33535
  • ColdFire
    #355
    kicsit gyengécske formában :D
  • Papirzacsi
    #354
    "hát nemtudom , fs9(2004) nem nagoyn volt légi forgalom"
    Nem tudom te mit próbáltál akkor 2004 címén ,de légiforgalom, és rádiózás már a 2002-es óta bennevan.
  • Papirzacsi
    #353
    "Ez szimulátor.."
    Nem a látványtól lesz ez szimulátor, és ezt sajnos az fsnél kurvára elfelejtik.
    Csomó dolog hiányzik belőle, amitől inkább lehetne szimulátornak nevezni, mint az álatalad felsorolt 1méter mesh, és 7 centis textúra, csilvilivi víz és egyebek.A gépigényt először a szimulációra kéne fordítani, és nem a látványra. Arra ott a terragen...
  • Matth3w
    #352
    Annyiszor átbeszéltük már rengeteg oldalon ki van írva köztük a microsoftnak az oldalán is!! a Googl ráadásul a barátod ( October 3)
  • exTrem
    #351
    Elvileg októberben.
  • Crazy Mate
    #350
    Mikor jelenik meg?
  • alert
    #349
    Biztos, de legfőképpen online play esetében, ahol sok progit kell vele párhuzamosan futtatni. Azt hogy fogja-e támogatni az FSX önmagában a dual-core-t azt nem tudom, de ha valaki igen, akkor ossza meg :) Ebből a demóból viszont ne vonj le messzemenő következtetést. A végleges valószínűleg nem fog ennyire akadozni és szebb is lesz.
  • kerek1224
    #348
    Nekem tetszik a demó. 7800GT-n, 3500+ AMD64-gyel 15-20 fps körül, ultra Highon.
    Kiváncsi leszek a teljes játékra.

    Valamilyen briefben úgy olvastam, hogy elég sok grafikát a CPU számol, meg rémlik, hogy duplamagosat is támogat... ezekszerint szerintetek egy dualcore-os proci beújítása dobna a sebességen?
  • csoola
    #347
    én majd egyszer kiprobálom, de maradok a lock onnál, harci repülö szimeket szeretem (LOCK ON, IL-2 Sturmovik)
  • chicco
    #346
    Alert legyen igazad én örülnék a legjobban
  • alert
    #345
    Na akkor gondoljunk végig egy-két dolgot mielőtt ilyen következtetést vonunk le :) először is nem sokan tudhatják, de ez a demo a beta1-ből lett összefabrikálva, jelenleg beta2 fázisban van a dolog. A szaggatás, bugok, stb tejlesen természetes még. A grafikával szintén vannak gondok, de rengeteg új effekt (árnyék-hatás, fény, felhő, víz, stb) található meg már a mostani verzióban is. Na akkor a beállításokról. Nem tudom ki figyelte meg az FS2004-ben a legjobb felbontású mesh-ek 76 méteresek, az FSX-ben ez 1 MÉTER! A 2004 textúrafelbontás legjobb esetben 1-2 méter / pixel, az FSX-ben 7 CENTIMÉTER! Természetes, hogy a default táj meg sem közelíti ezeket a részletes beállításokat, de amikor megjelennek majd az első photoreal scenery-k év vége felé azt hiszem egy páran le fognak esni a székről márha van atomerőművük :) Ez a szim úgy néz ki tényleg el fog futni gyengébb gépeken is.. majd... kérdés hogy milyen áron. Valószínüleg úgy, hogy egy homályos épületek és fák nélküli lekerekített, elnagyolt kietlen tájat fogunk látni. A szép grafikához, ami megközelíti és majd jóval túlszárnyalja a 2004-et, új gép kell :D De gondoljatok bele, ez minden új FS esetében így volt. Eleinte még én is reménykedtem, hogy majd optimizálnak, de ez a szim nem erről szól. Amikor megjelenik, csak a csúcskategóriás drága gépek képesek szép látvány mellett életet lehelni bele. Ez eddig is így volt és valószínűleg így is lesz. Ez ellen nem igen lehet mit tenni, többen megpróbálták pl X-plane nevében, több kevesebb sikerrel. Ez szimulátor, nem egy egyszerű öldöklős játék. Gyakorlatilag kivitelezhetetlen a jóval alacsonabb gépigény, ha látványt is szeretnénk. Más.
    A multiplayer touchdown, contrail effektek, stb nagy valószínűséggel meg lesznek valósítva, mert az MS most nagy hangsúlyt fektet a multiplayer játékmódra. Aztán majd meglátjuk mi lesz belőle.. A kompatibilitás az egyszerűbb repcsik és scenery-k esetében működni fog a véglegesben, sokszor a komplexebb kiegészítők esetében is. Ahol nem fog és fizetős, ahhoz vagy kiadnak majd patch-et, vagy újrakészítik.
  • kiskorúbézoltán #344
    Mint írtam 10K-val nekem nyema demo , én úgy gondoltam , hogy a FS2004-hez képest fejlődjön a FSX .
  • kiskorúbézoltán #343
    Igen , de ha eggyel tovább nyomtam borult a dolog , persze ez már az én bénaságom volt . :)
  • ColdFire
    #342
    kiváncsi vagyok, hátha lesznek multi küldetések!
    na meg mostmár hátha megoldják a normális kondenzcsík:) átengedést:))
    meg kabintetőkinyitás stb
  • akyyy
    #341
    hát nemtudom , fs9(2004) nem nagoyn volt légi forgalom, madarak, hajok(max maxon), autók, reptereken forgalom, rádiózás hangal együtt... én ezeket nem találtam 2004esbe, viszont ebben a demojába vígan ott van minden, és még közelébe sem vagyok a max grafikán... szal az életthűség, pont az ami most ott lesz az X-ben.
    küldetések.. attól lehet játszani simán mint ahogy eddig, de normális küldetések is lesznek a játékban, aminek nagyon örülök hisz igy megnövelte az időt amig a gépen lesz.

