33535
  • Akuma
    #74
    Szerintem a karácsonyfa alatt már ott lesz :) De valószínüleg még előbb megvásárolható lesz. Bár amíg nincsenek DX 10-es graf kártyák, addíg fölösleges kiadniuk, inkább polírozgassák addíg :)
  • punkers
    #73
    Mikor jelenik meg kb?
  • Bucser
    #72
    És repülési modell is lesz benne végre?
  • Seaweed
    #71
  • grebber
    #70
    Szép lesz ez nagyon főleg hogy DX10 ami nem baj!
  • alert
    #69
    Flight Simulator X videó! Végre megnyugodhatunk, lesz futóműve a képen oly sokat vitatott 747-nek :DDDD
  • Pitti
    #68
    Nem taxizik, ...alacsonyan repül
  • Lockheed
    #67
    Háhááá! Jaja!
  • Nyiri
    #66
    Vagy gyegyuk pl azt a ficsort mikor egy 747 tud kerek nelkul taxizni :D
  • Sylvester
    #65
    És még annyit...2006 nyarán jön ki ez a játék ugy olvastam és lehet késik ...hm érdekes csak Vistára...hogy ? mikor a 2007-re csúszik a Windows Vista , igazi csuzda lesz :P
  • Sylvester
    #64
    Fiúk lányok aszzonyok férfiak , ez a játék szerintem eltérő lesz az eddig megszokott Flight Simulatoroktól... szerintem :) a képek alapján , jobban fog hasonlítani egy játékhoz, de ugyanakor a szimulátor élményei se maradnak el.Vegyük például az esső effektet :

    Adhatnának mondjuk több képet is, a belső Panelekről... szeretem az ilyen játékokat...!
  • samhun
    #63
    hi
    mikor jön ki? tom nyáron, de van vmi pontos?
  • Pitti
    #62
    Győztél
    Németh Szabolcs olvashatott volna még egy kicsit, milőtt megírta azt a cikket az sg-nek...
  • alert
    #61
    Én meg erre (by Microsoft).
  • Pitti
    #60
    Én erre alapoztam:
    Készül a Flight Simulator X
  • alert
    #59
    Nem csak vistára érkezik, csak arra optimizálják.. de ez lényegtelen sokmindent optimizálnak erre meg arra és ugyanúgy megy máshol is. Általában 1-2 funkció vagy megjelenítési effekt ami eltér. Érdemben egyáltalán nem nagy lényeg. Túl nagy vita lenne, ha a progi csak 1 oprendszerrel lenne kompatibilis.
  • Pitti
    #58
    Anno a 09.11-es katasztrófa után felröppentek a hírek, hogy a "pilóták" fs-el "tanultak" és akkor kijelentették, hogy soha egyik MSFS-ben sem lesz realisztikus törés és crash effect, nehogy mégnagyobb kedvet adjanak a dologhoz :-)
    Szóval szerintem ebben sem lesz.
    Ja és igen, a lényeg: a program csak Windows Vista-ra érkezik...
    Ahogy ismerem az ms oprencereket, a megjelenéstől számított 2 év után kerül olyan állapotba, hogy a kiadott frissítésekkel, SP-kel, driverekkel használható legyen.
    Ez így volt win95-el 98-ban, win98 2000-ben, az XP is kb a 2002-es kiadás óta használható, addig mindenki csak szívott és a win98 volt stabil.
    Tehát vista kb 2008 :-(
    Így az FS10 is max akkor lesz használható
  • Crazy Mate
    #57
    Ok.
  • DJviolin
    #56
    Ja, vagy úgy érted, hogy az első, és az ötödik adást le lehessen tölteni. Az a két adás az mtv szerverén van, és ezért nem lehet letölteni sajna. :) Amit le tudsz tölteni, az a 2., és a 3. adás, amit én töltöttem fel, és nemsokára fennt lesz a 4. adás is, amit szintén le lehet majd tölteni.
  • DJviolin
    #55
    Ezt hogyan érted? Az a baj, hogy még csak egy adás van nálam, ez a 4. adás, és nem tudom, hogy megkapom-e a többit. Tessék szépen megnézni a tévében, és a nézettségetekkel támogatni a stábot és a műsort, hogy 2 résznél még biztosan több legyen.
  • DJviolin
    #54
    Minél hamarabb fennt lesz. És köszi a dicséretet.
  • Crazy Mate
    #53
    Nem tudnád úgy megcsinálni,hogy a részeit le tudjam szedni?Kéne az egyik haveromnak,neki nincs internete,és nekem is kéne...
  • Crazy Mate
    #52
    Szia,a légcsavar 4. adását mikor teszed föl,egyébként,szerintem jó az oldalad
  • Extraboy
    #51
    Pár kép...
  • Lockheed
    #50
    Pfff...
  • Dave000
    #49
    Zsír, végre nem úgy fog kinézni a reptér mintha vmi atom támadás érte volna... :D
  • alert
    #48
    2004-ben is le lehetett zuhanni csak a repülő CFG fájljában engedélyezni kellett a törést valamint a reális beállításokat be kellett kapcsolni az egyik menüben. Ha ehhez még felteszel egy CrashBak vagy CrashFX nevű fizetős addon-t akkor ripityára törheted a gépet a legkülönbözőbb robbanás vagy épp tengerbe csobbanás effektekkel. Dehogy ennek mi értelme egy szimulátorban... gondolom Te a hülyüljünk egy jót ezzel a repcsis cuccal oldalhoz tartozol nem pedig a repülés megszállotjaihoz :) Ez esetben az FS-t nem igazán neked találták ki. Itt nem dolgozták ki részletesen az ilyen dolgokat alapértelmezettként több okból se.
  • alert
    #47
    2004-ben is van egy csomó addon ahol rácuppan a kapu a gépre :) és a legtöbb új már ilyen. Sőt olyan is van, hogy kiszolgálókocsik jönnek a géphez.. FS 10-ben pedig a PC Gamer-es hír szerint elméletileg reptéri "élet" lesz és cuppani fognak a default kapuk is :D majd kiderül.
  • DJviolin
    #46
    Sziasztok!

