33535
  • Papirzacsi
    #275
    Sőt, már előre meg is mondja mi fog történni ha leszakad a szárny, megkímélve az idegrendszeredet. Megmondja, hogy Crash...
  • Clidey
    #274
    Ráklikkósz a ikonnyára
  • zoli122
    #273
    de nem arról van szó hanem hogy rendesen szimulálja hogy letörik a szárny vagy a vizszintes vezérsík leszakad és akkor tedd le a gépet! értitek?
  • perko
    #272
    És az miért jó neked, ha lehet zúzni? Ez nem az a game.
  • Papirzacsi
    #270
    Látom vki nyitvahagyta a sárgaház ajtaját.
  • zoli122
    #269
    sziasztok ebbe a simulatorba lehet zúzni a repülőt és nem csak azt fogja irni hogy crash?
  • Papirzacsi
    #268
    nemjó. Kihagytad, hogy installálni is kell, meg el is kell indítani. :-)
  • alert
    #267
    Hajaj lehet hogy neked itt abba kéne hagyni a dolgot és elfelejteni ezt a topicot. A hozzászólásodból meg vagyok róla győződve, hogy ez a SZIMULÁTOR nem neked való már bocsánat.
  • chicco
    #266
    letöltöd kell majd 1 joy némi tapasztalat és repülsz
  • kisslaszlo67
    #265
    szeretném kipróbálni ezt a játékot,hogyan kell?
  • Gerbill
    #264
    Ja Paris Hilton
    "Szeretem Európát, csak kár hogy mindenki franciául beszél ott"
  • chicco
    #263
    Besenyei Petibácsi gépe az lesz azt már gondolom te is láttad.Malév hát nem hiszem.Amíg összekevernek Bukaresttel addig mit várhatunk.Az átlag Jenki annyit tud Europárol ,hogy Paris meg Róma
  • DJviolin
    #262
    Kb. olyanok, mint GTA-ban az autómárkák. :)
  • Matth3w
    #261
    Arról esetleg nem tud vki vmit , hogy milyen légitársaságok lesznek az fs-x ben?!
    Malév ?!
  • perko
    #260
    Nem saját kép, aWSP-ről van.
  • chicco
    #259
    na próba után úgy tünt mintha a 2004gyel repülnék semmi extra ha valaki volt már a fly tampa loww na az veri ezt a st martint.amúgy gyári beállítást 26 fps limitre raktam ,és tartotta is 19 ig ment le max.Nekem semmi extra nem volt csak mozog a pilota feje és thats all.Csinálok videót csak lejárt a limit.Ja
    van landing gear kamera az jó mondjuk
  • Thanatos
    #258
    jah és akkor jönnének a legfékkategóriás megmozdulások mi? :DDD
  • DJviolin
    #257
    Azért, hogy Ferihegyen magyarul szóljanak vissza.

    Egyébként nem lenne hülyeség, ha a menű és a tutoriálban szereplő szövegek magyarok lennének.
  • Matth3w
    #256
    Van 1általán olyan , hogy magyarosítás az fs-hez?:O
  • Thanatos
    #255
    fogos kérdés :)
  • neuro
    #254
    magyarosítást? az meg minek?
  • bepe79
    #253
    Most próbálom megszerezni az FS2004-et meg a magyarosítást, azzal tanulgatok inkább, amíg meg nem jelenik.
  • Papirzacsi
    #252
    Ultragáz. :-D
  • bepe79
    #251
    Nemhogy multiban, de single-ben sem játszottam FS-el. Ez az első:)
    Az nagyon gáz?
  • grebber
    #250
    Valaki tegyen már be saját képeket!
  • Papirzacsi
    #249
    Te meg akkor az fs korábbi verzióival nem játszottál még multiban. :-DDD Több részekre visszamenő hibák vannak benne. :-P
  • chicco
    #248
    aszem van topikja mindkét játéknak
    urak Ez Fsx topik

    on
  • DummyBoy
    #247
    De ha már Flatout ... Vegyünk elő egy olyan Gamet ami ide illik ...