    grafikára meg nem kéne semit mondia h akad, csinya elmegy akép, hisz én ugy tudo ez a játék csak vistán lesz játszható, nbem is tudom miért adátk ki ilyen hamar a demot...
  • chicco
    #340
    kamera nézet S visszafelé Shift+S
  • chicco
    #339
    köszi tudok akkor helyesbítek ez nekem nem 10 hanem 9,2
  • kiskorúbézoltán #338
    10k-s nettel nekem nem sok közöm van a demohoz :( , az FSX hivatalos oldalán nézegettem a repülhető gépek listáját .
    Az FS2004:CoF-ban annyira tetszett a felhozatal , hogy bármilyen bűnét és hiányosságát meg tudtam bocsájtani .
    Ha csak egy kicsit szebbé teszik , egy kicsit élőbbé (és végre oda vissza tudok váltogatni a 3D kabin és a műszerfalnézet között külső nézetekkel való tökölés nékül) , egy picit csiszolnak a repülési modellen + DC-3 , nos akkor én vevő vagyok az FSX-re .
  • akyyy
    #337
    ez hol van?:S
  • ColdFire
    #336
    hát ez dekegyetlenség :D
  • akyyy
    #335
    de ez csak demo
  • kiskorúbézoltán #334
    Ha DC-3 van benne olyan rossz nem lehet . Bár a Century of Flight-nak sokkal jobb felhozatala volt , legalábbis számomra . :)
  • Casillas
    #333
    nem tudom, tudsz-e róla, hogy az X az a római 10-es
  • exTrem
    #332
    Most néztem meg egy rkat fsx videót. És ez tisztára olyan mint a 2004 ...
    A víz az nagyon jó de a többi az teljesen. A touchdown effect ugyanolyan unreal mint az elöző részekben és ahogy a kondenz csíkot elnéztem annál még mindig jobb az avsimes 3d contrail. Gyerekek ebből szerintem nem lesz nagy durranás.
  • chicco
    #331
    Betettem a golos boeinget kiváncsiságból a játékba.Annyira kompatibilis,hogy egyetlen gau sem jó
  • chicco
    #330
    ami az egészben tetszett a bársonyos női hang a martinn kleszállás alatt az egész fónia feeling már hasonlított 1 online approachoz
  • chicco
    #329
    skacok amit most kiadtak az kezdek rájönni miért FSX.FS10 ről csak 1x beszéltek de nem túl bátran,.Érthető is FS2004+flight environment+hát legyen 1 ground env+néhány fizetős add-onn színvonalú airport (közelsem olyan mint Boston vagy LOWW de hagy említsem meg ezek közt Alert LHBP-jét)és aszem kész is az

