4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • qetuol
    #2719
    és a leckéd jól lett megcsinálva? engem érdekelne h mi volt az a lecke ami "megcsinálódott".
  • kovi04
    #2718
    Soha életemben nem vettem be drogokat, alkoholt is nagyon régen fogyasztottam. Teljesen magamnál voltam, amikor történt.
  • kulabácsi
    #2717
    én mindig mondtam, a sok LSD nem tesz jót :(
  • SötétBarom
    #2716
    Neurológia, de kurva gyorsan :c
  • kovi04
    #2715
    Az még rendben lenne, de hogy kerültem egyik pillanatról a másikra a konyhából a számítógép elé. És a leckém is kész lett valahogy.
  • dronkZero
    #2714
    Megállt az órád.
  • kovi04
    #2713
    Pár hete történt velem valami, amit egyszerüen nem tudok megmagyarázni. Csütörtök délután volt és éppen a számítógépen írtam a leckémet. Egyszer csak egy hangra lettem figyelmes a konyha felől, de nem törődtem vele, mert nagyon a munkára koncentráltam. A hang pár másodpercig tartott és olyan volt, mint a gáztüzhelyünk elektromos begyújtójának a hanja. Azt hittem, hogy a nagypapám szorgoskodik a konyhán. Amikor már harmadszorra is megismétlődött a hang, jobbnak láttam megnézni, hogy mit művel valaki a konyhán. Sötét volt a konyhán, mert már napnyugta volt. Bekapcsoltam a lámpát, de az erre elkezdett villogni. Tudtam, hogy rossz a lámpa kapcsolójának az érzékelője, ezért inkább lekapcsoltam. A hang nem ismétlődött meg, ezért már kezdtem azon gondolkodni, hogy visszamegyek dolgozni. A következő pillanatban már ismételten a számítógép elött ültem és kész volt a leckém. Az órám szerint egy perc telt el a konyhába való kimenés óta, a számítógép órája szerint viszont fél óra. Erre tud valaki ésszerű magyarázatot adni? Én nem találtam...
  • zoliapu
    #2712
    Az tényleg nagyon érdekes, előre tudja az egyenlet eredményét anélkűl, hogy felállítaná az egyenletet :)
  • pipeppers
    #2711
    Olvastam olyan könyveket, amik a tisztánlátásról, telepátiáról és az előrelátásról szólnak. Mindegyikben az volt, hogy a számokat nem lehet se előre látni, se gondolatilag venni. Ez valami unikum lehet.
  • miki10
    #2710
    Hello!
    valaki tud mondani ufós/idegen civilizációs/földön kívülis filmeket?





    elöre köszi!!
  • zoliapu
    #2709
    Nevess csak.

