SG.hu·

Az MGM két blockbustere

Nemrég még arról szólt a fáma, hogy az évtizedes múltra visszatekintő MGM kénytelen kiárusítani klasszikus címeit. Mára azonban ez megdőlni látszik, hiszen a Rocky Balboa mellett kettő, elég komoly blockbuster forgalmazását is megszerezték.

Az első az akció-klasszikus Terminator negyedik része, mely nem Terminator 4 címmel fog futni a mozikban. Ezt maga Rick Sands, az MGM vezetője árulta el. "A film címe Terminator bla bla bla lesz" - mondta viccesen. "Nem sorszámozzuk tovább a szériát."


Irány a MÉH-telep!

Sajnos immáron biztos, hogy Arnold Schwarzenegger nem tér vissza a T-800-as szerepében. "A negyedik epizód olyasmi lesz, mint a Batman: Kezdődik! vagy a Superman visszatér. Próbálunk mi is méltó utódot találni egy klasszikus szerepre."

A másik mozi J.R.R. Tolkien regényéből készül. A hobbit filmváltozatának az MGM társproducere lesz. A New Line Cinemával karöltve fedezik majd a gyártási költségeket és természetesen a bevételen is osztoznak.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© The Termentor2006. 10. 31.. 10:11||#20
HHMIJAZHOGY t800????
Az T-101
szentségtörés...
© Peet Smith2006. 10. 28.. 10:50||#19
James Cameron rendezésében biztos lenne a siker.De nélküle...
© echo2006. 10. 27.. 23:06||#18
Hát szerintem meg az lenne a legbénább, hogy ha valami kis szerepet kapna csak a Schwarzenegger. Vagy játsza az egészet vagy semmit.
© GErYkE832006. 10. 27.. 12:44||#17
Mindenképpen a jövõben kell, hogy folytatódjon a film..itt az elõzmények elég nagy badarság lenne..egyébként Arnienak a neve ugye egybeforrt a Terminatoréval..szal én igenis örülnék, ha valamilyen formában szerepelne a filmben.. akár 1 cameo szerepben is. Amúgy ez is érdekes dolog szal még van remény >> "Az viszont más kérdés, hogy néhány hét múlva választások lesznek, és ha Schwarzit nem választják újra, akkor könnyen lehet, mégiscsak érdekli a mozis visszatérés... A kedvéért nyilván átírnák az egész szkriptet." Én reménykedek, hogy megbukik<#gun>
© Talley2006. 10. 27.. 11:56||#16
most végülis nem mindegy hogy elõzmény vagy folytatás lesz? Mindenképp a jövõrõl fog szólni. a múltba nem mehetnek vissza méginkább (csak nem tennék meg).
Elõzmény akár lehet az is, hogy hogyan kapták el az elsõ terminátort mondjuk, amit aztán visszaküldtek. Vagy bármi lehet, mivel a Terminátor elõzménye a jövõben van a filmek szerint.

Az, hogy swarci nem játszik nem nagy gond 😄 Biztosan van sok szinész, aki csendben vagy kevés szöveggel könnyedén boldogul a szereppel.
© GErYkE832006. 10. 27.. 09:10||#15
1 kis kiegészítés:
"A forgatókönyvíró egy keveset a 4. rész világáról is elárult. "Sok mindent megtudunk majd a Skynetrõl, és arról, milyen lesz a posztapokaliptikus jövõ." - nyilatkozta Ferris, aki ezt a filmet is állandó társával, John Brancatoval írja. a duónak már olyan filmeket köszönhettünk, mint a Játsz/ma, A hálózat csapdájában vagy a T3, de sajnos A macskanõ forgatókönyvírói között is megtalálható volt a nevük."
© GErYkE832006. 10. 27.. 07:41||#14
1 ilyen bejelentés semmit sem jelent, Vajna nyilatkozta, hogy a folytatásban a totális gépek elleni háborút fogják bemutatni.... én bizakodom<#violent>
© ProGabe2006. 10. 26.. 23:03||#13
"de mivel meghalt a T800-as végén(schwarzi)ezért simán lehet nélküle folytatni."

eddig minden Terminatorban "meghaltak" a T800-asok,hiszen mind3 filmben másik T800-as volt
© HaDes0072006. 10. 26.. 16:32||#12
és akkor most majd Sarah Connor anyját kell majd megölni. a következõben meg a kis Sarah Connort. aztán majd megint lehet mégvisszább menni, Sarah Connor nagyanyját...

a Hobbit meg jöhet.
© HuAn822006. 10. 26.. 15:32||#11
<#eljen>