1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • Sheke
    #91
    teljesen jogos amit írtál nem kell fikázni azért a liverpoolt mert az ac milan nem volt formában azé nézd meg 3-t ti is lőttetek(rendes játékidő szerint)az első félidőbe még ti vezettetek arról mi nem tehetünk hogy a második félidőbe Steven Gerrard belőtt és aztán a többiek sztem tim is jók voltatok bár én liverpool drukker vagyok!
  • Iori
    #90
    ahelyett hogy a sporit fikázzod inkább gondolkozz el magadban...csak gondolkodj el hogy a Milan hányszor nyert ugyanígy? Az emberihiba mindig benne van a játékban, elkell fogadni, ilyen a sport.
  • Sheke
    #89
    sajnos
  • Rudee
    #88
    A szabály az szabály, a 'pool balszerencséje hogy a következő idényben változtattak.
  • Sheke
    #87
    lehet hogy a köv blbe nem is indulunk sőt biztos
  • Sheke
    #86
    nem forza milan az
  • JackDaniels #85
    Ugorj át az AC Milan topikba, jókat röhöghetsz.:))) Van egy fan, akinek nagyon nehéz elviselni a tegnapi vereséget.:)))) Én már nem piszkálom, mert agyvérzést kap.:DDDDD
  • Sheke
    #84
    én most olyat hallottam a egy milánostól hogy nem nyertük meg a blt mert a liverpool doppingolt és baros drogozott!!bazze ezek nem fogadják el azt hogy vesztettek ez nem igaz!!!!!!!!ezt nekik
  • derley
    #83
    Hyasztok!

    Gratulálok nektek! De legalább hoztatok egy kis pénzt nekem, mert a tippmixen döntetlenre raktam a rendes játékidőt:))
  • JackDaniels #82
    Üdv mindenkinek!
    A tegnapi meccset látva, legmélyebb tiszteletem minden L'pool futballistának!:) Nagyon jó meccs volt, grat a győzelemhez!
  • Laffite
    #81
    Cissét és Barost a Milan védők totál levették a pályáról, de a többiek nagyon nagyok voltak, beleértve a hibázásokat is, nagy tétnél az mindig benne van
  • Sheke
    #80
    Dudek,Gerrard,Xavi Alonso,Cissé,Smicker
  • Breki33
    #79
    a 2 Milán gól is az volt......
  • Bandee1987
    #78
    Gratula a Liverpoolnak. Bár én nem vagyok sem Milan, sem Liverpool drukker, az amit láttam tegnap, azt nevezném igazán focizásnak. Gyönyörű volt látni a feltámadásotokat, pedig a félidőben egy fillért sem raktam volna a győzelmetekre. Nagyszerűen küzdöttetek! Minden elismerésem a tiétek!
  • báttyó02
    #77
  • DJ Bee18
    #76
    ti meg hogy a faszba engedtétek, hogy 3 gólt kapjatok, ezt hogy csináltátok, mi?? :))
  • DJ Bee18
    #75
    királyok voltatok Egyébként az már les volt, hát 1-másfél méterrel előrréb állt, dehát ilyet nincs olyan partjelző, aki pontosan látná, élőben fizikai képtelenség
  • Hangianix
    #74
    Semmi koze nem volt a birohoz.
  • odex
    #73
    nem azért mondom de azt még a riporter csákó se tudta eldönteni!
  • odex
    #72
    én azt se tudtam mi volt a második félidőben mert olyan ideges lettem az első félidőben hogy át kapcsoltam egy másik adásra :DDD
    és ma hallottam csak a suliba hogy a liverpool a győztes :DDD és majd ha lehet a meccs ismétlését meg próbálom nézni :DDDDD
  • forza milan
    #71
    fujjjjjjjjjjjjjjj,igazságtalan,nem megérdemelt gyözelem!sheva gólja nem lesgól!spanyol volt a biró,spanyol volt az edzö és 2 játékos!ennyi!örülhettek a fejeteknek!gratulálok vazze!
  • báttyó02
    #70
    KÖSZÖNÖM A POOLNAK,HOGY ELVERTÉK A MILANT .@@
    .d
  • Laffite
    #69
    ...most kezdek magamhoz térni, de még nem igazán sikerült, el se hiszem amit tegnap láttam...
  • Narcotic Syntax
    #68
    MEEEG!!!!!:D
  • szanics
    #67
    GRATULÁLOK A LIVERPOOL BL-GYŐZELMÉHEZ!!!
    MEGÉRDEMLITEK!!!
  • Laffite
    #66
    na hajrá!
  • Laffite
    #65
    na végre, kezd a döntő, gép kikapcs, fotel, sör, szurkolás, remélem jól játszik majd a pool, az lenne a legfontosabb, no meg azt a kupát se lenne nagy baj hazavinni :)
  • R9
    #64
    hajrá Liverpool!
  • Sheke
    #63
    Ma este 20:45 Viasat3 A Bajnokok Ligája FC Liverpool VS AC Milan!
  • forza milan
    #62
    ja sok szerencsét!gyözzön a jobbik!
  • Sheva
    #61
    este minden kiderül...sok szerencsét a POOLNAK
  • Laffite
    #60
    hát eljött végre a nagy nap, lehetne már este...
  • Csesza
    #59
    Militót a Liverpool is vinné

    Zaragoza, május 22., 15.25 A Barcelona mellett a BL-döntős is bejelentkezett a védőért.

    A Zaragoza védőjét, Militót tavaly majdnem leigazolta a Real Madrid, ám az argentin végül Zaragozában kötött ki. A védő ára mára 30 millió euróra emelkedett, ennyit pedig csak a legnagyobb klubok engedhetnének meg maguknak.
    A Barcelona már régóta csábítja Militót, és most a Liverpool is csatlakozott a katalánokhoz. Az angolok sem adnák meg a harmincmilliót, viszont a harmadát hajlandóak lennének kifizetni érte. Ez épp néggyel több, mint a Barcelona hatmillióról szóló ajánlata, így vélhetően komoly tárgyalások várhatóak a védőért.
    Vagy mindkét csapat mást szerez meg, Milito pedig marad a Zaragozánál.
  • forza milan
    #58
    mié irnám a milan topicba?a véleményemet irtam ide odexnek,a hszéröl
  • forza milan
    #57
    mié irnám s milan topicba?
  • Sheke
    #56
    ok
  • This Is Anfield
    #55
    Szervezzünk egy

    ************************************************************
    KOLLEKÍV-ÖSSZ-LIVERPOOLI-RAJONGÓI BL-DÖNTÖ MECCS-NÉZÉST!!!
    ************************************************************

    javaslatom(unk):

    LONGFORD IRISH PUB, 1052 Fehérhajó u. 5 Tel. 26 727 66

    Idöpont: ismeretes, május 25, 20.45, de legalább 20.15-kor lehet jönni!

    2asztal összetolva 10ülöhelyet kapunk a nagy kivetítö elött, ebböl még talán 2-3 helyre való van még hátra, aki jelentkezik=biztosított a helye! (Valószínüleg lesz még hátrább is hely, csak az már odébb van a kivetítötöl...)

    2005 CL-FINAL:
    AC MILAN - LIVERPOOL FC

    YNWA!
    For the Fifth Time!!
    Walk On, Walk On!!!
  • Sheke
    #54
    MINDENT
  • Sheke
    #53
    2005 Május 26(szerda) A MINDEN ELDÖNTŐ BL!!
  • Sheke
    #52
    te döntésed de ezt az acmilánba írd ok??!!