4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Pares
    #2679
    Velem elég gyakran meg szokott történni az, hogy egy bizonyos esemény ugy éreztem magam, hogy ez már eccer megtörtént velelm, dejavu. De addig az eseményig nem tudtam előre, hogy mi fog történni, csak utánna éreztem ugy. Furcsa.
  • DJKonya
    #2678
    egyik ismerősöm mondta hogy mikor meghalt a nagyanya akkor azt mondta a nagyapja hogy csak két évet adj istenem, és a nagyapja rá 2 évvel 1 hét eltéréssel halt meg.
  • Tomo15
    #2677
    Ma ahogy hazaértünk este a temetőből és beléptünk a házba, megszólalt az anya, hogy milyen kár hogy a papa nem lehet már itt velünk. Ebben a pillanatban "felrobbant" a konyhában a lámpa. Én már ezen nem is lepődök meg, mert mióta meghalt igencsak sokszor fordul elő ilyen dolog. Bár az is lehet, hogy csal véletlen egybeesések sorozata.
  • Hajnalcat
    #2676
    Nekem is volt furcsa élményem a temetővel ma.
    Mikor odamentem, olyan könnyednek éreztem magam. Anyámék elmendtek mécsest venni, ott álltam a napfényben és úgy éreztem magam, mint aki száll...álltam, csak álltam a fényben és csak lebegtem (lelkem).

    Tudom, hülye vagyok, de ez van. :)
  • DJKonya
    #2675
    Most jöttünk haza barátnőmmel a temerőböl, kicsit furcsa volt... Először kimentünk barátnőm meg az én hozzátartozóimhoz rokonokhoz aztán kimentünk egy közös jóismerősünkhöz 9 hónapja vesztette életét egy autóbalesetbe 14 évesen, és kimentünk a sírjához és mikor megálltunk előtte és hirtelen elsápadtam és szédültem. Lakellet ülnöm mert olyan rosszul voltam és izzadtam. Aztán pedig furcsa hangokat hallotam mintha beszélni akarna velem , tudom hülyeségnek hangzik de nagyon szar érzés volt mondtam barátnőmnek inkább menjünk haza és mikor kimentünk a kapunk sétáltunk vagy 100 métert és semmi bajom sem volt (???)és barátnőm nem érzett semmit
  • zoliapu
    #2674
    Az jött ki, hogy nem fog sikerűlni, de ne csüggedj. Szerintem jobb ha feldobsz egy pénz mert az az igazság, többször jön ki a nem mind az igen, úgyhogy a kérdés (hogy áll elő) sem mindegy. :)
  • zoliapu
    #2673
    Nem azt mondtam, hogy jós. Egyébként úgyse azt teszem ami kijön a kártyán, vagy máson, de kiváncsi avgyok.
  • dronkZero
    #2672
    Eldöntendő kérdést általában én is 50% eséllyel jósolok meg. Kurva nagy jóslás, mondhatom.
  • Rolikusz19
    #2671
    tökéletes :D (kíváncsi leszek,majd elmondom januárban az eredményt hogy végeztem)
  • zoliapu
    #2670
    Persze nem minden tudok megjósolni akkor nem itt lennék. Magyarkártyából tudok jósolni, de csak azt tudom megmondani megbuksz vagy nem, megfelel? :)
  • Rolikusz19
    #2669
    na akkor tisztelt zoliapu,jósold már meg nekem hanyast fogok kapni számvitelből a januári vizsgaidőszakban? :-O
  • gumiszobas
    #2668
    ték modika menj a picsába :o
  • zoliapu
    #2667
    Biztos tudhaták.
    Én már vettem részt hipnózison és tudom, hogy létezik a szellemi lélekvándorlás, több életünk volt már ez elött és egyszer nemet is váltunk. Ha kiérdemeljük eltávozhatunk a nirvánába vagy az örök vadászmezőkre :). Az elkövetkező életembe nem jutottam el, de dolgokatat már előre megjósoltam amik bekövetkeztek (én is csodálkozom csak ezen).
  • Pares
    #2666
    Neem, csak meg akartam nézni a linket, és nem vettem észre, hogy a kurzor a szövegdobozban villog, nem pedig ott, ahol kéne... :P De azt télleg nem értem, minek küldtem el... XD
  • zoliapu
    #2665
    Elég édekes...
  • Rolikusz19
    #2664
    na hallod ien véletlenek nincsenek... :D
  • Pares
    #2663
    Upsz.
  • Pares
    #2662
    http://www.freeweb.hu/beluard/index11_10.htm
  • Rolikusz19
    #2661
    http://www.freeweb.hu/beluard/index11_10.htm
  • Rolikusz19
    #2660
    egyetértek falcon87-el,tényleg izgalmas dolgok ezek,nekem az egyiptomi hieroglifákhoz annyi kérdésem lenne,mármint ez inkább véleménynyilvánítás,szerintetek tényleg tudták az ókorban hogy lesznek tengeralattjárók,repülők,meg helikopterek? lehetséges hogy ilyen véletlen bekövetkezne? ezek után nem tudom...bár nem vagyok nagyon istenhívő,se vallásszerető,egyáltalán nem járok templomba:P csak ez tényleg érdekes.
  • zoliapu
    #2659
    Pedig létezik, igaz nem láttam, akkor most nem itt lennék. (Bahamákon áztatnám a golyóimat és szürcsölnék egy hideg sört)

