4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • qetuol
    #2839
    kedves anaid, jelentem ezek a linkek semmi hasznos információra nem vezetnek. meghalgattam pár ún. EVP (szellemek hangja, vááá) felvételt is, amik pont annyira tartalmaztak értelmes szavakat, mint a felhők bárányokat és sárkányokat.
  • Anaid
    #2838
    http://www.theshadowlands.net/ghostwav.htm
    http://www.worlditc.org/h_11_raudive_0.htm
    http://www.asahi-net.or.jp/~qr7s-tmym/ITC/EVPSE.htm
    http://www.vtf.de/chronik_e.shtml
    Fogalmam sincs, miről írnak, mert nem tudok angolul, de elsőre ennyit sikerült találnom, belinkelni meg még mindig nem engedi....
  • qetuol
    #2837
    akkor keress angolul lolez^^
  • sz4bolcs
    #2836
    Könyvet bárki írhat. Publikáció kéne bármilyen nyelven, azokat ellenőrzik, megismétlik a leírtakat, stb..
  • Christiansen
    #2835
    Figyi, ha ez tényleg így lenne, egyből elterjedt volna a közbeszéd szintjén, nem beszélve ezernyi publikáció vagy új felvételek áradatáról!
    Én erről ma hallottam először, pedig eddig is igyekeztem széles ismeretszerzésre..
  • Anaid
    #2834
    Milyen publikáció? Egész könyvet írtak róla, sőt lehet, hogy többet is, én tehetek róla, hogy magyarul szinte semmit nem találok erről?
  • sz4bolcs
    #2833
    Pár millióan láttak már jetit.
  • sz4bolcs
    #2832
    Oks, csak már volt hasonló Uri Gelleres, és hasonló "számos kísérlet igazolja" eset.
    Kéne valami publikáció, vagy ilyesmi.
  • Anaid
    #2831
    100 000, nem egy.
  • Christiansen
    #2830
    ez így egyelőre sajnos olyan, mintha láttunk volna
    egy képet a jetiről.
  • Anaid
    #2829
    Ti emlegettetek szigorú labor körülmények közötti kísérleteket...
    Az se tetszik, ha volt ilyen? És eredményt is produkált megmagyarázhatatlan jelenség létezésére? Nem vagytok kicsit telhetetlenek?
  • sz4bolcs
    #2828
    Sejtem, ez is Dr. Egely Potter sorsra fog jutni
  • Anaid
    #2827
    Dr. Konstantin Raudive pszichológiaprofesszor volt, Dr. Alex Schneiderrel és Theodor Rudolph-fal(a nagyfrekvenciás elektronika szakértőjével) több mint 100 000 szalagot készített szigorú laboratóriumi körülmények között a rejtélyes hangokról. Állítólag már a hetvenes években világszerte voltak ezzel kapcsolatban kutatások a Vatikántól kezdve a NASA-ig voltak érdeklődők. Miért lett vége? Vége lett-e egyáltalán nem tudom. Ahogy azt sem, hogy milyen eredmények születtek erről már semmit nem találtam. De még keresgélek.
  • Christiansen
    #2826
    tudom :D

    de azért nézd meg 2818-ban milyen naiv és jóindulatú voltam már! :DD:_
  • sz4bolcs
    #2825
    Na jó, de aki ilyet csinál, azt elviszi a MIB. :) Szóval jobban is teszed.
  • dronkZero
    #2824
    Jellemzően eredménytelenség okán szoktak a kutatások szép csendben érdektelenségbe fulladni...
  • Christiansen
    #2823
    én ugyan nem..majd Dia linkel valamit D:D:
  • Anaid
    #2822
    Írtam, hogy rengeteg anyag van róla, de nem magyarul. A könyvben meg azt olvastam, hogy mielőtt befejezték volna ezen kutatásokat bizonyos helyről emberek jelentek meg a kutatóknál és utána valahogy nem folytatták. De mindegy, szerintem lehet, hogy csak nem találtak magyarázatot ezért hallgattak róla. Angolul meg németül sokk cikket találtam róluk.Előfordult már, hogy ha a tudomány zavarba esett csendben volt. Nem beszélve róla, ha neadjIsten igaz, az igencsak sok tudományos elméletet megcáfolna. Pl.: halál után kampó és nincs semmi. Én tényleg nem vagyok annyira naiv, jellemzően senki nem korteskedik maga ellen, meggyőződéstől függetlenül.
  • sz4bolcs
    #2821
    Én bizonyatsak neked mindent? :)) Keress
  • Christiansen
    #2820
    mutaaa _:D
  • sz4bolcs
    #2819
    Ez az, ne adjátok föl, próbálkozzatok. :) De a sikert majd ne felejtsétek el digitalizálni, és föltenni ide.
    Ja nem is kell, youtube már tele van velük.
  • Christiansen
    #2818
    hát megnéztem, még sose hallottam erről és igen gyanús..
    a magyar oldal főleg, 26an olvasták el eddig az évek alatt
    összesen, velem és veled együtt..


