcse. Tudjátok, hogyhogy az egyik szellem egész nő vagy férfi vagy nagy paca alakjában jelenik meg, másik meg egy szimpla porszemcseként? Na ez is érdekes kérdés. Végén az a kinagyított porszencse, ahogy mozog, elég furcsa...O_o Bár lehet, az is valami elemlámpa megvilágítás, ahogy mozgatja valaki. Na igen, elég kísérteties helyen laknak, sötét erdőben....faházban...itt sok érdekes dolgot láthatnak, hallhatnak, főleg állatoktól, árnyakat, hangokat....
    Végén nem értettem, mit kell nézni, mondom mindenki kezében ott világít egy elemlámpa, oké, azok a világos foltok attól lehetnek. Aztán elvillant sok apró porszemcsepor, mintha nagyonpici részecskékből tevődött volna össze egy egész. Na, az érdkes volt, bár lehet, hogy csak befújt a szél az alagútba, mert huzat volt.
  •  Evil
    #2329
    Hát attól függ hogy mit értesz félelmetesnek vagy ijesztőnek itt nem az a lényeg hogy téged beparáztassanak egy videóval :) Hanem hogy ilyen is van és a csávesz arca amikor jön le nemtűnik annyira kamunak és valami tényleg történt ott fent. Este fele megnézel pár ilyen videót olvasgatsz hogy mik történtek egyesekkel utánna teis amikor mész a folyoson kicsit parásabb leszel :)
    Persze őszintén azt kéne csinálni hogy elmész valami hasonló helyre és a saját szemeddel látod, érzed akkor lehet megváltozna a véleménye egyeseknek a szellemekről :D
    (ez nem azt jelenti hogy én elmernék menni egy ien helyre vagy hogy valaha is poltergeistes villogó lámpák mozgó tárgyakat akarnák látni. Még akkor is ha érdekes volna, de én félek tőle annyira hogy utánna rámszálna a szellem és többet aludni nemtudnék.)
  • Hajnalcat
    #2328
    én is most ezt nézem, majd végén írok véleményt.
  • Benny04
    #2327
    én is elkezdtem nézni, de egyáltalán nem ijesztő...
    meg amikor a hapit húzza fel egy dróton, az is olyan hülyeség :S
  • predator1982
    #2326
    :-O én meg azért nem néztem végig, mert annyira nem találtam ilyesztőnek...
  • Roland16F
    #2325
    basszus ez a videó tényleg ijesztő...de azért jó :P
    őszintén bevallom néha egy egy pillanatra azt hittem majdnem összeszarom magam :D
  • Falcon87
    #2324
    Lol! Ez kemény! Nem is annyira ijesztő. Csak a tudat, hogy ilyenek is vannak :S
  • Falcon87
    #2323
    Most mennek a padlásra.
  • Falcon87
    #2322
    Lol! Én még nem néztem meg, most szántam rá magam...
  • Benny04
    #2321
  • csgery
    #2320
    Énis beraktam könyvjelzőbe, most vhogy nem akarom megnézni...:D
  • Benny04
    #2319
    uhh, most estére inkább nem nézem meg, talán holnap :D
  •  Evil
    #2318
    Ittis van Csak felelőségre :) Ja és kis angol tudás nemárt.
  •  Evil
    #2317
    Aszem nekem van egy ien epizod amikor kimennek forgatni és a csáveszt a padláson felhuzza valami egy drotal egy szegre + véreznek a falak.. Talán megtalálom azt belinkelem.
  • kulabácsi
    #2316
    köszi utánanézek, talán így is találok vmit
  • csgery
    #2315
    Ghost Haunts a címe, a másik pedig "Az Amityville-i ház borzalmai" talán?:)8azért nem vagyok biztos benne h ez a címe mert van egy ilyen film is.)

    Nemhiszem h sokat segítettem, de amit régebben linkeltem a műsorról, azt eltűnt...:/
  • kulabácsi
    #2314
    thx az jó lenne :)
  • csgery
    #2313
    Ööö, már nem nagyon emléxem rá, viszont manapság megy a "Haunted houses", ami végülis jó, de egy picit varázslatosan van feltűntetve az egész:)..

    Régebben volt egy másik adás amúgy, csak annaksem tudom már a címét... talán Ghost haunters????
    Régebben írtam ide róla és megkeresem, hátha beugrik a dokufilm címe is
  • kulabácsi
    #2312
    ez a dokfilm érdekelne, nem tod a címét véletlenül? :)
  • Hajnalcat
    #2311
    Mikor előszőr megláttam a képet, egyből észrevettem, hogy hamisítvány. Egyből láttam lejjebb azt a pacát, amit véletlenül ottfelejtettek, meg minő véletlen 2 darab szellem is van a képen, ráadásul egyik kísértetiessen hasonlít egy fimben szereplő nénihez. Na, mentem feljebb az olvasásban, aztán persze ezeket sorba utána le is írtátok, amiket gondoltam. Najó, akkormondom nem tévedtem. :))
  • Hajnalcat
    #2310
    :DD
  • Hajnalcat
    #2309
    Cuki!^^. (Y)