    Vagy az van ráírva "tudom mit tettél tavaly nyáron" :)
  • dronkZero
    #2658
    Ó, nem. Az egy post-it méretű sajtpapír, és rá van írva, hogy "Úgyis meghalsz, köcsög!" (Persze tibetiül) :P
  • SötétBarom
    #2657
    Te hallod, az annyi papír, hogy látszik a holdról -.-
  • Tomo15
    #2656
    Akit érdekel a jelenlegi téma az szerezze be: "Erich von Daniken-A múlt megoldatlan rejtélyei" c. dokumentumfilmet. Nagyon jó!
  • zoliapu
    #2655
    Nem hiszek a végzetben (vagyis részben pl. meghalunk), de kiváncsi lennék azokra a tekercsekre amit papok őriznek valahol Tibetben, amin rajta van minden ember sorsa.
  • Pares
    #2654
    Klasszikus példa.
  • Hajnalcat
    #2653


  • Pares
    #2652
    Hát, akkor asszem nemtok rajtad segiteni, én tudok angolul, és magyar oldalakat ilyen témában sajnos még nem találtam. De lehet, hogy a wikin találsz valamit, vagy megpróbálhatod a webforditót...
  • Falcon87
    #2651
    Pech, hogy nem tanultam angolt :\.
  • Pares
    #2650
    Szivesen!

    De mondom, akit jobban érdekel, az nézzen utánna, mert annyi ilyen dolog van a világon, hogy képtelenség leirni. Kezdetnek itt egy ilyen dolgokkal foglalkozó oldal.
  • Falcon87
    #2649
    Kösz, hogy ezt megosztottad velünk. Tényleg igazán érdekes!
  • Pares
    #2648
    1. Irásos emlékek:

    A legismertebb könyv, amiben utánna olvashatsz ilyen dolgoknak, az a Biblia. Azon belül is Ezékiel próféta története a leg szembetünőbb.