    Én a Lockon kapcsán kezdtem el ismerkedni a repszimekkel, az FS9-et azért raktram fel, hogy mire lesz 10 nagyjából képben legyek ...

    A Lockon nem mai gyerek, de félő hogy grafikailag az FSX most tart ott ahol a Lockon (Ha ott tart ...) ... az pedig elég gáz ... Figyelembe véve hogy az emberek nagy részének NEM fog menni FULL-on ...

    És még ez is bugzik ...
  • DummyBoy
    #246
    Én játszottam ... Crashday az volt, viszont a FO2 ehhez képet abszolute hibátlan ... és az gáz ... mert az Budget kategória ...

    Valamint ne hasonlíts össze egy budget kategóriás full árkád játékot egy ilyen nagynevű szimulátorral ... Igaz hogy csak Demo, de én bízok benne hogy ez egy több mint egy éves, valahonnan előkotort PreReilíz, nem pedig a 3 hónap múlva (elméletileg) megjelenő FSX jelenlegi állapota ...
  • Gerbill
    #245
    A FlatOut 2 hol van bughalmaz? Én azzal játszottam de abban nem villogtak a textúrák meg hasonló dolgok.
  • DummyBoy
    #244
    Leteszteltem, nagyképűen felraktam mindent Ultra high-ra meg minden ... és ... izé ... érdekes volt ... De nem az a látvány mint amit a videókon láttunk ...

    Utánna kicsit beletúrtam a lelki világába, minden létező csúszkát maxra húztam ... ééés ... Nincs AA ... villognak a textúrák, az árnyékok, minden épület, tereptárgy fekete az első nézetváltásig, stb ...

    Kipróbáltam más gépekkel, erre 3D cockpit esetén a műszerfalon kívül minden fekete, stb ... De összességében még a full settings sem volt igazán az a látvány amit vártam ...

    A legjobban az alváz + 4 kerék típusú autók tetszettek ... forgalom az volt, ok ... de egyszer csak eltüntek az "autók" stb ...

    Valamint 3D cockpit esetén nem igazán engedett mindent klikkelni ... lehet hogy azért mert Easy-re volt állítva a flight model, nemtom ... de érdekes volt ... aszittem full clickable a cockpit ...

    Szóval kiváncsi leszek rá majd a teljes verzióban ... A szimulátor részéről annyit nem tudok mondani, nem értek hozzá, csak ismerkedem velük :)
  • bepe79
    #243
    Ha ez nektek bughalmaz, akkor biztosan nem játszottatok még multiban a Crashday vagy a Flatout2 című PC-s játékkal..
  • Papirzacsi
    #242
    EZt mondja a májkroszoft. Mi meg azt ,hogy egy kész grafikai bughalmaz, és még több nem grafikai bug. :-))
    Amúgy ha DX10 kéne hozzá, akkor valszeg nem dx9c-t telepítene a telepítő.
  • Gerbill
    #241
    Tekintve hogy a játékot Októberre, a oprendszert jövőre ígérik így nem hiszem.
  • Seaweed
    #240
    Csak mert en ugytudom hogy az FSX vistara van/lesz optimalizalva..
  • Gerbill
    #239
    A dx 10 csak a Windows Vistában lesz ami kb 2007 áprillisában fog megjelenni
  • Gerbill
    #238
    Közel 3.5 óra alatt letöltöttem a demo-t, feltelepítettem játszottam vele körülbelül 2-3 percet, befejeztem a bevezető küldetést, rákattintottam a free play-re, és kékhalál. Nekem eegyenlőre nnyi elég volt a játékból.
  • Seaweed
    #237
    Veletlen nem DirectX 10 kell mar ehhez?! (nem neztem utana, csak eszembejutott)
  • DJviolin
    #236
    Nálam viszont nincs grafikai hiba, csak rohadtúl szaggat. :(
  • Clidey
    #235
    Hát nemtudom kinek hogy, de nálam rengeteg a grafikai hiba... Még szerencse hogy nem vártam sokat, így csalódnom sem kellett. :)