    FS9,2


    mert többet nem lehet rá adni
  • chicco
    #328
    persze e nélkül.:-)
  • chicco
    #327
    viewe ---->new view
  • akyyy
    #326
    nálam szenrecsénre szépen fut, igaz, néha pilótafülke nézetben nem látok ki az ablakon, de megnyomo párszor a D-t és jó lesz. ugyis sokat nyomogatom, mert elfejeltettem, melyik gombal lehet olyan kis ablakot nyitni, amit beállíthatok p küldő nézetbe is ( a sárkányos feladatnál egy iylen ablak aktiválodik ha ledobom a bombát)

    nem tudja valami , melyikkel kapcsolom be?:) meg ugyre ha szálok le nem kell rádiózni:S

    amugy az én tapasztalatom h egy nagyon jó játék lesz ez! :)
  • DJviolin
    #325
    Nah, minden minimum. Sárkány befigyel.

    Jó lesz ez, ha nem szaggat. A szaggatásmentes játék sokat dob a játékélményen. :) Bár mondjuk így elég szomorkás a hangulat, ha a terepen nincs egy fa, egy ház, autó, se semmi. :(
  • alert
    #324
    Nem lehet levenni mert élvezhetetlen lenne alacsonyabb felbontásban. Egyszerűen nem látod a műszereken a számokat és szövegeket. Már FS2004-ben is a komplexebb gépeken ahol több a műszer, eléggé össze vannak nyomva ahhoz, hogy 800x600-ban nem láthatók tökéletesen. Min felbontás 1024x768, de az ajánlott minimum mindenhol 1280x1024. Egyébként nem lenne jobb a teljesítmény. FS olyan program, ahol nem számít igazán a felbontás. Hidd el nekem, rengeteget teszteltem. Maximum 1-el több FPS csikarható ki belőle a felbontás változtatásával. Ha neked többet sikerülne, akkor driver hiba az előző felbontásban :) viccet félretéve FSX-nél lehet hogy fogja befolyásolni a teljesítményt, de ebben nem hiszek. Eddig se tette..
  • drdrehun
    #323
    /OFF Hasonló volt a Pro Evolution Soccernél csak ott a végén azt írta ki hogy Wizard was interrupted, and try to reinstall. Megoldás valaki? Előre is THX
    /ON
  • chicco
    #322
    próbáld meg a paplan célkeresztbe dobni majd a végén leszállni.Nekem nem sikerült elsöre de nem is próbálkozom ez nekem túl árkádos faszság
  • drdrehun
    #321
    Mit kell csinálni ha: 1607 Unable to install Installshield Scripting Runtime ?
  • akyyy
    #320
    mit kell cssinálni akezdő küldinél? mert az anyahajón egy nagy bazi zöld nyil de hiába dobok oda bombát, sose talál pont rá, ha mégis simán átmegy rajta:S
  • Matth3w
    #319
    Igen viszont még ennél is élvezhetetlenebb lenne a graf... amúgy nekem akkor feketedik el egyedül a víz meg a táj ha a sárkányrepülűt kivülről nézem semmi másnál, ezt nem tudjátok mitől lehet?
  • DJviolin
    #318
    Szerintetek a felbontást miért nem lehet lentebb venni? Nálam csak 1024X768-as felbontást enged meg. Kevésbé szaggatna alacsonyabb felbontásban.
  • quack
    #317
    igen ott is szinte mindent maxra allitottam
    csak egy kepet csinaltam, azt is eleg hulye helyen, de itt pl nem laggolt egyaltalan,csak akkor ha a varoska fele mentem :]
    kép
  • akyyy
    #316
    de valakinél meg érdekes, jó a gépe és szépen megy... nem a demo a hibás...csak rég volt reinstall... meg hát MS termék