    Aztán ott van a Biblián kivüli Ábrahám apokrif, amiben szintén leirhatatlan dolgokról beszélnek.
    Eszerint amikor Ábrahám egyszer apja földjén dolgozott, nagy zajt hallott Ezékielhez hasonlóan az égből. Amikor fölnézett, elképedve látta, hogy egy nagy valami pont őfelé tart, arra a földre, ahol ő dolgozik. Persze nagyon megilyed, elkezd futni, de szerencsétlenségére a földre esik. Félelmében a földön marad, ám kis idő mulva valakik durván megfogják és fölállitják, és a fiú azt mondja, szó szerint idézem: "Ott állt két lény, amilyeneket még nem láttam a földön, nem emberi módon lélegeztek." A két lény ismerte Ábrahám nyelvét, mert többször is megnyugtatták: "Ember fia! Ne félj!" Ezután a következő történt. Idézek az Ábrahám apokrifből - őhéber biblián kivüli iratok: "A két idegen megragadott, elvittek a tűzláng határához. Aztán fölemelkedtünk, mintha a szél vitt volna. A levegőben, abban a magasságban amiben vagyunk, mintha hatalmas fényt látnék. Leirhatatlan. A fényben pedig mintha tűz égne. És amint közeledünk, nagy alakokat látok, akik szavakat kiáltanak egymásnak, amiket nem értek... Én azonban szerettem volna leesni a Földre." Ha valaki le akar esni a Földre, az nehezen lehet magán a földön, nemde? Utánna azt irja a fiu: "A magas hely, amin álltunk, egyszer fölfelé állt, azután viszont megfordult. Egyszerre fönt láttam a Földet, és lent a csillagokat." Nos, kondoljunk csak a bolygó körül keringő anyaűrhajóra, ami a saját tengelye körül forog. A forgás centrifugális erőt hoz létre, ami gyakorlatilag gravitációt létesit, igy van talaj a lábunk alatt. Mindez több ezer éves. És az Ábrahám apokrif csak egy irat a sok közül, amiben ilyen és ehez hasonló dolgokról irnak...

    Aztán a Mahábharátában, ha utánna nézel, rengeteget irnak a vimánákról. Ezek az isteni égi tüzesszekerek, amiket nem csak körbeirnak, hanem leirják, hogy hogyan készitették el őket. Olvashatunk benne bolygókörüli pályán lévő városokról, nameg a köztük dúló kegyetlen háborúkról. Leirják a csodálatos és elképzelhetetlenül pusztitó isteni fegyvereket. De sok minden mást is olvashatsz bennük. Az érdekesség, hogy rengeteg szavat csak a repülőgép és az űrutazás feltalálása után tudtak megérteni.

    Aztán ott vannak a maják. Elképesztő csillagászati ismereteiket egyik istenüktől, Kukulkántól szerezték, akit más néven tollas kigyónak is neveztek. Az irataik szerint egy nap egy csillag zuhant a földbe, és egy nagy gödröt vájt belé, ekkor megjelent Kukulkán, persze nagy zaj meg a szokásos hercehurca közepette. Azt a helyet, ahova ez a valami, ami után eljött ez az istenség Chitchen Itza-nak hivják. Ez is egy nagyon hosszú történet, Google a barátod.

    Van még akár mennyi ilyen irásos emlék, nézz utánna googleban.

    2. Kézzelfogható bizonyitékok:

    A barlangrajzoktól kezdve az egyiptomi piramisok belsejében található hozzáférhetetlen kamrákig rengeteg olyan dolog van a Földünkön, amit emberek külső befolyás vagy kényszer nélkül nem hoztak volna létre. A legjellemzőbb ezekre a tárgyakra, hogy a legrégibb a legtökéletesebb.
    Késő van, ezért csak felsorolom azokat a tárgyakat, amik után érdemes utánna nézni:

    Az egész Közép - és Dél-Amerikára jellemző tökéletesen egymásba illő szabálytalan alakú épitőelemekből álló épületek.

    A nazca fennsik rajzai. A legérdekesebb, hogy hegyeken dombokon keresztül mennek, a környező hegyek, amiknek a teteje mintha le lenne vágva, stb...

    Az egyiptomi Ápisz szörnyeteg óriási szarkofágja. Az alsó rész 90-100 tonnás, a fedele további 30 tonna. A szarkofág anyaga aszuán gránit. Aszuán egy város, a szarkofágtól 1000 km-re a nilus partján. Ez egyébként a legkeményebb ókori egyiptomiak által elérhető gránit. Amikor felfedezték, biztosak voltak benne, hogy megtalálják Ápisz mumifikálódott maradványait. Ám amikor felnyitották, el kellett menekülniük, mert a szarkofág bitumennel volt megtöltve. De ez is hosszú história, szal nézz utánna!

