33535
  • Lockheed
    #34
    Hááát a kíváncsiságomat, érdedklődésemet én is fenntartom minden felé ami repül! Aztán amint kipróbálom eldől, hogy ez továbbra is érvényes -e vagy sem! Mindenestre érdeklődve várom, milyen lesz az új "efes". A kíváncsiságomat mindenesetre fölkeltette! Időről-időre repültem/ök a 2004 -el is, mert nincs más ahol "nagy" gépekkel lehetne repülni. Imádnám, ha pl LockOnban az AWACS vagy a KC, vagy valamelyik IL repülhető lenne! :)))
  • Dave000
    #33
    Hát jah, azt elfelejtettem oda írni, hogy "álmodik a nyomor" :D

    de azért annak örülnék, ha a repülőkön kívül más is mozogna a reptereken, mondjuk én összehugyoznám magam, ha a Boeingemre rácuppanna a Kapu :DDD

    jah, megint álmodik a nyomor :D (sajnos)
  • neuro
    #32
    Lelehet zuhanni a 2004-esben is csak persze nem a legkönnyebb beállításokkal.
  • Seaweed
    #31
    Nah jah az ilyen stilusu szimulatorok nem a lezuhanasrol szolnak.. (sajnos(nekem) nem is a repmodelrol)...hanem a repulesrol, az avionikarol, annak elethu masolasarol (profi addonokban)...meg a bazi nagy utvonalrepulgetesekrol.

    Ezert is birizgalja a csorom ez az uj "kuldetes" funkcio.
  • Lockheed
    #30
    Nemlehetett! Nemmindenkinek okoz élvezetet 1000 embert egyszerre megölni ám...
  • Hunter of Deer
    #29
    Ebben le lehet majd zuhanni vagy pl nekimenni valaminek??
    Mert asszem a 2004ben meg nem lehetett lezuhantam aztan megint a levegoben voltam! Javitsatok ki ha nem igy volt!
  • alert
    #28
    Na igen... De pl én összedobnék egy olyan gépre ha garantálják nekem hogy azon korrektül fog menni... nekem megéri. Egyrészt imádom másrészt ebben élek ha pedig számítógép akkor FS vagy Net. Ha kell én gyűjtögetek fél évig de ami most van az nem állapot... ráköltök 250 ezret és akkor is van ami szaggat.. na menjenek... De aki csak élvezni szeretné amatőr szinten azt sajnálom ilyen szempontból, mert teljes pompájában ahogy látom nem biztos hogy lehet majd egy ma fullosnak mondható hardverrel élvezni. Persze reménykedek...
  • Lockheed
    #27
    Pfff...
  • Seaweed
    #26
    De ez az utolso mondatod lesz az ok hogy az MS szetarhassa a kezet hogy "Hat kerem ez megy rendesen!"

    ....
  • alert
    #25
    Egyébként mostmár nem lenne akkora gond, mivel ha megnézed pl a FlyTampa sceneryket (a jelenleg létező legrealisztikusabb repterek www.flytampa.com) hihetetlen jó modellekkel, textúrákkal, saját kifutó textúrával látták el őket egyszóval mindennel és szaggatás nélkül megy... mert hihetetlen jól van optimizálva. Viszont a Budapest és sok más még más technikával készült és rossz optimizáltsága miatt szaggat annak ellenére, hogy a grafikája sokkal rosszabb. Nem izgatna ha az engine maradna ilyen lassú csak mostantól mindenki a FlyTampa technológiával gyártson sceneryt :) de ez szép álom meg hülyék lesznek elmondani a trücköt... szóval marad a remény. Egyébként ezen felül a baromira kidolgozott pl PMDG737 & 747 vagy PIC737 gépek és társaik zabálják leginkább az FPS-t nem pedig a sceneryk. Mint mondtam a scenery csak akkor eszik FPS-t ha rosszul csinálják meg. A gépeknél viszont nincs túl sok lehetőség optimizálásra sajnos ott vagy minőség vagy teljesítmény :( A default FS gépek pedig azoknak tökéletesek ugyebár akik kipróbálják a játékot vagy bohóckodnak. De realisztikus szimulált élményt csak a fizetős jól kidolgozott gépek adnak. Sokaknak ezért van nagyobb FPS-ük mert akik csak kipróbálgatják vagy hülyéskedve, a repüléshez nem értve játszadoznak az FS-el azok a realisztikus repülőket be se tudnák indítani lévén minden műszer és renszer modellezett ezért a default gépeket használják vagy csak egyszerűen nem ismerik a kidolgozottabbat. Szóval az engine-ben a repülők megjelenítésén kéne valamit változtatni szerintem. Másik FPS zabáló pedig, hogy az AI repülők (forgalom) akkora processzoridőt használ, hogy egyszerűen lebénítja a procit ha sok a gép. Összegezve aki csak játszadozik az FS-el és nem használ semmi kiegészítő sceneryt vagy gépet annak tökéletesen fog futni, aki viszont használja a kiegészítőket és komolyan repül tényleg szimulált környezetben, az kezdhet gyűjteni új alaplapra, min 3.2 GHz-es procira, 2 GB RAM-ra és a most még nem is létező új DirectX 10-et kihasználó VGA-ra. Ez nem vicc, én is ezt teszem... :)
  • Hmuda
    #24
    Nem pont a négyes SLI-re, inkább csak úgy alapból a gépre. :-)
  • Seaweed
    #23
    Jaja ez felbirizgalta az en erdeklodesemet is egy kicsitt jobban mint eddig az MSFS-ek ;))
  • Seaweed
    #22
    Hat jah! Pont ez az amitol en is tartok vele kapcsolatban...
  • alert
    #21
    Egyébként nem is kell ez az alap reptér kidolgozottság hisz a fizetős addonok szinte mindenért kárpótolnak. Fantasztikus grafikát varázsolnak egy reptérnek. Bőven elég. Csak az engine-t kéne optimizálni, hogy végre ne az legyen, hogy veszel egy 300 ezer forintos konfigot és a Budapest Scenery 2004 3/4-es grafikán egy jó addon repülővel szaggat...
  • alert
    #20
    Ferihegy kizárt hogy jól ki lesz dolgozva :) csak gondolkozz.. egyértelmű, hogy addonokra csinálják. Egy jól kidolgozott fizetős addont de akár ingyeneset is hónapokig csinálnak sőt van hogy több mint 1 évig. Több mint 24 ezer reptér van benne, vegyük úgy, hogy mondjuk 1000 de ne is.. mondjuk csak 100 nagy repteret akarnának kidolgozni.. az úgy egy gyors munkával számolva mondjuk 3 hónap/reptér úgy 25 év :) és akkor még a játék fejlesztésével nem is foglalkoztak. Egyszerűen képtelenség. Konkrét infó még nincs a játékról, de láttak már napvilágot olyan hírek, hogy lesznek kiszolgáló egységek. Persze nem biztos ez se.
  • Lockheed
    #19
    jaja, láttam az FS2004 topicban belinkelve még reggel megnéztem... :) Reméljük a legjobbakat!