    Flight Simulator X cikk a légcsavaron:
    Légcsavar műsor rajongói oldala!

    A cikkek fül alatt van a cikk. Életem első cikke, szóval csak nem leszólni. Merítettem háttérinformációt az FS2004, és ebből a topikból is. A képek cimét, és azt, hogy lesznek bocik.

    Üdv:
    DJviolin
    (ott: Lanti)
  • Seaweed
    #45
    Inkabb Air Disaster legyen a neve..ezt a szokombinaciot a media ugyis imadja. Konyebb lesz eladni (ha mas nem a kozelkeleten)

  • Lockheed
    #44
    Majd csinálni kell Death AddOnt sok vérrel füsttel halálsikolyokkal együtt. Én már egy javított repmodellnek is örülnék!
  • Seaweed
    #43
    Nah jah..
  • repvez
    #42
    A képek alapján egész jonak tünik csak attol félek, hogy a grafikán kivül minden mást örököl a 2004-estöl.pedig jo lenne ha normálisabb repmodellt és törésmodellt szerkesztenének hozzá.Mert az engem nagyon elborzaszt amikor csak kiirja hogy "crash".És semmilyen sebességérzetet sem dinamikát nem érzek benne hiába megyek vadászképpel hangsebbeséggel vagy helikopterrel ugyan olyan lassan megy minden.A lomackba müszerek nélkül is "érzi" az ember hogy kiadja egy manöver magát vagy nem.De majd meglátjuk ha itt lesz.
  • Seaweed
    #41
  • Lockheed
    #40
    Á lá 1.1 :) Nemhát!
  • Seaweed
    #39
    Nemigazan...de neten sokhelyen megveheto..(es ez ma mar nem akadaly ugye? ;))
  • Lockheed
    #38
    Pffff... :) Nagy modder hírében áll?
  • Lockheed
    #37
    Hmmmm... X-Plane 8 -at nemismerem, de egy jóbarátomnak megvan, és már el akartam kérni de elfelejtettem... Na majd kipróbálom, és ha tetszik lehet beszerzem. Itthon kapható?
  • sure
    #36
    OFF

    Vedd fel a kapcsolatot HungaroJET-tel, megoldja;)

    ON
  • Seaweed
    #35
    Azert van mas is! X-Plane 8 is eleg jo, vagy ott van az ingyenes Flightgear..de ez utobbi nem merheto az FS-hez sem sajna...de azert halad szep lassan azon az emelkedon fel ;)))