    Az indiai templomok, melyek tetejei az istenek járműveit, vagyis a vimánákat jelképezik, ráadásul mindegyik belsejében ül valaki, aki valamit mintha irányitana.

    A palenquei maja piramis alatt található helység, amiben egy hatalmas kőlap, ami valamiféle alakot ábrázol, amint ülés közben mintha valamit irányitana a kezeivel. A szerkezet hátuljából tisztán kivehetőek a lángok. És ha rárakjuk a kőtáblára az indiai templomok tetejének jellegzetes alakját, amik ugyebár a vimánákat irják el, megdöbbentő hasonlóságot látunk. A kőtömb egyébként 9 tonnát nyom, és a piramist csak utólag épitették a tetejére. Ráadásul az egyetlen levezető folyosót is telirakták kővel...

    Nameg számtalan szobor, külömböző időkből, Indiától Közép-Amerikáig.

    Van itt minden, csak ki kell nyitni a szemünket!
  • csibefasirt
    #2647
    Én kiváncsian várom a további infókat.
  • Pares
    #2646
    Hogy pontositsak az időszakon, akkor ugy mondom, hogy a kőkorszaki ember megjelenésétől számitva kb. időszámitásunk kezdetéig.
  • Pares
    #2645
    Te most itt miről is beszélsz? Ráadásul most kivételes/nem kivételes módon végképp nem a sumér kőtáblákra gondoltam. Csak a datálás szempontjából irtam oda. De mindegy, vannak ilyen "bizonyitékok" Egyiptomban, Közép- és Dél-Amerikában, a Közép-keleten, Kinában, hogy az Indiai szanszkrit iratokról már ne is beszéljek.

    "Az olyan információ, amit le tudsz ellenőrizni, azt te is kamunak tartod.

    Na, most van itt egy másik, hasonló komolyságú információ, amit viszont nem tudsz leellenőrizni. Attól ez már rögtön átcsap a másik végletbe, és biztosan igaz?"

    Nem igazán értem, mit is akartál ezzel mondani.
  • dronkZero
    #2644
    Persze, biztosan.

    Az olyan információ, amit le tudsz ellenőrizni, azt te is kamunak tartod.

    Na, most van itt egy másik, hasonló komolyságú információ, amit viszont nem tudsz leellenőrizni. Attól ez már rögtön átcsap a másik végletbe, és biztosan igaz?

    Láttam azt a sumér kőtáblát, elég merész abból bármit is levezetni.
  • zoliapu
    #2643
    A tudósok sem tudják az új elmélet szerint nem lesz nagy reccs időnként tágúl és idönként összehúzódik ahogy eddig is.
    Másik kérdés miben tágúl a vilés elvileg meddig tágúlhatna?

    "Valaminek történnie kellett, ami az Ősrobbanást előidézte. Persze, ehhez annak a valaminek az Ősrobbanást megelőzően már léteznie kellett – tehát a Világegyetem (minden létező összessége) nem keletkezhetett az Ősrobbanásban."
  • Pares
    #2642
    Azzal én is egyet értek, hogy ez a modernkori ufós elrablások meg találkozások egy nagy szarság. De! Szerintem a multban, és ezt kb. a sumérok idejére értem, !biztosan! látogatták a Földet. Erre számtalan bizonyiték van. Válaszaitokból majd meeglátom, hogy van-e értelme tovább mondanom. Bár az is igaz, hogy ez kicsit off, de nem találtam jobb topicot rá.
  • qetuol
    #2641
    majdnem , a világegyetem gyorsulva tágul.tehát valszeg nem lesz nagy reccs.
  • zoliapu
    #2640
    Érdekes amit írsz. A világegyetemnek van középpontja és lassúlva, de tágúl. A nagy bumm óta történik ez egészen a nagy reccsig majd és akkor megint visszakerûl minden 1 atomba (majd újra felrobban és ez ismétlõdik).