4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • SzakYy
    #2268
    Nemis mondtam, hogy hasonlít. Csak eszembe jutott róla.
  • Benny04
    #2267
    egyáltalán nem hasonlít rá
  • SzakYy
    #2266
    Nekem az "arcról" ez jutott eszembe, ami asszem a scary maze játékban van.
  • kocsisgabor9999
    #2265
    Istenem!!!!!!!!!!!!!! Ennyire hülye a magyar hogy ilyeneket ELHISZ?? IDIÓTÁK!!!!
  • qetuol
    #2264
    megkérdezhetném, h milyen géppel fotózott? (digitális-tekercses?)
    esetleg nincs meg nagyobb felbontásban?
  • Benny04
    #2263
    az szvsz nem női arc...
  • Kaplan
    #2262
    Az alak még hihető lenne mert léteznek ilyenek, de az a női arc. :DD Kegyetlen jól megcsináltátok a képet.:)
  • tigeroo
    #2261
    meg amúgyis..
    aki hisz a szellemekben annak nem kellenek ilyen képek...
    aki pedig nem hisz bennük azt úgysem ilyen képek fogják meggyőzni

    (amúgy elhiszem hogy vannak ilyen szellemfotók discovery-n volt 1 műsor...amcsi család, apa-anya-kislány. csináltattak egy családi fotót az emeletre vezető nagy lépcsőn...amikor megkapták egy másik kislány volt közöttük...kiderült hogy vmi régirégi házlakó család gyereke volt...ő vigyázott a kiscsajra de nagyon elmebeteg szinten, szülőket basztatta, bántotta...egy médium kapcsolatba lépett vele, elmondta hogy a pincébn halt meg ...ésss találtak egy gyerej holttestet a pincében)
  • Benny04
    #2260
    hátja...
    a fotós biztos át ment rajta ps-sel...
  • tigeroo
    #2259
    sztem fake
    az arc "szája" miből van? jójó hogy érzéki csalódás meg gósztásztörz.. de az nem faág az biztos..
  • csgery
    #2258
    Köszönöm...
  • REALista
    #2257
    "ez is tipikus magyar felfogás..."
    Jól van akkor igazi.gratulálok az első hiteles szellemfotohoz.Ráadásul egyből két szellem is van a képen..:D
  • csgery
    #2256
    Nem fake, nem is fotósoppp...
    higgyetek amit akartok... ez is tipikus magyar felfogás...
    szal a neten minden PS meg istennekafasza?
  • Benny04
    #2255

  • Benny04
    #2254
    azta de még egy fej van ott a fáknál :OO
  • Benny04
    #2253
    azta, de jó fotosoppos vaty ;)
  • ForzaInter
    #2252
    azta kurva:|
  • csgery
    #2251
    Nyugodj meg, hogy nem fake...
    Profi fotóst keresett fel az uncsitesóm ( ő is azt mondta, hogy fake) aztán aztmondta a csávó, hogy ez nincsen szerkesztve.
    Egyébként ha kikockázod a képet, akkor is láthatod, hogy ebbe semmilyen kutyulás sincs.
  • predator1982
    #2250
    bazz tényleg, pedig én is megnéztem alaposabban....
  • REALista
    #2249
    Egyébként egy fej is van ott fent a srác és az álló szellem között..:D
    Meg egy paca is..:D
  • REALista
    #2248
    fake...:D
  • predator1982
    #2247
    azta bazz olyan mintha ott állna valami
    régebben olvastam ilyen szellemes könyvet, és ott is volt hogy csak a fényképen lehetett utólag látni, hogy pl egy házaspár mellett egy menyasszonyi ruhás alak állt...tök félelmetes sztem
  • csgery
    #2246
    Egyik barátom a (szintén barátaival) a debreceni Nagy erdőben voltak, és bográcsoztak. Ez a kép közben készült....
    Ha figyelmesen megnézitek, találtaok a jobb oldalt valami furcsát....
    Milehet az?
  • SötétBarom
    #2245
    Micsoda szexuális engergiáktól túlfűtött kapcsolatod van :D
  •  Evil
    #2244
    Na mind1 akor igy: Űrszemét.
  •  Evil
    #2243
    Űrszemét a föld körül:



    És a Műholdak kicsit nagy igycsak link.
  • DJKonya
    #2242
    nemaz hogy féltünk hanem kirázott a hideg
  • DJKonya
    #2241
    mi barátnőmmel elég sokat fexünk kint éjszakánként a fűbe és nézzük az eget, egyik éjjel láttunk valamit, 8 fénylő pontból állt és cikázott össze visssza, hát kicsit féltünk mert nem minden nap lehet ilyet látni
  • Tomo15
    #2240
    Ezek műholdak. Én is szoktam látni.
  • Peetboy
    #2239
    Korábban láttam éjjel az égen világító micsodákat. 2 éve egy nagyon fényes repülő tárgyat láttam, jóval erősebben világított mint egy repülő. Csillag hullás nem lehetett, mert elég sokáig ment egy vonalban. Majd nyúltam fényképezőhöz, de amire kinéztem újra az ablakon már eltünt.
    Tavaly is láttam egy hirtelen fénylő repülő tárgyat, de az is hamar eltünt.
    Egyszer régen pedig az udvaron kémleltem az eget és egy nagyon érdekes jelenséget vettem észre. Mivel tiszta volt az égbolt, ezért a legkisebb csillagokat is látni lehetett. Azt vettem észre,hogy egymás után apró csillagszerü repülők mindig ugyanabba az irányban mentek. Nagyon lassan mentek egy rövid szakaszon majd eltüntek, utána sorban ment utána a többi is de azok is ugyanoda. Alig lehetett meglátni őket és nem egy hosszú útvonalat tettek meg csak egy rövidet. Kölünböző irányból indultak és mind ugyanarra a pontra értek, ahol eltüntek.
    Szinte minden nyáron látok ilyen jelenségeket és már nem csodálkozok ilyeneken, szívesen megnézném őket egy erős csilalgászati távcsővel is.
  • zyppy
    #2238
    énis láttam!!
  • predator1982
    #2237
    azta tök izgalmas. bár gondolom nektek akkor nem igazán volt az:-)
  •  Evil
    #2236
    Hacsak nem áramfezetékbe csapott és zárlat volt, és valahogy a szakemberek nemvették észre a sok égett dolog között.
  • Hajnalcat
    #2235
    Tapasztalatból írom, hogy a gömbvillám tud károkat okozni. Nálunk a pince kigyulladt vihar közben, előszőr azt hittük, hogy sima villám csapott be, majd később jöttek szakemberek, megvizsgálták a területet és nem találtak bemeneti helyet sehol se, márpedig ha sima villám lett volna, akkor lett volna jele annak. Azt mondták, hogy gömbvillám volt.
  • predator1982
    #2234
    azta ez tök félelmetes lehetett. én még csak most olvastam, mert gondoltam hogy körbenézek errefelé is.... amúgy a gömbvillám az károkat is okoz nem?? vagy az tud egyhelyben is maradni? erről mit olvastál?
  • gregtom6
    #2233
    Ami az Argentinokat illeti, elég félénk népség,és bevesznek mindent,elég nekik egy törpenövésű sapkás figura aki éjszaka próbál az úttest közepén hazabotorkálni. A hintát meg sztem vki a nézők közül damillal rángatta,és lekamerázták,h legyen egy kis hírneve annak a kisvárosnak is.Ez olyan egyértelműXD
  • gregtom6
    #2232
    Na álljon itt az én észrevételem is:)
    Pár nappal ezelőtt bicikliztem hazafelé este 11 után,tiszta égbolt,nézem a csillagokat amikor az egyik csillag amit néztem elindultXD megálltam a biciklimmel,h csak arra tudjak koncentrálni. a ''csillag'' egy irányban haladt,amikor egyszercsak fokozatosan erősödni kezdett a fénye. Lassan mozgott aránylag kb mint egy repülő de nem volt jelzőfénye. A végén nagyon fényes lett majd elhalványult és eltűnt. Sztem csak meteor vagy hullócsillag volt,ami pont felém eshetett be a légkörbe ezért mozgott számomra lassan. De ez csak feltételezés,ki tudja....
  • SötétBarom
    #2231
    Kikapcsolt állapotban áramingadozás alatt a melós számítógéphangfalam a kábelén keresztül elkezdte fogni valamelyik rádióállomást.. Annyira nem ijesztő.. Sztem kicsit lazulj el..
  • sz4bolcs
    #2230
    [URL=http://www.bura.hu/messages.jsp?id=10025923&nextEntry=795]#790[/URL]

    Ez után már sok újat nem tudsz mondani...
  • csgery
    #2229
    kösz:)

    de azért fura nekem az egész, mert a távirányitó már rég nem működik, a hifin meg 3x kellett volna megnyomni egy gombot h rádióra váltson...