4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • exy1
    #2599
    paranormal
  • exy1
    #2598
    paranormal
  • dronkZero
    #2597
    Nem, a másik fele nem paranormális jelenség.
  • exy1
    #2596
    a képek fele hamis,vagy photoshop vagy mű

    A másik fele ezek szerint valódi? Ergo: a fele bizonyított paranormális jelenség?
  • exy1
    #2595
    bizonyítottan és tökéletesen utánozható

    És akkor már bizonyítottnak veszed, hogy az összes ilyen felvétel hamis? Mert akkor mi emberek sem létezünk. Ugyanis rengeteg film szól rólunk emberekről, ami nem valódi, csak utánzás.
  • Roland16F
    #2594
    a képek fele hamis,vagy photoshop vagy mű
  • Roland16F
    #2593
    a 2:51 perckor megjelenő kétlábon járó "emberszabású" majom,bizonyítottan és tökéletesen utánozható,múltkor volt tvbe,két faszi ilyen filmstudiós speciális cuccokkal rekonstruálta a majomembert,és hát elég nagy hasonlóságot lehetett felfedezni az állítólagos majomemberről
  • SötétBarom
    #2592
    Ez kemény.. :o
  • dronkZero
    #2591
    De ha már paranormális:

    Dyatlov-hágói esemény

    Tegnap bukkantam rá, nekem ez teljesen új volt... Ahogy nézem, máig nem tudják, mi történt.
    A cikk végén van valami homályos utalás rá, hogy az egyikük túlélte, de akkor nem értem az egészet...
  • patiang
    #2590
    De azért tök jó, hogy vannak akik bekajolják az ilyeneket.
  • dronkZero
    #2589
    A "fejhal"-ra emlékszem még amikor új volt, az tutira csak médiahekk volt. Pár nappal később bejelentették, hogy ugyanmár.
  • patiang
    #2588
    Azért talán nem szerencsés a szerencsétlen torzszülötteket egy hibbant eleme által kitalált szörnyekkel egy kalap alá venni.
    Pl egy olyan hal, mely csak pofából áll, s az általa megfogott áldozatok "feldolgozásával" semmilyen szerve nem foglalkozik.
  • exy1
    #2587
    Ezek aztán tényleg azok!
  • Hajnalcat
    #2586
    Kettős személyiség.
  • qetuol
    #2585
    miért nem?
  • qetuol
    #2583
    akkor én nyertem!!
  • REALista
    #2582
  • qetuol
    #2580
    ja, hogy ez most az okos enged, szamár szenved játék?
  • qetuol
    #2578
  • qetuol
    #2575
    ha nem vetted volna észre beszélgetni próbáltam. tudod, kérdés- felelet. állítasz valamit, azzal kapcsolatban kérdést teszek fel, és válaszolsz. újra bebizonyítottad h képtelen vagy a kommunikációra, ami annak a jele h magad sem tudod, miről beszélsz.
  • qetuol
    #2574
    én pedig csak akarattal tudok kanalat hajlítani. esetleg akarat nélkül , ha nagyon odanyomom a tányér aljához.
  • gotchaaa
    #2571
    Olvasd el még egyszer, amit írtam.
  • Hajnalcat
    #2570
  • qetuol
    #2569
    "Paranormális jelenségnek nevezzük azokat a jelenségeket, amelyek ellenörzött kőrülmények kőzőtti vizsgálatáról valahogy sohasem jön igaz információ a közemberek számára."

    értem a definícíódat. kérdés: ha ellenőrzött körülmények között történő vizsgálaton a kapott információ hamis, akkor milyen körülmények között történő vizsgálat információtartalma igaz?
  • gotchaaa
    #2567
    Azért az urigeller-féle kanálhajlítgatást nem kellene ide sorolni, szerintem.
  • qetuol
    #2565
    arra neked nagyobb esélyed van, mert offolsz, míg a kötekedés végulis hasznosabb dolog mint a offolás. de azért segítek. paranormális jelenségnek nevezzük azt a jelenséget, amely ellenörzött kőrülmények kőzőtt valahogy sohasem jőn létre: gömbvillám, levitáció, kanálhajlítás, szellemidézés,...stb.
  • qetuol
    #2563
    nem annyit , hanem mondjuk az elso 10-et
  • qetuol
    #2561
    jaj ne, már itt is! mi lenne ha visszaolvasnál?
  • exy1
    #2560
    Érdekes ez a topik. Miről szól? Vagy miről szeretnétek ha szólna?
  • Roland16F
    #2559
    +l
  • Roland16F
    #2558
    Emberek,lassan már kihalt a fórum ! Csak szerettem volna feléeszteni :D
  • gotchaaa
    #2557
    Igen, halálosan komolyan gondoltam.
  • gotchaaa
    #2556
    Milyen "trendi" lett ezt a tapsolós képet belinkelni..nem azért, vicces meg minden, de hát na.
  •  Evil
    #2555
    Csak te miattad
  • Peetboy
    #2554
    Egyszer olyan kéne, hogy látjuk elmenni a hold előtt az E.T.-it biciklivel.
  • Peetboy
    #2553
    Akkro elég lassan haladt az az UFO a hold előtt. Te ezt komolyan gondoltad?
  • Peetboy
    #2552
    Tegnap néztem is az égen, szép volt jó volt, de köszönöm ennyi.
    Ez aztán nagyon paranormális jelenség.
  • vmvr
    #2551
  • kulabácsi
    #2550
    szép is vót
  • Roland16F
    #2549
    Jókor szólsz hallode... :D
    Mondjuk engem nem érdekel különösebben ez a "csillagászati" esemény