    Nem olyan egyszerű dolog, hogy csak úgy látod a jövőt, nem tudsz elmenni gyorsan keresni egy újságárust és megnézi hányadika van. :D Ezt sokan kétlik is, hogy a következő eletbe el lehet látogatni, esetleg a mostaniban láthatod a jövőt, vagy utalásokat a mostani életed jövőjével kapcsolatban. Egyszer véget ér viszont az utazás és ki tudja lehet ez az utolsó neked és akkor nem tudnád megnézni a következőt ugye?
  • Rolikusz19
    #2708
    akkor a legközelebb az lesz h elmegyek egy dokihoz és megkérem alkalmazzon rajtam hipnózist és megtudom mi lesz a jövőmben:D
  • zoliapu
    #2707
    a Reinkarnáció létezését a deja vu és a hipnotikus regresszió bizonyítja maximálisan, lehet nem vagyunk olyan mély hipnotikus állapotban, de akkor is. Kutatók ezt is vizsgálták ilyenkor az ébernléti agyhullámokat küld a test, de a jobb agyféltekék vérellátása nő.
  • zoliapu
    #2706
    Azért aki ismeri és átélte a regressziós hipnózist megerősítheti nem olyan mint egy álom vagy annak valamely stádiuma(mondjuk ott is kimutatak a kutatók olyan pillanatokat amikor az agy még az álom alatti hullámokat küldi, de már ébren vagyunk).
    Az álomban pl nem tudsz átmenni a falon a hipnózisba akár mikor felemelkedhetsz a levegőbe majd vissza ereszkedhetsz és bermely pillanatba fel tudsz ébredni is. Megtudhatsz dolgokat a jövődről a multadról előző életeidről, igaz nem te döntöd el miből kapsz betekíntést.
  • Rolikusz19
    #2705
    persze,mondjuk amugysem vagyok a jóslás meg hasonló dolgok híve
  • dronkZero
    #2704
    Ha van lehetőséged rá, hogy megváltoztasd, akkor nem jóslat.
  • zoliapu
    #2703
    Harjrá! Szerintem biztos sikerűl, de legalább jobb jegyed lesz mert megijesztett a jóslat. Soha nem szoktam megváltoztani én sem az álláspontom holmi sorsvetés miatt azért annyira racionális gondolkodó vagyok.
  • Rolikusz19
    #2702
    Hallod zoliapu,írtam kedden egy 95 %-os vállalati pénzügyek zh-t,nemtudom hogy beválik e a jóslatod miszerint számvitelből bukó lesz,ezek után bármi lehet :D lehet hogy nem csak nem bukok meg és épp átmegyek egy kettessel,még az is lehet h 5ös leszek belőle :D:D
  • zoliapu
    #2701
    A dejavu is olyan dolog mint a szerelem, nagy hatással van ránk, de nem tudjuk magyarázni.
  • Rolikusz19
    #2700
    http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/webshop.cgi/GetBook?SessionID=5203062D369FA2HQPCXYNIUDVVNMGDBXAODJUCCBGCGVDEIBOLVTOP4AC813FEA502453FA762309FA25A401FB6AB2A1E461F0EC7CCC5AD049FACC51D870265405735&TabSheet=book&Page=1&SrcWord=mem%F3ria&SrcField=sfLeirasMemo&SrcCategory=&CategoryID=ALC&BookID=164647&GotoBook=True&Price=&CBStock=Checked&LastDays=20

    Talán ebben benne van
  • Rolikusz19
    #2699
    http://hu.wikipedia.org/wiki/D%C3%A9j%C3%A0_vu

    könyvet nem találtam,pedig tényleg érdekes jelenség
  • trogerzsiger
    #2698
    bmeg, kirázott a hideg :D
  • Kaplan
    #2697
    EZ a dejavu érzés, tényleg nagyon furcsa. Az egész váratlanul jön, egyszer elfordulok és a kép ami elém tárul olyan mintha már megtörtént volna, megmondom őszíntén személy szerint én ilyenkor igencsak megijedek, hogy az elkövetkezendő két három pillanatban utána mi történik. Egyszer kíváncsi lennék egy dejavu-vel kapcsolatos hosszabb eszmefuttatásra. Esetleg ha írtak erről könyvet, tudnátok-e ajánlani.
  • brichard
    #2696
    Engedjétek meg, hogy bemutassak egy kezdeményezést, mely többek között a paranormális tevékenységek megbízható vizsgálását is célul tűzte ki!
    A kezdeményezés neve WOWS (Wide Open World Security), és elindult a Google INc. által kiírt "project 10 to 100th" pályázaton. A beadott magyar vonatkozású videó és a rövid leírás megtekinthető itt: Világbiztonság: Kapcsolat
  • REALista
    #2695
    lol videok...:DDDDddd
  • miki10
    #2694
    it egy másik video ezen jobban látszik
    http://www.youtube.com/watch?v=sYrjJGbUkJo&feature=related