    HMUDA erre gondolsz?
  • Dave000
    #18
    Nah, kezd alakulni a dolog... Már csak arra vagyok kiváncsi, hogy szerény hazánkból mit hoztak ki, már annak is örülnék ha Ferihegyet faszán megcsinálnák.

    Ebben lesz végre vmi élet is a reptereken? kiszolgáló egységek stb. vagy az majd esetleg FSXX-ban... Gondolom ez is majd inkább az add-on-okra lesz csinálva, mondjuk ha belegondolok, hogy megnézek egy fs2004 akkori screenshotot, meg egy fullos addon gép-scenery screenshotot elég durva a különbség, ha ez itt is meglesz, akkor lesz az igazi! (ha bírja a gép :D)
  • Laky
    #17
    #3 + #16 =
  • Hmuda
    #16
    Majd ezen eldöcög...
  • alert
    #15
    Nézzétek meg a Vista bemutatófilmben az ingame videót róla.. szaggat :DD
  • horpeti
    #14
    Hát én örülnék annak, ha Vista mellett a passziánsz akadás mentesen elfutna :P
  • Lockheed
    #13
    És az jólesznekünk? Hehhh... Vista. Először csinálják meg a Vistát rendesen, aztán optimalizáljanak rá bármit is! Esetleg integrálhatnák az FS -t is pasziánsz helyett...
  • sure
    #12
    Nyugalom, azt írják, ráoptimalizálják a Vistára majd...
  • neuro
    #11
    Ez mind in game screenshot.
  • Sanyix
    #10
    Aztaa... Hát már félek a gépigényétől :)
  • Lockheed
    #9
    Új, különálló rész! Bár felfogás kérdése... :) "én úgy tudtam hogy a 2004 lesz az utsó" =>> ki mondta? Microsoft? :) Egyébként meg én remélem nemhaggyák abba az egyik legjobb MS termék fejlesztését! :)
  • akyyy
    #8
    ez nem csak kieg lesz? én úgy tudtam hogy a 2004 lesz az utsó ( az tán a kilences volt)
    Ha ha lesz én csak örülön neki:)

    Amúgy naon szépen látszódik rajta minden aprócska részltesség amit ki tudnának hozni belőle a mai legjobb(?) vasakból
  • davos80
    #7
    Egy része renderelt kép szerintem.
  • neuro
    #6
    Az a téli kép a táborral nagyon jó. Ha a küldetések ilyesmik lesznek, akkor végre lesz értelme játszani vele hosszú távon is.
  • Extraboy
    #5
    Idaig utaltam a grafikaja miatt, de ha ilyen lesz, akkor valoban elvezet lesz jatszani vele :-)
  • Glpetyus
    #4
    Te jó Isten,kiváncsi leszek a gépigényre :)
  • Seaweed
    #3
    Ezt mar az en begyem is kezdi bevenni... ;)
    (par kep, klick a nagyobbakert...)



















  • Seaweed
    #2
    Ennek mar tetszik az alap scenery-je is!
    kivancsi vagyok hogy hogy oldjak meg az erroforras igenyt...mert valjuk be ilyen szintu scenery-t lathatunk ma is mas szimben es fut szepen...
  • Seaweed
    #1
    Hir BOP-on.

    kis elozetes Simhq-n