    ha ez mind igaz lenne, már nagyobb teret kapott volna, hiszen
    szenzációval egyenértékű..
  • Anaid
    #2817
    A tud. tévedés topicban írtam pár címet. Linket még nem enged beszúrni, mert még fiatal tag vagyok.
  • Christiansen
    #2816
    nem találom! lécci muta
  • Anaid
    #2815
    Más topicban feltételezem már megtaláltad!
  • Christiansen
    #2814
    bővebb infót linkelsz ezekről?
  • Anaid
    #2813
    Jürgenson-Bender kísérletek
    Dr. Konstantine Raudive, Dr.Alex Schneider, Theodor Rudolph
    A hallhatóvá tett hallhatatlan (The Inaudible Made Audible) c. könyv.
    Peter Bander
  • Anaid
    #2812
    Nem. Kopogtató szellemnek fordítják, de a jelenséget vitatják, hogy mi okozza. Pszichokinetikus energiáktól kezdve elektromágneses hatásokon át szellemekig sokminden találgatás volt már és nem csak ott találkoztak ilyen jelenséggel, ahol fiatal lányok voltak. A tudomány hajlik arra, hogy nem szellem, hanem valamiféle energiák okozzák ezen jelenségeket. Tárgyak megmozdulása, kopogás, függönyök, csillárok mozgása, bútorok átlagnál gyakoribb, erősebb recsegése, furcsa érzeteken át fényjelenségek, szellemek látása...stb a paletta igen sokrétű. Ha jól tudom ezen még mindig vitatkoznak, de a jelenség létezésén nemigen.
  • boszi1968
    #2811
    az nem jelenség.a poltergeijszjelentése:lármás,zajos szellem.képes váratlan,megmagyarázhatatlan hanghatásokat okozni.olyan otthonokban bukkannak fel ahol serdülő lányok vannak.
  • Christiansen
    #2810
    gondolkozhatnál is:P




    na jó, részemről -fav
  • Christiansen
    #2809
    csak kipróbáltam milyen :PPPP
  • en2
    #2808
    Elég volt belőled.
  • Christiansen
    #2807
    én már most sem az vagyok, aki az előző kommentem írta..
  • en2
    #2806
    Dehát nem érted? Az már nem "Te" vagy!
  • Christiansen
    #2805
    pont ezaz, hogy lesz..nem vész el csak átalakul
  • en2
    #2804
    Ez önmagában még ajánlásnak is rossz. A hullád is különbözni fog más hulláktól, pedig akkor már Te nem leszel.
  • Anaid
    #2803
    "Különbözöm, tehát vagyok"
  • sz4bolcs
    #2802
    Ezért nem használom túlzottan ismerkedésre...
  • en2
    #2801
    Az ember társas lény. Tudja milyen a másik ember. Hellyel-közzel olyan mint ő maga. Ha ettől elvonatkoztatsz, nagyot tévedhetsz.
  • Anaid
    #2800
    Sok ember követte már el azt a hibát, hogy más emberről itéletet mondott anélkül, hogy megismerte volna. Egy ember megismeréséhez évek sem elegendőek, nemhogy pár hét és pár beírás....