    http://www.youtube.com/watch?v=FtKuBKIaVvs
    ez egy másik video de ez szerintem fake
  • Tomo15
    #2693
    Ma egy elég furcsa dolog történt a nagyinál. Éjjel 1-kor arra ébredt, hogy hallja a papa hangját, ahogy azt mondja a kint lévő kutyusnak, hogy "szia Jonny, itt vagyok." A kutyaól a nagyi szobájától kb. 6 méterre van, szal simán lehet hallani, ha kint beszél valaki. Mikor reggel mesélte azt gondoltam, hogy talán még félálomban hallott valamit, de úgy tűnik mégsem.
    A nagyi kiadja a háznak az egyik részét. Most munkások laknak nála. Délután beszélgetett velük és kérdezték tőle, hogy ő járkált-e kint az udvarban 1 óra körül, de ugye ez kizárva.
    Ami érdekes, hogy a Jonny mindenkit megugat, kivéve a családot, és egy embert. Ő egy erdélyi ember, aki segíteni szokott a kertet rendezni. Viszont őt kizártuk, mert 1. Nem valószínű, hogy át tud mászni a kerítésen. 2. Miért mászna be? 3. Olyan tájszólással beszél, hogy alig érteni. Nagypapám hangjához közel sem hasonlít. A kutyus ma 11-ig ki sem akart jönni az óljából. Máskor ő szokta kelteni a nagyit az ugatásával, kb. reggel 6 körül. Egész egyszerűen nem tudjuk elképzelni, hogy mi, ki lehetett. Talán a papa? Minden esetre én még nem hallottam "beszélő" szellemről...
  • csgery
    #2692
    Ha megnézed, a videó elejénél a repülő altt látszik h vmi gyorsan elmegy... na az egy madár... mert még csapdos is a szárnyaival, azért mzoog úgy, ahogy...:)
  • Rolikusz19
    #2691
    naja,repülő tárgy addig oké,de héé ez azonosított repülő tárgy...
  • qetuol
    #2690
    hol látsz te ott ufót? csak nem a repülöre gondolsz?
  • csgery
    #2689
    Ez egy madár...
  • Pares
    #2688
    Jó bazzeg, tudod ki fogja visszekersesni a 2700 hsz.-ben. Csak hozzászóltam.
  • Rolikusz19
    #2687
    én nem láttam semmit a videón..
  • miki10
    #2686
    http://www.youtube.com/watch?v=GBIyWsFGzXc

    szerintetek ez tényleg ufó?
  • Rolikusz19
    #2685
    http://www.indavideo.hu/video/Osi_UFO_festmenyek

    ezt vmelyik nap találtam
  • Falcon87
    #2684
    Ez már annyiszor meg lett tárgyalva ebben a topikban...
  • zoliapu
    #2683
    Velem is előszokott fordulni dejavu érzés, mostanában elég sokat elötte évekig nem volt.

    Nemtudom egy ismerősöm rokona csak úgy eltünt, évekkel ezelött. Állítólag elrabolhaták, elég érdekes eset, a fickó 18 éves volt. Középiskolában kiváló tanuló volt, családi körülményei rendben voltak inkább felső felsőközéposztálybeliek voltak. A barátai sem tudták hova rakni az esetet. Egyszer nem érkezett haza iskola után.
  • xHeDex
    #2682
    ilyen velem is sokszor történik
  • csgery
    #2681
    Ez elméletileg csak rossz agyi idegpályák működési zavara...
  • Rolikusz19
    #2680
    na igen ez velem is előfordul néha,dejavu...egyszer azt álmodtam h ülök infó előadáson (fősulis vagyok) és a tanár elkezd magyarázni egy témát,amiben számokat kezd el sorolni,nem tudom hogy honnan,de emlékeztem nagyjából a számokra,majd mikor miután megálmodtam és tényleg megtörtént velem ez,igaz megtörtént,de a számok másak voltak..lehet most hülyének néztek,de tényleg megálmodtam,jó mondjuk azt leírom h nem volt nehéz megjósolni hogy vmikor a közel jövőben infó előadáson fogok ülni,hisz tényleg volt abban a félévben infó órám.