4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Dj Faustus #2548
    "Augusztus 16-án részleges holdfogyatkozást láthatunk majd. "
    Forrás: Magyar Csillagászati Egyesület - Égi kalendárium: 2008. augusztus
  • p55
    #2547
    jaja Feri már nem csak a pénzt hanem a holdat is leakarja lopni az égről
  • Kaplan
    #2546
    Szerintem ez inkább a mi Ferink újabb trükkje...
  • gotchaaa
    #2545
    Néztem egy ideig a Holdat, és balról jobbra haladva egyre jobban besötétül, mintha elfogyna. Alig hittem a szememnek. Szerintem egy UFO halad el éppen előtte. Szerintetek?
  • kocsisgabor9999
    #2544
    jönnek az UFO-k meneküljünk xD
  • REALista
    #2543
    fényes csík.:)
  • gotchaaa
    #2542
    UFO.
  • Hajnalcat
    #2541
    hullócsillag.
    én is láttam 3 darab ilyesmit.
  • Roland16F
    #2540
    jaja sztem is,meg tvben is mondták hogy lesznek hullócsillagok az égen,már megint jönnek a szellem-ufo képzelgések...döbbenetes :D
  • Peetboy
    #2539
    Ez szerintem is hullócsillag. Én is láttam hosszú fényes csillagokat hullani. Csak sokat kellett várni amig újabb előjött. Most a napokban csak kisebbeket látok, olyan szép nagyokat nem.
  • MaxPayne
    #2538
    mekkora volt az esélye annak hogy pont elkapta a cam? :D
  • kulabácsi
    #2537
    hullócsillag
    mi is láttunk kedden este gecinagyokat az égen...
  • MaxPayne
    #2536
    Itt a kép nézzétek meg és agyaljatok hogy mi is az...
    a kép bal oldalán látható fényes csík.
    KÉP
  • kulabácsi
    #2535
    hullócsillag volt most megmondom :)
    am meg pl ide, max 5mb
  • Peetboy
    #2534
    Én is láttam olyan fényes tárgyat csilalghulláskor.
    Ide biztos fel tudod tölteni a nagy képet is.
    ImageVenueve.com
    2255x3500 a max felbontás
  • MaxPayne
    #2533
    Budapest felett vagy hullócsillagot fényképezett le az OMSZ camerája vagy ufót de a képet nemtom hova lehet feltölteni hogy meg tudjam mutatni
  • MaxPayne
    #2532
    Hova tudok képet feltölteni hogy nektek is megmutassam? nagy a kép mérete nemtudom feltölteni
  • Tomo15
    #2531
    Ilyen velem is van néha. Mondjuk mikor halálközeli élményt olvastam és rádöbbentem, hogy a nagypapámmal is ez volt mikor haldoklott. Szerintem ez kizárt, hogy a szellemek jelenléte miatt van.
  • MaxPayne
    #2530
    Én tudom magamról, hogy érzem a szellemek jelenlétét. Nem látom őket csak érzem ha a közelemben vannak, olyankor mindig libabőrös leszek, kiráz a hideg és elkezdek elég rendessen könnyezni. Remélem nem néztek hülyének de ezt többször tapasztaltam.
  • qetuol
    #2529
    ja, hát mert ő másképp értelmezi a " létezik " fogalmat. Fizikailag tényleg nem létezik a crysis 4, de az emberek fejében....
  • kocsisgabor9999
    #2528
    -.-
  • dosra vista
    #2527
    "Ő csak azt állítja hogy ami NEM létezik arra NINCS kifejezés." pl. Crysis 4 még nem létezik. Tehát akkor nincs rá kifejezés?
  • qetuol
    #2526
    hogy mi? nemtom.
  • AranyKéz
    #2525
    A kopogó szellem megtanult számítógépet használni.
  • Roland16F
    #2524
    Ja meg állítólag az ottani hullámzások,nemtom a pontos szakkifejezésüket,is kelthetnek olyan érzést mintha azok a Loch Ness-i szörny háta és feje lenne :D Holott azok csak hullámok...

    Szerintem ezért vannak ezek a szellem sztorik is,az emberek hajlamosak olyan, számukra "természetfeletti" dolgokat képzelni,miközben azok nem is igazán természet felettiek.
  • Roland16F
    #2523
    húú elég hosszúra sikeredett ... :)
  • Roland16F
    #2522
    Van egy érdekes sztori,mármint ezt tvben láttam vmelyik nap,épp a Loch Ness-i szörnyről volt szó,röviden leírom a lényeget,érdekesnek találtam mindenesetre..Na szóval mint tudjuk Skócia Loch nevű tavában "él" egy szörny,amiről vannak akik azt hiszik hogy él,mások szerint nem.Én amugy a szkeptikusok táborába tartozok:) Lényeg a lényeg vannak olyan fotók a 60'as évekből például,amiken egy hosszú nyakú élőlény bújik ki a vízből,amiről később kiderült hogy csak megrendezték az egészet,hogy hogy volt azt most inkább nem kezdem el mesélni,nem is emlékszem már rá pontosan...Szóval volt egy srác eléggé szkeptikus,ugyanúgy lefényképezett a víz felszínén egy "Loch Ness-i" testű kis műanyag játékállatot,majd összehasonlította az eredeti képpel,némi Photoshopos segítséggel sikerült átalakítania minhta az tényleg az 60'as években készült volna. Remélem nem kell mondanom hogy a két kép eléggé hasonlított egymásra :D

    A másik érdekes az volt hogy volt egy skót pszichológus nő aki egy fadarabot lógatott be előbb a Loch-Ness,majd egy tőle nem messze másik tóba,majd az ottani turistákat kérdezgette mi lehet az ami a vízbe úszik,és meglepő módon azok akik a Loch-ness tóba látták a fadarabot úszni,nagyrésze a Loch Ness-i szörnyel válaszoltak arra a kérdésre hogy mi lehet az a fadarab a vízen.Természetesen azok a turisták akik nem a Loch-Ness tóba látták úszni a fadarabot azok nagy része csak egy botot láttak vagy csövet ami úszik a vízen.

    hogy mennyire befolyásolja az ember érzékelését a környezet...nem igaz? :D

  • Roland16F
    #2521
    jaja én is :)
  • Hajnalcat
    #2520
    Egy REAListától ezt a választ vártam. :))
  • REALista
    #2519
    Amit te is sejtesz.Lehet képzelődsz.:)
  • Roland16F
    #2518
    Lehet hogy képzelődök,de néha hallok olyan hangokat mintha vki gépelne a billentyűn,pedig senki nem ül a gépnél..

    Mit gondoltok erről?
  • Nohab
    #2517
    Fájsz...
  • szjuca
    #2516
    Köszönöm szépen, valószínűleg én sem tudtam volna ezt a dolgot szebben és jobban leírni.
  • REALista
    #2515
  • edisonson
    #2514
    te vagy Tibi?
  • REALista
    #2513
    Így.
  • Tompabodza
    #2512
    Ááá csak Tibi vágja senki más, bocs.
  • edisonson
    #2511
    Nem tudom ki az a Tibi de lehet neki is ilyen van :)
    A fenyforras.hu-ról van a kép.
    Te vágod hogy működik?
  • Tompabodza
    #2510
    Jééé Tibinek ugyan ilyen van, honnan szerezted ezt a képet?
    Jártál Tibinél?
  • edisonson
    #2509
    Első kérdésem:
    Hogyan működik a plazma gömb???